Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.23. 18:21


Mikor lehet hivatalosan bejelenteni egy játékos érkezését? Az nem jelent gondot, h még nincsen mercato?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.06.23. 15:10


Nainggolan nyilatkozott egy indonéz rádiónak, hogy az Inter, a Roma és a Southhampton is érdeklődik utána. Azt mondta, tudja, hogy az Inter ezek közül a legerősebb gazdaságilag de a karrierje szempontjából nem ezt tartja az elsődleges szempontnak. Megemlítette, hogy eddig a Southhampton ajánlata volt a legkomolyabb de nála ez a csapat lenne az utolsó ahová igazolni.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.23. 15:07


Nainggolan már Roma mezeket írt alá Indonéziában, ez talán jelent valamit :)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.06.23. 10:14


Nekem olyan erzesem van hogy megint csak megy a parasztvakitas,nem igazoltunk meg senkit,repkednek a nagy nevek de vege megint az lesz hogy mercato vegen igazolunk egy ket valakiket a chievobol.(rossz erzesem van)
Edzo van de az is csak a 4.volt a sorba remeljuk hogy be valik.Benatia ALLITOLAG LEIGAZOLTUK de akkor miert nincs rola semi vagy 2 hete???miert nincs alafirkantva a szerzodes?van 20 millionk kolteni abbol 10 naingolaner 3-4 egy kapusert es marad 5-6 az semire sem lesz eleg.

Bertolaccit kellett volna visza szerezni,es Oszvaldotol nagyon gyorsan meg szabadulni meg aron alul is hangulat rombolo,nagy kepu negativ szemelyiseg aki csak bomlasztja a csapatot. Az arabol meg veni 3 kisindiant hatha egy bejon belole.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.22. 21:47


Payet? Mondj egy balszélsőt? Florenzi, Marquinho, Dodo? Egyik se az. Vagy legalább is nem minőségi. Payet 433-ban és 4231-ben és rendesen betudja futni a balt. Balszélső. Nem Totti féle és a többi féle, bent kamillázok középen. Hiányposztra jönne. 15m szerintem megfizethető. Nem idős. Prime korszak. Ismeri Rudit. Jóban vannak. :D
Van szerinted a megszerezhetők között jobb?
Korai ezt még kijelenteni, de ha ő jönne a középpálya teljes lenne. Nem tökéletes. Teljes. Bradley-DDR-Florenzi-Pjanic védelmi rotáció és egy Totti-Lamela-Payet-Pjanic támadó rotáció + a fiatalság.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.22. 21:33


novak írta:Pedig sajnos ennyi volt a hivatalos áruk, nem elgépelés. Több fórumon is lehozták már a listát.
.


nem egész játékjog lesz, csak a fele, barbára írták is, hogy fele jogát adta el a roma, szal nálam uez a helyzet sabellivel is.....meglátjuk
most meg azt pletykálják, jedvaj qrvára nem 7-10 millás játékos, hanem 5 körül megszerezhető, a roma 2öt ajánlott, még kellene 3, oszt talán...meglátjuk
azt pletykálják, hogy boris a geona játékosa lehet, és állítólag véglegesen...... meglátjuk
payetről írnak most, hogy talán reális lehet a megszerzése, a srácnak fantasztikus éve volt, DE azért maradjunk annyiban olaszban valódi védőkkel fogja magát szemben találni, plusz neki itt védekeznie is kéne.....meglátjuk
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.22. 21:24


Aubameyangra, Payetre és Corchiára vállalnék felelősséget ha számítana. A kapussal mindig be lehet fürödni. Pl. Montenegró kapusa az a Bozsovics akit elüldöznek Fehérvárról, közben Montenegróval lehet kint lesz a VB-n??? De Ruffierrel sem lehet gáz és Dignével sem ha más csapatok is érdeklődnek.
Baldinit ősszel szabadott volna csak elengedni. Kezd bűzleni nekem már ez, hogy mindenki akivel szóba hoznak azt a Tottanhammel is szóba hozzák, sőt Pjanicért még ajánlatot is tettek.
Dortmund, Tottenham, (Barcelona), repkednek itt a kacsák. Látszik, hogy kik az értékek és kik nem érnek fabatkát sem.
Marcos, Pjanic, Lamela, DDR. Akik érnek is vmit. Hozzájuk kéne, még ugyanennyi impact és jók vagyunk. Elvileg egy pipa. Benatia.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.22. 20:25


cejas írta:A PSG nem igazolta le ezeket a játékosokat, viszont Itáliából elég sokat: Verratti, Sirigu, Ibra, Thiago Silva, Lavezzi, Pastore, Menez, Sissokko. 2 év alatt...

Szerintem nagyrészt Leonardo és Ancelotti volt ennek az oka. Jobban ismerték őket, ezért jobban meg tudták ítélni a képességüket. Ettől függetlenül nem biztos, hogy beválnának nálunk.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.22. 19:43


Én azért kicsit érdeklődve figyelem ezt a francia vonalat. Oké, hogy őket látta Garcia játszani, ezért hozna ennyi franciát, de...
A PSG nem igazolta le ezeket a játékosokat, viszont Itáliából elég sokat: Verratti, Sirigu, Ibra, Thiago Silva, Lavezzi, Pastore, Menez, Sissokko. 2 év alatt...

Remélem, ha jönnek beválnak. Menezzel befürödtünk, Candela volt utoljára jó. Menez egyébként akkor sem játszott rosszul csak az akkori játékunk a pepecselés és a játék elcsalása körül mozgott - így nem igazán tudott hasznos csapattag lenni. Túl gyors volt a többiekhez képest, saját magával pedig nem tudott összjátékot kialakítani. Társ nélkül nehéz...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.22. 19:20


novak írta:Pedig sajnos ennyi volt a hivatalos áruk, nem elgépelés. Több fórumon is lehozták már a listát.
Amúgy állítólag Garcia elsődleges kiszemeltjei továbbra is: Digne, Payet, Ruffier, Aubameyang, és egy új név Sébastien Corchia aki egy jobb hátvéd, a Sochaux -ban játszik.
Totti meg még mindig várja a szerződéshosszabbítását, amit még a nyári edzőtábor előtt meg akar újítani. Állítólag 2 éves szerződésre számít, mert 40 évesen akarja szögre akasztani a cipőjét, a visszavonulása után meg kapna egy 5 éves igazgatói szerződést a klubtól.

Ha ezt összehozza Garcia aranyba foglalhatjuk a nevét. Olyan csapatunk lenne, ami első 3-ba kívánkozik. Főleg ha a MIlan és a Napoli is gyengülni fog. De tényleg el sem hiszem, leírtál nekem 5 nevet abból 4-et eddig is ismertem. De Digne se lehet rossz, ha PSG-vel szóbahozták, mint Maxwell utódja.
Jó úton járunk srácok. keep goin'
Totti mint ha azt nyilatkozta volna, hogy nem akar visszavonulása után a focival foglalkozni. Na mind1 nem lényeg, csak az, hogy még 3 év!!!
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.22. 19:18


sebastian írta:Bezony ám!! Csak ki jönne a helyére?? Destroért meg a 16M jurót sokallom egy kicsit!! Annyiért kész csatárt lehetett volna venni, és nem érzem az elmúlt szezon alapján, h be tudná váltani a hozzá fűzött reményeket!! ITT jegyezném meg, bár csak ne lenne igazam, mert egy szimpatikus gyerek és én örülnék a legjobban ha ő lenne a következő év ügyeletes gólvágója!!! Jack Spero meg mehet vissza a Fekete Gyöngyre bukdácsolni...:DDDDD


Mindenki sokallja, még maga Sab is... Csak hát tavaly akkora "sztár" volt. Versenyeztek érte a klubok és éljen! Minket választott. Kötöttek egy buta szerződést, hogy 12 milláért kölcsönvesszük és 4 milláért év végén élhetünk az opcióval (ez történt meg most). Pláne hülyeség volt, hogy helyet csináljanak neki a csapatban eladták Borinit. Aki ugyan egész évben sérült volt a Poolban, de az U21-es EB-n látszott a két játékos közötti különbség - nem Destro javára.
(Talán mond valamit, hogy általában Insigne és Gabbiadini játszottak elöl, Borini volt a 3. választás. Lőtt is egy szép gólt a spanyoloknak. Destro egy meccsen játszott nem csereként, de ott is gyengén - elpuskázott egy 100 %-os ziccert.)

Destro az örök ígéret marad, mi pedig befürödtünk vele. Sajnos eladni így nem tudjuk, még olcsóbban sem. Itt fog ragadni és játszania kell, sőt gólokat kell lőnie ha el akarjuk passzolni. Eléggé megszívtuk vele. Aztán cáfoljon rám és rúgjon 25 gólt 1 méterről, akkor sem jó játékos...
Jobb lenne kölcsönadni egy középcsapatnak - aztán reménykedni egy jobb teljesítményben és eladni.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.22. 17:46


24 órán belül kiderül, hogy a korábban emlegetett Di Livio tuti biztosra mondott híre igaz-e, ugyanis több újság lehozta, hogy Paulinho 17 millio euróért a Tottenham játékosa lesz
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.22. 17:26


Bezony ám!! Csak ki jönne a helyére?? Destroért meg a 16M jurót sokallom egy kicsit!! Annyiért kész csatárt lehetett volna venni, és nem érzem az elmúlt szezon alapján, h be tudná váltani a hozzá fűzött reményeket!! ITT jegyezném meg, bár csak ne lenne igazam, mert egy szimpatikus gyerek és én örülnék a legjobban ha ő lenne a következő év ügyeletes gólvágója!!! Jack Spero meg mehet vissza a Fekete Gyöngyre bukdácsolni...:DDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.22. 15:32


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... od-2255997
Finoman célozgathatnánk rá, hogy a következő idénytől a lelátóról izgulhatja végig szezont, ha nem fogadja el. Ennyit, vagy ennél több pénzt más nem fog adni érte.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.22. 13:25


Totti meg még mindig várja a szerződéshosszabbítását, amit még a nyári edzőtábor előtt meg akar újítani. Állítólag 2 éves szerződésre számít, mert 40 évesen akarja szögre akasztani a cipőjét, a visszavonulása után meg kapna egy 5 éves igazgatói szerződést a klubtól.
Hol kell aláírni?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.22. 11:24


barba és sabelli nem jó oldalt vannak, pénzt a roma kapott értük, nem pedig fizetett!

és remélem hogy csak elírás, hogy a bari 300.000juróért vette meg teljesbe az a sabellit, aki 20 éves, első idényében 30 tétmeccset játszott.....és remélem szintén csak elírás hogy barbát rongyos 200.000juróért vette meg a grosetto, aki első idényében 20 tétmeccset játszott.....

csak mert korában olyat írtak, hogy a bari csak a fele játékjogát veszi/vette meg.....300 ezer juróért...:S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.22. 11:14


Taxit mennyiért vettük vajon? Szerintem a 3M jó ár érte....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.22. 10:38


érkezők:

Destro 4,5 m
Barba 0,2m
Caprari 2m
Piscitella 1,5m
Sabelli 0,3m
Verre 2,5m !!!!!!!!!!
Tallo 0,2

távozó:

Tachtsidis 3m
Montini 0,06m
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.22. 08:01


Nem kellene ezt a DDR dolgot erőltetni. A bomlasztása többet árt, mint a játéka használ. Az utóbbi évek alatt bizonyította.
Még egy év póbálgatás még egy szétzüllött csapat és egy immár értéktelen DDR-t eredményezne.

http://forzaitalianfootball.com/2013/06/garcia-will-work-to-keep-hometown-hero-at-roma/
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.21. 21:37


jaj, és ha már kapus poszt, a romanewson megy egy szavazás ki legyen, j.cesar vezet, rafael a második...és ja, ha jól emléxem, curcira nem tartott igényt a bologna, szal ő jön vissza romába, plusz van egy elfeledett j.sergion is.......

az ilyen szavazásoknak fenntartások nélkül ne higgyetek soha, ott manipulálják ahol akarják (ha akarják)
engem nem érdekel a kapusposzt, maradéktalanul elégedett voltam Lobonttal - és még jófej is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.06.21. 20:30


Majd július 1-től minden uficsálé lesz. Addig maradnak a pletykák...

Rájöttem, hogy Garcia fel fogja fedezni, hogy van a keretben egy sokszoros utánpótlás válogatott francia. Nego lesz itt a jobb bekk befutó! :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.21. 17:49


UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ, UFFICSÁLÉ,
Én már csak ennek hiszek.....:DDDD Az indiánok is ezt értik Uff-i-csálé...:DDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.21. 16:23


feree80 írta:a másik, a southampton 17 millát fontba adna oszvaldoért.....kérdés, hogy hol kell aláírni? :) :) szal a valódi kérdés, hogy ez igaz e, plusz oszvaldonak lenne e kedve hozzájuk igazolni, én nem hiszem :(

Már kijelentette néhány napja, hogy nagyobb csapatba akar igazolni. Gondolom a Barcelona hívását várja :lol: Amúgy a 20 millió durván jó lenne érte. Még Borriellót kéne végleg rásózni a Genoára és valami csoda folytán Destrót a Dortmundra. Hármójuk árából csak kapnánk egy értelmes csatárt és még maradna is.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.21. 15:42


van 2 sun-os pletyka, az egyik talán még hihető is, vagyis a horvát gyerekért 6 millát fontba adna wenger........tényleg rohadt sok pénz egy 17 éves gyerekért, de sztem megtérülne 2-3 év múlva, mert bizony határozott, dinamikus, erőszakosnak tűnik a gyerek....

a másik, a southampton 17 millát fontba adna oszvaldoért.....kérdés, hogy hol kell aláírni? :) :) szal a valódi kérdés, hogy ez igaz e, plusz oszvaldonak lenne e kedve hozzájuk igazolni, én nem hiszem :(

amúgy ha nem jön össze a horvát gyerek, kell még egy belső védő, hogy 4en legyenek, romagnoli kizárható, mert vmi transzferbe sztem bevonják, burdissotól meg megszabadulnak vmilyen formában a magas fizuja miatt, szal nálam ami szóba jöhet, fiatal, tehetség, kis fizuval, aki a jövő képviselné, tehát mind jedvay, vagy már egy öregedő félben levő játékos, aki birja is a padot....és nem keres sokat......erre példa lehete renato civelli, természetesen franciába játszik, ingyen igazolható, mert most jár le a szerződése a napokban....

jaj, és ha már kapus poszt, a romanewson megy egy szavazás ki legyen, j.cesar vezet, rafael a második...és ja, ha jól emléxem, curcira nem tartott igényt a bologna, szal ő jön vissza romába, plusz van egy elfeledett j.sergion is....... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.06.21. 14:43


Én a kapusposzton izgulnék a legkevesebbet!! Ott van Lobont, aki amikor védett, mindig megbízható teljesítményt mutatott!!!

Akiken izgulnék!
Benatia..
Paredes
Naingollan
Payet
Digne
Paulinho..... Bármelyik ember megszerzése komoly igazolásnak minősülne, olyan posztokra ahol KELL az erősítés!!!!

Azért remélem, hogy legalább a 6-ból, 4 pipa lesz!!!! 1 már a zsákban Benatia!! Már csak 3 kell!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég