Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.19. 17:11


Trigoria írta:
MajerKriSSz írta:ohh akkor ez az én egyéni hibám :-D de akkor örülhetünk :-D

nem hiba, max fiatal vagy inkább :wink:

fogkefe1 jól írta, ne hasonlítsuk már össze a Boston Celtics-t az AS Romával
a Boston olyan ott kint, mintha itt a Juvét vette volna meg mondjuk, vagy a Real Madridot spanyolban
A Roma ezekhez képest kis játékszer. Megpróbálják felépíteni fokozatosan. A profizmust érzem itt is, csak max nekem nem tetszik az ámcsi profizmus ide. Meglátjuk mire jutnak.

Igen, ezt akartam én is leírni, csak te jobban, tömörebben és érthetően megfogalmaztad.
Erre a DDR ügyre most már nagyon kíváncsi leszek mi sül kik ebből. Garcia nem bánná ha maradni, rajta kívül mindenki igen. Ezek után örüljünk ha 15 millióért vki megveszi. Ami persze mehetne Nainggolanra, Paulinhora vagy Nocerinora(rá kevesebb). Ez a Paulinhos megegyezés gondolom annyira komoly mint a Rafaeles. Rafaelnél jobb kapust nem találunk szvsz, mint ahogy Paulinhonál jobb középpályást. Benatiát már igazán bejelenthetnék hivatalosan. Csak ne, hogy az legyen, hogy az is kamu. Bár vicces lenne az ő szemszögéből ha nem itt játszana.
Outcome: Elkezdhetnénk eladogatni lassan a játékosainkat. Gondolok itt legfőképpen. Osvaldora, Burdissora, Boriellora. De nem bánnám ha Perrotta és Taddei, Piris, Jose Angel is elhagyná a klubbot. Bár Perrotta szerintem nem volt rossz amikor beállt. Bár ezt más is megtudja csinálni. Lenne hely szerintem számára a Sassuloban kezdőként. Minek padozzon itt.
Húlió Cézárt :D meg remélem messze elkerüljük. Viccnek is rossz. 32-3 év fölötti kapussal sokra nem megyünk. Nem ő a következő van der Saar.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.19. 16:50


MajerKriSSz írta:ohh akkor ez az én egyéni hibám :-D de akkor örülhetünk :-D

nem hiba, max fiatal vagy inkább :wink:

fogkefe1 jól írta, ne hasonlítsuk már össze a Boston Celtics-t az AS Romával
a Boston olyan ott kint, mintha itt a Juvét vette volna meg mondjuk, vagy a Real Madridot spanyolban
A Roma ezekhez képest kis játékszer. Megpróbálják felépíteni fokozatosan. A profizmust érzem itt is, csak max nekem nem tetszik az ámcsi profizmus ide. Meglátjuk mire jutnak.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 16:41


én ezt az egész kapus kérdést nem értem, a pletykába azt írták, hogy tapasztalt kapust keres, kér, tapasztalt? ott van Lobont, nem csak tapasztalt, hanem megbízható is...szal minek mellé teszem az egy De Sanctis, Sorrentino vagy Viviano....előbbi 2 Lobonttal együtt öregszik ki, ráadásul már potyáznak is, utóbbi meg sztem nem jó kapus.....ha tapasztalt a jelszó, akkor Perrin se jöhet számításba, szal marad a kopasz, csúnya francia. :)
meg az is jó kérdés, mihez képest tapasztalt? Rafaelnek 23 éves korára van 150 meccse a Santosban, akkor ez nem eléggé tapasztalt? Ruffiernek meg 185 meccse 26 éves korára......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.19. 16:26


Gondolom akkor marad az a francia csóka, vagy Perin :-)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 16:21


most meg azt pletykálják, hogy Garcia blokkolta a Rafael transzert, de akkor ki az, aki jó lesz a Roma számára :?:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.06.19. 15:33


slider írta:Ez a De Rossi ügy csak vihar egy pohár vízben. Nem is tudom mire mennének Pallottáék, ha nem lennének ezek a média által felfújt interjúk. Amég ezen a semmiségen rágódik mindenki, addig senki sem tesz fel olyan fontos kérdéseket, hogy miért nem mi igazolunk Capello-szintű edzőket, amikor elvileg itt nagycsapat épül... Csak megjegyzem, az amerikaiak tulajdonában lévő Boston Celtics nem sajnál 7 millió dollárt Doc Riverstől, aki az NBA egyik legjobb edzője. Oda kell a profizmus, de ide nem? Oda kellenek a klasszis játéksok, de ide nem? Ebből is látszik, hogy mennyire veszik komolyan a "projektet". Akkor viszont miért kell ámítani a szurkolókat? Szerencsétlen Garciának és Sabatininek el kell mennie Amerikába, hogy tárgyalhasson az európai szerződéséről, Baldini és Pallotta elutazik Rómából Londonba, hogy beszélhessenek egymással. De nincs gond, ez nem számít semmit, jó kezekben van a klub... Ezek a kérdések most sokkal jobban fogalkoztatnak, mint DDR érzékeny lekének problémái.

Ez most kicsit off lesz, de nem tudom magamban tartani.
Doc Rivers azért keres ennyit, mert az NBA egyik legjobb edzője. Egy nagy múltú csapatnál, ahol megtehetik, mert a Boston mindig Boston lesz. Legtöbb bajnoki címük van, rengeteg pénz jön be nekik mindenhonnan. Amúgy meg már nem kell fizetni, mert jelezte, hogy elmegy. Az NBA-ben az átlagos edzői fizetés 3,5-4 milla. Egy jó edzőt meg kell fizetni. Miért nem hoznak ide is olyat? Mert ide nem jönnének el semmi pénzért és egy nba franchise üzemeltetése sokkal kevesebb lóvé. Számoljuk úgy, hogy csak a játékosok fizetése, mert ha mindent pályamunkás és utazás és villanyszámlát egybevéve lehetetlen összehasonlítani. PErsze így is abszurd, mert nem is egy sportág, semmi közös nincs a kettőben. De a Boston évente átlagosan 60-65 millát fizet a játékosoknak. +7m Doc fizetése. Csak tavaly 70 millát raktak a klubba, amire még a fizetések nincsenek is beleszámolva, de szeritnem 85-ig biztos elmennénk. Erről ennyit, hogy nem veszi komolyan. A baj az, hogy még az NBA-ben salary capvan, tehát az árak stagnálnak, addig itt végtelen összegek is mozoghatnak.

Nem kell aggódni. 35 millió eurót rá fog költeni a csapatra. Jövőre is. Azután is. Azután is és azután is remélhetőleg. Aztán ha ez így megy tovább jók leszünk. Ez nem az a piac és hely és kassza, ahonnan minden évben 70-80 milliók repkednek majd. Mint az Arsenal, Chelsea, City újabban Monaco és PSG esetében. Plusz a két gigászi spanyol.

Szerintem inkább örüljünk annak, hogy 99% h Benatia érkezik. Elintézte. 7 milláért, ami kiváló. Hozott egy olyan védőt aki a világ összes csapatába beférne, ha csúcs formában játszik.

Bocs, hogy ezeket állandóan leírom, csak szerintem hülyeség az, hogy nem foglalkozik a klubbal. Persze a nap 24 órájában nem foglalkozik a klubal, de azért van Zanzi, Sab, Garcia és barátaik. Olyan időpontban van ez megemlítve, amikor olyan játékosokkal tárgyalnak, akik egyből húzó embereke lehetnének.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.06.19. 14:49


Ez a De Rossi ügy csak vihar egy pohár vízben. Nem is tudom mire mennének Pallottáék, ha nem lennének ezek a média által felfújt interjúk. Amég ezen a semmiségen rágódik mindenki, addig senki sem tesz fel olyan fontos kérdéseket, hogy miért nem mi igazolunk Capello-szintű edzőket, amikor elvileg itt nagycsapat épül... Csak megjegyzem, az amerikaiak tulajdonában lévő Boston Celtics nem sajnál 7 millió dollárt Doc Riverstől, aki az NBA egyik legjobb edzője. Oda kell a profizmus, de ide nem? Oda kellenek a klasszis játéksok, de ide nem? Ebből is látszik, hogy mennyire veszik komolyan a "projektet". Akkor viszont miért kell ámítani a szurkolókat? Szerencsétlen Garciának és Sabatininek el kell mennie Amerikába, hogy tárgyalhasson az európai szerződéséről, Baldini és Pallotta elutazik Rómából Londonba, hogy beszélhessenek egymással. De nincs gond, ez nem számít semmit, jó kezekben van a klub... Ezek a kérdések most sokkal jobban fogalkoztatnak, mint DDR érzékeny lekének problémái.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.19. 14:16


ohh akkor ez az én egyéni hibám :-D de akkor örülhetünk :-D
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 13:42


MajerKriSSz írta:Nem tudom ki az a Di Livio de vmi biztosabb forrásnak jobban örülnénk, viszont ha ezek a transzferek igazak akkor Pallotta komolyan mondta hogy az ő irányítása alatt megváltoznak a dolgok :-)

nem tudod, hogy ki az a Di Livio? :o :)
ettől biztosabb forrást akkor kapsz, ha majd hivatalos lesz vmelyik csapatnál, addig csak kacsa. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.19. 13:32


Nem tudom ki az a Di Livio de vmi biztosabb forrásnak jobban örülnénk, viszont ha ezek a transzferek igazak akkor Pallotta komolyan mondta hogy az ő irányítása alatt megváltoznak a dolgok :-)
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 13:25


állítólag a Rafael transzfer azon bukhat el, hogy a santos készpénzben egyben kérné az 5 millát, míg a Roma részletekben fizetné ki azt, állítólag SAb 2 éve figyeli a gyereket, szal durva lenne innen átengedni bárkinek is....
Napolyi ajánlatot pedzegetnek, de szerencsére azért a Napolynak is van még 3 db kapusa.......szal én biztok benne, hogy Sab csak elhozza...

Angelo Di Livio szerint Paulinho a konfed.kupa után a Romához igazol, vagyis a transzfer le van zsírozva, de a bejelentés még várat magára.... :) :) :)
na erre kiváncsi leszek :!:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.06.19. 13:18


F72-vel egyetértve (bár ezek kb tények voltak)
ezek után két megoldás lehetne kívánatos DDR-től:
- vagy távozik külföldre. (Ebben az esetben nem szeretnék a drukkerek Rómában, de még épp időben távozna ahhoz, hogy ne is utálják meg.)
- vagy lemond a fél fizetéséről és szó nélkül beáll a sorba. (Ez kb teljes önmeghasonulás lenne a részéről, ezért elég elképzelhetetlennek tűnik. De hogy a szurkolók szimpátiáját AZONNAL visszaszerezné, az hétszentség.)

minden más megoldás félmegoldás lenne
de amúgy ha ilyet mert nyilatkozni Brazíliából, akkor szerintem már döntött..
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.19. 12:46


én sem plusz emberként gondoltam rá, hanem mondjuk a horvát fiú helyett
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 12:29


középső védők:
Romagnoli
Burdisso
Castan
Marcos
Jedvaj
Benatia

már ha a 2 uccsó hivatalos lesz, szal ide több ember nem kell, innen aki lépni fog, Romagnoli és Burdi, szvsz
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.06.19. 12:03


középső védőnek jó lenne elhozni Marco Capuanot.

*bal lábas középső védő,
*olasz ifi válogatott,
*az izraeli eb harmadik legjobb átlagosztályzatát kapta,
*Pescara játékosa, tehát olyan sokba sem kerülhet.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.06.19. 11:14


A rossz játékához vezető okok?
Hát ezekre nyilatkozta tegnap, hogy rosszindulatú hazugságok, rágalmak.

Mert ugye évek óta ezt találgatják. Rengeteg családi probléma (ezek többsége mondjuk tény), válás, lánya, akit nem láthat, alvilági meggyilkolt após, sok nőügy...
Erre jön a többi, az éjszakázás, kimaradozás, iszogatás... Van aki szerint nehezen dolgozta fel, hogy Romában világklasszisként kezelték, holott a valóságban sosem volt az. S ezek az elvárások raktak túl nagy súlyt a vállára...
Lehet akár mindegyik rágalom, de erre írtam, hogy 4 év nulla játék után nem is igazán érdekelnek a miértek.

Aki a csapat történetének legjobban fizetett játékosa, abban legyen annyi alázat, hogy elfogadja az edzője döntéseit, legyen az Ranieri, Montella, LE vagy Zeman, hajtsa végre az utasításaikat, álljon be a sorba, ugyanis ezért fizetik. Sőt, mivel a legjobban fizetett játékos, mivel érzelmileg is kötődik a csapathoz, ezt triplán várja el joggal a szurkoló, tőle még többet is várna, mint a többiektől.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 11:09


eljött a kánaán
(kérdés milyen gyorsak lesznek a fordítások)

:!: http://www.romanews.us/ :!:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.19. 10:35


nem róza játékát nehéz megitélni, mert azt könnyű: rossz. hanem a rossz játékhoz vezető okokat.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.06.19. 09:46


jankopista írta:Igen, azért ezt helyesen megítélni innen, (M.O.-ról) elég nehéz.


Azt megítélni, hogy mit nyújt a pályán, azt Rómából is úgy lehet, mint tőlünk. Mert a lényeg mégiscsak ez.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.06.19. 09:45


tomm írta:nem hallottam a szájából, hogy konkrétan mit mondott a sok edzésről (úgyértem hozzáköltések nélkül), vajon nem csak annyit mondott-e pl, hogy a sikeres csapatok nem attól sikeresek, hogy szétszedik őket az edzéseken stb -és ebben van is igazság...


Senki nem volt ott közülünk az öltözőben. Mindenesetre októberben, novemberben igen sok honlap, újság, hozta, hogy a megbeszélések, taktikai értekezletek alkalmával De Rossi többször Zeman szemére vetette, hogy szerinte és néhány csapattársa szerint is túl kemények az edzések, teljesen felesleges napi kétszer edzeni és hasonlók...
Hogy szétszedik őket az edzéseken? Szerintem alap, hogy a mai labdarúgásban kondíció nélkül nem érhetsz el eredményt. Meg kell nézni Tottit Zemannal, majd két-három héttel távozása után, amikor a játékosok már akkor és annyit edzettek, amennyit ők szerettek volna.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.06.19. 09:01


ezeket a piás rágalmakat elhiszi valaki egyébként? vagy homályositsatok fel, hogyan lehet, hogy egyik nap nem tud jól játszani a pia miatt a másik nap meg igen (a válogatottban), mert az emberi lélek tud ilyet, a pia viszont nem....

nem hallottam a szájából, hogy konkrétan mit mondott a sok edzésről (úgyértem hozzáköltések nélkül), vajon nem csak annyit mondott-e pl, hogy a sikeres csapatok nem attól sikeresek, hogy szétszedik őket az edzéseken stb -és ebben van is igazság...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.19. 08:43


jaja, ehhez csak annyit tennék hozzá, hogy az ezerfejű cézár igen sokáig túlzottan is elfogult és elnéző volt DDR-rel kapcsolatban, és elég nagy spéttel, de annál radikálisabban mostanra a dolog megfordult
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2013.06.19. 08:35


Nem szeretem a római riporterek, újságírók, véleményformálók legtöbbjét.
De a lényeget Maurizio Catalani mondta el: De Rossi az utóbbi 3 és fél évben gyakorlatilag eltűnt. Sok rövid alibi oldalpassz, tíz előreívelésből kilenc teljesen rossz helyre megy. De Rossit nem rágalmazzák a szurkolók, egyszerűen megítélik az alapján, amit Roma mezben a pályán nyújt azért a fizetésért, amit kap...
Hát ennyi. Ahogy a dicsőséges CUCS egyik volt előénekese fogalmazta meg: kedves De Rossi, az hogy az utóbbi 3-4 évben a Roma mezben elfogadhatatlan teljesítményt nyújtottál nem rágalom, hanem sajnos tény.
Persze lehet sok minden rágalom, hogy hajnalban részegen látják a pubokban, a családi perpatvarok, hogy azért növesztette szakállt, hogy az arcán a sok heg ne látszódjon... ezek valóban lehetnek rágalmak. De a pályán nyújtott produkciót láthatja mindenki, a nyilatkozatokat olvashatja mindenki (hogy szerinte túl sokat edzenek Zemannal, felesleges napi kétszer edzeni, túl korán kezdődik az edzés...). A Roma mindenkori történetének legtöbbet kereső, ráadásul a csapatnak mindig hatalmas szerelmet valló labdarúgójától talán elvárná a szurkoló, hogy elfogadja az edző utasításait, ne panaszkodjon ha napi 3 órát kell edzenie, ne bomlassza a csapat morálját, a pályán a hátán vigye a csapatot. Amikor a szurkolók többsége úgy látja, hogy a sokat kritizált, nem feltétlenül zsonglőr Bradley teljesítménye és hozzáállása sokkal szimpatikusabb, akkor lehet, hogy nemcsak a szurkolókkal van baj...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.06.19. 07:50


GrazieRoma írta:Azt tudja valaki pontosan, hogy mit nyilatkozott De Rossi?

Kérem írjátok meg! Köszi


arról beszél Rio-ban, hogy miért jobb a válogatottban. jobbak a társak, jobb a légkör, nincs akkora fesz, mint Rómában, ahol állandóan szórják rá a mocskot meg a rágalmakat. A jövőjéről csak annyit volt hajlandó mondani, hogy most csak a válogatottra koncentrál. garciát üdvözli, mert kedvenc edzőjére Luis Enriquére emlékezteti

ezeket a szavakat sokan árulásnak, hátbatámadásnak tekintik, és" capitan futuro" helyet immár "capitan fallito" nak nevezik (bukott kapitány)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.06.19. 06:47


Tin Jedvajjal kapcsolatban már "csak" 5 millió juróról írnak, de ha ennyiért is jön, kizárt hogy a primaverába hozzuk, jobban belegondolva ha jön Benatia meg a horvát gyerek, vhogy elkezdek azon agyalni, hogy nem e Marcos próbáljuk meg pótolni?!?!

off, úgy fest Capello lesz a psg edzője, nagyobbra cserélik Carlot, aki meg a realba tart....
szintén off, a Santos állítólag Cosmit szeretné edzőnek :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: feram89 valamint 84 vendég