Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.04. 19:16


melyik mancinit, és mikor? erre nem emlékszem. lényeg, és ez tényleg személyes vélemény, nem bírom a fickót, idegesít a látványa. rühelltem mindig a fullcigifejű embereket.

Murinnyóval meg semmi bajom, és nem is nyerünk egy éven belül BL-t, de legalább elmondhatjuk, hogy top edző ült a kispadon akármeddig is.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.05.04. 19:10


Cigi, melegítő...
De azért az jó volt, amikor lebuzizta Mancinit, ugye ? :lol:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi977 Dátum: 2021.05.04. 18:51


snatch írta:amúgy én Sarrit nem bírom annyira, ha már őt emlegetjük. nem tudok eltekinteni a k*rva cigitől....


Én sem! Meg a csöves melegítőjétől....
Csebi977
 
Hozzászólások: 168
Csatlakozott: 2019.03.20. 20:12

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2021.05.04. 17:55


Nah, ez hír. Mondanám, hogy meglepett, de annyira nem. Az elmúlt napokban nyilatkozgatta, hogy visszamenne Olaszországba.
De azért más, amikor spekuláció és más amikor éles. Mint amikor elképzeled, hogy milyen lenne "Vele", aztán ott ül, melletted a kanapén kettesben egy szombat este és kezd éles lenni a helyzet. :)

Nem kedvelem igazán Mourinho-t. De ennek az öltözőnek most karakter kell. Mert azt látom a csapat egy részén (pl. Mancini), hogy nagyon el vannak szálva maguktól, a semmire. Fejetlenség van. Hát most jött egy karakter. És ahogy korábban Ancelotti esetében is írtam, Mourinho érkezése is sok játékost hozzánk csábíthat. Másrészt ennek üzenetértéke van. Már az elején is tetszett, hogy ezek a Friedkin-ék nem sokat pofáznak, de legalább ott vannak a meccsen. Tetszett, hogy gólhelyzetnél felugrik Ryan, hogy az öreg arcán látom, hogy szétveti az ideg néhány meccs közben. Nekem, szurkolónak azt üzenték ezzel, hogy minket ez a klub érdekel, és nyerni akarunk. Csapatot akarunk. Nem akarunk több 2:6-ot és hasonló eredményeket. Kupákat akarunk a vitrinbe. Nem tudom, hogy sikerül-e, de legalább a szándékot most látom.

Kezdetnek elég. :)
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.05.04. 17:21


mcsabi írta:Mourinho: "You! I want you! You are a special one."
Kluivert: "Also you I heard."
Mourinho: "Yes, I'm The Special One."
Kluivert: "Let's make a special transfer."
Mourinho: "One more season."
Kluivert: "And?"
Mourinho: "Then you come to Manchester. And you become my striker."
Kluivert: "Okay."
Mourinho: "One more season to shine at Ajax. Then we make history together."
Kluivert: "Yes. I can't wait."
Mourinho: "See you in 2018. We win the Champions League and the Premier League."

Hát végül csak összejön nekik :lol:

Amúgy több helyen írják, hogy "Mouringo" hajlamos összeveszni játékosokkal, nálunk az a mázli, hogy senkiért nem kár, csak instant adják is el. Zaniolo, Ibanez és Mancini lehetőleg kerülje el ezt a sorsot, meg Flo, ha visszatér.

Pont ez jutott nekem is eszembe, hogy ő simán fogja és leülteti Pogbát és elkezdi játszatni McTominayt. Ibanez és Manciniért annyira talán nem kár, mert azért nem egy Manolast vagy Marcos, Benatia egyik sem eddig, de nem is egy Smaldini, talán olyan Rüdiger szintet ütnek meg.
Amitől félek az az, hogy Pellegrinit leülteti mit tudom én miért és mondjuk Diawara fog játszani helyette. Na nekem az fájna.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.04. 17:08


amúgy én Sarrit nem bírom annyira, ha már őt emlegetjük. nem tudok eltekinteni a k*rva cigitől....
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.05.04. 17:03


Emberként nekem soha nem volt szimpi. Olyan ez, mintha Ibra (bocs, Trigo) vagy Ronaldo igazolt volna hozzánk.
De hogy velünk hamarabb fog BL-t nyerni, mint egy sztárcsapattal, az tuti. :D
Amúgy tényleg: hallott erről bárki is valamit ? Hogy megegyeztünk már fű alatt vele, basszus...
Már kezdtem magam beleélni Sarriba, hú, de jó lett volna az öreg. Erre megveszünk egy sztáredzőt. Nyilván már nem Special One, de hogy top 15-ös a csóka, az hót ziher.
Elképesztő igazolás, fel is vagyok dobva rendesen.
Megmondom nektek őszintén, hogy az utolsó 5 Európa-liga meccset nem is néztem már. (Esti kezdés, három gyerek, nincs Digi, laptopon szar, nincs néző, gyenge csapat.)
18 év (!) után először fordult velem elő, hogy nem néztem meg egy bajnoki Roma-meccset... A Sampdoria ellenit. Pedig csak be kellett volna nyomni a laptopot...
Most fel vagyok villanyozva, újra várom az augusztust, ennél már csak jobb jöhet.
Forza Roma, forza Mou !!!
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.05.04. 17:03


Mourinho: "You! I want you! You are a special one."
Kluivert: "Also you I heard."
Mourinho: "Yes, I'm The Special One."
Kluivert: "Let's make a special transfer."
Mourinho: "One more season."
Kluivert: "And?"
Mourinho: "Then you come to Manchester. And you become my striker."
Kluivert: "Okay."
Mourinho: "One more season to shine at Ajax. Then we make history together."
Kluivert: "Yes. I can't wait."
Mourinho: "See you in 2018. We win the Champions League and the Premier League."

Hát végül csak összejön nekik :lol:

Amúgy több helyen írják, hogy "Mouringo" hajlamos összeveszni játékosokkal, nálunk az a mázli, hogy senkiért nem kár, csak instant adják is el. Zaniolo, Ibanez és Mancini lehetőleg kerülje el ezt a sorsot, meg Flo, ha visszatér.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.04. 16:56


ericcartmen írta:Akkor a fél országban nincs net mert te épp a Mourinhos hireket kommenteled itt? :)

jaja, és érnek haza az emberek munkából, neteznének, jönnek az újabb bejelentések. f*szom, hogy ezzel kell foglalkozzak, ahelyett hogy Mourinhoz kommentelhetném :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2021.05.04. 16:49


Hvg-nél láttam a hírt, mondom ez kacsa, aztán rájöttem a HVG miért foglalkozna kacsa hírrel és tényleg igaz.

Vegyes érzéseim vannak, mert egyrészről ez jót jelent. Friedkin nyerni akar és jó csapatot akár, ez most már fix. Nem De Zerbi jött vagy a Spalletti 3.0.
Mourinho egyenlő azzal, hogy számolni kell velünk, viszont félek, hogy eljárt felette az idő. Elmúlt években szenvedett csak... Össze vissza beszélt és csak röhögünk már rajta, hogy bolond ez, menjen nyugdíjba.

Közben pedig nagyon izgatott lettem, mert mégiscsak Mourinho lesz az edző, ebből simán lehet csoda is. Mondjuk odaérünk a dobogóra, olasz kupa döntőt játszunk, esetleg nem kapunk random 6-7 gólt jövőre.

Nagy elvárásaim nem lettek, kíváncsi leszek mi lesz nyáron és kicsit örülök azért, hogy jó edző jött aki fogott már a kezében serleget.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2021.05.04. 16:49


Akkor a fél országban nincs net mert te épp a Mourinhos hireket kommenteled itt? :)
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.04. 16:47


ahh, kössz. siettem. közben országos IPV6 hibát keresek 4 órája...mármint a hiba okát és megoldását :D :mrgreen:
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2021.05.04. 16:31


Amúgy snatch elhiszem remegett a kezed amikor írtad a hírt, de azért légyszi javítsd ki a nevét a címoldalon. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.04. 15:51


én szerencsés helyzetben vagyok, mert sosem volt bajom Mourinhoval, szóval nekem az ő kinevezése mindenképpen pozitív. És ahogy már írtátok, ez nem Loria szintű igazolásokat vetít előre...És Flo is simábban fog visszatérni...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.05.04. 15:37


Fél OFF



Ez mennyire NSO már:
A portugál menedzsert április 19-én menesztette a Tottenham. Sajtóhírek szerint nem volt hajlandó felvenni a munkát, amikor kiderült, hogy a londoni klub vezetősége aláírta az azóta hamvába holt Szuperliga alapító szerződését.


A ESL kirobbanása előtt elküldték (közvetlenül az Everton elleni iksz után), de csak másnap hozták nyílvánosságra. Ezt Levy és Mou is megerősítette. Azért nem tartott edzést hétfőn, mert már nem ő volt az edző. De az NSO még mindig arra a találgatásra hivatkozik, ami blikkesen összekötötte a két vezető hétfői hírt. Hol újságírás ez? Idióta szervilis barmok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2021.05.04. 15:37


https://www.chiesaditotti.com/2021/4/30 ... lo-fonseca elolvasva ezt a kis összefoglalót azért tetszik jó pár dolog amit róla írnak
feram89
 
Hozzászólások: 368
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2021.05.04. 15:32


Szerintem óriási hír... Óriási marketing, hatalmas tapasztalat,
illetve egészen biztosan könnyebb lesz játékosokat is Rómába csábítani...
Ráadásul gondolom, hogy lesznek igényei, ha ő jön, az azt is jelenti,
hogy játékosokra sem fogják sajnálni a pénzt. Lehet ellenszenves a karakter,
de ő kellett. Felkavarja az állóvizet.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.05.04. 15:30


Amúgy nincs egy órája, hogy hivatalos lett, de már több a komment itt is, mint egy teljes bajnoki forduló alatt.
A mainstream sportmédia pedig tele a hírrel. Friedkinék örülnek... most még.

Hú de jókat fogunk vitatkozni itt róla és a csapatáról :D :D :D
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2021.05.04. 15:39-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.04. 15:17


Trigoria írta:ki picsog??

mert nem olvasom facebook hszeket... :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.04. 15:16


Csak hát a fizetéséből egy fasza játékost tudtunk volna hozni
ilyen játékos nem igazol az olasz 8.-hoz :)))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2021.05.04. 15:15


snatch írta:ób*zdmag, annyira biztos voltam benne. Mindenki picsogott, hogy ide magasabb szintű edző kellene, erre neszenekünk, megkaptuk, de mégis mindenki tovább picsog...döbbenet :shock:


Magasabb szintű edző != irreálisan sok pénzért dolgozó edző. Félek, hogy José felett eljárt az idő és a régi címeit fizetjük meg, nem a mostani tudását. A Spursnek nincs gyenge kerete, aztán mire ment velük? Amikor ment a dilemma, hogy Allegri taktikus és eredményes, de unalmas focija legyen, vagy Sarri által hozott nézhetőbb játék de nem olyan eredmények, akkor nem gondoltam, hogy ötvözzük a kettő gyengeségeit a kettejük fizetéséért.

Ami bizalomra adhat okot, hogy az elmúlt években csak angliában égett be, illetve ha ő jön, akkor tuti nem úgy írt alá, hogy Santonokra meg Faziokra épül majd a keret. Csak hát a fizetéséből egy fasza játékost tudtunk volna hozni, illetve nem tudom mennyire kerülnek be nála majd fiatalabb játékosok (lásd Calafiori).

Persze induljon tiszta lappal, jövőre nyerjünk meg mindent (is).
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2021.05.04. 15:19-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.05.04. 15:08


Rühellem Mourinhot, mint embert. Az egész jelenség nagoyn távol áll tőlem. Mendes tuti jól lehúzta Friedkinéket. Mou, mint edző is megkopott... és akkor még visszafogott voltam.
De lássuk be, hogy van egy csomó "de".
1. Ha valahol még sikeres lehet, az pont Olaszország.
2. Hihetetlen marketingértéke van. A Tottenhamnél 30%-kal növelte a médiaérdeklődést.
3. Bőven lesznek játékosok, akik szívesen dolgoznának vele, így nemzetközi kupa nélkül is tudunk igazolni.
4. A megjelenése jelzi, hogy Friedkinék ha kell, tudnak pénzt betenni.

És az ultimate érv: Fonsecánál még ő is jobb lesz :D
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.05.04. 15:05


ki picsog??
:flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig: :flagbig:
YESSSS

Hunszi tökéletesen mondta. Azzal hogy Mou idejön, előrevetít egy két dolgot

https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... fNiWVfxS34
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2021.05.04. 15:10-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.05.04. 14:55


ób*zdmag, annyira biztos voltam benne. Mindenki picsogott, hogy ide magasabb szintű edző kellene, erre neszenekünk, megkaptuk, de mégis mindenki tovább picsog...döbbenet :shock:

gyerekek, Capello óta nem ült ekkora név a Roma kispadján!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2021.05.04. 14:52


Viccnek rossz, viszont...

Ha Mourinho jön, akkor azt jelenti itt komolyabb pénzügyi befektetések/igazolások lesznek. Ebből kiindulva pedig fogadni mernék, hogy szándékosan lemaradtunk az nemzetközi porondról, hogy ne legyenek megkötések, szóval szépen lassan magunk elé engedjük a Sassuolot.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Xaba valamint 37 vendég