Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.27. 16:05


Zsozsomessi írta:
francesco írta:Mourinho nyilatkozott néhány játékosával kapcsolatban és megjegyezte hogy Gago-ra már nem tart igény, szóval több mint valószínű, hogy érkezni fog :o


Csak nem hozzánk! Elvileg inkább Angliába menne


akk majd jön Fernando és Montolivo :D bár szerintem akármit mond Sabatini, nem fogunk még két játékost venni KP-ra. és mindig van egy olyan érzésem mindig a legolcsóbbat szeretnénk megvenni, a válaszhatók közül, ebből a hármasból is bőven Gago ér a legkevesebbet :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.27. 15:49


most Hernandez se olyan nagyágyu szerintem, ha megvesszük megvesszük ha nem akkor nem...2009 óta 49 meccsen rugott 10 golt mióta a palermoba van, az elég vékonyka egy "vérbeli" csatártól, mer ő tényleg csatár, nem szélső meg stb. én nem őt igazolnám ha tehetnénk, dehát ők tudják, bízom benne hogy rámcáfol ha megvesszük de én nem érzem azt mint pl Lamelába, hogy igazi klasszis lehet belőlle. de ez az osvaldo az év baromsága volt szerintem , 17 milla, úristen. 17 milláért olyan csatárt tudtunk volna hozni hogy beszabehu, dehát én még egyelőre bízok Luchoba hogy tudja mit csinál és kit miért vesznek meg. egyébként Osvaldo ára a trasnfermarkt szerint 10 milla, és azért ők elég hitelesek ilyen téren, és valóban egy centel sem ért többet 10 millánál
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2011.08.27. 15:19


Mourinho nyilatkozott néhány játékosával kapcsolatban és megjegyezte hogy Gago-ra már nem tart igény, szóval több mint valószínű, hogy érkezni fog :o
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.27. 15:11


Olyan hírek röppentek fel, hogy azért adjuk el Borriellot mert le akarunk csapni Hernandezre
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2011.08.27. 14:53


3 részletben kell kifizetni Boris árát. 3*3,3.
A PSG egyben fizet 8 milliót amit gyorsan elköltünk. Sztem tőzsdei ill valuta spekulánsok is ülnek az igazgatóságban és számolnak az euro árfolyamának hirtelen zuhanásával :D és így nyerünk az üzlettel :D
és máris jól jöttünk ki a dolgokból :)
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.27. 14:50


Amúgy megjegyezném a Boris üggyel kapcsolatban hogy én úgy emlékszem hogy még tavaly a Sensi éra alatt ütöttük nyélbe az üzletet méghozzá úgy hogy akkor nem fizetünk semmit aztán egy évvel később tízet. És ha ez igaz akkor Sabatiniék nem sokat tehetnek erről buktáról
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 14:28


Gladiators921 írta:
feree80 írta:
Gladiators921 írta:Sab igért még 1 Mr. X-et az átigazolási időszak végén :) nem árul el semmit ,hogy ki az ....


ezt hol olvastad?


skysports-on olvastam

érdekes a kacsa forrása, skysports.com :arrow: ebbe az a legszebb, hogy ez az angolok oldala, ott biztos nem kell keresnem forrást. :wink: :)
Ha nyilatkozott volna SAb, fenn lenne akár a newon akár a tmw-n.

Amúgy ha Boris megy, Okaka megy, én még Hernandezre számítok, csak egy tipp.

A meg LOL ha SAb 8 milláért eladja a Psg-nek Borist, ilyet FM-be meg lehet tenni, sőt a valóságban is, csak ezzel nevetségessé és komolytalanná is válunk...
Amúgy Pjanicsról én is olvastam, durva azt olvasni, hogy ajánlgatják, ennyire nem vált be? vagy mi van, hogy már idáig eljutottunk..
Calciomercatoit szerint a Kjaer transzfer se vegytiszta, mondjuk a Roma még nem jelentette be, egyszer azt írják opció(olasz részről), máskor kötelező opció(német részről), hát nem mindegy. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.08.27. 14:10


GrazieRoma írta:
Hunszi írta:Értesülések szerint a Roma és Borriello is elfogadta a PSG ajánlatát uh a napokban hivatalos is lehet az üzlet, 8 milliót kapunk érte.


Ez mekkora dilettantizmus. Megvesszuk 10-ert, majd 1,5 honapra ra eladjuk 8-ert.
Azert ezeknek sem kell egy szegenysegi bizonyitvanyert a szomszedba menni...

Osvaldo mellett, ez volt Sabatini masik nagy baromsaga a nyaron. Bar a hirek szerint Osvaldot LE nyomta, Borriello eladasat is lehet, hogy o. Vagy kellett a penz es a Presidente is leokezta a dolgot.

Akkor is oriasi boszmeseg. De megjegyzem, szerintem CSATAR poszton eroteljesen!!! gyengultunk.
Se Bojan, se Lamela nem csatar.

Maradt Osvaldo, Totti, Okaka. Ez egy joindulattal kozepes. 10-es skalan 6,5-os csatarsor... MERGES vagyok, ujfent.
Sokat igazoltunk, de szerintem neha balfasz modon, es el is ment 12 ember az elso kerettol. Ez rengeteg.

Nem erosodtunk, ez ki merem jelenteni, viszont fiatalabb lett a keret.


Mondjuk tavaly se mentünk sokra a csatárainkkal, Mirko nem volt toppon, Boris meg volt is meg nem is.
Amúgy a 4-3-3-ban jó eséllyel a középpályások is oda fognak érni, amolyan mindenki csinál mindent.
Azért igaz ami igaz előre jöhetne még pl. David Villa. :D
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.27. 13:44


Prade már rég nincs is nálunk mióta Sabatini itt van. Egy darabig más feladatott kapott de ahogy Capellini lett az ideiglenes elnők le is mondott posztjáról.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.27. 13:32


Ha igazolunk egy középpáyást aki állandó lesz és ha talán Kjaer is beverekedi magát akkor a kezdő 11-ben 6 új ember lesz...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.27. 12:40


Értesülések szerint a Roma és Borriello is elfogadta a PSG ajánlatát uh a napokban hivatalos is lehet az üzlet, 8 milliót kapunk érte.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2011.08.27. 12:12


Aldair írta: Sztem Caprari es Vivianibol is Roma szintu labdarugo lehet.


Az a baj,hogy már Roma szintűek.Innen kéne kicsit felfejlődni.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 553
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 11:47


Gladiators921 írta:Sab igért még 1 Mr. X-et az átigazolási időszak végén :) nem árul el semmit ,hogy ki az ....


ezt hol olvastad?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.27. 11:30


A Lyonos Pjanic is a kiszemeltek között
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2011.08.27. 09:14


Santon-ban az a jó hogy jobb és bal szélső hátvédet is tud játszani. Kölcsönbe jó lenne, a sinternek ugyse kell a 3-4-3 ba...
http://www.transfermarkt.co.uk/en/david ... 84344.html
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 08:51


Hunszi írta:Cassetti bakija után csodálkozol?

nincs szó csodálkozásról, a tények: Cassetti, Cica, Rosi, Nego.....Santon
Most komolyan, mit csináljunk a felesleggel? eltesszük őket befőttnek? :)

De a kpályára is igaz az előbbi, jöhet 2 kp, és a mostaniakkal mi lesz?
Ha jól számoltam, a hivatalos oldal szerint 29 :!: játékos van a keretben, ebbe Nego és Kjaer még nincs is benne, a primaverásokat vhová úgyis elpasszolják vagy mennek vissza az ifibe, de e még akkor is sok...
Ráadásul 1 posztra 2 ember elég. :wink:

Közbe aszongyák így hogy kiestünk az uefából, és ha Boris a Psg játékosa lenne, játszhatna az uefában... :o :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.27. 08:25


Cassetti bakija után csodálkozol?
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.27. 07:32


a brazil.

Ha el tudnánk hozni Gagot kölcsönbe, az azért nem lenne rossz, és nekem is a kukázás jutott eszembe....még egy pölö Cambiasso...
Állítólag Sab elismerte hogy érdekel minket SAnton, úgy látszik nincs elég jobb bunkó a keretben. :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.08.27. 06:56


Gago nem rossz játékos. Csak olyan szép madridosan el lett intézve: megrágták és kiköpték. voltak sérülései de Kaka és Ronaldo érekzésével esélye nem volt hogy bekerüljön, valakit muszáj volt kitenni a csapatból hogy ők beférjenek Özilel együtt plusz még Xabi Alonso jött a helyére. én örülnék neki, ha DDR mellé lenne egy ilyen KP, és akk jöhetne mellé akár Montolivo is. egyébként meg ti tudjátok hogy melyik Fernandorol van szó a Portoból? mert van ott Fernando Belluschi az argentin, és van Fernando Francisco Reges a brazil.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2011.08.27. 05:21


Sziasztok!
Kicsit kiestem az olvasásból (csak a szerencsétlen meccsünkből láttam részeket csütörtökön, ráadásul az eredményt csak reggel), valaki össze tudná foglalni, hogy akkor kik is érkeztek/érkezhetnek?

Stekelenburg
Hátvéd: Heinze, Kjaer, Jose Angel
Középen:
Elöl: Lamela, Krkic, Osvaldo
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.27. 01:45


ill csereként állt be
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.27. 01:38


Robben és Sneijder (és Van der Vaart) csókoltat mindenkit aki azt hiszi hogy a Realból nem lehet jól kukázni. :D Más kérdés hogy Gagonak én sem örülök. Ellenben Fernando nem játszott a Barca ellen ami akár bizakodásra is adhatna okot :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.27. 00:37


Virga: :kira

Gago?
Én annyit kérdeznék csak: hányszor is jött be nekünk mostanában a Realból való kukázás?

Tottiról annyit, hogy kb kizárólag rajta múlik mikor akasztja szögre a cipőjét. Kivágni nem lehet, kihagyni nem lehet, eladni nem lehet. Tehát amíg mozog, és KEDVE van focizni, addig ő játszani fog, méghozzá a Romában, méghozzá alapemberként.
Ő "áldozatot hozott" a városért,a szurkolókért és a klubbért, hogy nem igazolt el, a klub pedig azzal fizeti ezt vissza, hogy a karrierjének utolsó éveiben évről évre egyre nagyobbat szív majd miatta. Kérdés megérte-e. Nyilván a válasz határozott igen. Az ekkora ikonoknak sztem jár is ennyi. Az meg más kérdés, hogy az ikon hogy kezeli ezt a vége felé...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27955
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2011.08.27. 00:01


Aldair írta:az europa bajnoki selejtezok vegeztevel

Köszi
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.08.26. 23:32


Aldair írta:Ugy erzem h rossz ez az atigazolasi politika. Gago? Megint ramegyunk 1 mellozott jatekosra, nem hogy inkabb megvennenk Montolivot o igazi erositest jelentene. Vagy jojjon Fernando, de NE jojjennek alibi jatekosok.


megmondom őszintén nem tudom gago mennyire jó vagy rossz de a margitnál szeretnek elhanyagolni kiváló játékosokat, szóval, hogy ott mellőzött, az nem azt jelenti, hogy tényleg gyenge
de azt tudom, hogy gago inkább védekező, montolivo inkább támadó, úgyhogy talán még nem is zárják ki egymást

és ne feledjük, itt még messze nincs vége: télen és jövő nyáron cassetti, perrotta, taddei, brighi, simplicio, juan, pizarro szintén cserére bőven megérettek, akárcsak a koruk miatt is, de nem csak amiatt...

és totti még egy évvel fiatalabb lesz...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10307
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 200 vendég