Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.30. 13:23


Talán a Fiorentina elviszi most, hogy Berbatov átverte őket. Reménykedjünk!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.30. 13:18


köszi F72

Juve állítólag(még bármi történet :) ) megszerezte Bendtner, ezt a szintet azért Boris is üti.........
Továbbra is azt taglalják mi lesz vele, állítólag a délután folyamán lesz egy tali ő és Sab között, ennyi talán biztos.....

Sztem a kutyának nem kell, szal rajtunk marad.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.30. 10:55


Néhány gondolat, főleg feree egyik korábbi kérdésére...

Rossella Sensivel a Roma nem tudott volna megújulni. Maradt volna a középszerűség, ráadásul úgy, hogy azok „tartottak” volna el, vagy hagytak volna „létezni” a középszerűségben, akik ellen az egész történelmed során harcoltál. De akiknek a szervilis szolgálója lettél cserébe azért, hogy elnézzék a tartozásaidat. Ha kell még adtak vagy adtak volna is néhány középszerű játékost kölcsönbe. Meg igazolhattál néhány kiöregedett, lejárt szerződésű játékost. Középszerűség, teljes kilátástalanság... ez maradt volna csak, ráadásul a régi ellenségek kiszolgálójaként. Ne feledjük, hogy 2006-ban Rosella Sensit a Liga alelnökévé választották (milyen elnökei voltak, te jó ég... Carraro, Galliani, Matarrese, Abate, akik szétrohasztják az olasz focit, de nem lehet akkora botrány, legyen az dopping, calciopoli, irányított játékospiac, lehallgatott telefonbeszélgetések vagy fogadások, hogy ők megbukjanak).

A mostani tulajdonosnál sok mindent nem tudunk. Nem teljesen világos a kép, nem igazán tudjuk a valós szándékaikat, valós anyagi lehetőségeiket. De a korábbi állapothoz képest szerintem mindenképpen sokkal jobb a helyzet (vagy szeretném ezt gondolni). S az, hogy Zeman ül a kispadon, a futballt irányító családoktól való függetlenségre utal, ez meg számomra mindennél többet ér.

Látok valamiféle elképzelést, látok valamiféle perspektívát. Van egy edző, akinek a szakmában igen nagy a tisztelete (tegnap éppen Sacchi, Zenga és Mazzone ajnározását olvastam Zemaról), aki köztudottan a legtöbbet tudja kihozni az ifjú tehetségekből, aki nemcsak játékosokat, de embereket is farag a fiatalokból.
Jönnek is a fiatalok. Majd a pálya és az idő eldönti, hogy valóban tehetségesek-e. Egy-két mérkőzés egészen biztosan nem. Én bizakodom. Nekem tetszik amit látok, tetszik az elképzelés. Mindenesetre az 3-4 éve elképzelhetetlen lett volna, hogy egy olyan játékost, akit az Inter és a Juventus is nagyon le szeretne leigazolni, végül a Romában kössön ki (Destro). Már ez pozitívum.

Mindemellett a Roma nem lesz bajnok. Ez hiú ábránd. A Romának kétszer jobbnak kell lenni a többi csapatnál, hogy bajnok lehessen. Túl sok új játékos érkezett, túl fiatalok, kevés tapasztalattal. Aki itt bajnoki címről álmodozik, az elveszítette a realitásérzékét vagy sosem volt neki. Ahogy Trigoria írta nemrég valamelyik hozzászólásában, ebben a felgyorsult, internet világban sokaknak tényleg talán csak a sikerek a mérvadóak. Bántás nélkül mondom, hogy azok, akik a 2000/2001-es bajnoki cím vagy az azt követő néhány sikeresebb év hatására lettek ASR szurkolók, azoknak talán jóval alacsonyabb az ingerküszöbük. Ők inkább mérnek mindent csak bajnoki címekben, megnyert kupákban. Talán kevésbé türelmesek.

Biztosan látni fogunk sziporkázó, nagy gólarányú győzelmeket, reményeim szerint az idény végén a Roma neve mellett lesz a legtöbb rúgott gól, még egy BL helyezésben is bízom, de az 5. hellyel sem leszek elégedetlen.

Bojan...
Most vagy azért ült a kispadon a Catania ellen, mert Zemannál a sokadik számú csatár vagy azért, mert szóltak már ekkor a cseh mesternek, hogy úgyis elmegy, ne számoljon vele. Ez utóbbi esetben azért durva lenne a dolog.
De én bízom benne, hogy az előbbiről van szó. Zeman nem szereti, ha nagyon bő keretből válogathat, nem akar 25 fős keretet, elég a 18 fős, nem akar minden meccsen rotálni. Ráadásul a Roma nem is játszik a nemzetközi kupában, talán két vagy három hétközi forduló lesz, semmi nem indokolja igazából a nagyon bő keretet. Bojan jövőre semmiképpen nem maradt volna a Romában. Az első évben olyan nagyon felejthetetlen produkciót nem mutatott. Akkor meg nem érdemesebb olyan fiatalokat beépíteni a csapatba, akik a következő idényben is bizonyára a Romát erősítik majd? Akkor nem sokkal inkább Lamela, a nyúl vagy Destro? Bojan vasárnap nem lépett pályára úgy sem, hogy közben Destro el volt tiltva... Nem hinném, hogy Milánóban megváltaná majd a világot és 12 góllal zárná majd az idényt.

Rómában az emberek nagyon "szélsőségesek", ezért is elképesztően nehéz ott nyerni.
Egy szurkoló írta, de teljesen igaza van: ha a Roma valakit leigazol, akkor sokak szerint azok valami összekukázott, máshol nem is kellő, csereemberek... ha valaki eligazol a Romától, abból ugyanezek egyből világsztárt csinálnak. Ez teljesen így van...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.30. 09:40


Rossi ügynöke azt közölte a twitterén hogy Rossi marad spanyolban, ez volt az olasz klubbok uccsó :roll: :o esélye a megszerzésére, mert januárban túl sok klub fog érte versenygeni.........vicces lett volna egy 7-8 hónapig sérült játékost leigazolni, azé megjegyezném....
Vmi olyasmit is olvastam, hogy mikor az amcsik szinre léptek, már akkor meg akarták szerezni, mert Rossi lehetett/lehetne(én még nem zárnám ki) az a játékos aki őket, az új Romát képviseli, szal se nem túl öreg, se nem túl fiatal, egy kicsit olasz, egy kicsit amerikai.......
(különben az egyik mercatos oldalon van egy fél mondat, miszerint januárba visszatérünk Rossira, egy kölcsön opcióval, ami nem kötelező érvényű, meglátjuk..S)
Plusz még egy, a vélünk többször hirbehozott, és szerelemes Sissoko állítólag marad franciában,(bár 1 nap van még a mercatóból) ez azért érdekes, mert jövő nyáron lejár a szerződése, szal ha jan nem hosszabbít, Sab ráugorhat. :)

Szal a fene se tudja mi igaz, mi sem, de azért én merem remélni hogy Sab vmi opciót, elsőbbséget kibulizott januárra, ha esetleg mégis úgy adódna....
Dodo sérülése is téma, már olaszba is türelmetlenek, és azt találgatják mi ez a titokzatos sérülés, és hogy mikor léphet pályára.....elvileg azt pletykálják brazilba sikeres volt a műtét, csak a rehab lassan halad, és még olyan is volt hogy lehet ZZ kemény edzései se segítik túlzottan a felgyógyulást......
Sőt lehet még akár egy műtét, bár a pletyka megjegyzi, ezt tagadják, szal meglátjuk, mi igaz és mi nem.....

ja, és a Gds az feszegeti hol játszik hétvégén DDR, nem, nem azt hogy belső védő lesz e? hanem azt hogy marad e kpálya közepén, mert ekkor Florenzi játszhat jobb oldalt, viszont ha DDR kimegy jobbra, akkor Tacsi kerülhet be középre.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.30. 08:14


Roma, Zeman vuole un esterno, Sau e Schelotto nel mirino
Ma reggeli finomság :D jöhet mind2, mind2 olasz, de egyik se fog......
előbbi értéke a transzferes oldal szerint 2 milla körüli, utóbbié 6,5.........szal úgyse lesz ebből semmi.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 21:08


ForzaRoma24 írta:
feree80 írta:bozsan kölcsönadásáért kapunk 250000 jurót, merem feltételezi - mert ez nincs benne a kommunikében - hogy a fizetéséből egy centet se mi állunk.


Hát nagyon bízom benne, mert egyéb esetben jó nagy hülyét csináltunk magunkból ismételten...


vhol olvastam azt pletykálják, hogy állják, igazából ez az ami talán logikus ebben a kölcsönben, szal a Roma azért vált meg tőle, mert 5-6dik csatárnak sok a 3,6 milla bruttóban.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.29. 20:55


Grazie, ha a kombinaciod igaz, miert undorito? Sztem.mi jol jartunk, mar ha destro bevalik....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.08.29. 20:38


feree80 írta:bozsan kölcsönadásáért kapunk 250000 jurót, merem feltételezi - mert ez nincs benne a kommunikében - hogy a fizetéséből egy centet se mi állunk.


Hát nagyon bízom benne, mert egyéb esetben jó nagy hülyét csináltunk magunkból ismételten...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.29. 19:35


Jól tetted Bojan, hogy eligazoltál....

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater

Lehet, hogy ott meg is becsülik majd....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.29. 19:32


Ha ez a Berbatov-os ügy igaz, akkor a juve szimpatizánsok tábora nem gyarapodott Firenzében. Viszont így lehet, hogy a Fio Borriello-val fogja pótolni őt, tovább növelve az ex-romások számát .
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.08.29. 19:29


közben a Barcelona kiadott egy közleményt hogy Bojan kölcsönadása nincs hatással a két klub közötti megállapodásra, és az eddig megbeszélt feltételek tovább élnek.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.08.29. 18:17


Jelképes össze, de szerintem semmi hasznát nem vennénk a szezonban, csak a pénzt viszi.
Az meg, hogy a Milanhoz ment, nem úgy kell felfogni, hogy az ellenfelet erősítettük, szántak X összeget csatárra, és Bojant vették belőle, de lehetett vna bárki más, aki akár jobb is a spanyolnál.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 18:12


bozsan kölcsönadásáért kapunk 250000 jurót, merem feltételezi - mert ez nincs benne a kommunikében - hogy a fizetéséből egy centet se mi állunk.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.29. 16:00


Trigoria írta:
ezért lett mindenki ilyen borúlátó.
ne túlozzunk :wink:
az általánosítás a halálom


Ohh bocsesz, elfelejtettelek kiemelni! :o
Na nem mintha te még sosem általánosítottál volna, pölö én is rühellem ezt az általad használt szmájlit, mégis néha használom! :wink:
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.29. 15:36


Szerintem nem ő a mi emberünk
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 15:12


Pletyka, pletyka, Bozsan után szabadon a legújabb pletyka Marco Sau, jóképű egy gyerek :lol: jó sok vidi kering róla a jutubon.....

Uccsó két idénye elég pofásra sikeredett, mondjuk az, azért a lega proban és a serie B-ben volt :D :D
http://www.soccerway.com/players/marco-sau/17863/

http://www.youtube.com/watch?v=68NBylN3 ... r_embedded

ZZ tudko hogy ismeri a b-ből, én aszondom jöjjön....... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 14:08


Kácsa,kácsa,kácsa, mert Borissal kapcsolatban már semmit se hiszek el :lol: szal állítólag elutasította a QPR-t annak reményében, hogy az Inter tesz érte egy ajánlatot, bár arról is pletykálnak hogy Magathnak kellene, de természetesen a játékosnak nincs inyére ez a külföldi dolog.....sőt a cds szerint már el is utasította Magathot.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.29. 13:48


Nem értem, hogy miért akarjuk Rossit. Destro, Osvaldo, Totti, Lamela, Nico Lopez mögé... Akkor már inkább tartottuk volna meg Bojant. Most ennyire hajtani rá, amikor március előtt esély sincs a visszatérésére. Akkor már inkább térjenek vissza erre télen. Most sokkal nagyobb szükség lenne megerősíteni a jobb oldalt és a középpálya szekciót. Inkább Debuchy + Sissoko jöjjön mint Rossi.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.29. 13:07


ezért lett mindenki ilyen borúlátó.
ne túlozzunk :wink:
az általánosítás a halálom
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.29. 10:43


Szerintem a felkészülési meccsek után, mindenki sima (sőt fölényes) győzelmet várt.. És mivel éppen csak, hogy nem kaptunk ki.. ezért lett mindenki ilyen borúlátó. +erre rájött úgy-e a Stek, Lopez pletyka és Bojan is elment.. Kinek ne fájna a szíve Lopez gólja után, ha most elmenne..
Nem várom az Inter elleni meccset, mert úgy-e ígéretem szerint tippelnek kell az év végi pozíciónkra.. nagyon nem tudok :(
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.29. 09:30


Kösz a gyors választ. Én a görögre kiváncsi lennék, és szvsz őt teszi be majd Bradley helyére, márcsak a posztja miatt is...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 09:20


Tacsi sztem rendben van, a romanews most épp Florenzit tette be Bradley helyére, bár ez csak játék a nevekkel, úgyis az számít ZZ hogy dönt....

Mindenesetre Marquinho érdekes, ugye először nem akartuk megvenni, kérdés hogy tényleg azért mert az olcsóbb árban reménykedtünk, vagy mert ZZnek nem jön be, végül ugye megvettük, de nem nagyon rémlik hogy bármely felkész.meccsen kezdő lett volna......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.29. 09:06


én lehet, hogy szivesebben néznék meg egy nyúl/destro-oszi-lamela triót, minthogy totti legyen ott...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.29. 08:17


Tachtsidis-el mi van feree80? ő felépül a sinter meccsre? mert mintha az rémlene, hogy enyhe sérüléssel ült a padon vasárnap
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.29. 07:55


Gds is feszegeti G.Rossi témát, megvalósítható lenne, de megint hogy? nem tudom....
2013ban léphetne csak pályára, de hogy ennyi ne legyen elég, állítólag még egy műtéti beavatkozás vár rá, és talán-talán feb-márc tájékán léphetne pályára, lemegy a bajnokság 2/3-a.....
összegbe ilyen 2 plusz 8 millát írnak, gondolom kölcsön opcióval......

különben a gds is megjegyzi hogy középre mennyi emberünk van, Desto, Oszi, Tallo, és Totti, szal szélső támadó hiányzik, nagyon, nagyon.......

Most qrvára jól jönne egy Caprari......

de azért legyen vmi jó hír is Totti már edzeget a hétvége után, és ott lehet a kezdőben az Inter elln, viszont Bradley állítólag 3 hétig sérült, legalábbis a romanista szerint....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 72 vendég

cron