Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.24. 09:53


sebastian írta:Várom nagyon a pool meccset..:D


Szintén várom, kár hogy 00:30-kor lesz, általában fent szoktam maradni, de most tuti bealszom... :(
Na de most akkor sem!!! :x
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.23. 21:27


A tegnapi meccs alapján megnyugtató volt Taxidísz játéka. És nekem pozitív volt Bradley is...Nyilván a pool elleni meccs többet fog mutatni, mint a tegnapi, de ez is jó volt...

Remélem Zeman papa tudja mit csinál, és okoz nekünk egy olyan meglepetést, hogy csak pillázunk....És ha ez Totti nélkül lesz, hát legyen. Természetesen jobban örülnék ha vele történne a varázs..:D Magica Totti..:DD

Várom nagyon a pool meccset..:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.23. 20:09


Borini már a múlt, felejtsük el.. nincs mit tenni.
Sok idő van még az átigazolási szezonból és nyugodt vagyok, mert legalább tevékenykedtünk idáig .. nem úgy mint az utóbbi években
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.23. 19:58


Én nem tudom követni, hogy mi lesz ebből a Destro-üzletből. Most már tényleg jobban örülnék ha a Juvéhoz menne, ennyi idő alatt megszerezhettünk volna valaki mást vagy megtarthattuk volna Borinit.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.07.23. 17:58


Piris a Romáé, Rosit talán rásózzuk a Genoara
Gazzetta.it szerint
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.23. 08:27


habi írta:Destroért pedig a mi ajánlatunkat elfogadták, a Juve ajánlatát meg nem. Akkor, hogy kínálnak meg élő szerződéssel rendelkező játékost ajánlattal? Tudom ez mindennapos dolog, de az ilyet nagyon szépen lehetne büntetni ám...

Nem valami fair play... de mi is ezt csináljuk a Spanyoloknál.. Nagyon utálhatnak most ott minket.. tuti csuklik az anyja az embereknek:))

Bírom ezeket a Cavanis cikkeket:) Egyikben úgy-e azt mondták, hogy ha fizetés emelést kér, akkor padszerelő lesz 1 éven át, most meg ez a 100 misi:) Jó dumája van az öregnek:D Kell neki Cavani, ragaszkodik hozzá.. helyes! A szurkolók tuti nagyon bírják a fejét :)
Nem úgy mint nálunk....... "háááát... DDR egy igazi bajnok... éééés.... nagyon jó játékos... római..... nem akar elmenni... deeee.. esetleg.... nem nem nem... mondjuk mi nem állunk az útjába.. elvégre szabad akarata van... őőőő... de azért nem eladó...hacsak.." :roll:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.07.23. 08:26


Hát ha tényleg eladják De Rossit 30 millió euróért, nálam a vezetőség leírja magát végleg. Minimum 50 millió, és fontban, az alatt szóba sem állnék senkivel. De én személy szerint 100ért se adnám...
Destro ügyben pedig remélem nálunk köt ki, nyugodtabban várnám a szezont.
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 23:10


tomm írta:ha derossi elmegy, szomorú leszek. ha 30 misiért, akkor mérges.


De Rossiról úgy kellene nyilatkozni, mint azt tette Laurentis Cavaniról....

http://www.origo.hu/sport/focivilag/201 ... nirol.html

Mondjuk ezen gyenge 10 percet vinnyogtam...:DDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.22. 21:40


ha derossi elmegy, szomorú leszek. ha 30 misiért, akkor mérges.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 21:31


Hmmm. Bátor Zeman nyilatkozata....De biztos tudja, ha mondja....Legyen így!!! Remélem tudja mit csináál és hogyan vásárol...:D Jó ez a Taxidísz gyerek..:D 1 gól passz és 1 gól. Remélem varázsló az öreg..:DD

Forza Zeman...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 21:28


Trigoria írta:Srácok!
Elkerülendő a visszakérdezést, kérlek Titeket hogy minden hírnél (pláne ha fontos) FORRÁST írjatok magatoktól, na csak ha kérdezik! Köszönöm!


Ok...:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.22. 20:43


Srácok!
Elkerülendő a visszakérdezést, kérlek Titeket hogy minden hírnél (pláne ha fontos) FORRÁST írjatok magatoktól, na csak ha kérdezik! Köszönöm!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 19:33


habi írta:
sebastian írta:Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/

ezt, hogy Sabatini elfogadta az ajánlatot ugyan hol olvastad? Mondjuk abban a "Nyilván Daniele nem akar majd menni" dologban én annyira nem vagyok biztos...és abban sem, hogy Mourinho ne ajánlana legalább ennyit DDR-ért.
Destroért pedig a mi ajánlatunkat elfogadták, a Juve ajánlatát meg nem. Akkor, hogy kínálnak meg élő szerződéssel rendelkező játékost ajánlattal? Tudom ez mindennapos dolog, de az ilyet nagyon szépen lehetne büntetni ám...


Itt:

http://www3.lastampa.it/sport/sezioni/c ... tp/463223/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.22. 19:28


sebastian írta:Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/

ezt, hogy Sabatini elfogadta az ajánlatot ugyan hol olvastad? Mondjuk abban a "Nyilván Daniele nem akar majd menni" dologban én annyira nem vagyok biztos...és abban sem, hogy Mourinho ne ajánlana legalább ennyit DDR-ért.
Destroért pedig a mi ajánlatunkat elfogadták, a Juve ajánlatát meg nem. Akkor, hogy kínálnak meg élő szerződéssel rendelkező játékost ajánlattal? Tudom ez mindennapos dolog, de az ilyet nagyon szépen lehetne büntetni ám...
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 19:05


Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.22. 12:07


Az a baj, hogy mindenképpen kell valami csatár nekünk:-S Ezért hajtottunk rá annyira.. Az nem lehet, hogy nem ő van úgy elszállva, hanem túl kapzsi a menedzsere?!
Szerintem idővel minden ki fog derülni. Remélem jó döntést hoz a vezetőség! Igaz, hogy még mindig van több, mint egy hónap igazolgatni, de.. az elején lehet nagy üzleteket kötni:) A végén... csak gyorsakat.
Még eltelik pár nap/hét és akkor meglátogat Benedetto tata és kezd megint ígérgetni?
Kiderül..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 10:51


Ez csak is a pénzről szól, semmi másról...Ha nem akar jönni, akkor ne jöjjön. Bár tudom, hogy nem egy kalap, de ne feledjük el De Rossi sem két nap alatt írt alá, pedig ő aztán kötődik a klubbhoz..:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.22. 10:47


Nem értem, h miért akarnak még egy ajánlatot tenni ennek a magától teljesen elszállt majomnak. Ha valaki már ilyen korában beképzelt a semmire, akkor nagy játékos ritkásan lesz belőle. Ha nem akar Romába jönni, hanem a Juvéba, akkor ha meg is szerezzük se lesz képes kihajtani magából a maximumot azért a címerért, amit a szíve fölött visel. Nagyon szurkolok, hogy ne jöjjön ide, inkább ne igazoljunk csatárt, de ezt a nyafogós gyökeret soha nem akarom a mi mezünkben látni.

De Rossiért 25-30m-t ajánlott a City. Remélem nem azért maradt itthon, mert ilyenen törik a vezetők a buksijukat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2012.07.22. 10:51-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.22. 00:45


a tatyó színére gondoltam mint gázosra :D

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9232_n.jpg
Paripa USA-ban is villant, és nem is egyedül :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2012.07.21. 20:48


Levy ASR írta:
Trigoria írta:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=384368748290612&set=a.384314364962717.85535.209630315764457&type=1&theater
Lopez jó játékos lesz szerintem, de az a táska... :D


majd fussa neki is LV-ra, ha megkapja az első fizuját ;)

nekem is van egy hasonló "tatyóm" csak feketében, a hétköznapok során elég használható tud lenni :)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.21. 20:11


Trigoria írta:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=384368748290612&set=a.384314364962717.85535.209630315764457&type=1&theater
Lopez jó játékos lesz szerintem, de az a táska... :D


majd fussa neki is LV-ra, ha megkapja az első fizuját ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 17:55


mcsabi írta:
bence írta:Nem is baj, hogy a brazil ligából igazolunk, sőt! Na de könyörgöm, miért védőket? Nem hiszem, hogy Olaszországban nincsenek olyan színvonalú védők mint Dodo vagy Castan... A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek, de mondjuk bele lehet kellemesen szaladni ( lásd: Juan) de ő azért előtte lehúzott pár évet a Leverkusennél.
Csak számomra lenne észszerü leigazolni féláron Berbatovot, balhátvédnek elhozni Palermoból Balzarettit, esetleg meg lehetett volna szerezni Luciót, de őt természetesen elvitte a Juve. A Sensi-érában okosabban igazoltunk esküszöm....
Off: nincs a hossszú ü betü a gépemen próbálom elkerülni az ilyen szavak használatát, elnézést a helyesírásért :)

Hát én jobban örülök Dodonak, Castannak és Nico Lopeznek, mint azoknak akiket írtál. Mindegyik öreg, nálam egytől egyig Perrotta, Taddei szindrómák, azokból meg már van elég a padon.

Ez az öreges duma nagyon unalmas. Nem 10 évre igazolunk egy játékost, sőt nem is 5-re.
Annak idején Toni meddig volt nálunk? Az a lényeg, hogy formába legyen a játékos,leszarom, hogy 18 vagy 34 éves.
Én is csak azt tudom mondani bár igazad lenne és padoznának mert olyan jók lesznek a fiatalok, de kételkedem.
Sebaj, majd meglátjuk :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.21. 14:54


Lo Monaco, a Genoa egyik fejese nyilatkozott a mai sajtótájékoztatójukon. Azt mondta, hogy a legnagyobb lépést eddig a Roma tette Destro leigazolásának ügyében de a futballban a pénz diktál és ebben a tekintetben a Juve többet ajánl. Meglátjuk mi lesz.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.21. 14:41


tulajdonképpen mi is a baj destroval? lehet, hogy nekem kimaradt egy lépcsőfok, de én csak annyit látok, hogy máshova akar menni, mint ahova a klubtulaj el akarja adni, több pénzért és EREDMÉNYEKÉRT. elvégre nem rabszolga, talán van némi beleszólása a dolgokba...
nálunk is padozna elég sokat...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10302
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.21. 14:31


Vagy csak ott volt hely. De gondolom már rég a múlté az az affér...
És Chicago... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27952
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 40 vendég