Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.31. 13:00


kicsit nekem is ez az érzésem, de szerintem azért, mert a többiek csak most csapnak a lecsóba. rendben leszünk, persze ha lehetne ezt a Jung gyereket még megcsíphetnénk :D de az se baj ha nem...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 12:08


Ha már Tallo, per pill helyzet, Siena vinné kölcsönbe, de nem adjuk
Antei marad, állítólag a Catania és a Roma nem tudott megegyezni...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 11:37


12.15 Borriello al Genoa
Prestito con diritto di riscatto. E Gila va a Bologna in prestito oneroso. Il cerchio si e' chiuso ora

Egyelőre csak a cds hozta le, meg DiMarzio írt róla, szal fenntartásokkal kezelendő, de úgy fest sikerül tőle megszabadulni, kölcsön opcióval........meglátjuk. :)

der Wiel psg, potom 6 millért, legalább lehúzták volna az arabokat egy 20asra.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 11:29


Totti1984 írta:Hát ha így marad -márpedig így marad- akkor azért kissé csalódott vagyok. Nem érzem , h **ra erősödtünk volna. Sőt.
Elől sztem nagyon vérszegény lesz ez a sor...a középpálya sem éppen erős , és hátulra is kellett volna még egy védő.... De ...ne legyen igazam..... :(

ha mákunk lesz és Sab gyorsan lezavarja a Boris transzfert :lol: marad még 5-6órája védőt keresni, bár én attól félek, az olyan is lesz a uccsó nap.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 11:26


CaPy írta:
feree80 írta:Remélem Schelotto marad a seggén, mert megbaxna a guta, ha vki elvinné kölcsönbe, mi meg rá se mozdultunk........ :) :)
jobb oldali kp-t, jobb oldali védőt is tud játszani, szal pont hogy jól jönne.....szívós, hajtós játékos, olyan Behrami&Taddé kombó, csak kicsit fiatalabb..... :)

Pont azon gondolkoztam ma h a realitások talaján maradva, kivel tudnánk még egy utolsót durrantani, hogy az hasznos is legyen. Schelotto egyből mehetne a kezdőbe, de Cassaninak is örülnék, ráadásul mind2 olasz.

sztem Schellotto csak kacsa volt, tegnap bedobták a nevét, annyira itt a mercato vége, ha bármi komolyat is akartunk volna vele, tegnap azé csak lehetett volna vmi történést ezzel kapcsolatban olvasni......
Közbe állítólag a Napoly viszi, nem tom végleg v kölcsönbe, de ha utóbbi, tényleg megüt a guta.... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 11:19


Most meg épp az írják, hogy Pajnics mégis sérüléssel bajlódik....... :S
Szal így már érthető lenne a Tacsi, DDR, Florenzi kpályás sor a hétvégére.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.31. 11:18


http://www.transfermarkt.de/de/andy-car ... 48066.html
a liverpoolnak ugyanaz a tulajdonosi köre mint a roma-nak, ugye? ha csak fele annyi pénzt tolnának ide...
azért a 2.5millióra taksált (és kb annyit is érő) játékosért 41milliót adni... hát nem éppen sabatini-i megoldás :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2012.08.31. 11:19-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10315
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.31. 11:07


feree80 írta:
mcsabi írta:Én azt olvastam, h szabi bácsi utasítást kapott, h gyorsan passzolja el borist és szerezzen egy hátvédet.

ja pedzegetik Cassanit.......

miylen fura 3-4 év még együtt tolták a Palermoban Balzarettivel, most megöregedve akár nálunk is tolhatják.....Sab már csak tudja..... :)

Jó lenne Cassani. 29 éves, még lenne benne potenciál :P.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 11:05


mcsabi írta:Én azt olvastam, h szabi bácsi utasítást kapott, h gyorsan passzolja el borist és szerezzen egy hátvédet.

ja pedzegetik Cassanit.......

miylen fura 3-4 év még együtt tolták a Palermoban Balzarettivel, most megöregedve akár nálunk is tolhatják.....Sab már csak tudja..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 11:03


Remélem Schelotto marad a seggén, mert megbaxna a guta, ha vki elvinné kölcsönbe, mi meg rá se mozdultunk........ :) :)
jobb oldali kp-t, jobb oldali védőt is tud játszani, szal pont hogy jól jönne.....szívós, hajtós játékos, olyan Behrami&Taddé kombó, csak kicsit fiatalabb..... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.08.31. 10:56


Én azt olvastam, h szabi bácsi utasítást kapott, h gyorsan passzolja el borist és szerezzen egy hátvédet.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 10:52


Durva dolgok vannak készülőben, úgy fest - hacsak Sab nem tesz ellene - jövő héttől 4 kapusa lesz a Romának primavera kapus nélkül :o :)

Akár olyan csapatot is kiállíthatnánk, hogy Stek előtt a 3 kapus söprögetne..... :lol:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.31. 09:02


hacsak el nem passzolja ma Sab Tallot(ugye 1 milláért megvettük felét) akkor számol vele ZZ, és meg leszünk 6an......
szal kilóra, mennnyiségre biztos meg leszünk.... :)

különben egyelőre úgy tűnik hogy még mindig a tegnapit nyomják a firkászok, szal ami tegnap este történt, igazán új mai pletyka még nincs, szal egyelőre képlékeny és pusztán kacsa, de valszeg ha viszik Borist akkor a fele fizuját a Romának továbbra is állnia kell.........

friss, vagy tegnapi....állítólag probléma van mégis Borissal, vmi bónuszokon birkóznak.......sőt olyat is olvastam, hoagy Gila addig nem megy Bolognába, míg Boris helyzetét nem rendezi precijóska velünk.....

Este 19.00ig tart a mercato, én a magam részéről legközelebb akkor tervezek Borisról írni, ha biztos hogy megy, vagy ha biztos hogy marad.........
:)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.31. 08:40


ha 3 támadóval játszunk, akkor kicsit necces lesz 5 csatárral nekivágni az idénynek, ha boris elmegy, úgy, hogy szinte biztosra vehető, tottinak lesznek kisebb-nagyobb kihagyásai...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10315
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.31. 07:16


Xaba írta:Én Florenzi gyereket annyira nem méltatom.. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért.. Tudom, kicsit hülyén hangzik, de úgy taszít ahogy meglátom a nevét


Legalább az utánpótlásból is jött valaki, azé remélem nem egy Greco lesz belőle, mondjuk Zeman nem nézi el ennyire a dolgokat, biztosan tud valamit a gyerek.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.30. 23:44


Azt hiszem korábban írta már valaki, hogy Fenucci nyilatkozata szerint nem igazolunk többet.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.08.30. 23:16


Mi akkor nem igazolunk senkit? Vagy Szabi bácsi holnapra tartogat még valamit? Emlékszem Pjanic is így jött tavaly az utolsó pillanatban. Egy szélső jó lenne, akinek valami neve is van már.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.30. 22:27


Gila a Bolognába kerül kölcsönbe, szal Borisnak ettől nagyobb sansza nincs/nem lehet hogy precijóska játékosa legyen.......

Persze még így is kételkedem :lol:

mondjuk lehet hogy csak nekem fura, 2008ban volt a világválság(vagyis akkor tört ki) de mintha az idei olasz mercaton most éreztetné igazán/hatványozottan a hatását......
meg ugye jön még a FFP......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.30. 20:30


bigg írta:
F72Quadraro írta:Mindemellett a Roma nem lesz bajnok. Ez hiú ábránd. A Romának kétszer jobbnak kell lenni a többi csapatnál, hogy bajnok lehessen. Túl sok új játékos érkezett, túl fiatalok, kevés tapasztalattal.


Még senkit sem olvastam innen a fórumról, aki bajnoki címet várna, szerintem mindenki reálisan látja a dolgokat, cél a BL hely... pont mint mondtad a sok fiatal és névtelen zsákbamacska miatt.

Én azért olvastam egy pár ilyen elszállt dolgot az felkészülési meccsek folyamán... és ami a legszomorúbb az egészben, hogy sokszor (pl: tavaly) a klub JÁTÉKOSAI emlegettek bajnoki címet.. mondjuk 8 pont hátrányból.... Idén is elkerülhetetlen lesz szerintem
feree80 írta:Nem tudom mi végett, vagy mi végett nem.....a Roma úgy találta, kiad egy hivatalos komunikét hogy Dodot nem kell megműteni.........

Most ott tartunk, hogy Tacsit, Florenzit, De Rossit jósolják a kpályára a hétvégén........(először azt hittem Pjanics megsérült, de nem, szerencsére)......Totti természetesen a kezdőben! > Destro, Oszi, Totti

Én Florenzi gyereket annyira nem méltatom.. Nem tudom megmagyarázni, hogy miért.. Tudom, kicsit hülyén hangzik, de úgy taszít ahogy meglátom a nevét
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.30. 19:23


Totti8 írta:
feree80 írta:...

de kipóbálnék egy Oszi Destro párost 2 csatárban, mögöttük Lamelával....

Jó öreg 4-3-1-2? :) Kedvenc taktikám, ha lehet így fogalmazni.

ami a szívemen az a számon :) nekem nem különösebben tetszik az a jósolt vmi, de a lényeg hogy ZZ-nek tetszen. :wink: :) persze ha tényleg így küldené ki a csapatot vasárnap....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.08.30. 19:03


feree80 írta:...

de kipóbálnék egy Oszi Destro párost 2 csatárban, mögöttük Lamelával....

Jó öreg 4-3-1-2? :) Kedvenc taktikám, ha lehet így fogalmazni.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2012.08.30. 19:03


Nem tudjátok,hogy a Napolinak miért nem kell Európa-liga selejtezőt játszania?
Azért, mert az olasz kupagyőztesnek nem kell?
Off,de érdekel :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11496
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.30. 18:56


Nem tudom mi végett, vagy mi végett nem.....a Roma úgy találta, kiad egy hivatalos komunikét hogy Dodot nem kell megműteni.........

Most ott tartunk, hogy Tacsit, Florenzit, De Rossit jósolják a kpályára a hétvégén........(először azt hittem Pjanics megsérült, de nem, szerencsére)......Totti természetesen a kezdőben! > Destro, Oszi, Totti


de kipóbálnék egy Oszi Destro párost 2 csatárban, mögöttük Lamelával....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.08.30. 18:52


Én teljesen meg vagyok elégedve azzal, ami a klubnál zajlik, sokkal tisztábbak a viszonyok, rendezett a háttér anyagilag. Legyen szép játékunk - ebben biztos vagyok - és legyünk harcban a BL-ért egész szezonban. Azért a Juve, Napoli, Inter (Fio sem lesz rossz, Udinese és a Milan ki tudja) trió tényleg erős, nem lehet elvárni a dobogót, de nyilván harcolni kell érte. Utána lehet tovább lépni. Sok türelemre lesz nyilván szükség, de végre jó úton haladunk.
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.30. 16:12


F72Quadraro írta:Mindemellett a Roma nem lesz bajnok. Ez hiú ábránd. A Romának kétszer jobbnak kell lenni a többi csapatnál, hogy bajnok lehessen. Túl sok új játékos érkezett, túl fiatalok, kevés tapasztalattal.


Még senkit sem olvastam innen a fórumról, aki bajnoki címet várna, szerintem mindenki reálisan látja a dolgokat, cél a BL hely... pont mint mondtad a sok fiatal és névtelen zsákbamacska miatt.
Az meg kis túlzás, hogy kétszer jobbnak kell lenni, a legutóbbi scudettonknál sem voltunk kétszer jobbak, az lehet hogy egy független tulajdonosi kör kell hozzá, ami szerintem most meg van, mint anno sensi papa idejében, mondjuk az a függetlennél picit több volt... na a lényeg, hogy szerintem 1-2 éven belül bajnokok lehetünk és nem kell majd ahhoz kétszer jobb keret.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 206 vendég