Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.18. 21:07


már megint egy olyan ócska pletyka, hogy írja, hogy olasz forrás szerint, de én nem látom benne a forrás, és mért nem, mert nincs ilyen, ha lenne ennek bármi alapja, tele lenne a padlás olaszul ezzel a pletykával, de nincs.
ha már árzenál, én cavaniról olvastam, a pool meg csak rájön 1x csak, hogy olaszt nem szabad igazolniuk, mert minden olasszal csak befürödtek.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.18. 20:31


http://www.dailystar.co.uk/sport/footba ... tia-Destro

Most vajon a Matyi marad csak áremelő duma volt?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.01.18. 20:02


fogkefe1 írta:Nem Gervinhon múlik, vele is bénák voltunk már meccsek óta.


De vele még bőven voltak helyzeteink, mostanában már azokkal is hadilábon állunk :wink:
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.18. 17:45


szerintem máshogy értetted (vagy sn nem fordította pontosan :) )
ha lesz még több tapasztalata, AKKOR majd sokat tud segíteni a csapatnak
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.18. 17:11


18 év meg a tapasztalat, néztem ám nagyot :D :D :o
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.18. 17:01


A második félidőben bemutatkozott a 18 éves Verde, aki Iturbét váltotta.
"Ez nem volt kockázatos vállalkozás. Verde hasonló képességekkel rendelkezik, mint Iturbe, gyors, ballábas és még több tapasztalattal sokat tud segíteni a csapatnak. Nem számíthattunk Gervinhóra, Totti pedid influenzás volt, így a másik lehetőség Borriello szerepeltetése volt, de inkább Verdét játszattam annak érdekében, hogy megmaradjon a formáció."
Mert az a formáció olyan kiválóan működött a meccsen, igaz Rüdi?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.18. 15:59


Nem Gervinhon múlik, vele is bénák voltunk már meccsek óta.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.01.18. 15:09


Hát akárhogy is csavarjuk itt a dolgokat, a meccs összképe és főleg a helyzetek alapján igenis elégedettek lehetünk a döntetlennel. Ebben teljesen igaza volt Destronak. Más kérdés, hogy - ahogy ő is nyilatkozta - nyerni szerettünk volna és a scudetto eléréséhez az ilyen meccseket be is kell húzni. Topa volt a csapat nagy része, Morgant tudom csak feltétel nélkül dicsérni, egész meccsen magabiztos volt, ziccert hárított. Valaki felvetette, hogy a gólnál hibázott, annak ajánlom, hogy nézze meg az ismétlést.... Sajnos nem vagyunk elég élesek, nincsenek kialakított helyzeteink, lassú a játékunk. Elképzelhető, hogy Gervinho hiánya ennyit jelentene?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.18. 14:40


"Remek csapat volt az ellenfelünk és a döntetlen nem rossz eredmény itt. Szerettünk volna nyerni, de elégedettek vagyunk a döntetlennel."

Na ezért van elegem Destro-ból! Egy fiatal gyerek, hogy mondhat ilyet? És telibe ez a mentalitás a pályán is! Jó nekünk az x!!! Miért nem nyilatkozik olyat, hogy szeretnék elbújni a föld legmélyebb bugyrába annyira szar voltam! Nem is tudom, hogy ez a remek csapat, miért tart rám igényt, ilyen gyenge játékkal! Köszönöm a vezetőség belémvetett bizalmát, de inkább elmegyek, mert annyira szeretem ezt a csapatot, hogy be kell látnom nem vagyok méltó ennek a meznek a viselésére!

Hogy mondhat egy "bajnokesélyes csapat" futballistája ilyet???? Rudi szépen ezekkel az " jó eredménynek számit" nyilatkozataival beleringatja a srácokat ebbe a holtkóros mentalitásba! Ezek a srácok maximum a p'nára éhesek, s nem a sikerre...:(

Csak ez a bajom Destroval IS!!!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.17. 18:11


amúgy salahról vmi 3-3,5 éves szerződésről írnak?! :o ez nem tudom mi akar lenni, esetleg egy ilyne hosszú kölcsön, vagy mi fene?! mert ha esetleg megvennénk, egy 22 éves játékos esetében 5 év szokott lenni általában, de meglátjuk

emellett nekem peres, vrajsko, darmian 3asból kellene 2, de nyáron is jó lesz. :) :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.17. 17:56


Phoenix100 írta:Így van...
Sőt már most leírom mindenkinek, 2018-ban fogunk tudni először komolyabb összegért komolyabb játékost igazolni..addig káris izgulni ilyen Falcaos hírekre..kérlek higgyetek nekem!!!!!

Hogyne hinnénk! De minden mercato alatt itt megkergül mindenki a hírekre, így tartom a jogot magamnak, hogy én meg Falcaora kergülhessek meg :D :D
Ammúgy is csak kölcsönről lehetne szó. Az meg azért nem ugyanaz, mint ha meg kéne venni. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.17. 13:21


Amúgy jókat írnak a kacsák!

Tárgyalunk a Handanovic-Destro cseréről. Darmianról, Salahról és Joveticről hétfőn. Ha már a fele igaz lenne boldog lennék, de ha egy is teljesülne!!!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.17. 09:30

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.17. 09:27


"Egy dolog semmit nem változott, az elkötelezettségem azzal kapcsolatban, ha pályára lépek, akkor a maximumot nyújtsam." - Destro

Hát fiam ha ez a maximum, amit nyújtani tudsz, akkor irány Torino, mert kb ott lehetsz ezzel a maximális teljesítményeddel kezdő! Itt nem!

Más:

Kicsit kezd kilenni a zsákom attól, hogy a mi pénzünkből vásárolunk be a Seria A-nak, közben meg a keret tátong a hiányposztoktól! Miért kell ezt csinálni? Mást sem hallunk csak azt, hogy elég mély a keret...Hagyjuk már ezt a szar dumát!!! Kb úgy hangzik ez a játékosok szájából, mint az óvodások ebédjénél, mikor leakar ülni egy kisgyerek a többiekhez, MÁR NEM FÉRSZ IDE!!!! A mély csapatról meg a véleményem, hogy a kezdő 11 sincsen rendben, akkor milyen mélységről beszélünk? Nem 6-7 dombon ülő pulikutyát kell igazolni akik melegítik a padot, hogy meg ne fázzon Totti veséje mikor lecserélik, hanem bevethető játékosokat, minőségi cseréket, hogy ha valakinek nem megfelelő a hozzáállása azonnal le lehessen szedni a pályáról. Ne féljetek ha Maiconnak lenne alternatívája az is megdöglene fenn a pályán. De most ha 90 percen keresztül a seggét vakargatja a part mentén akkor is ő lesz a kezdő.... Ez ám az okos gondolat...mert mély a csapatunk!!!!! Ezektől a hülyeségektől megy fel az agyvizem, hogy közben meg mi igazolunk az összes Seria A kis csapatainak "fiatal tehetségeket".
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2015.01.17. 09:26


Így van...
Sőt már most leírom mindenkinek, 2018-ban fogunk tudni először komolyabb összegért komolyabb játékost igazolni..addig káris izgulni ilyen Falcaos hírekre..kérlek higgyetek nekem!!!!!
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 942
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.17. 09:25


Elvben ha Van Gaalnak annyira kell Strootman, még akár reális is lehet. De bonyolítja a helyzetet, h. egyelőre csak a Monacotól kölcsönben van a MU-ban
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2015.01.17. 09:20


Falcao......mit szívtatok? 20 fillérje nincs a klubnak igazolásokra. Bertolaccit és Jedvajt is el kellett adni Nainggolan másik feléért. Falcao.......a MU-ből az AS Romába...mekkora előrelépés lenne neki. Szálljatok vissza a földre, ha kitisztultatok. :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.16. 21:23


áll. dimarzio szerint ment egy ajánlat salahért, 1 milla kölcsön, plusz 15 milla opció, ami nem kötelező...

én ezt az ajánlatot aláírásként odaraknám az összes Roma levél végére, és mehetne is ki vagy 100 top-játékosnak. Ha csak egy is bejön... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.16. 19:44


nekem egyik se kéne martinez közel 30 évesen is még a portonál van, falcao meg nem a régi, de mivel esélyünk sincs egyiket se leigazolni, így nem aggódok, a baj az lenne, ha lenne rájuk zsé, mert qrvára nem akarnám egyiket se :)
ha center akkor ibra és max dzeko, de én azzal is beérem ha center nélkül toljuk, de akkor az elől levő 3as legyen elég gyors és technikás, kombinatív az összjátékra

áll. dimarzio szerint ment egy ajánlat salahért, 1 milla kölcsön, plusz 15 milla opció, ami nem kötelező...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.16. 19:28


Miért szereted ennyire Jackson Martinezt? :) Ugyanannyi idősek és azért Falcao többet bizonyított.

Amúgy Dimarzio szerint Peressel tárgyalni fogunk.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2015.01.16. 19:20


Látom kitört a Falcao őrület. Ha lenne is 40-50 millánk, előb hoznám el Jackson Martínezt + a Santon, Darmian, Peres hármasból egyet.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.16. 17:47


hát nem mennyi az esélye hogy castan játsszon idén, mert elvileg jövő héten edzésre jelentkezik, szal ergo lehet ezért is hallgattak el a lehetséges belső védő pletykák mostanság......

falcao > szürreális és egyben irreális, több karaktert nem is koptatok rá. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2015.01.16. 17:34


Falcaonak nem lenne szint egy Roma, ha formában lenne
így is szerintem rangon alulinak érzi,míg egy juvét talán nem
de nagyon merész álom, de szeretünk álmodni :wink:

Holebasz:
Azt viszont elmondhatom, hogy remek csapatunk van, a keret sokkal mélyebb, mint a Juventusé, hiszen számos hiányzót kellett pótolnunk idén, míg a torinói csapat szinte mindig ugyanazzal a csapattal áll fel."
Ez rögtön kiderül kedden. :wink: Ők B-vel játszottak, és vajon mi...?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27929
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: wini Dátum: 2015.01.16. 15:56


Falcaot akarom!Falcaot akarom!
Ha a juve elviszi előlünk, néhány hátsót szétrugdalok a Románál! :evil:
A sok noname-re kiadjuk a milliókat, egy értelmes csatárra pedig nem.
"Rómában csak egy főnök van,aki nem más mint,Francesco Totti."/K. Strootman/
wini
 
Hozzászólások: 381
Csatlakozott: 2008.08.09. 23:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.16. 15:55


fogkefe1 írta:Feree80, hidd el én is szívesen bedobnám Sanabriát Destro helyett, már csak Rudival kell megbeszélni. Ucan is többet érdemelne... pre-season alatt jól játszott. Sokkal jobban mint Paredes meg mondjuk pár kezdő.

nem kell bedobni senkit semmibe, el kell menni a serie b-be(nem szégyen az) vagy a-ba, olyan helyre ahol van esélye harcolni a játékpercéért, romába erre nincs esélye, sőt a bajnokság kezdetén sem volt.
ucanra meg nem véletlenül írtam, ha igaz, szal az éremnek 2 oldala van, azért hinnék inkább az elutasításban, csak mert dimarzio írta, persze ő is tévedhet
mondjuk azóta az empoli saponarát szerződtette.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8251
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 6 vendég