Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.17. 11:33


állítólag tegnap látták az ügynökét mencseszterben, 40-45 milla nem pénz, ezért leülni is kár, ha létezne egy 60-70 milla körüli ajánlat(ha), azért nem csak hogy meghallgatnák, hanem.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.17. 10:21


irónia tomm, azért a szomorú fej :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.17. 10:16


félelmetesen erős és stabil? burdisso, balzaretti jók, de castanról, dodóról, romagnoliról, markinnyiszról semit nem tudunk, viszont tudjuk, hogy taddei borzalmas.
mindezt úgy, hogy zemannak eleve nem a védekezés az erőssége... bizakodni persze én is bizakodom
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.17. 09:25


Tök jó, Marquinhos elkönyvelte már magában hogy ő lesz a Roma 3dik számú belső védője, Romagnoli meg a 4dik, félelmetesen erős lesz a harc a csapatba kerülésért, és félelmetesen erős, vastag, és stabil lesz a védelmünk a szezonra.

:(

Állítólag a napolyiak már Toroszidiszre is szemet vetettek Uvini után, csak megjegyzem, sztem a görög nem fog jönni, hisz van nekünk egy jolly joker Táddénk.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.16. 19:55


Ha megtorpan egy paripa...:DDD

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Díj ugratás...

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Tényleg széleskörű a tudása ennek a paripának....

Air Rossi..:DDDD

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.16. 18:56


Ismét pedzegetik hogy Stek maradása egyáltalán nem biztos, ezek a kibaxott hollandok ez eb óta nem térnek magukhoz, annyira nem is bánnám, csak hogy tegnap Stek 4et nyert be a belgáktól :o és ebből 2 jócskán potya ízű volt.....
Uvini meg valszeg napolyé lesz..... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.08.16. 15:01


Hunszi írta:
habi írta:Lovren egyébként nagy Barca drukker és állítólag Villanova listáján is rajta van. Nem rég felrakott twitterre egy képet fifa12ről, Real-Barca 0-6 és ott pózol. Én annyira nem csípem őt, ha választhatnék akkor Rolandot vagy Otamendit kérném az egyik ifjú Brazil védő mellett még.


mostanában ki nem Real vagy Barca drukker meg Spanyol? hát elég kevesen mert sokaknak csak a divatból megy ez uh ezt azért ellehet nézni

persze, hogy el lehet nézni. Elnézném én Őt itt, csak nem ő vezeti a rangsort nálam :D
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.16. 14:58


Az olaszok után most már brazilból is azt pletykálják hogy tényleg csak egy lépésre van ez a Marquinhos gyerek :) akkor is kéne még 1 belső védő.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.16. 10:37


Igazából szóra sem érdemes, de mégis :D
Szal van másik :lol: szal ha ez a Marquinhos követi apja tanácsát és szerz.hosszabbít a Corintianssal, akor is maradt még a pakliban brazil :lol: és szintén Cor játékos, aki nem más mint Marquinhos csapattársa > Carlos Antonio transzfermarkt szerint picsányi 150000 jurót ér, az lenne ám az erősítés, húúú baxa meg :mrgreen:
igazából LOL ez az egész, csak megemlítettem.;)

Állítólag a Parma és a Spezia lezsírozta az Okaka transzfert, és már csak a Roma van hátra, ez is milyen már? :o Okaka a mienk, szal pont a Romával kellett volna először is tárgyalni....szal szintén LOL a számomra.....

Ez már csak ilyen LOL nap lesz, ezek szerint Sabnak kicsi már Brazilia :lol: LOL
http://www.laroma24.it/archivio/70262/m ... ottey.html
nincs eus státusza...... :wink: :lol:

Közben Boris eljutott milano egyik oldaláról a másikra pletyka szinten :lol: zseniális!
védelembe a mai nevek, pletykák, továbbra is írnak Lovrenről, Tasci echte német :lol: szal van eus státusza, Uvini ügynöke meg elismerte hogy mi és a Napoly érdeklődönk, szal egyik se komoly, szimpa pletyka.......

Korábban szó volt róla hogy Sab szemmel tart egy fiatal gyereket bezonyos DiMarianot, aki leccei, de mivel -jól tudom- kizárták a Leccét a 2odosztályból, jó lenne ha Sab leigazolná a gyereket, mert nekem sokat jelent hogy néhányan már az új Tottit látják benne... :) :) :)
Állítólag Tallo visszakerülhet Chievoba, mondjuk ez is érdekes, a nyár végén megvettük felét a Chievotól(asszem 1 millért), most meg elvinnék kölcsönbe :) mondjuk ebből sztem csak profitálni lehet, ugyanis a Chievonak is érdeke fűződik ahhoz, hogy a srác játszon, és növelje az értékét........ :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.16. 08:33


habi írta:Lovren egyébként nagy Barca drukker és állítólag Villanova listáján is rajta van. Nem rég felrakott twitterre egy képet fifa12ről, Real-Barca 0-6 és ott pózol. Én annyira nem csípem őt, ha választhatnék akkor Rolandot vagy Otamendit kérném az egyik ifjú Brazil védő mellett még.


mostanában ki nem Real vagy Barca drukker meg Spanyol? hát elég kevesen mert sokaknak csak a divatból megy ez uh ezt azért ellehet nézni
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.15. 21:28


keress rá a fb-on :D Lovrenre, még ott is van aki megkérdezte tőle hogy van é eus passportja, bexarás :D írjatok neki, magyarul, angolul, mindegy..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.08.15. 21:17


Lovren egyébként nagy Barca drukker és állítólag Villanova listáján is rajta van. Nem rég felrakott twitterre egy képet fifa12ről, Real-Barca 0-6 és ott pózol. Én annyira nem csípem őt, ha választhatnék akkor Rolandot vagy Otamendit kérném az egyik ifjú Brazil védő mellett még.
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.15. 20:16


jaja, barca, de nem hiszem hogy ők sérült játékosra nyomulnának.....pletykálnak Lovrenről továbbra is, de csak pletykálnak, semmi konkrét.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.15. 19:57


Lovrenről néztem videót, és ott a komentek közt láttam egy csomó "cum to barca" szurkolót ami vagy azt jelenti, hogy a barcások, vagy szeretik a balkáni bekkeket, vagy ott is felmerült a neve. Ez utóbbi felettébb kellemetlen volna számunkra. Én mellesleg még mindig mellette teszem le a voksom.
Apropó hol merült fel a neve feree?
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.15. 18:25


Ufficiale, la Roma ha acquistato due giovani Roma ha acquistato altri due giovani talenti, entrambi in definitivo: Michele Somma, difensore classe '95 della Juventus, e Giacomo Montefalcone, difensore classe '96 del Savio.

Igazoltunk 2 olaszt DERossi primaverájába......
Lovren neve ma és tegnap is előkerült, bárcsak lenne belőle vhogy(non eus) vmi(kölcsön, opció meg is felelne).... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.15. 15:59


Reggel az olaszok azt pletykálták hogy majdnem meg van Marquinhos, ehhez képest most az apja tagadja hogy a Roma leigazolta volna a fiát, sőt szerz.hosszabbítási lehetőségről beszél amit a Corintians ajánlott fel a fiának.
Az lenne ám a szép, ha nemcsak róla, hanem Uviniről is lemaradnánk, állítólag a Napoly nagyon nyomul :( jó lenne ha van Roma ajánlata, ugyanúgy döntene mint Balzaretti.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.15. 09:13


Szerintem is jönni fog még valaki. És még az is lehet, hogy jobb szélre is jön, ha kapunk olyan árban..
Eddig nagyon ésszerűen igazoltak, szerintem ők is látják ezt!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.15. 07:28


60 : 54
ez a tavalyi gólarányunk, egyszerűen nem tudom elképzelni Sabról, Baldiniről, és ZZ-ről, hogy olyan amatőrök legyenek, hogy egy 17 éves Romagnolival és egy 18 éves Marquinhosszal(amúgy tegye mindenki a szívére a kezét, és mondja vki hogy tudott erről a gyerekről bármit is e hetet megelőzően, mert én nem. :wink: ) akarják befoldozni a védelem közepét.....
SZal én továbbra is úgy gondolom, hogy jönni fog tapasztaltabb név a védelem közepére, mert ezt nem engedetik meg maguknak.
Uviniből se láttam sokat, de most már ragaszkodom hozzá, hogy jöjjön...... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.15. 00:57


Nem tudok sokat a fociról, és nem áltatom magam azzal hogy átlátom a Seria a-t. Viszont halottam egy huszonhat éves andalúz srácról aki 2004-05ös szezonban 41 meccsen játszott valami spanyol kiscsapatban. A srác azóta háromszoros spanyol- kétszeres Európa- és egyszeres Világbajnok. Kezdőként. Mellesleg világ egyik legjobb és legértékesebb védője(És ha játékost írnék akkor sem feszíteném túl az általam használt melléknevek határait). Úgyhogy mielőtt elássuk ezt a bűvészgyereket az U20as csapat vagy seria b legmélyére én azt mondom adjunk neki egy esélyt
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.14. 21:54


Én még mindig Loverennek őrülnék a legjobban. Bár belőle nem lesz semmi valszeg :( No sebaj megvan a football manager 12 majd abban megveszem :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.14. 21:24


Akkor gondolom Rolando nem jön, nagy kár...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.14. 21:10


La difesa è completa: arriva Marquinhos

No, azt pletykálják, hogy meg van a srác.
mondjuk a romanews se gondolhatja komolyan hogy ezzel az igazolással lesz teljes a védelem....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.14. 19:30


Ami 1-2 napja még világosnak tűnt belső védő poszttal kapcsolatban számomra, az már mára közel sem az :D így hogy Rolando neve ismét előkerült, szal vkit csak igazolunk, de a fene se tudja hogy kit..... :lol:
Uvinit a napoly is akarja, hozzáteszem ugyanazt csinálnák vele mint mi, szal kölcsönadnák olaszba, csak hogy ők végleg vinnék a brazil klubjától, mi meg csak opcióval, legalábbis ez a pletyka terjeng.....

közben az Omnél kijelentette hogy a kimondhatatlan, és leírhatatlan nevű csávót el fogják adni, velünk isz szóbahozták nem oly rég, valszeg a leigazolásától nem kell tartani, mert valszeg a cselzi elviszi....
http://www.transfermarkt.de/de/cesar-az ... 57500.html

Az hogy Okaka hogy került, lett a Spezia játékosa, ez meg egy másik rejtély a számomra.....egyelőre...... :lol: vagyis hogy éppen csúszik a dolog, Okesz még nem írt alá, pedig kellett volna....... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.14. 18:59


jnzsblzs írta:Nem szeretek személyeskedni de Roberto Carlost nem elismerni nettó hülyeség. Ha csak a lövőtechnikáját vesszük figyelembe már akkor is footballtörténelmi jelentőségű játékosról beszélnénk pedig ő ezen kívül még tudott egyet és mást. Pl meccsenként 10 km-t futott, labdabiztos volt, tűrhetően védekezett, jól adott be, nem volt olyan meccs amin nem akart volna meghalni stb... Mondanám hogy néz meg néhány galaktikus kori Real meccset de valószínűleg úgysem tudna meggyőzni ha ez sem tudott: http://www.youtube.com/watch?v=Jj6bmSW2ZIs (És szerintem ebből egy-kettőnél voltak nagyobb góljai is)


Nagyon-nagyon csatlakozom! (De én a top 2. golt tettem volna elsőnek:P )
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.14. 18:56


OFF:
Marcelo ráadásul a olimpiai döntőben nulla volt
feree: jaja, mindig ez jut mindenkinek eszébe róla. Elképesztő volt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 51 vendég