Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.03. 13:01


Durva, de Demarzio tudni véli, hogy Florenzi 30000 jurót keres évi szinten, viszont a tegnapi jó játéka és gólja szerz.hosszabbítást érhet a számára, 10x pénzt se sajnálnék tőle. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.09.03. 13:01


Durva, de Demarzio tudni véli, hogy Florenzi 30000 jurót keres évi szinten, viszont a tegnapi jó játéka és gólja szerz.hosszabbítást érhet a számára, 10x pénzt se sajnálnék tőle. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye


Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.01. 15:11


http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 0835_n.jpg
Oszi: "Holnap hármat is ollózok az internek, ok?"
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.01. 15:04

No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.09.01. 14:26


feree80 írta:ezek már megint milyen szerződések, banyek :o
gyakorlatilag egyik se kölcsön, mi megkaptuk 1 évre az uru kapust hogy használjuk, 100000ért, míg mi odaadtuk precijóskának Borist hogy használja 250000ért 1évre.....

semmiféle hibát vagy kivetnivalót nem találok ebben

májki77: pontosan
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.09.01. 11:36


Ezekkel a kölcsönadásokkal tegyünk már valamit tisztába, mert látom egyesek napokat képesek sírni ezen: az egy dolog, hogy csak pár százezer eurót kapunk érte közvetlen, de még akkor is el kell őket passzolni, ha 100ezret épp mi fizetünk, ugyanis: Boriello heti 90 ezer fontot keres! Ez évi 4 millió font körüli összeg, így mindenáron meg kell szabadulni tőle. Bojan szintén a fizuja miatt, és mindegy ki, csak ne nekünk kelljen állni. Ezzel évi 6 milliót spóroltunk. nyilván, ha valaki leszalad Rómába és letesz 100 milátt az asztalra, nem lesznek ilyen szükségmegoldások sem. De nincs kolbászból a kerítés, ésszerű gazdálkodásra törekednek, így vannak ilyen lépések is. Amúgy egyik sem fog hiányozni az tuti, Zeman nem számol velük, higgyétek el, mindenki nyugodt a székházban, h 2 elment. Perrottát nem sikerült, ő is egy csomó pénzt visz majd el úgy, hogy közbe nem csinál semmit. Nem egyszerű eltartani egy ekkora klubot, de látszik a vonal, próbálják rendbe tenni a Klubot. Van mit, sajnos.
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.01. 10:07


Csak, hogy ne higgyétek azt, hogy abbahagyta
Csatolmányok
taddei.jpg
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.09.01. 10:03


:))
Csatolmányok
edzes.jpg
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.09.01. 07:38


MajerKriSSz írta:azt amit marquinho művelt azt ő is tudja azon a poszton :|


Nem 100 %, hogy ez Marquinho bűne volt csak. Tavaly néhány meccs után az egyik legjobb teljesítményt nyújtotta a csapatban, de bal középpályásként vagy szélsőként.
Marquinho nem Messi, hogy jobbról balra becselezze magát és ballal lője a gólokat. Ballábasként olyan zavarban volt a jobb partvonal mellett, mintha Totti kapust játszott volna. Marquinho egyszerűen nem oda való! Ha bal középpályásként (vagy bal szélsőként) is ilyen teljesítményt nyújt, az más, de játszon ott. Reméljük ZZ észreveszi...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.09.01. 06:53


egy valamire jó volt az átigazolási időszak utolsó hete, mégpedig arra, hogy tutibiztos helyet csináltak taddeinek :| :evil:

jobb szélre még vártunk valakit -> nem jött tehát Piris helyén taddei DE ha esetleg Piris mégis olyan formát nyújt hogy a ratyigatyás ott nem kap szerepet akk jobb támadóban fogjuk látni mert azt amit marquinho művelt azt ő is tudja azon a poszton :|
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 22:46


ezek már megint milyen szerződések, banyek :o
gyakorlatilag egyik se kölcsön, mi megkaptuk 1 évre az uru kapust hogy használjuk, 100000ért, míg mi odaadtuk precijóskának Borist hogy használja 250000ért 1évre.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.08.31. 21:52


Borisért kaptunk kemény 250000 jurót, de opciót nem kapott rá a Genoa :idea:

a totál fölösleges kapusért meg 100000 jurót fizettünk és 700000ért vehetjük meg
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.31. 19:46


feree80 írta:Bezárt a bazár, vége a mercatonak....
E nyári olasz mercato legnagyobb, legjelentősebb, legégetőbb kérdése az olasz és magyar szurkerek számára az volt, hogy a remek fizikummal megáldott zseniális képességű támadó Marco Borriello hol is folytatja pályafutását, egész nyáron ellenállt az őt ostrolmók táborának, támadásainak, hiába bombázta a Juve, az Inter, a Milan és a Fio ajánlattal, ő mind végig kitartott, kitartott, egészen az mercató utolsó napjáig, amikor már ő is tehetlen volt, állásait feladva, engedett a bitor csábító csábításának, szal nincs több kétely, hazugság, kérdés, hitegetés, a fehér füst felszállt, pont mint a pápa választásnál, szal a győztes kiléte, ahol eme derék fiú a köv. évet tölti precijóska genoája lesz, tudom hogy most szívek szorulnak össze, lelkek törnek ketté, de ne csüggedjetek, ne adjátok fel a reményt, majd jövőre megpróbáljátok!

NEEEEEEEEEE :( :( :( :( miért nem bírt ki még 1 napot?? :( :( :( :(

na m1, :krrr .. mondjuk azért jó volt, amikor idejött és jó pár héten át megrúgta az 1 gólját / meccs. Csak azóta sok víz lefolyt a Dunán.
CaPy írta:Terjed a Taddei kór....
http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Osvaldoval sem rúgatnám combon magam az fix...

Taddei szerintem valamilyen tudat manipulátor lehet.. Minden edzőnél kezdő.. egyedi idiótaságait rohamosan terjeszti.. mi jöhet még?
feree80 írta:Durva dolgok vannak készülőben, úgy fest - hacsak Sab nem tesz ellene - jövő héttől 4 kapusa lesz a Romának primavera kapus nélkül :o :)

Akár olyan csapatot is kiállíthatnánk, hogy Stek előtt a 3 kapus söprögetne..... :lol:

Szerintem Zeman mester túl sokat Hattrickezik, és azért igazol annyi kapust.. Azt hiszi, hogy azok hamar fejlődnek és többször annyit érnek, mint a mezőnyjátékosok.(és a pontrúgásukat is jól lehet fejleszteni) Valaki szóljon neki, hogy ez nem így van..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.31. 19:12


slider írta:
MajerKriSSz írta:közben a Milan is megállapodott a Barcával hogy év végén 13,5 millióért megvehetik végleg Bojant


Az szép. Nekünk kicsit drágábban adták volna. Ilyen sokat csökkent az értéke egy év alatt?


Ezt magyaráztam mindenkinek, hogy biztosan esett az ára és nem kellene kifizetni érte már sokat.... De ebben a kombóban, mi visszakapjuk a 12 millánkat először? Mert akkor a barca kasszája a mostanihoz képest 1 millával bővül mindössze....

Megmondom őszintén. Bánt egy kicsit, hogy nem igazoltunk az utolsó napon egy nagyobb nevet. Azt gondolom, hogy megérdemelte volna a közönség, hogy a vezetőség odategye magát egy picit, és ajándékozzon nekünk egy komolyabb kaliberű focistát. Jobb oldalra, középpályára vagy a védelembe. Jóóó tudom, hogy sokat költöttünk, de nem mindegy, hogy 21 occsóót veszünk vagy 1-2 minőségi igazolást. Persze ránk fért a fiatalítás, és ha jól sikerül az év, akkor biztosan fognak igazolni klasszisokat a csapatba. De azért naaaaaa!!! Van némi hiány érzetem....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 19:10


Bezárt a bazár, vége a mercatonak....
E nyári olasz mercato legnagyobb, legjelentősebb, legégetőbb kérdése az olasz és magyar szurkerek számára az volt, hogy a remek fizikummal megáldott zseniális képességű támadó Marco Borriello hol is folytatja pályafutását, egész nyáron ellenállt az őt ostrolmók táborának, támadásainak, hiába bombázta a Juve, az Inter, a Milan és a Fio ajánlattal, ő mind végig kitartott, kitartott, egészen az mercató utolsó napjáig, amikor már ő is tehetlen volt, állásait feladva, engedett a bitor csábító csábításának, szal nincs több kétely, hazugság, kérdés, hitegetés, a fehér füst felszállt, pont mint a pápa választásnál, szal a győztes kiléte, ahol eme derék fiú a köv. évet tölti precijóska genoája lesz, tudom hogy most szívek szorulnak össze, lelkek törnek ketté, de ne csüggedjetek, ne adjátok fel a reményt, majd jövőre megpróbáljátok!

:lol:

Komolyra fordítva, 4-5 forduló múlva megmondom hogy erősödtünk vagy gyengültünk :) egyelőre nem szeretnék elhamarkodott véleményt mondani, max annyit kicsit vékonynak érzem a csapatot, no nem kapus poszton :wink: :)

Amiben viszont biztos vagyok, a nyár igazolása Zdenek Zeman volt, már az első fordulóbeli számok (50000) is ezt támasztják alá...;)
Forza Roma, Forza Zeman!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.08.31. 16:50


slider írta:
MajerKriSSz írta:közben a Milan is megállapodott a Barcával hogy év végén 13,5 millióért megvehetik végleg Bojant


Az szép. Nekünk kicsit drágábban adták volna. Ilyen sokat csökkent az értéke egy év alatt?

Már az is túlzás volt. Nekünk is adtak volna engedményt jövő nyáron.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 16:47


Nagyon úgy fest hogy Mauro Goicoechea aláír 19.00 előtt.....

Stek
Lobont
Mauro Goicoechea
JSergio

ZZ kedvére válogathat! :) :) gondolom hogy örül neki....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.31. 16:42


MajerKriSSz írta:közben a Milan is megállapodott a Barcával hogy év végén 13,5 millióért megvehetik végleg Bojant


Az szép. Nekünk kicsit drágábban adták volna. Ilyen sokat csökkent az értéke egy év alatt?
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.08.31. 16:06


közben a Milan is megállapodott a Barcával hogy év végén 13,5 millióért megvehetik végleg Bojant
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 14:48


Különben sztem nem sok nyitott kérdés maradt, nem nagyon találkoztam olyan hírrel, ami arra utalna hogy bármi problesz(vagyis ami volt, az elhárult, tán) lenne Borissal, szal vhol én már azt várom hogy be is jelentsék, még ami kérdés lehet, hogy most akkor mil lesz ezzel a kapus dologgal, JSergio elutasította a szerz.felbontást, szal vissza fog jönni brazilból, az uru kapus meg tán vagy 1 hete le van zsírozva hogy jön, visszamondjuk?! 4 kapus qrva sok, 2 is bőven elég plusz 1 primavera kapus a bajnoksághoz meg a kupához.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 14:25


altaky írta:Sabatini állítólag Schelotto ügynökével találkozott.

ez gyors volt, a válasz is gyorsan érkezett.... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: altaky Dátum: 2012.08.31. 14:10


Sabatini állítólag Schelotto ügynökével találkozott.
Tu non vedrai nessuna cosa al mondo maggior di Roma!
Avatar
altaky
 
Hozzászólások: 757
Csatlakozott: 2008.04.28. 15:29
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 13:37


Trigoria írta:
olyan Behrami&Taddé kombó
szeretnék ma még nyugodtan aludni, légyszi ne ijesztgess a Szörnyképű Meleg Táltos legújabb mitológiai teremtmény víziójával! :shock:


http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5272_n.jpg
itt a bizonyíték hogy a földönkívülieknek is van haja!

sztem erősítés lett volna, na mindegy, úgy fest a Napoly se viszi, mégiscsak Mesto lesz belőle....
Szegény Sienát sajnálom, eladták Destrot, -6 pontról indultak, és az Istené nem ad nekik senki se csatárt, wazzé Tallo még lehet hogy rendszeresen is játszott volna náluk......

romanewson van egy érdekes dolog, sehol máshol nem láttam, szal Sab tán textelte a Cagliarit Sau ügyben, kölcsönbe 7 millával elhoztuk volna :D
uccsó nap, ha igaz is, ez sztem egy qrva nagy blöff lett volna(Gagoért nem adtunk 6ot :wink: ) sztem vmi mézesmadzag lehetett, hogy felajánlunk egy viszonylag nagy összeget, de nem az a lényeg, hanem hogy elhozzuk kölcsönbe, de különben eszünk ágában nincs megvenni............nem jött be.....már ha létezett.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.31. 13:18


olyan Behrami&Taddé kombó
szeretnék ma még nyugodtan aludni, légyszi ne ijesztgess a Szörnyképű Meleg Táltos legújabb mitológiai teremtmény víziójával! :shock:


http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 5272_n.jpg
itt a bizonyíték hogy a földönkívülieknek is van haja!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 202 vendég