Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.03. 08:14


Jo reggelt minddenkinek

En nem tudok semit errol a Castanrol de a transfermakt-on 2,5 millara taksaljak iden 15 mecs 2 bajnoki 13 kupa mecs elote valo evben meg 11 szoval nem hinem hogy akkora nagy spiler megerjen 5.5-ot de remelem ram cafol.
neztem Azpilicuét-7.5 milla az ara es az Olympique Marseille-bol nem hinem hogy hozank akkarna joni de meg ha el is jonne 4 milla biztosan keves,de ot sem ismerem de az ara alapjan nem lehet rossz jatekos.

De az a lenyeg hogy mar vanak nevek targyalasok szoval zajlanak a dolgok


Mass:En soha nem szeretem Taddeit de egyet be kell latni minden edzonel stabill kezdo volt es nem azert mert nincs nala jobb en szerintem az edzeseken ugy oda teheti magat vagy tejel az edzonek :D :D :D :D :D :D :D
tolunk fog nyugdijba meni Perottanak most adtak uj szerzodet tuti marad meg egy szezont Rossi meg harmat gyenge talan tole meg valunk.
Remelem ebben az evben mar lessz cel mondjuk bl indulas mint minimum nem ugy mint tavaj hogy nem volt cel kituzes a startnal.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.03. 07:43


Boldog születésnapot Marquinho ! 3.5 millióért nagyon jó üzlet volt.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.07.02. 21:39


Xaba írta:...
És mégsem építettünk be már évek óta SENKIT! Totti,DDR,Aquillani.. ennyi.. ezek mikor voltak? Ott a sok jó játékos és adjuk őket kölcsönbe minden fele, csak vigyék.. "mert ott majd fejlődni fognak" .. Tottiékat nem adták kölcsönbe és ők fejlődtek, ITT! Én azt akarom, hogy a többiek is maradjanak ITT és fejlődjenek ITT és egy részük legyen jó játékos ITT!


Még hogy senkit nem építettünk be! Grecoról és Rosiról majdnem megfeledkeztél. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.07.02. 21:36


fradista romanista írta:Dodócska legalább úgy tűnik, tényleg megvan. Ma hajnalban meg érkezett rómába, és egyből ment is a klinikára egészségügyi vizsgálatra


Csak menjen! 6 hónapot pihent egy keresztszalag szakadásra. Előtte ő volt az új Roberto Carlos, reméljük sérülés után is...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.07.02. 20:17


iceman88 írta:Az idei nyáron mennyi esély van a ballaszt elküldésére szerintetek? Gondolok itt elsősorban greco,perrotta,rosi,taddei vonulatra.


Greco megy ha jön Bradley
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.02. 19:14


Kezd beindulni az élet.

itt van ugyebár Dodócska. És Castan ügyben kész as megállapodás: 5,5 miiliióért amiénk 4 évre.
de a fő: Burdisso !!! teljesen felgyógyult, megérkezett, és - egyelőre magányosan - már meg is kezdte a felkészülést Trigoriában!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.07.02. 16:58


slider írta:Sabatini állítólag 4 milliót ajánlott Azpilicuétáért.

ő Van der Wielt is megszerezte volna csak az meg nem akart jönni. De am jó vétel lenne
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.02. 16:56


Sabatini állítólag 4 milliót ajánlott Azpilicuétáért.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.02. 12:47


bigg írta:
Xaba írta:Persze.. mert mint mindannyian tudjunk Totti a szerénység mintaképe :roll:


Épp egy ilyen kép az avatarod.
Ezek után ne mond hogy arcos Borini gólöröme (főleg, hogy fogalmunk sincs mit jelent), ha Tottiét még avatarnak is beteszed.

Egyébként azt is jelentheti, amit Xabee belinkelt. :)


És? Totti a fiának küldi a gólokat! Nagyon helyesen teszi. Ez nem arcoskodás részéről! Én is ilyen gólörömöt használok, mikor játszom:D És én is a kis Tottinek küldöm:D (csak néha hobbi szinten, barátokkal. Meg régebb osztálybajnokságokon)

Gladiators921 írta:Borini egyszer nyilatkozott a Gólöröméről ,hogy lényegében ez egy szimbólum, ami őt képviseli, és azt jelképezi, hogy soha nem adja fel!


Oké oké.. de az mi?
Ha meg Xabee linkjét jelent én akkor sem értem.. Karib tg. kalózai fan vagy mi? :lol: :lol:

Aldair írta:Sziasztok elvileg van a keretunkben egy 19 eves kapus

Mirko Pigliacelli

Vki tud vmit rola? Szeretnek a jovoben egy olasz sajat nevelesu kapust latni a kezdoben!


http://www.soccerway.com/players/mirko- ... li/203897/

Én meg inkább Stekkenflekkent nézném még egy darabig..

mcsabi írta:Most akkor Sissoko-t ennyire nem akarja a vezetőség? Elhoztak Marquinho-t, most akarják Bradley-t, az a szerencsétlen meg ott könyörög, h vegyük már meg. Pedig jobb játékosnak tartom mint azokat akiket megvettünk...


Na.. őt én is nagyon-nagyon szeretném..

francesco írta:Most olvasom, hogy ingyen ingazolható Bosingwa. A chelsea nem hosszabít vele, 29 éves ami mondjuk nem túl fiatal jobbhátvédnek de lehet benne még egy két jó év.

húúú.. ide vele! ( ha nem jön más.. Eléggé gyors és tudja, hogy milyen egy beadás..)

zsolti írta:Persze az igazi feleslegek úgyis maradnak:Rosi,Taddei,Perrotta...
De azért szereSSük őket! :wink:

Hát bocs.. én nem :P


Továbbá a t(köm kivan, hogy elméletileg és statsztikailag van egy k.va jó ifi bandánk, akik -idézem a primavera topicból- :

Xaba írta:Tavaly 82 gólt rúgtak.. +48 as arány.. hihetetlen.. A második a Milan és a FIo 55 góllal..
azelőtti évben meg összesen 7 gólt kaptunk!! Keményen vagyunk, hé! >:D szép!

Most látom, hogy idén 95 gólt rúgtunk.. Én csak ámulok és bámulok..


És mégsem építettünk be már évek óta SENKIT! Totti,DDR,Aquillani.. ennyi.. ezek mikor voltak? Ott a sok jó játékos és adjuk őket kölcsönbe minden fele, csak vigyék.. "mert ott majd fejlődni fognak" .. Tottiékat nem adták kölcsönbe és ők fejlődtek, ITT! Én azt akarom, hogy a többiek is maradjanak ITT és fejlődjenek ITT és egy részük legyen jó játékos ITT!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.07.02. 11:29


Dodócska legalább úgy tűnik, tényleg megvan. Ma hajnalban meg érkezett rómába, és egyből ment is a klinikára egészségügyi vizsgálatra
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.02. 08:12


cejas írta:
mcsabi írta:
iceman88 írta:
A fenti fiatalok beépítéséről csak annyit, hogy Bertolacci pletykák szerint nem kell Zemannak, Piscitella pedig megy kölcsönbe Crotone-ba pont a Florenzi féle üzlet keretében.



Az eleg szomoru mert Bertolacci nagyon nagy spirel lessz ez mar most latszik rajta.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.07.01. 22:16


mcsabi írta:
iceman88 írta:Most néztem, h caprarit eladtuk??? remélem ez csak vicc
Egyébként rajta kívül kit látnátok szívesen, kire látnátok esélyt hogy beépüljön majd a fiatalok közül? Én ahogy néztem kb a crescenzi,bertolacci,verre,piscitella négyesnek reális.

Akkor már Tallo is érkezhetne :)


Ez lehet, hogy nem vicc. Tallo csak kölcsönben volt itt a Leccétől, de megvettük egy millió eur-ért. Biztos nem véletlenül.

Caprarinak a felét adtuk el. Azt mondjuk nekem is elárulhatná valaki, hogy ez a közös tulajdon miért biznisz. Florenzira is egy rakatot fizettünk a kontraopció miatt - ráadásul ez sem egy fix összeg volt, hanem "megbeszéljük" kategória.
Miért nem lehet csak úgy kölcsönadni? Mert nem kell úgy a Serie B-s csapatoknak? Majd elviszi egy másik...

A fenti fiatalok beépítéséről csak annyit, hogy Bertolacci pletykák szerint nem kell Zemannak, Piscitella pedig megy kölcsönbe Crotone-ba pont a Florenzi féle üzlet keretében.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.01. 17:54


Tottika84 írta:Salomon Kalou is ingyen elhozhato es o csak 26 eves na OK erositest jelentenenek.


Néha láttam játszani a cselziben, felhívta magára a figyelmet, mert meccsenként minimum 1-2 ziccert 3 méterről tízzel fölé vágott, vele nem lennénk előrébb mint Okakával!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.01. 17:44


iceman88 írta:Most néztem, h caprarit eladtuk??? remélem ez csak vicc
Egyébként rajta kívül kit látnátok szívesen, kire látnátok esélyt hogy beépüljön majd a fiatalok közül? Én ahogy néztem kb a crescenzi,bertolacci,verre,piscitella négyesnek reális.

Akkor már Tallo is érkezhetne :)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.01. 17:00

slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.01. 15:45


Tottika84 írta:
francesco írta:Most olvasom, hogy ingyen ingazolható Bosingwa. A chelsea nem hosszabít vele, 29 éves ami mondjuk nem túl fiatal jobbhátvédnek de lehet benne még egy két jó év.



Egyetertek!!!!!!!!!! meg Salomon Kalou is ingyen elhozhato es o csak 26 eves na OK erositest jelentenenek.


Kalou-val is egyetértek.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.01. 15:36


francesco írta:Most olvasom, hogy ingyen ingazolható Bosingwa. A chelsea nem hosszabít vele, 29 éves ami mondjuk nem túl fiatal jobbhátvédnek de lehet benne még egy két jó év.



Egyetertek!!!!!!!!!! meg Salomon Kalou is ingyen elhozhato es o csak 26 eves na OK erositest jelentenenek.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.01. 15:30


mcsabi írta:Most akkor Sissoko-t ennyire nem akarja a vezetőség? Elhoztak Marquinho-t, most akarják Bradley-t, az a szerencsétlen meg ott könyörög, h vegyük már meg. Pedig jobb játékosnak tartom mint azokat akiket megvettünk...


mcsabi. Mindeniki tiszteletben tartja a véleményedet, de sajnos Zeman dönt szakmailag (remélem) És Sab, meg eldönti, hogy kifizeti e, azt a játékost...Könyöröghet itt bárki ha nem kell Zemannak....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.01. 15:28


Most olvasom, hogy ingyen ingazolható Bosingwa. A chelsea nem hosszabít vele, 29 éves ami mondjuk nem túl fiatal jobbhátvédnek de lehet benne még egy két jó év.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.01. 14:31


Most akkor Sissoko-t ennyire nem akarja a vezetőség? Elhoztak Marquinho-t, most akarják Bradley-t, az a szerencsétlen meg ott könyörög, h vegyük már meg. Pedig jobb játékosnak tartom mint azokat akiket megvettünk...
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2012.06.30. 22:11


Virga írta:17én a rapid wiennel meccsel a csapat elméleti síkon (a honlapjuk szerint), erről tud bárki bármit? csak mert 18án pont bécsből megy a gépem, ezért lehet kinéznék :D

http://www.skrapid.at/9610+M53b67af6108.html


Aldair írta:Sziasztok elvileg van a keretunkben egy 19 eves kapus

Mirko Pigliacelli

Vki tud vmit rola?

Ha jól tévedek már eladtuk. Pedig engem+győzött amit a primavera-ban mutatott a juve elllen. Sajnálom h nem tartottuk meg.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.06.30. 09:32


francesco írta:Állítólag megvan az első igazolásunk. Az amerikai Bradley chievo-ból 5-6 milla körül.

http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=364680
ez az utolsó hivatalos bejegyzés a Roma esetében...
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.06.30. 08:37


Állítólag megvan az első igazolásunk. Az amerikai Bradley chievo-ból 5-6 milla körül.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.29. 18:52


Xaba írta:Persze.. mert mint mindannyian tudjunk Totti a szerénység mintaképe :roll:


Épp egy ilyen kép az avatarod.
Ezek után ne mond hogy arcos Borini gólöröme (főleg, hogy fogalmunk sincs mit jelent), ha Tottiét még avatarnak is beteszed.

Egyébként azt is jelentheti, amit Xabee belinkelt. :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.06.29. 18:19


Swaker!
Jogos a felvetésed Pizarróval kapcsolatban.Szerintem is van még benne kiaknázható tartalék, de Zeman valószínűleg le fog mondani róla.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11437
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: danikov valamint 65 vendég