Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.08. 20:29


én kimondom: Totti LUSTA
de elnézzük neki általában, meg is értjük, és így szeretjük :wink: és én is ilyen vagyok a pályán sokszor :) (korban pedig egy év fórom van csak hozzá képest)

A mostani idény után főleg senki nem veheti a szájára
tudom hogy érted, de azt veszek a számra akit akarok :wink: értsd te is jól! :wink:
Szidni senki sem szidja őt, elemezni annál inkább.
Az meg egy megint másik kérdés: hogy x gólt lőtt és y gólpasszt adott, de sose tudjuk meg hogy más játékos a helyén, az ő posztján, az ő pozíciójában mit művelt volna - értelmetlen is a kérdés. Engem nem érdekel hány gólt lő. Csak az hogy hogyan játszik. Azt meg hétről hétre látjuk. És véleményt is formálunk róla!
Uncsi hogy ha Tottiról néha valaki nempozitív jelzőt mond (de nem szidja, csak simán elemzi), máris jönnek a Tottit védő hszek dögivel :shock:


feree: detto. Trójait blokkol. Már írtam snatchének.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.08. 20:27


slider írta:De miért nem Barusso-t küldjük el?! Nem tudom pontosan meddig szól a szerződése és mennyit keres, de lehet, hogy megérné felbontani és kifizetni a hátralévő bérét, ha nem túl nagy összeg. Az lenne a legigazságosabb, ha az fizetné ki, aki kitalálta, hogy idehozza a Seria b-ből, vagy az előző vezetőség ossza el egymás között az összeget.

Nem is merem Sabot, de ha Montival és Vadrianoval meg tudták tenni annó, akkor Barussoét is fel lehetne bontani, ráadásul előző 2 játékoshoz képest a ghánai fizuja, jobban mondva kápótlása aprópénznek tűnik, csak egy tipp, lehet hogy Sab kivár, hátha mégis talál csapatot magának, és ha minden kötél szakad, akkor lehet hogy felbontja...
De mondok mást, nehezen hihető hogy Sab noteszában csak olyan játékosok szerepelnek, akiknek nincs Eu-s státuszuk...

Ja, egy érdekesség, állítólag a Celtic érdeklődést mutat Curci iránt....

Ja, csak nekem vacakol az oldal a híreknél, van egy virusirtó a gépemen, blokkol vmit, sajna gyorsan felbukkant és eltűnt, egyenlőre nem tudtam print screenelni...gondoltam szólok.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.08.08. 20:16


Ez a Totti lusta szöveg, minden 3ik hónapban előkerül a cilinderből :D
Most már én is hozzászólok akkor: majd aki 34 évesen ugyanilyen lustán fog focizgatni közületek annak talán el fogom hinni! Sztem simán összetévesztitek a lustaságát azzal h az ellenfelek már fiatalabbak és gyorsabbak mint ő.
Amíg meg minmden évben ő a csapat házi gólkirálya sztem az ilyenfajta kritikáknak nincs nagyon létjogosultsága...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.08.08. 20:09


Remélem olyan lusta lesz,mint a bajnokság vége felé a Lazio,Fiorentina,Udinese stb. ellen volt.Bárcsak minden játékosunk ilyen lusta lenne idén......
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.08. 19:13


http://www.forzaroma.info/rassegna-stam ... igroq.html
itt azt mondja, totti lusta

http://www.romanews.eu/2011/08/08/ranie ... contrario/
itt meg, hogy ő soha nem mondta, hogy totti lusta
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.08.08. 18:28


Közben Ranieri megerősítette Baldini szavait,miszerint Totti lusta...
Hiszek nekik.
Totti már csak önmagát tudná motiválni.Csak nem azokkal a ki.aszott egyéni rekordokkal...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.08.08. 18:19


De miért nem Barusso-t küldjük el?! Nem tudom pontosan meddig szól a szerződése és mennyit keres, de lehet, hogy megérné felbontani és kifizetni a hátralévő bérét, ha nem túl nagy összeg. Az lenne a legigazságosabb, ha az fizetné ki, aki kitalálta, hogy idehozza a Seria b-ből, vagy az előző vezetőség ossza el egymás között az összeget.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.08. 17:15


fradista romanista írta:Még azzal is felszabadulna egy nem-EU-s hely, ha Pizza lépne le. És minthogy állítólag ő sem elégedett, mivel kiszorulni érzi magát az LE által vizionált kezdőből, nem elképzelhetetlen a dolog.

Akkor Juan is ilyen, nem? mert ha igen, akkor viszont helytálló a német oldal adatai.
Mondjuk ekkor meg vmit nem jól értelmezek non Eu-s státusszal kapcsolatban, csak nem tudom még, hogy mit... :S :)

Nem lennék azért Simplicio helyében, akármennyire is profi játékos, csak olvas újságot, hát ha én azt látnám, hogy a Roma igazolna játékost, de ennek az a feltétele hogy én, azaz Simplicio távozzak, nem érezném túl jól magam.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.08.08. 12:55


Még azzal is felszabadulna egy nem-EU-s hely, ha Pizza lépne le. És minthogy állítólag ő sem elégedett, mivel kiszorulni érzi magát az LE által vizionált kezdőből, nem elképzelhetetlen a dolog.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.08. 12:14


asrc írta:Emlékeztek még Douglas Costára, hogy miket művelt ellenünk a BL-ben? Na őt nagyon szívesen látnám a középpályán, a szélen. Szó is van róla, hogy idejön, de nagy nevű kérői is vannak sajnos.

legjobb vétel szvsz ő lenne. Fiatal mint Nilmar, nagyobb a potenciálja is, olcsóbb is. De érte meg kell küzdeni a nagyokkal, de ahogy az ukránok edzője is mondta, ha akarjuk Douglast, akkor gyorsan kell lépnünk.
Én még ovlastam jan Verthongent is az ajaxból, mert a city azt a coates gyereket vinné Jan helyett. Hát ő is nagyon jó megoldás lenne, de még Kjaernél is drágább...Bár csak lenne feles 50 milliónk...Kjaer-Verthongen-van der Wiel. 1 évtizedre meglenne a védelmünk Ángellel kiegészülve.
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.08. 11:36


Állítólag e héten eldőlhet De Rossi sorsa, a vezetőség 5 millás nettó fizut plusz bónuszokat adna neki új szerződés gyanánt, ha e se tetszik neki, én aszondom húzzon a sunyiba, vagyis a szitibe, rájuk fér az erősítés :-DD

AZ ilromanista meg van győződva arról hogy SAb elhozza Kjaert a mercató utolsó napjaiban, így legyen :)

Lucho múlt héten stand by-ra került, vagyis felejtős, úgy fest e héten Nilmaron a sor, 20 milla vagy még annál is több, az qrvára sok érte, alternatíva Hernandez, de ha esetleg ezek a capmarinis 25 millát kérek érte dolog igaz, akkor ő meg jövő héten lesz felejtős > reálisnak a 12 milla körüli összeget tartom.;)

Kpályára továbbra is Fernandot, Guarint, és Casemirot írják, írhatják, ami közös bennük hogy egyiknek sincs Eu-s útlevele, szal míg Barusso vagy Simplicio le nem lép, tárgytalan...

Okaka egyelőre ? edzőtáborba nem vitte el a Roma, uekkor Sab elismerte hogy hibázott, mikor nem vitték Bruneckbe, szal hosszabbít vagy sem, ez itt a kérdés.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.08. 10:51


Hunszi írta:
lucifer0013 írta:attól függetlenül, hogy örülnék Nilmar érkezésének, szerintem ennyi pénzt lehetne jobban is befektetni. (pl Hulk-ba, aki a 4-3-3-as rendszerbe tökéletesen illene...)


hát 24 millat tényleg nem ér, messze nem...


Hulkért nem fogadtak el 80 millió eurós ajánlatot...
Nilmar sem ér 24et, egy 10essel kevesebbért viszont elvinném az biztos
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.08. 08:00


lucifer0013 írta:attól függetlenül, hogy örülnék Nilmar érkezésének, szerintem ennyi pénzt lehetne jobban is befektetni. (pl Hulk-ba, aki a 4-3-3-as rendszerbe tökéletesen illene...)


hát 24 millat tényleg nem ér, messze nem...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.07. 22:36


én sem szidom, szerintem ez nem szidás, csak ahogí rták jogos kritika, Totti az Totti, kedvencem, világlegjobbja volt, de akkor is ne a Roma legyen Tottiért, hanem Totti legyen a Romaért. Amit valljunk be mostanság eléggé elhanyagol (Jópár edzésről hiányzott már tavaly is, neki külön egyágyas szoba stb...szerintem ez a többi játékossal szembe "megalázó", és bomlasztólag is hatott a csapatra)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.07. 22:30


Deja vum van. Utoljara pont az RU-ba tavozok hittek h Tottit szidjuk. Akkor is baromsag volt ez. Most is az.
Xaba: kerlek a szemelyeskedest fejezd be! Most.
Ilyet (antiromanista) ezen a forumon SOHA nem akarok olvasni!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.07. 21:29


attól függetlenül, hogy örülnék Nilmar érkezésének, szerintem ennyi pénzt lehetne jobban is befektetni. (pl Hulk-ba, aki a 4-3-3-as rendszerbe tökéletesen illene...)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.07. 15:11


azért azt tisztázzuk, hogy a szidás és a jogos kritika nem ugyan az!
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.07. 12:45


az idő vasfoga nem fog tottin?
akkor szerinted mondjuk 10 évvel ezelőtt ugyanigy játszott? hál' Istennek nem...

egyébiránt még nem olvastam ezen a fórumon totti-szidást
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10306
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2011.08.07. 11:45


Xaba:Kinek szólt az antiromanista kifejezés???
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.08.07. 11:33


Lamelláért kb.17 misi? Nem sok ez? Létezik, hogy egy csapatnak, amelyik kiesik a saját ligájából ekkora sztárjátékosa legyen? Bízok Sabatiniben! És remélem, hogy Lamella lesz akkora sztár, mint Pastore.
Szidhatjátok Tottit, sok antiromanista, de ő idén is, úgy mint minden évben meg fogja mutatni, hogy az idő vasfoga nem fog rajta. És addig focizik a Róma színeiben, amíg az örök ranglistán a II. helyet el nem éri!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.08.07. 11:28


Számunkra örökké szimbólum marad Francesco,de a csapatra szerintem már nincsen olyan túl jó hatással a jelenléte.(És lehet,hogy ezen kijelentésemmel óriásit tévedtem.A tévedés joga fenntartva.)


Egyáltalán nem értek egyet azzal a résszel, hogy nincs túl jó hatással a jelenléte. Ha egy kicsit belegondolsz, a tavaly év első felében igaz.. elég laposan játszott, de aztán összeszedte magát és a második felében 4-5 meccs 3 pontja is neki köszönhető! Mikor sorozatban pár meccsen 2-2 gólt behajított:) megérthetjük, ha kissé unja a felkészülési meccseket, elvégre 34 éves.. 30 éve focizik! Hidd el, ő már nem a pénzért focizik.. több pénzre már nincs szüksége.
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.07. 11:18


Sabatini ma spanyolországba repűlt, hogy tárgyaljon a Villareallal Nilmart illetően, ha Aug 17.ig nem igazoljuk le nem tudjuk nevezni majd EL-re mert aznap este már játszani fog a BL selejtezőben.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.07. 09:38


Lamelának 3 szerkezetben látom a helyét, 442ben rombusz kpályaval vagy 4312ben a csatárok mögött, vagy 4231ben a a középső.tám.kpályás helyén, de mivel 433at akarunk játszani, ebben csak rá lehet erőszakolni Lamelára az egyik szélső támadó posztot, ami qrva nem tetszik, legalábbis nekem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.07. 07:09


szoval akkor lamelát 17ért vettük...ha ezek utánn nem fogják középen játszatni bekaphatják, ha Totti játszik ott ha nem...muszáj megpróbálni, de úgyse fogják, kitolják jobb szélre ahol sose játszott azt jövőre eladjuk 10 milláért mert hogy mekkora szar, közbe nem is játszattuk az igazi posztján. utolsó 15-20 perc meg nem elég arra megmutassa mit tud bárki bármit mond, aki focizott akárcsak megyei szinten az tudja, beilleszkedni a játékba, felvenni a meccs ritmusát stb. Ha nem fogunk kockáztatni és elég lehetőséget adni semmi nem lesz belőlle, amit én most kb. 70%ra teszek Totti mellet...SAJNOS!!!!
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2011.08.06. 21:28


feree80 írta:
feree80 írta:
akimi17 írta:Srácok, amúgy most Lucho úrral mi van? Mert most már arról cikkeznek, hogy Sabatininek két jelöltje van a kp-ra, Petrovic, és Casemiro.. Most akkor Lucho jön, vagy nem? Nem úgy volt, hogy megálapodtunk vele?

stand by-on van, mondjuk 10 millás kivás,árral és 3 millás fizuval nem is bánom. :)
Hétvégén kezdődik a francia bajnokság, nem lepődnék meg ha játszana az OM-ben.

gólt is lőtt, közben ég a Psg otthon, hihetetlenül látszik az össze nem szokottság, Ménes kezdő különben...
ja, és Kjaer letolta idei első bajnokiját a német farkasoknál



Menez-t le is cserélték....:) nem is volt nála a labda :)
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 210 vendég