Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.28. 18:12


calderoni írta:Ha a nyulat kölcsönadjuk idegbajt kapunk.


Na akkor én is calderoni, kell a nyúl.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.28. 17:51


ez a riválisnak miért adjuk kölcsön gondolattól engem mindig kiver víz - de ez legyen az én gondom
ezzel az erővel soha senki ne kereskedjen játékossal az adott országon belül
na mindegy
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.08.28. 17:46


Én is sajnálom Bojánt, valahogy én is úgy voltam vele, hogy most Zemánnál lehet egy jó idénye, ott a szélen. Azért valljuk be, amikor a tavalyi szezonban szerephez jutott nem nagyon vallott szégyent. Nem mondom, hogy brillírozott, de rá lehetett mondani, hogy jó volt. Kár érte.
Mondjuk enyhítené keserűségemet Rossi. Felépülne a szezon második felére, és besöpörne 10-15 gólt! ;) Ja és ahogy Trigo is írta, olasz! :)

Ja, és valahogy nagyon úgy érzem, hogy a Milan jól fog járni ezzel az üzlettel.
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.28. 17:43


Amennyiben jól emlékszem tavaly ez a Bojan gyerek a 4. volt a gól lövő listánkon a maga 7 góljával. Úgy hogy a legtöbbet lövő Oszi 11-et vert. Miért is rossz ez a statisztika? Főleg amennyi játéklehetőséget kapott? Ebbe a csapatba vidáman elférne. Én azt érzem, h ZZ és közte balhé van. De pont egy Milánnak adni, akivel végre partiban lehetnénk, mert megszabadult Fingrahimovicstól. Ez egy 1000%-os gyök.r döntés!!! Inkább le kellett volna ülni a Barca vezetőivel és elbeszélgetni az áráról, mielőtt a riválisnak odaadjuk ingyé....Vicc....Gratulálok....Remélem valami brutális játékost hoznak a helyére!!! És bízom benne, h Bojan bebizonyítja, hogy Ordenáré nagy Fa..ság volt őt kölcsön adni!!!

Grazie Bojan!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.28. 17:32


calderoni írta:Nem értem, hogy miért siratjátok Bojant. Még amikor terv szintjén mozgott Bojan leigazolása, a minimális hozzáértéssel rendelkezők már levették, hogy ez halott ötlet. Tavaly ez be is bizonyosodott. A Barca taktikán fölnőtt Luis Enrique nem tudta beverni a csapatba! Nincs jobb szó rá, mint az, hogy túlértékelt. Azért, mert a Barcában nevelkedett...a Roma kispadjáról is szépen lassan lecsúszott. Ha a nyulat kölcsönadjuk idegbajt kapunk. Úgy kell az a gyerek támadóba, mint egy falat kenyér.


Nem feltétlenül Bojant, mint a megváltót siratjuk, - mondjuk én kedveltem a srácot és több lehetőséget adtam volna neki - hanem, hogy kölcsönadtuk egy riválisnak. Ez az amatőrizmus csúcsa, nincs rá jobb szó. Továbbá ha Boriello is megy, nem vagyok biztos benne, hogy elég csatárunk marad erre az idényre. És felmerül a kérdés, hogy ki fog szélsőt játszani, mert sem Totti, sem Destro, sem Osvaldo nem az, Lamela is inkább fantasista középen, tehát marad az egy szem Lopez (ha egyáltalán marad).
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.28. 17:19


Totti polóján az áll olaszul: "a legjobb még nem jött el". Mindenki döntse el maga, mit jelenthet. Bár kinézem belőle, hogy csak poénkodott.

http://www.forzaroma.info/notizie/news- ... e-i-tifosi
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.28. 17:13


Bojan:
Nos, Bojan nem vált be (igaz, nem is szerepelt nálam le). De ami a még nagyobb gondja lehet Zemannak, az az hogy jövőre nem fizetünk érte annyit az 100% (valszeg a Barca engedett volna az árból, de egy cseréért meg minek fizessünk akár a felét is), és ezért nem lehet rá alapozni a csapatépítésnél. Mert lássuk be, nem egy évre akar a fiatalokból csapatot kreálni a Mister. Vagyis nemigen lehet vele hosszútávon számolni. És emellett még ott lehet az, hogy tényleg nem kedveli ZZ valamiért. Ezt meg mi innen nem tudjuk eldönteni.

Rossi:
Ahogy Lucifer is írta, az egészséges Rossi kenterbe veri Bojant. Most sérült, értéke kb nulla szerintem, mer félő szvsz hogy már nem is lesz soha 100%-os.
Gondolkodhatnak Sabatiniék úgy, hogy átadunk egy úgysemvesszükmeg Bojant, és elhozunk occsóért egy talánfelépüldemindenképpenkockáztatunk Rossit. És adnak a felépülésére bőven időt. Ha egészséges lesz megint, óriásit nyerünk vele, ha meg nem akkor kicsit vesztünk. Persze ez akkor igaz ha nem kerül többe 4-5 millánál :wink: ja, és olasz

Lopez:
Ha ZZ nem számol vele, akkor annak is meg lehet az oka. De akkor miért rakta be a meccsen? Jobb pénzt lehessen érte kapni és testközelből figyelhesse meg a kérő? :) Nem hiszem hogy kölcsön fogjuk adni, de nem zárható ki sajna. Bár akkor ezt nem érteném és nagyon nagyon nagyon nem is támogatnám. Pont Ő kell nekünk a csapatba. Bár el tudom képzelni hogy taktikailag mondjuk még nagyon gyenge, és fejleszteni kell - kölcsönben.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.08.28. 17:00


Hát én nem vagyok ennyire pesszimista ezzel az ügylettel. Sajnálom, mert bírtam a srácot, de nem egy vezéráldozat... Rossit meg a sérülése előtt simán cseréltem volna bojanra, így nem. A játékosok szerződésbontása bár nem szép dolog, de belefér, had hulljon a forgács. De Sabatinit ne szidjuk, azért ez az átigazolási idény nem volt annyira rossz... ráadásul még hátha csurran-cseppen valami :wink:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.28. 16:51


Nem értem, hogy miért siratjátok Bojant. Még amikor terv szintjén mozgott Bojan leigazolása, a minimális hozzáértéssel rendelkezők már levették, hogy ez halott ötlet. Tavaly ez be is bizonyosodott. A Barca taktikán fölnőtt Luis Enrique nem tudta beverni a csapatba! Nincs jobb szó rá, mint az, hogy túlértékelt. Azért, mert a Barcában nevelkedett...a Roma kispadjáról is szépen lassan lecsúszott. Ha a nyulat kölcsönadjuk idegbajt kapunk. Úgy kell az a gyerek támadóba, mint egy falat kenyér.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.28. 16:00


az szép lenne, ha menne bojan, menne lopez. mondjuk destro lesérül, lamela kiállitatja magát(egyik sem scifibe illő) és láthatunk egy oszi-boriello-totti hármast. az aztán a gyors, agilis támadósor...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.08.28. 15:58


Mikor biztossá vált, hogy Zeman lesz idén az edzőnk, már számolgattam a játékosokat és gondoltam is magamban, hogy de jó van egy Bojan az egy az egyben olyan mint Insigne, aki alapember volt a Pescara sikerében. Erre most...
Na jó nincs nagy vész, ezt is meg lehet oldani, de akkor Vagy marad Borriello, vagy felhozzuk Tallót és akkor:
Totti/Destro ----------Osvaldo/Borriello/Tallo-------------Lamela/Lopez/Marquinho
Ezzel csak néhány baj van:
-Totti tehnikás de lassu
-Destro igy nem lessz golkirály plusz nem tudom pontosan az adotságait de ö inkább center
-Oszit én birom :) de sokszor idétlen...
-rajtunkmarad Borrielló és a csillagászati fizetése, vagy egy tinire bizzuk a golgyártást...
-Lamela még mindeg nem találja a helyét jobb szélen
-Lopez nagyon fiatal...
-Marquinhót rossz volt nézni a Catania ellen azon a poszton
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.28. 15:58


GrazieRoma írta:Az idei jatekos eladasi politikank szerintem szanalmasra sikeredett. Ingyen elengedett jatekosok, filleres kolcsonadasok, de Bojan esete vegkepp kiverte a biztositekot.


Grazie, ezek az ingyen elengedett játékosok nem kellettek senkinek szinte ingyen sem... Viszont a fizetésük meg igen-igen magas volt, így olyan játékosokat engedtek el, akik valószínűleg pályára se nagyon léptek volna, de a fizetésük euro milliókat vitt volna el a költségvetésből.
Hogy ez jó-e vagy sem? Mindenki eldöntheti. Szerintem igen...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.28. 15:44


azért az a 75 % még a fükeforrt csinálóknál is masszívabb többség, amely a romanews kérdésére azzal értett egyet, hogy "nem nem adnám el, pont ő az , aki passzol Zeman játékához"......
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.08.28. 15:37


Miért is kapta volna meg a bizonyítási lehetőséget?...Nem baj az a lényeg van egy Zeman kedvence Osvaldónk, lehet gyönyörködni a játékában. Van egy szar Milan, erősítsük meg. Egyre nagyobbakat csalódok. Ha meg ne adj Isten Totti (ami azért benne van a pakliban) + valaki kidőlne majd nézhetünk mint vak a moziban. Elveszik az ember kedvét :(
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 15:28


F72Quadraro írta:Sőt, valaki megjegyzi, hogy változnak az idők, nemrég még a Roma "kukázott" a Milannál, most a Milan kukázik a Románál...

ez mind nagyon jól hangzik, de mért érzem én úgy hogy még ezzel a pénzelen Milannal szemben is rossz alkupozícióban voltunk....:S
Ha kölcsönbe megy, így a Malaga is tudta volna vinni....

Ezek után qrvára kiváncsi vagyok, hogy milyen.hivat.kommünikét adnak a transzferről.....

G.Rossi
az alkolista, drogos, súlyproblémákkal küzdő adriano után simán el tudom képzeni hogy megszerezzük.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.28. 15:25


Bmeg, ilyen nincs! Még ha nincs is szüksége Zemannak, legalább annyi esze lehetne Sabnak, hogy nem egy potenciális riválisnak adja kölcsön, amilyen szerencsések vagyunk, fix, hogy ellenünk rúg majd győztes gólt... Rossit meg a hajunkra kenhetjük, mert tél előtt nem gyógyul meg, aztán ki tudja milyen lesz... Sabatini, te világ hülyéje, te! :evil:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: májki77 Dátum: 2012.08.28. 15:22


Bojan súlytalan a Seria A-ba, mehet Isten hírével. Igazolni fogunk péntekig ebben biztos vagyok, a fizetési sapka miatt gyorsan el kellett passzolni, ennyi.
májki77
 
Hozzászólások: 57
Csatlakozott: 2011.10.26. 21:11

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.28. 15:15


Sőt, valaki megjegyzi, hogy változnak az idők, nemrég még a Roma "kukázott" a Milannál, most a Milan kukázik a Románál...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.08.28. 15:14


Bennem is ez az egyetlen visszás érzés, hogy miért pont a Milánnak...amúgy nem fáj érte a szívem. Rómában sem váltotta meg a világot, hogy Zeman nem számít rá az egyértelmű, akkor meg minek padoztatni.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.28. 15:11


Na én azért sok "megértő" hozzászólást is olvasok...
Gyakorlatilag a 6. számú csatár lett, jövőre úgyse igazolná le a Roma 25 vagy hány millió euróért...
Szerintem a fájdalmas csupán annyi a dologban, hogy pont a Milannak adtuk oda, ment volna Malagába, sok keserűséget nem éreznék...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.28. 15:10


Hülyén hangzik, de én semmi rosszat nem kivánok neki, mikor idejött akkor is szkeptikus voltam, hogy beválik é spanyol létére, de amúgy tényleg fura ahol már egy Jose Mari, meg a másik alaveses csóka nem vált, szal tudják mire vállakoznak, mégis elviszik, sztem semmivel se lesz jobb mint nálunk volt, talán több játékperce lesz, de a hajára kenheti..... :) nem neki való az olasz bajnokság.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.08.28. 15:03


áááááh én már látom, hogy Taddeinek csinálank helyet mint szélső csatár.....
Nah ezt az évet is ba.....juk.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.28. 14:54


Na nekem most lett elegem ebből a vezetésből. Az egy szem normális szélsőt is eladják. Menjenek a fa...ba Sabatinivel az élen. Lesz két napjuk igazolni vkit. :evil: Nemhogy erősödik a keret, hanem kifejezetten gyengül.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.28. 14:48


ahogy különben nézerm a kommenteket, a szurkolók aligha fogják ezt szó nélkül hagyni. Eddig támogatták a vezetés minden lépését, de ennek ezennel vége.

egy idézet: "SABATINI LAZIALE VATTENE!!!!!"
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.28. 14:46


Már valakik azt is tudni vélik, hogy Giuseppe Rossi jön helyette a Villarealból...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 48 vendég

cron