Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.25. 01:25


rég olvastam ilyen kulturált/összeszedett 1. hszt valakitől
üdv nálunk steve! :wink:

az már más kérdés hogy nem mindennel értek egyet, de ez nem baj :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.03.24. 21:42


Xaba írta:
Scrym írta:
uglykidjoe írta:Tudjuk hogy szól a mondás: Végy egy jó kapust.
Na itt az egyik nagy problémánk.


Na ez az amit egyáltalán nem értek jelenleg. VAN egy jó kapusunk. Ki merem jelenteni JS JÓ kapus, és ezt bizonyította is. Tény, hogy voltak az utóbbi időben hibái, de ez szerintem a világ Number One kapusával is előfordul. Egyáltalán nem itt kell szerintem a hibát keresni.
Doni a Fio ellen is bemutatta, mennyire "kiváló" kapus. Mennyiszer is ejtette ki a labdát a kezéből?!?! :S Egyszerűen nem értem Monti mit is lát benne?!?! :evil: :evil:
Nálam simán JS védene, csak egy normális védelmet kéne elé építeni és még jobb lenne.


Én Lobont-ra szavazok!
ű

Doni természetesen felejtős, mert az NBI-ben is vannak ilyen vagy jobb kapusok szerintem. JS-t nagyon szerettem tavalyi teljesítménye alapján, de valahogy bizonytalan lett, szerintem őt is lehúzta a rengeteg kapott gól, aminek a nagy része persze nem az ő hibája volt. Még lehet igazán jó, de mindig csak reménykedni és várni?
Lobont nem rossz, de nem hiszem hogy egy igazán jó Romának ő lesz az alapja.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.24. 19:28


Scrym írta:
uglykidjoe írta:Tudjuk hogy szól a mondás: Végy egy jó kapust.
Na itt az egyik nagy problémánk.


Na ez az amit egyáltalán nem értek jelenleg. VAN egy jó kapusunk. Ki merem jelenteni JS JÓ kapus, és ezt bizonyította is. Tény, hogy voltak az utóbbi időben hibái, de ez szerintem a világ Number One kapusával is előfordul. Egyáltalán nem itt kell szerintem a hibát keresni.
Doni a Fio ellen is bemutatta, mennyire "kiváló" kapus. Mennyiszer is ejtette ki a labdát a kezéből?!?! :S Egyszerűen nem értem Monti mit is lát benne?!?! :evil: :evil:
Nálam simán JS védene, csak egy normális védelmet kéne elé építeni és még jobb lenne.


Én Lobont-ra szavazok!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2011.03.24. 19:24


uglykidjoe írta:Tudjuk hogy szól a mondás: Végy egy jó kapust.
Na itt az egyik nagy problémánk.


Na ez az amit egyáltalán nem értek jelenleg. VAN egy jó kapusunk. Ki merem jelenteni JS JÓ kapus, és ezt bizonyította is. Tény, hogy voltak az utóbbi időben hibái, de ez szerintem a világ Number One kapusával is előfordul. Egyáltalán nem itt kell szerintem a hibát keresni.
Doni a Fio ellen is bemutatta, mennyire "kiváló" kapus. Mennyiszer is ejtette ki a labdát a kezéből?!?! :S Egyszerűen nem értem Monti mit is lát benne?!?! :evil: :evil:
Nálam simán JS védene, csak egy normális védelmet kéne elé építeni és még jobb lenne.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.24. 19:12


Hová lett az a cikk, ami szerint akár már hétfőn aladódhat a klub? Eddig fent volt, most nincs?!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.03.24. 18:43


Már jó régóta figyelem a fórumot, de eddig ellenálltam a hozzászólás hívogató szavának...
VIszont már elég sok szó esik szegény Menezről és meg kell, hogy védjem. Bevallom, valamiért (csak a mutatott játék lehet) elfogult vagyok vele kapcsolatban, de pillanatnyilag az egyik legjobb játékosunknak tartom. Sokan leírták már amiket most én fogok... Nagyon fiatal a csapat többi oszlopos tagjához képest, és alapképességei adottak ahhoz, hogy a világ egyik legjobbja legyen, mint most Ronaldo, Messi, stb. Ezért örülök, hogy nálunk van. Az a baj, hogy a játéka nem illeszkedik sem a Roma, sem a Seria A színvonalához, ahogy szerény véleményem szerint Ronaldo és Messi sem ott tartana ahol, ha mondjuk a Romában futbaloznának. A meccseinken jól látszik, hogy sem a mi játékosaink nem tudják követni, sem az ellenfélé az olasz csapatok 95 százalékánál. Általában miután áttöri magát mindenkin vagy rosszul passzol, vagy nincs kinek, vagy belelövi az ellenfélbe, vagy rúg egy gólt. Ilyen lehetőségekkel körülvéve én is önzüvé válnék a pályán. Már olvastam egyszer azt a hozzászólást, hogy nem egy ember köré kell építeni a csapatot, egyszerűbb csapatot építeni az adott játékso nélkül. Ez nyilvánvaló túlzás, hiszen értelemszerűen csak a támadósorhoz kell igazodnia. A támadószekciót pedig simán lehet alapozni egyetlen darab ilyen tudású zsenire, ahogy lehetett Tottira is. A többi támadónk eltörpül Jeremy mellett (legalábbis a potenciális lehetőségeket nézve és Tottit nem ideértve).
Financiális szempontból sem gondolom, hogy életbevágó lenne tőle megszabadulni, főleg ha jön az új tulaj, aki remélhetőleg soksok pénzt is hoz. Tudtommal Menez nincs a a legjobban fizetett játékosaink toplistáján, viszont otthagytunk a Monaconál egy rakás pénzt érte. Mondjuk szerintem annak akár a dupláját is megkaphatnánk most, csak hát érdemes elgondolkodni azon, hogy vajon egyes csapatok miért akarnak érte 25 milliót adni.
Menez napjaink európai fociját játsza, ezértnagyon nem illik a Romába de még az egyre lejjebb csúszó ligába sem, de épp ezért lehetne az ütőkártyánk, csak fel kéne nőni hozzá. Nem is értem az ellenkező állápontot. Szerintetek nem az európai élvonal lenne a cél? Ha igen, akkor meg miért menjen el a megfelelő játékosunk?...Igenis, a cspatnak fel kell nőnie hozzá, és olyan játékosokkal kell szakítanunk, vagy kispadoztatnunk, akik nem ezt a focit játszák. Vagyis a jelenlegi keret igen nagy részét. Igazából kiket is védünk Menezzel szemben? Perrottát, Taddeit, Cassettit, urambocsá' Vucinicet, folytassam? Megjegyzem tavaly az Inter volt aki igen undorító módon, de európai színvonalon játszott, idén a MIlan is kezdi ezt "megtanulni".
Egyébként az, hogy Menez hisztis, meg önző, szerintem alapból nagyon gyenge érvek a pro érvek ellen, a top-focisták többsége ilyen, csak mi ezt nem szoktuk meg Romában, ahol csak a vér és a becsület meg a római származás számít, ami sok szép dolog és fontos szerepet játszanak a csapat történetében, de sajnos 2001 óta nem hozzák a bajnoki címeket. Montella Menezhez való hozzáállása is ilyesmi. Montellát játékosként nagyon szerettem, de edzőként közel sem vagyok elájulva a teljesítménytől. Jól hanzik a veretlenség, de nekem ez édes kevés, ha 1) néha kínkeserves döncik jönnek össze, 2) szar a játékunk 3)Menez nincs a pályán (utóbbi kettő szorosan összefügghet...).

Szóval tűzzel vassal tartsuk itt Menezt és ha folyamatosan kezdőként sem tud gólokat felmutatni és jó csapatjátékot játszani úgy, hogy közben a támadósorunk is nagyban alkalmazkodik hozzá, na hát akkor mehet... Egyesek meg fel vannak háborodva, ha a fiatal francia megsérti a vér és becsület klubját, ez röhej... Hadd mondja el a véleményét, annyira azért nem volt demoralizáló tartalma...

És csak a végére: A Menez-videókon nagyon durva dolgokat csinál és nem csak néha napján. Na ezt kéne belőle kisajtolni valahogy.


Na msot jöhetne olyan érv Menezzel szemben amit nem írtam le, mert biztos volt, amit kifelejtettem.
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.03.24. 17:04


feree80 írta:Ja, meg tudjátok hogy szokott ilyenkor lenni lásd a mcity v a cselzi példáját, szvsz a múltjuk meg sem közelíti a Romáét, jött az új tulaj, és hogy hitelessé tegye a klubját vmint saját magát Európában, elkezdtek márkás neveket igazolni, hogy más játékosoknak is vonzó legyen a klub, szal szvsz DiBenedetto nincs erre rászorulva, bár elfogult vagyok, de nem érzem azt hogy egy márkás nevű, roppant tapasztalt, kiöregedés felé tartó Buffon kellene nekünk ahhoz hogy vonzóbbá tegye az új tulaj más játékosok számára is a Romát, Roma így is vonzó kellene hogy legyen, még Buffon nélkül is, sztem.

és ez nem cska Buffonra értendő, hanem ilyen nagy nevű, zeniten túljutó "extraklasszisokra" is mint pölö Pirlo v Ambrosini, persze hogy annak kapcsán merül fel eme két név, ha jönne Ancelotti. :mrgreen: az eszem megáll. :D
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.03.24. 16:38


"[b]Roma: „Menez, takarodj!” - a szurkolók üzentek a francia csatárnak

A Roma labdarúgócsapatának szurkolói (legalábbis a kemény mag tagjai) egyértelművé tették véleményüket Jérémy Menezzel kapcsolatban: azt szeretnék, ha távozna tőlük a 23 éves francia csatár.
Amióta Vincenzo Montella irányítja a Romát, Menez többnyire csak csereként kap lehetőséget, ami érthetően nem teszi boldoggá a francia támadót. Ennek hangot is adott, kijelentve, hogy ha nem változnak a dolgok, elhagyja a „farkasokat”.

Hogy mi lesz a sorsa, azt még nem lehet tudni, a csapat szurkolói mindenesetre „tudatták” vele véleményüket. A Roma trigoriai edzőtáboránál a „Menez, takarodj!” rigmust kiabálták, az egyszerű, ám annál világosabb üzenetet pedig a komplexum falain is „megjelenítették”.

Menez ügynöke eközben váltig állítja, hogy a játékos jól érzi magát a Románál, és imádja az olasz fővárost, a történtek tükrében azonban nem lenne meglepő, ha Menez a nyáron tényleg klubot váltana"
by NSO
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.03.24. 16:23


Tudjuk hogy szól a mondás: Végy egy jó kapust.
Na itt az egyik nagy problémánk.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.24. 15:52


nem rossz kapus...
kiváló kapus kell!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2011.03.24. 15:40


Én Curci-nak örülnék szívesen. Saját nevelés, és nem rossz kapus.
Nekem az az egyik kedvenc Totti gólom.. :D
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.03.24. 13:45


Buffon elhagyná a szeretett Juvéját? nem hiszem
ha kidobják, akkor jöhet - ingyen, vagy nagyon olcsón, de így is elkésett 10 évet, pont tizet
de ez esetben Doni menjen
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2011.03.24. 13:39


Buffon akkor ért volna valamit (sőt egészen sokat), amikor az öreg Sensi próbálkozott a megszerzésével még pármai játékosként.

Azért olyankor mosolygok mindig kicsit, ha belenézek egy-egy ilyen Totti 100, vagy Totti 200-1 gólos videóba és az elején ott ficereg az alányesős, átemelős Parma elleni gólja még Bufflának :D Sensini meg ahogy izgul, hogy elérhetné a kapusuk...:D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.03.24. 11:17


"komolyabbra" fordítva a szót, nagyon bízom benne, h nem buffonnal akarják elkezdeni a csapat felturbózását.
azt nem mondom, h pont ugyanaz lenne a szitu, mint adrianoval, de nem sok hiányozna ahhoz. remélem, h nem kezdenek el nevekkel dobálózni, mert erre semmi szükség sincs.
masszív anyagi háttér kell, nem ez a bizonytalan, ami most van, néhány játékos nagy arcának kisebbre cserélése és a capitano pótlása vagy legalábbis annak elindítása valamilyen szinten. plusz egy olyan edző, aki mögött maximálisan kiáll a Klubvezetés.
sztem ezekkel lehet, h beljebb lennénk.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.03.24. 09:50


Ha a Juve nem kvalifikálja magát jövőre vmelyik kupában, sanszos hogy eladják, azt már csak én tenném hozzá, hogy idén 6 meccsük volt az uefa kupában, 6 x és kiesés, szal amennyire komolyan veszik az uefa kupát, szvsz ha nem lesz nekik bl akkor el fogják adni, emellett a Juve legjobban kereső játékosa a maga nettó 6 :!: millájával, és már nem is a régi, vmiért olyan érzésem van, mint vadrianoval volt, hogy csak nem akartam elhinni, hogy az érdeklődésünk komoly lehet, oszt egyszercsak vadriano mégis a mi játékosunk lett.
Amúgy nem csak mi, hanem a mu(vds visszavonul), gúnárok(bizonytalanok a kapusaik) és természetesen a mcity :lol: is érdeklődik iránta.

Ja, meg tudjátok hogy szokott ilyenkor lenni lásd a mcity v a cselzi példáját, szvsz a múltjuk meg sem közelíti a Romáét, jött az új tulaj, és hogy hitelessé tegye a klubját vmint saját magát Európában, elkezdtek márkás neveket igazolni, hogy más játékosoknak is vonzó legyen a klub, szal szvsz DiBenedetto nincs erre rászorulva, bár elfogult vagyok, de nem érzem azt hogy egy márkás nevű, roppant tapasztalt, kiöregedés felé tartó Buffon kellene nekünk ahhoz hogy vonzóbbá tegye az új tulaj más játékosok számára is a Romát, Roma így is vonzó kellene hogy legyen, még Buffon nélkül is, sztem.

Szal ha igazolni akar, akkor sikerre éhes, tehetséges 30 alatti játékosokkal tegye, szvsz....
(különben Pastore mellett még egy olyan játékos van a Serie A-ban, aki sztem képes lenne Totti korábbi posztján maradandót nyújtani ő nem más mint Jovetics, bármelyiküket szívesen látnám jövőre, :) bár utóbbi súlyos sérülés után lábadozik).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Conti Dátum: 2011.03.24. 09:29


fradista romanista írta:Van egy cikk arról, h. minek köszönheti Totti a formajavulását:a Roma orvosi stábja kidolgozott számára egy újfajta diétát. Csökkentették a szénhidrátot, (leállították a tésztazabálást és a sok édességet), helyette növelték a fehérjebevitelt (mint pld a szárnyasok, és egy speciális méregdrága lombardiai marhahús felvágott).
Ennek eredméyneként skatbfogyott és erúősödött, és a fizikuma tényleg olyan, mint Zeman idejében.
Montella is megjegyezte, hogy úgy képes edzeni, ahogym még akkor se, amikor együtt játszottak.


ez a diéta egy olasz embertől lehet, h brutális odaszánást igényel, úgyhogy mindenképpen le a kalappal a capitano előtt!!
de viszi a csapatot, ezért mindenképpen megéri!

egyébként ez a leendő új vezérkar sztem mindenképpen elfelejthetné a "bebetonozott" zsugásokat, gondolok itt pl. de rossi jövendő kapitányi "címére". tök fölösleges ilyenekkel túráztatni gyerekeket, mert nem mindenki olyan, h annak ellenére is, h tuti a helye, úgy megy ki egy-egy meccsre, mintha az élete függne tőle. bölcsebben kellene ezekhez a dolgokhoz állni, mert sem emberileg, de tudásban sem feltétlenül áll ehhez úgy mindenki, ahogy elvárható lenne.

buffon meg x-edik kapusnak sztem is beférne, mert még akkor is verné a marangont, ha csak a rosszabbik kezét használhatná és háttal kellene állnia a védéseknél. plusz az edzések végén összegyűjthetné a labdákat meg a bólyákat, szal lehetne használni a gyereket.
egy zsák búzáért el lehetne hozni.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Conti 2011.03.24. 11:19-kor.
asromatiamo
Avatar
Conti
 
Hozzászólások: 201
Csatlakozott: 2004.12.06. 14:01

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.24. 00:56


régebben lehet, hogy sensiék nem akarták eladni a csapatot, de sztem egy ideje azért volt a folyamatos kudarc az eladás terén, mert a bank magának követelt, nyilván igen előnyös áron, egy rahedli részvényt, örömteli pozÍcióban, hiszen új tulaj, vélhetően pénz, stadion, játékosok, felfelé szárnyaló érzések és részvényárak, belső információk, szóval jó helyen lesz a bank pénzecskéje.

kÍváncsi vagyok mennyi pénzt mondanak játékosokra idén. aztán mennyit nyár elején és mi valósul meg belőle. gondolom az érinthetetleneken kÍvül mindenkit szóba hoznak és saját " SERIE -AS ROMA"-t indÍthatnánk azokból a játékosokból akik az átigazolási időszakban "közel" lesznek hozzánk
ha jön néhány épkézláb ember derossi biztos, hogy nem megy el
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.03.23. 20:54


http://www.corederoma.it/online/?p=40123
az alsó mondatot nem értem, de a felső találó, mindjárt jövők.... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2011.03.23. 20:45


donieber maragonnál azért még jobb :)
befektetének viszont minősíthetetlen :(
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.23. 18:31


De Rossi nem lesz eladva! 99%!
Ha Buffon idejön én fejbe verem magam! Egy Adrianohoz hasonló értelmes átigazolás lenne
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.03.23. 18:27


Állítólag a Real mellett a Mu is vinné De Rossit, a spanyolok max 25 millát adnának érte, hát én qrvára keveslem, meg ha jön Benedetto, kizártnak tartom hogy eladja, ennek ellenére felröppent, ha esetleg távozna, Montolivoval pótolnánk...
Mondjuk jövőre én szívesebben elnézném esetleg egymás mellett a kpályást, előttük meg Pastorét. :D
Menezt már fél anglia akarja, a Bayernen és a Juvén kívül, de ilyenkor a nap végére mindig aszongyák hogy marad. :lol:
Buffon téma csak nem akar alább hagyni, még a végén tényleg elhozza Romába DiBenetto.(nekem már nem kéne).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.03.23. 18:01


Várom már az új tulajdonost, hátha összerázza kicsit a bandát
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.23. 09:56


A hírek szerint jövő hétfőn lehet az alárírás, és a júve ellen imeccsen már kint is lesz az új tulaj.

Van egy cikk arról, h. minek köszönheti Totti a formajavulását: Amikor gyenge formában volt és Ranieri is elkezdte keveset játszatni, a Roma orvosi stábja kidolgozott számára egy újfajta diétát. Csökkentették a szénhidrátot, (leállították a tésztazabálást és a sok édességet), helyette növelték a fehérjebevitelt (mint pld a szárnyasok, és egy speciális méregdrága lombardiai marhahús felvágott).
Ennek eredméyneként skatbfogyott és erúősödött, és a fizikuma tényleg olyan, mint Zeman idejében.
Montella is megjegyezte, hogy úgy képes edzeni, ahogym még akkor se, amikor együtt játszottak.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.03.22. 22:38


Nem érdekes.
felröppent, h. valami neves NBA manager is DiBenedetto társa lenne a Roma megvásárlában, és ez a cikk ennek a cáfolata.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.03.22. 21:58

:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 1 vendég