Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2024.01.18. 21:57


Friedkinéket ki fogják fütyülni, de DDR-t szerintem nem.
Nagyon várom a meccset, de basszus, nem fogom tudni nézni. Szerintem megnézem majd utólag. Honnan lehet vajon Roma meccseket letölteni?

Másik, ilyen DDR-es cuccokat, amiket a Mester visel a videókban, vajon lehet rendelni? Amilyen eksztázisban vagyok most, akkor is rendelnék ha a házamat kellene eladnom hozzá.
Nem érdekel mennyibe kerül, nekem kell ilyen cucc.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 929
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.18. 21:52


De mitol fosol f.totti? Hogy ddr t kifutyuli a kozonseg? Hat azt nemigen tudom elkepzelni, hogy neki tenyleges futtyszo lesz! Azert meg nem fogok a kardomba dolni, hogy ha valaki nem ert egyet velem mou kirugasa miatt, es ennek hangot is ad. Adjon. Es ne ertsen.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.18. 21:29


Kábé egy éve írtam először erről az érzésemről.
Akkor kezdtem idegesítővé válni. :)
Ki kéne zárni a stadiont, de az képtelenség.
Ha választanom kéne a Mou+közönség, illetve a se Mou, se közönség között, akkor inkább ez utóbbit választom még mindig, köszönöm.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.18. 20:57


Hát, akkor lehet egyedül vagyok, de én nem várom a szombatot. Minél közelebb van, annál kevésbé.Rohadtul félek, hogy mi lesz kint. Ez elnyomja az örömöm. De Rossi, mint edző úgysem most fog megmutatkozni. Bármi lesz is, nem az ő hibája. Minden füttyszó kurvára fog fájni. Kiábrándító lesz. Hiába kapom vissza a csapatom, ha eleszítem a hitem abban a táborban, akik miatt a csapatot választottam :(

Szóval semmi eufória. Fosok rendesen.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.18. 20:35


Nem követelte, Trigo!
Gondolta!
:)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: adamasr Dátum: 2024.01.18. 20:33


Zsolti írta:Azt hittem, hogy a videóban az edzésen odacsúszik valakinek Dani. :)

:-D Szerintem Neki is megfordult a fejében! :-D
Brutális! Végre! Forza Roma! Forza Daniele!
adamasr
 
Hozzászólások: 122
Csatlakozott: 2021.08.28. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.18. 20:29


Egy héttel ezelőtt ki gondolta volna ezt?
most mondjam? Tommal csendben vagyunk :D

Mint, amikor egy nonek eloszor fogod lehuzni a bugyijat es alig birod visszafogni magad!
parádés hasonlat :D

Forza Roma!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.18. 20:27


Az analógia is visszatért. :)
Ez a beszéd!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2024.01.18. 20:19


Hm
Azok az olelesek
Foleg, ahogy pellegrini hatat simogatja. Ahogy en szoktam, mikor -mar- nagy ritkan talalkozok a bratyommal. Mosolyogtam.

Persze-persze varom a meccset. De nem is igazan magat a merkozest. Azon mit varjak?! Ezzel a csapattal igy, par nap alatt ancelotti, gardiola vagy akarki mas se nagyon tudna semmit kezdeni.
De arra mem emlekszem, hogy valaha is vartam volna, hogy egy edzot vegre lassak a kispadunkon. De ugy igazan. Mint, amikor egy nonek eloszor fogod lehuzni a bugyijat es alig birod visszafogni magad! (Monnyuk ilyen is regen volt, de azert meg emlekszem) Hat most varom! Nagyon.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10255
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.18. 20:15


Azt hittem, hogy a videóban az edzésen odacsúszik valakinek Dani. :)
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2024.01.18. 20:09


Én sem tudom, mi van velem...
De úgy gondolom, hogy ez az eksztázis.
Pedig nem túl rózsás a helyzet.
A hype-ot nálam csak a közönség vagy a kirívóan rossz eredmények húzhatják le.
Elképesztő ezt átélni.
Egy héttel ezelőtt ki gondolta volna ezt?
Könyörgöm, menjél Nápolyba, Jozsó...Hű, de fontos lenne.
És tőlem meg is előzhetsz a végén minket, BL-be is juthatsz.
Csak menj oda.
De így is fasza minden.
Daniele, Papa/Fia, köszönöm...!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11338
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.18. 19:16


egy nagyon jó hsz a fb-ról, az ottani oldalunkról:

Olvasva a cikkeket és a kommenteket, érlelődik bennem a gondolat, melyet muszáj kiírnom magamból. Egyszerűen nem értem meg azokat, akik háborognak, tüntetnek, a tulajok távozását kívánják. Maximális elismerésen Mourinho-nak! Zseniális, hogy összehozott egy nemzetközi kupát a csapatnak, sosem felejtem el a budapesti döntő hangulatát és tök jó hogy nálunk játszik Dybala és szuper, hogy szinte mindig teltház van az Olimpico-ban. DE! Mou első szezonjában sem volt szép a játék, de akkor mondhattuk, hogy legalább eredményes. A második szezonban - bár közel jártunk a sikerhez, eredménnyel sem párosult a játékunk. Ebben az idényben meg fizikai fájdalom Róma meccset nézni. 0 elképzelés, full egysíkú taktika, lelketlen játék. Igen, a játékosok is felelősek a kialakult helyzetért. De kérdem én, hogy ki a főnök? José Mourinho. Ezt neki kellett volna lemeccselnie az öltözőben és mint a történtek is igazolják, nem sikerült neki. 9. hely a bajnokságban, nézhetetlen játék, lassan többet ül a lelátón mint a kispadon, egyre több játékossal rúgja össze a port, stb stb. Nem meglepő, hogy elküldik. Távozásának híre után 1-2 órával bejelentik Daniele De Rossit. Aki maga RÓMA. Egy élő római ikon lesz a Róma edzője és egyesek Józsi bácsi után sírnak. Esküszöm nem értem. Olvastam olyan véleményt is, hogy nem lesz teltház és többezren távol maradnak majd a meccsektől és hogy árulják a jegyeiket. Róma szurkolók... Na, ők sosem voltak azok. Maximum José hívők. Senkinek fogalma sincs egyelőre, hogy mire lesz képes DDR ezzel a Rómával. Meggyőződésem, hogy sokkal több van ebben a csapatban. A Spal-nál eltöltött időszakból sok következtetést nem lehet levonni, mert abból a csapatból Mou sem hozott volna ki többet. Fülig érő szájjal néztem a videót arról, amikor DDR megérkezett az első edzésre. Hogyan fogadták a többiek, elképzeltem, hogy ez mit jelenthet neki. Megkapta élete nagy lehetőségét. De jónéhányan még mindig a portugál edző miatt picsognak. Gyerekek! A szombati meccsen már Daniele De Rossi lesz az AS Roma edzője! Az a srác, akinek az élete ez a csapat. Ha nem jól sülne el ez a projekt, és teszem azt 1 meccset sem nyerünk már ebben a szezonban én akkor is félistenként fogom tisztelni DDR-t és sosem fogok rá haragudni. 1000szer jobb érzés lesz őt látni a vonal mellett, mint Mou-t. Aki meg emiatt nem megy meccsre, az ne is menjen többé!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.18. 19:10


ahogy mondjátok
aznapra belebegtetett pókerpartira is azonnal és úgy mondtam nemet, ahogy 2 éve semmire Roma-meccs idején!

nyilván semmilyen csodát nem várok a meccstől, de nekem már az is csoda, ha végig tudok újra nézni egy Roma-meccset, és ha DDR-t látom majd sűrűn mutogatva Mou helyett
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.18. 18:38


F72Quadraro írta:


Egy nárcisztikus önimádó ripacs helyett egy karizmatikus, szerethető római a kispadon.
Régen vártam így mérkőzést...

ez pontosan így van. Amikor megláttam twitteren a hírt, és DDR lehajtottfejű képét, kirázott a hideg, borzongás fogott el, és olyan várakozás, mint gyerekként a karácsonyt. Bizsereg mindenem, évek óta nem vártam így meccset, mint most.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.01.18. 16:42




Egy nárcisztikus önimádó ripacs helyett egy karizmatikus, szerethető római a kispadon.
Régen vártam így mérkőzést...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.01.18. 16:28

"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.18. 15:41


Imádnám Nápolyban! :D

DDR 4321-ben kezd a hírek szerint. Nagyjából papírforma, mert csak 2 belső védő egészséges. A nagy kérdés Pellegrini szerepköre lesz. Mert ez könnyen lehet 4231 is, ha magasbban játszik majd, mint Bove és Paredes.
Egyébként erre a felállásra konkrétan két egész jó 11-et is fel tudunk tenni.
Rui - Kristensen, Mancini, Huijsen, Zale- Cristante, Paredes, Bove - Dybala, Pelle - Lukaku
Svilar- Karsdorp, Smalling, Llorente, Spina - Celik, Sanches, Aouar - Azmoun, SES - Bellotti

Csak Celik van megerőszakolva, de ott akár Pagano is játszhatna. Ja, Ndickát pedig ki is felejtettem. A második 11 konkrétan kb ugyanott állna a Serie Aban egy közepes edzővel, mint ahol állunk most.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2024.01.18. 15:12


Mourinho - Napoli...
Óriási lenne, ha igaz lenne...
Gyűlöltebb csapathoz nem is kerülhetne most...
"Roma, Roma, Roma..." után melldöngetve
lehetne énekelni a "Funiculi, funiculá"-t...
Hamar elmúlna a most még lángoló Mou parázs Rómában.
De Laurentis meg kevésbé lenne türelmes az amerikaiakhoz képest...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.17. 21:48


Tudom, hogy profin csinálja, felkszült, jó, meg minden, de nekem nem hozza rendbe DDR sem
nem szeretem az önjelölt brandépítő vezetőket, még ha finoman is csinálja
ez van, ilyen vagyok

Érdemes nézni, mert Csabi nagyon felkészült, iszonyat sok energiát fektet bele
ami előbb utóbb megtérül abban, hogy pénzt is kereshet vele, ha elég nagy lesz a nézőtábor (vagy már most is, nem tudom a matekot ehhez)

valahol kettősség ez bennem, mert elismerem hogy faszán csinálja, én is így csinálnám a helyében gondolom, de mégse szeretem az egészet :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2024.01.17. 21:05


Aquilani írta:Érdemes nézni, mert Csabi nagyon felkészült, iszonyat sok energiát fektet bele. :)
.

Pontosan. Baromi tájékozott, rengeteg információt gyűjt be és ad tovább. De pont ezért idegesített, hogy Mourinhoval kapcsolatban kizárólag a szoborépítésre koncentrált. A teljes közösséget félrevitte. Gyakorlatilag hülye volt, aki ellent mert mondani vagy csak kételkedett. És ebben komoly felelőssége volt. A derbyig egyébként bőven-bőven Mourinho mellett állt. De igazából tök mindegy. Szíve joga. Csak épp így nem volt értelme hallgatni, mert torz képet sugárzott. És ő pontosan tudta, hogy egyoldalú amit mond, hisz sokkal inkább tájékozott, mint egy mezei szurkoló. Tudta hogy az érmének már tavaly is volt másik oldala. Na mindegy, bírom Csabit és rendesen fájt, hogy el kellett engednem a Falkaösztönt. De DDR ezt is rendbehozza :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9872
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2024.01.17. 20:26


Csabi kb a kiábrándító Genoa elleni vereség után engedte el ezt az egész Mourinho sztorit, emlékeim szerint ő már akkor elküldte volna, nem tudom, hogy ki mikor hagyott fel a Falkaösztön követésével, de ebben a szezonban már nem volt annyira hypeolva José. Érdemes nézni, mert Csabi nagyon felkészült, iszonyat sok energiát fektet bele. :)

Kis érdekesség, De Rossi kinevezésével már csak egyetlen külföldi edző dolgozik a ligában, Ivan Juric. Ez azért örvendetes, legalább is nekem tetszett, amikor olvastam.
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 315
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.17. 19:25


na, korrekt volt, kb jól beszélt szanics
csak eddig miért nem volt meg ez a kritika Mou felé a részéről? Persze nem tudom pontosan az utóbbi hónapokban milyen volt, csak abból amit ti mondtatok.

Ami vicc, azt mondja, ha vannak Mou gyűlölők és imádók, akkor ő nem középen van, hanem PICIT az imádók irányába. :D PICIT???? :D :D :D :D
következő mondatában meg elmondja, hogy ő szereti
akkor ez picit?:)
Na jó mindegy. Kaja közben jó volt. :)


közben DDR első interjúja:
https://www.youtube.com/watch?v=TYr_Nx2DGuQ
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2024.01.17. 19:23


nálam még ez sem ütötte meg az ingerküszöböt, hogy meghallgassam... :mrgreen: :lol:

én szimplán léptem egyet, és most DDR fanatizmusban élek.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8040
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.17. 18:39


https://www.youtube.com/watch?v=LGxzuC_f5zM
húúú ez tényleg korrekt és jó
hallgassátok
17 percnél járok de eddig tényleg jó
(Mou-é a legrosszabb stat a bajnokságban 94-95 óta Roma edzőként, aki legalább 50 meccsen volt nálunk edző)
kb ugyanazokat mondja végig őt értékelve, amiket mi is hetek, hónapok óta. De hol volt eddig ez a véleménye?

a végén még értékelek
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2024.01.17. 18:21


Aquilani írta:A José haterek is nyugodtan meghallgatgatják a tegnapi Falkaösztönt, Csabi objektíven elmondta, hogy mit adott Mourinho ennek a csapatnak és mit nem, továbbá beszélt a távozása körülményeiről, Friedkinékről, De Rossi játékfelfogásáról, lehetséges felállásokról, a távolabbi jövőről, szóval érdemes csekkolni. Ne abból a búcsúzós posztjából induljatok ki, mert nem ez jellemezte a tegnapi műsor hangulatát.

Köszi, miattad meghallgatom akkor!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27853
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 3 vendég