Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.06. 08:47


Szerintem Tallo van a képen.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.07.06. 08:46


Juan meg a GTA-ból lépett ki esküszöm :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.06. 08:27


ki ő?
az új angol villámgyors igazolásunk Aston Martin :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.06. 06:40




Juan-ra tippelnék.

...

Balról jobbra: Osvaldo, Krákics, Pjanics, Totti, Angel

a közelebbi asztalnál: Simplicio, Tádé

Tipp: jobbra háttal Rosi (a többieket annál az asztalnál nem ismerem fel), aki egyedül ül az Pizzaro, aki meg ott, hátul a sarokban, az nem játékos...

Javítsatok ki, ahol hibáztam! :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.06. 06:31




Ő ki? :))
És a másik képen mi ez a nagy klikkesedés kajáláson belül? És miért ülnek egyesek egyedül?


bigg írta:Nem hiszem, hogy szégyen lenne, az Olasz bajnokságot nem Verratti húzta volna ki a szarból.
Amúgy ki ez a Verratti? - kérdezhetik a seria a-t nem ismerők, és benne van hogy kb. ennyire lesz ismert néhány év múlva is.
Am emlékezzünk csak Cassanora, ő már ismert volt amikor a realba ment, mégis mi lett belőle?, úgy sunnyogott vissza a samp-ba.

Azért Cassanonál az az érdekes, hogy erre a játékosra költöttük a legtöbb pénzt.. kb. 30 millió eurót
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.06. 05:30


Nem hiszem, hogy szégyen lenne, az Olasz bajnokságot nem Verratti húzta volna ki a szarból.
Amúgy ki ez a Verratti? - kérdezhetik a seria a-t nem ismerők, és benne van hogy kb. ennyire lesz ismert néhány év múlva is.
Am emlékezzünk csak Cassanora, ő már ismert volt amikor a realba ment, mégis mi lett belőle?, úgy sunnyogott vissza a samp-ba.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.06. 00:35


Egybehangzó sajtóhírek szerint, a korábban a Juventus, a Napoli, a Roma és az Inter által is körbeudvarolt Marco Verratti sorsa eldőlt. A Pescara 19 éves középpályása állítólag 12 millió euróért válthat klubot, a célállomás pedig nem más, mint az a PSG, amely az utóbbi években folyamatosan az olasz futballból merít, és erősíti keretét. A tehetséges olasz játékos 3 éves szerződést és évi 1,8 millió eurós fizetést kaphat Párizsban.
„Hogy mi döntött a Juventus és a PSG között? Leonardo szavai, amelyek rendkívül fontosak voltak Marco számára. Leonardo bemutatta neki a PSG terveit és azt, hogy milyen filozófiában játszik majd a klub, ami elnyerte Marco tetszését. Ezen kívül minden bizonnyal több lehetőséget kap majd Franciaországban, mint a Juventusnál.” – mondta a játékos menedzsere, Di Campli.

Az olasz bajnokság tehát egy nagy reménységgel és tehetséggel lehet kevesebb, még azelőtt, hogy igazából elkezdődhetett volna a történet…

tiszta szégyen -.-
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.05. 14:21


Heinzés hírhez
A Corriere dello Sport információi szerint a Bologna általános igazgatója, Roberto Zanzi ma találkozik a játékossal és 2 éves szerződést fog ajánlani Heinzének évi 650,000 eurós fizetéssel.

reggeli fb képen ott ült a repülőn Innsbruck irányába, 3 órája szálltak le
Zanzinak repülnie kell ha találkozni akar vele :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.07.05. 12:44


Remélem ez a Catan úgy befog futni, hogy a világ egyik legjobb védője lesz, mert már annyira oltjátok szegényt :D Am ha Dodo már az eelső edzésen vacakol, akkor nem fogja tudni végigcsinálni a ZZ képzést és akkor nem fog játszani. Más: a valenciai Pellegrino kiszemeltje angyalka és oszi is (utóbbit tuti nem adjuk el, életbe nem bírnák kifizetni :D)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.05. 12:32


haha..elég vicces hogy Dodonak már első edzésen begyulladt a térde. milyen orvosi vizsgálaton vett akkor részt ? -.- nem lepődnék meg ha játszana vagy 10 meccset az idénybe. nekünk nem kellet Silvestre elvitte az inter, mellé megvették az olasz liga legjobb kapusát Handanovic.
Juventus is Asamoah, Isla...mindkettőről szó volt nálunk is..mégha Islát nem is de Asamoaht simán el lehetett volna ..lett volna egy normális védőn aki lehúzott jó pár meccset a SeriaA-ba...szánalom öcsém -.- lesz egy féllábu Dodo kacsánk meg egy Castan aki a tököm tudja meg hurkalé bajnokságba se tudott játszani. ja meg egy Tarkidiszunk vagykicsoda...csodálatos
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.05. 12:13


Fantomasso írta:Thiago Silva megvan? nem olyan rossz játékos ugye? :D 24 évesen érkezett Milánóba azóta csak brazilban játszott és volt kis kitérője európába de egy percet se játszott.
Én most nézem a Copa döntö ismétlését, jó lész ő :wink:


Hiszek neked, remélem, hogy beválik. Még minimum egy jobb bekk kéne viszont!
Forza Roma, forza Castan :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.05. 11:42


Thiago Silva megvan? nem olyan rossz játékos ugye? :D 24 évesen érkezett Milánóba azóta csak brazilban játszott és volt kis kitérője európába de egy percet se játszott.
Én most nézem a Copa döntö ismétlését, jó lész ő :wink:
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.05. 11:15


Fantomasso írta:
bence írta:Komolyan mondom tökön szúrom magam... Ez a Castan teljesen komoly? Esküszöm viccnek is rossz. Brazil ligába 92 meccsen 3 gól a wikipédia szerint, a ,,méltán világhíres" Helsingborgba pedig 0(!) bajnokin lépett pályára egy év alatt. Bár lehet volt valami sérülés is a dologban...
Ilyeneket minek igazolni? Ha a laziotól kikapnánk 6-0-ra akkor is büszkén hirdetném, kinek is szurkolok, de ha ilyen komolytalan, hagyományokat eltipró klubbá válunk nem tudom mi lesz. :cry: Miért nem lehet saját ifistákkal feltölteni a kispadot?

Birom, hogy egyesek, hogy leirnak igy ismeretlenben 1-1 játékost. Castan stabil kezdő abban a Corinthiansban ami idén megnyerte a bajnokságot és a copa libertadorest, szóval... dél amerika egyik legjobb hátvédje ezek szerint. Talán ha tripla ennyiért vettük volna akkor jobban tetszene?
Lássuk már be, kevés pénz van de abbol ami van Sabiék kihozzák a maximumot.


Cáfoljon rám és legyen ő a legstabilabb védőnk, de ha 25 évesen jut el egy nevesebb európai klubhoz hát nem tudom... Mellesleg egyes forrásokba védekező középpályásként volt feltüntetve, szóval így már nem olyan baj, hogy nem gólerős ha védő :D
És félre ne érts nem várok én 10 millió fölötti igazolásokat,sőt! csak szeretem ha egy játékosba látok valamit. Például ennek az új görög fiúnak kifejezetten örülök, mert látok benne fantáziát. Itt arról van szó, hogy nem kell 3-4 millió euróért olyan játékosokat igazolni akik nem lesznek meghatározó játékosok. Mert az meg lehet oldani a primaverás fiatalokkal is.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.05. 10:54


bence írta:Komolyan mondom tökön szúrom magam... Ez a Castan teljesen komoly? Esküszöm viccnek is rossz. Brazil ligába 92 meccsen 3 gól a wikipédia szerint, a ,,méltán világhíres" Helsingborgba pedig 0(!) bajnokin lépett pályára egy év alatt. Bár lehet volt valami sérülés is a dologban...
Ilyeneket minek igazolni? Ha a laziotól kikapnánk 6-0-ra akkor is büszkén hirdetném, kinek is szurkolok, de ha ilyen komolytalan, hagyományokat eltipró klubbá válunk nem tudom mi lesz. :cry: Miért nem lehet saját ifistákkal feltölteni a kispadot?

Birom, hogy egyesek, hogy leirnak igy ismeretlenben 1-1 játékost. Castan stabil kezdő abban a Corinthiansban ami idén megnyerte a bajnokságot és a copa libertadorest, szóval... dél amerika egyik legjobb hátvédje ezek szerint. Talán ha tripla ennyiért vettük volna akkor jobban tetszene?
Lássuk már be, kevés pénz van de abbol ami van Sabiék kihozzák a maximumot.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.07.05. 10:36


Újra szóban forog Taddei, De Silvestri jönne érte + némi kp.-ért a Fio-tól :D

Én úgy gondololom, a csapatépítés sokkal inkább ilyen legyen, mint a PSG-nél. Az olyan csapatok nyírják ki a nemzetközi (válogatott) labdarúgást.. Simán visszahoznám a 3 idegenlégiós szabályt és passz. De ez magánvélemény, sosem lesz ugye így.
Ha besikerülne egy, vagy max 2 ismert név, mellette a szóban forgó fiatalemberek, akkor ez nekem az idei egy tökéletes mercato lenne.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.05. 09:23


PSG? Akkor nem túl sok igazi csapatépítés zajlik jelenleg a világon :) Olyan 3-4 max.

Aldair:
nincs DDR a képeken, nem tudom hol láttad
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.05. 06:33


albicelesteX írta:Most őszintén.Ilyen igazolásoktól mit lehet várni?BL hely...ne ne röhögtessenek...ez nem Roma építése,hanem bontása... :S


Látom elkerülhetetlen, hogy vannak ezen a fórumon is károgók.
Olvasom a Fradi fórumot, hát elképesztő mi van ott, mindig megtalálom a párhuzamot a két csapat között, most is, ugyan az megy ott is, csak kicsiben folyik... most már a Roma egy edzővel előrébb van, és ezért itt a többség már pozitív, egy két hónap és a Fradinál is ott lesz Szivics.
Csak vissza kell emlékezni, hogy mi volt anno, és mi van jelenleg, nem hiszem hogy ne látszana tisztán a fejlődés, nagyban és kicsiben is!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.05. 01:26


reaosns(Roma bella) írta:Tachtsidis már a mienk ..csak a bejelentés hiányzik ...kiváncsi leszek Zeman mit látott benne :)


Sabatini elmondta, a hírben is benne van:

"A görög játékos Zeman kérése volt, én pedig hiszek az edzőnek. Azt mondta nekem, hogy egy igazi bajnokot szeretne faragni a játékosból, aki nagyon jól passzol, fantasztikus a bal lába, de Zeman szeretné még gyorsabbá tenni."
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.04. 22:34


az mindenképpen levehető a videóból hogy nagyon gyors játékos, és ez nagyon jól fog jönni a kontrázós támadó játéknál 8)

még egy gyors kérdés: csak én emlékszem arra, hogy április végén Sabatini egy sajtótájékoztatón bejelentette hogy leigazoltunk egy nemzetközi szinten híres játékost?! csak ugye nem árulta el hogy ki az, azzal az indokkal hogy rosszat tenne a játékosnak az akkori csapatánál. én azóta vártam hogy ki az, de eddig semmi, vélemény?
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.04. 21:52


Crescenzi lehet hogy már tárgyal valakivel, ezért el sem vitték, a többiek meg a tavalyi produkciójuk alapján engem sem győztek meg, Nego meg válogatottnál van.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.04. 21:37


1.Curci megsérül
2. 18 éves primaveras kapus... kb meg volt véve a jegy Curcinak és nem akarták kidobni :D
3. Marquinho

Viszont ha tényleg ez a keret akkor hol van Crescenzi, Nego, Viviani, Tallo és Piscitellá ? szerintem ők már a nagy csapattal kellene edzeniük.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.04. 21:23


Tádé, ahogy idősödik, egyre hátrébb szorul. Most már a védők között sorolják :D
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.04. 21:20


Tachtsidis már a mienk ..csak a bejelentés hiányzik ...kiváncsi leszek Zeman mit látott benne :)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.04. 20:49


Brunicoba utazó keret:

Portieri:
LOBONT Bogdan
PROIETTI GAFFI Francesco
STEKELENBURG Maarten (si aggregherà alla squadra domenica 8/6)
SVEDKAUSKAS Tomas

Difensori:
BURDISSO Nicolas
HEINZE Gabriel
PIRES RIBEIRO José Rodolfo (DODO')
ROMAGNOLI Alessio
ROSI Leandro
SILVEIRADOS SANTOS Juan
TADDEI Rodrigo
VALDES Josè Angel

Centrocampisti:
BERTOLACCI Andrea
DE MATTOS FILHO Marcos
FLORENZI Alessandro
GRECO Leandro
LUCCA Jonatan
PERROTTA Simone
PIZARRO David
PJANIC Miralem
SIMPLICIO Fabio
VERRE Valerio

Attaccanti:
BORRIELLO Marco
KRKIC Bojan
LAMELA Erik
LOPEZ Nicolas
OKAKA CHUKA Stefano
OSVALDO Pablo Daniel
TOTTI Francesco


pár kérdés:
1, Curcival mivan?!
2, 2. kapus kicsoda? primaveras?
3, DE MATTOS FILHO Marcos <-- ő kicsoda? a videón amin mutatják a trigoriába érkezőket is feltűnik, de teljesen ismeretlen.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.04. 19:51


Swaker írta:Az eddigi igazolásaink és a lehetséges érkezők alapján attól tartok megint csak az 5.-6. helyre érhetünk oda.:S Nem értem miért ígérgetnek bajnokcsapatot meg nagy neveket, ha képtelenek teljesíteni. Ezzel csak magukkal szúrnak ki sztem, mivel a szurkolók elvárják, hogy tartsák is be a szavukat, de ennek eddig fikarcnyi jele sincs. Ez már a második év, lassan látni kéne, hogy alakul a csapat, de ezt eddig sajnos nem látom. Egy bradleytől vagy neve nincs braziloktól várjuk a megváltást?! Ugyan már... FORZA ROMA!!


Attól félek, hogy évekig az edzők mögé fognak bújni a vezetők, ha nem jön a Bl....:( Ne legyen igazam, de tartok ettől. Vérlázító, hogy ilyen neve senki gyerekekkel akarjuk a szurkolókat optimista hangulatba hozni.....Engem eddig maximum Zeman dobott fel egyenlőre, meg az a tény, hogy talán marad Bojan, és a Capitanio nem akasztja szögre a cipellőjét. Tehát kapunk még egy évet a Misterből legalább..:DDD Ezen kívül egyáltalán nem várom bizseregve, türelmetlenül a rajtot. És gyűlölöm ha csak ígérgetések vannak, de tettek nincsenek mögötte. Volt szó Torresről is. Vele mi van? Szerintem nagyon jó lenne egy Torres Lamela Totti triszett elől. A padon várna Borini, és bojan is. Ott lenne Osvaldo is. így már azt mondom, lenne egy közepes padunk, legalább a támadó szekcióban. És akkor még a védelemről nem is beszéltem.... Minőségi igazolásokat akarok!!!! Csapatot akarok!! Beváltott ígéreteket akarok!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég