Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.28. 17:24


Energy52 írta:Kjaer kölcsönbe a mienk.Ezt írják mindenhol.

Hol az a mindenhol :?: :)


Azt nem tudom, mért nem lehet olyat olvasni hogy lekötöttünk egy vagy több bari meccset :?:
tegnap meccselt az inter a chievoval, a napoly a palermoval, nekik ennyivel több eszük van...?!
amúgy megnéztem már hogy ki ez a Verre gyerek, mert a primaverából qrvára nem rémlett a neve, gondoltam peremember lehetett, a fenéket, a primavera alatti korosztályból hozta fel a nagycsapathoz LE, 94es születésű....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.08.28. 15:06


Osvaldo középsőnek és szélsőnek is jó, több mint valószínű, hogy ezért jött ide, mert valószínűleg sokszínűbb, mint Boris. Bár ezért nem kéne eladnunk Borist. Nem tudom előző csapatában mennyire vetették be szélen (láttam vele meccset, de valahogy akkor nem ez foglalkoztatott),csak tippelek
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.28. 14:06


slider írta:
Gladiators921 írta:a szánalmas Man.City megint rá szállt De Rossira.... nem bírják felfogni , hogy nem eladó De Rossi!


Az a legviccesebb, hogy rongyos 25 millióért akarják elvinni. :D Nem tudom, hogy mit szívnak ezek, de én is kérek belőle. :D


Ha volna hátra pl 3év a szerződéséből akkor ajánlanának többet is de, hogy már csak egy van így nagyot esik az ára. Stekelenburgal is így volt szerencsénk.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.28. 13:58


bigg írta:
fradista romanista írta:(különben olyan rondán agyon van tetoválva, hogy menhjen is, nem akarom látni :) )


Ebben is méltó utódja lenne Kjaer Mexesnek, nagyon hasonlít is rá, kíváncsi vagyok hogy Trigoék rá aggátták volna-e a metroszexuális 2 jelzőt? :P

te keversz valakivel, ezt nem én aggattam rá :D de találó volt az biztos :D

(Luganora visszatérve: igen, fiatalt akarunk, ez helyes is, csak kiakadtam h olcsó volt. Juhász kellett volna de nagyon.)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.08.28. 13:44


Gladiators921 írta:a szánalmas Man.City megint rá szállt De Rossira.... nem bírják felfogni , hogy nem eladó De Rossi!


Az a legviccesebb, hogy rongyos 25 millióért akarják elvinni. :D Nem tudom, hogy mit szívnak ezek, de én is kérek belőle. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.28. 13:07


lamela :arrow: boka
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.08.28. 12:52


én arra lennék kiváncsi hogy a 4 3 3as felállásban melyik poszton fog játszani osvaldo?
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.28. 12:44


lamelának mi a baja?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.28. 12:39


Kivárásra játszunk Kjaerral, legalábbis FEnucci aszonta, hogy ha a németek azt a szerződést faxolják vissza, amibe eredetileg megegyeztek, akkor készek vagyunk véglegesíteni az üzletet.
Amúgy érdekes dolgok ezek a kacsák :lol: amíg nem a Roma hajkurásszta Ogbonnát, addig 12 milla az ára(tegnapi), ma meg hogy ő lehet Kjaer alternatívája már csak 8 milláról írnak :mrgreen:
Különben aszongyák Cicának 2-3 hetet kell kihagynia a combja miatt, Lamela meg tán szeptember végén kerülhet pályára(baxa meg a szövetségi edző) :o :o ez is jól kezdődik....

DE csak pozitívan, Osvaldo lesz a mi "Batistutánk" ! :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.08.28. 09:34


a csatársoruk ugyanolyan gyenge, mint tavaly, mert Mirko pl hiába tud, ha nem akar akkor annyit sem ér, mint egy Osvaldo. Sokat nem várok én sem ettől az embertől csak azt, hogy az ilyeneket hátha berúgja: http://www.youtube.com/watch?v=6YCNGEoDPM8 .Di Benedettonak meg jó a sajtósa, azt mondja, amit ilyenkor kell
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2011.08.28. 09:08


ez az Osvaldo mér' kellett nekünk ennyire? tudom, hogy a statisztika nem minden, de annyira nem fogott el ámulattal...
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.08.28. 07:41


Trigoria írta: Ez a tetkós senkiházi meg 8???????????? 2-ért kölcsön??? :evil: :evil: :evil: :evil:
Ráadásul egy épp tőkeerős klubtól lejmoltak le ennyit, tehát mi még ennél is olcsóbban hozhattuk volna valszeg el, ha nagyon akartuk volna.

Figyelj, nem kötelező megvenni senkit annyiért, amennyire taksálják. Én is árulhatom a trabantomat 10 milláért, ennyit kérek érte. Kell vagy nem? Sok a kért összeg? Rárepülök másra. Nem kötelező Osvaldót 18-ért idehozni...Amekkorát fogtunk Aquilanin, akkorát buktunk Osvaldón. Kjaer se ér annyit amennyit kérnek érte. Nem is kell annyit adni. Olyan szarul kezdte az idényt, hogy ennyiért rájuk fog rohadni, Magath kirakja a kezdőből, onnan nincs visszaút. Meg lehet szerezni olcsóbban, csak ész kell hozzá.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.28. 06:33


fradista romanista írta:(különben olyan rondán agyon van tetoválva, hogy menhjen is, nem akarom látni :) )


Ebben is méltó utódja lenne Kjaer Mexesnek, nagyon hasonlít is rá, kíváncsi vagyok hogy Trigoék rá aggátták volna-e a metroszexuális 2 jelzőt? :P
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.28. 06:31


Hihetetlen hogy itt szörnyülködtök Luganon, 2 éve mi és az öblítőkékek is leigazoltuk volna, de annyit kért hogy mind2 klub hagyta a pi..ba...
Idén a JUve és szintén az öblítőkékek próbálkoztak, no vajh miért nem lett vmely klub játékosa? :lol:

Amúgy meg bármennyire jó, gyakorlatilag az összes belső védőnk 30on túl van, egy fiatalabbat akarnak igazolni, ez tisztán látszik, és érthető....
TEgnap csak úgy mondtam Ogbonnát, már előiskerült kacsába, no de azért egy 2odosztályú játékosért 12 millió, az qrva sok, habár a Napoli és a Valancia és az öblítőkékek is vinnék...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára feree80 2011.08.28. 06:40-kor.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.28. 02:43


Trigoria írta:
Zsozsomessi írta:Itt mi hibázhattunk csak mondjuk itt átgondolva, mert vajon ki hívta úgy ide vizsgálatra, hogy a két klub között nem volt aláírt szerződés?

De etikátlan eljárás ez a németektől

Szerintem (bár nem értek hozzá), amíg nincs kész az orvosi vizsgálat, és nincs minden rendben, addig nem is születik aláírt szerződés.
Amúgy nem örülnék neki ha jönne, de ez azért nonszensz. Amúgy meg 8-at oda ne adjunk már egy ekkora rakás sz..ért

Hoztuk volna el Luganot!
de:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/fe ... tt-2092376
Agyam elszáll ezektől. Esküszöm érzem ahogy megy fel bennem a pumpa. 4 millió?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindösszesen 4??????????????????????? Ez a tetkós senkiházi meg 8???????????? 2-ért kölcsön??? :evil: :evil: :evil: :evil:
Ráadásul egy épp tőkeerős klubtól lejmoltak le ennyit, tehát mi még ennél is olcsóbban hozhattuk volna valszeg el, ha nagyon akartuk volna.
Megbízható (uru és nagy kedvencem), stabil, rutinos. Oké nem fiatal, de összehasonlíthatatlan sztem Kjaerrel. Legalábbis míg az előbbi stabil addig utóbbi lutri.


Néha ilyenkor többet nyom a latba az életkor és Lugano idén lesz 31 bár ennyiért tényleg mi is lecsaphattunk volna rá...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.27. 23:15


Zsozsomessi írta:Itt mi hibázhattunk csak mondjuk itt átgondolva, mert vajon ki hívta úgy ide vizsgálatra, hogy a két klub között nem volt aláírt szerződés?

De etikátlan eljárás ez a németektől

Szerintem (bár nem értek hozzá), amíg nincs kész az orvosi vizsgálat, és nincs minden rendben, addig nem is születik aláírt szerződés.
Amúgy nem örülnék neki ha jönne, de ez azért nonszensz. Amúgy meg 8-at oda ne adjunk már egy ekkora rakás sz..ért

Hoztuk volna el Luganot!
de:
http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek/fe ... tt-2092376
Agyam elszáll ezektől. Esküszöm érzem ahogy megy fel bennem a pumpa. 4 millió?????????????!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mindösszesen 4??????????????????????? Ez a tetkós senkiházi meg 8???????????? 2-ért kölcsön??? :evil: :evil: :evil: :evil:
Ráadásul egy épp tőkeerős klubtól lejmoltak le ennyit, tehát mi még ennél is olcsóbban hozhattuk volna valszeg el, ha nagyon akartuk volna.
Megbízható (uru és nagy kedvencem), stabil, rutinos. Oké nem fiatal, de összehasonlíthatatlan sztem Kjaerrel. Legalábbis míg az előbbi stabil addig utóbbi lutri.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 19:53


Zsozsomessi írta:Itt mi hibázhattunk csak mondjuk itt átgondolva, mert vajon ki hívta úgy ide vizsgálatra, hogy a két klub között nem volt aláírt szerződés?

De etikátlan eljárás ez a németektől

most láttam Coatest a pool meccsen, mint néző, holott még nem is szerződtette a pool...
amúgy korábban írtak a torinoi Ogbonnáról, 12 millát kérnek érte, én nem tudom hogy milyen, csak a nagy fekete feje rémlik...
mondjuk ilyen tissone, palacios nevű játékosok kiméljenek. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 19:47


Zsozsomessi írta:Ez most valami vicc?:D Akkor a Wolfsburg fizesse ki a vizsgálatot! Finoman alázni kéne őket! Lehet, hogy el sem akarták adni, csak egy sportorvosi kontrollt akartak:)

Honnan tudod, hogy a németek hibáztak? mert a channel4 azt írta? :D akár a Roma is benézhetett vmit....

Amúgy meg mióta Roma szurkoló vagyok, - több mint 10 éve - én még ilyet nem pipáltam, érthetetlen, példátlan. :(
Úgy gondolom, SAb ha már ennyire hozni akarta, nem fogja annyiban hagyni.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.08.27. 19:13


A Wolfsburg időközben vissza is hívta Kjaert.
(különben olyan rondán agyon van tetoválva, hogy menhjen is, nem akarom látni :) )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 18:19


Sini kezdő a Bariban, valszeg Cresenzi helyett került a kezdőbe, aki a padon sincs, Stoian a padon, ha már Cresenzi, az egyik masiellonak egyik nap elgurult a gyógyszere, mert összeveszett a csapat egyik kapusával, mindez az étkezdébe, állítólag csészék, tányérok törtek, és egy egyik Cresenzit találta el, akinek a karját 40! öltéssel varták össze.....



Florenzi kedző a Crotonében, és ha már kezdő, rögtön gólt is szerzett...

Tegnap D'Alessando 1 félidőt kapott a VEronába a Pescara ellen, ahol meg Zeman győztes meccsen debütált, természetesen Veratti is kezdő volt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 18:05


Inter pölö ma játszik egy bari meccset a Chievoval....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.27. 17:56


azért durva hogy nagyon sok csapat edzőmértkőzést iktatott be az elmaradt forduló miatt. Hát mi persze hogy nem játszunk senkivel. szerintem ha valakire ránk elég rendes elférne egy jó kis edzőmeccs valakivel.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.08.27. 17:10


Zsozsomessi írta:
francesco írta:Mourinho nyilatkozott néhány játékosával kapcsolatban és megjegyezte hogy Gago-ra már nem tart igény, szóval több mint valószínű, hogy érkezni fog :o


Csak nem hozzánk! Elvileg inkább Angliába menne


Idézem a főoldalt: "Úgy tudni, hogy a játékosért a Manchester City is sorban állt, azonban Gago úgy döntött a menedzserével, hogy a Romával kezdik meg a tárgyalásokat és állítólag a játékos képviselője el is utazott Rómába, hogy a részletekről egyeztessen."
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.08.27. 16:42


Gladiators921 írta:fernando a Portó játékosa ,szóval Zamparini biztos nem mondott ilyet :D összekeverted Hernandezzel


Ja igen,bocsi. Hernandez-re gondoltam. :D
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.08.27. 16:28


az ügynöke és zamparini és nyilatkozott hogy fernando-t nem engedi a palermo

közben meg állítólag gáz van kjaer szerződésével, mert hogy opciós jog helyett végleges megvételt szeretnének tőlünk a németek, így ma nem vett rész az edzésen sem
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 135 vendég