Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.22. 15:27


Ezzel a névvel '80-as években volt egy baszk focista. Athletic Bilbaóban játszott, spanyol válogatott is volt.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 15:04


volt már ilyen vagy hasonló nevű játékos, rémlik.....román vagy kolubiai, hirtelen nem ugrik be, de a neve akkor ismerősen cseng.... :)
ami azé fura, kevésbe van, és a klubja se olyan nagyon ragaszkodhatott hozzá.....pedig asszem nem is cserekapus volt ott ahol védett.

na, csak meg van, még gyerekként láttam, nem most volt... :)
http://en.wikipedia.org/wiki/Sergio_Goycochea
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.22. 15:01


nevéből ítélve inkább valami indián :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 14:57


Market Rome, Goicoechea: "I'm waiting for documents to go. I'll be ready"

google fordító, Roma hív, siess! gondolom nem a passportjára gondolt :) :)
szal lesz egy uru kapusunk.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.22. 14:32


Trigoria írta:Mindegy, utólagosan nekem nem kell egy bajnoki cím sem. Inkább anyázok hogy mekkora bundameccset látok épp, de utólag nekem ne adjanak semmit.

ezzel csak egyetérteni tudok, nem jó az semmire. Conte botrány elég érdekes, nem is megyek bele, benito volt egy cikke nst-n róla, egyszerűen nem tudok ezzel egyetérteni.( és őszintén nem is érdekel, hogy bűnös-e vagy sem) Röhejesnek tartom amikor a juvések panaszkodnak, hogy velük akar kib.szni a világ. Persze, biztosan csak véletlen. De a többiek is ugyanúgy sárosak,ez már egy ilyen dolog. Szerintem nem iss nagyon fog változni. Vizónál meg tényleg annyi, hogy valszleg kapott egy "ellenlábast" a kormányváltás után. Az is röhejes, hogy ebben a bajnokságban 2 évente van egy bundabotrány. (Meggyőzödésem, hogy máshol is van bunda amúgy, csak valahogy máshogy csinálják.) Amíg lehet fogadni a meccsekre, addig van bunda, a sportfogadást meg nem lehet eltörölni. Én abban reménykedem már csak, hogy a fiúk mindent kiadnak magukból a szezon minden meccsén, meg abban, hogy végre olyan ember az edzőnk, akivel elverjük a kötelezőket (nem nagyon szokott sikerülni). Ha a meccseket elfújják majd puffogok, de úgysem fog senkit sem érdekelni.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.22. 14:14


Conte a juve előtti időkből sáros, nem most
amúgy ha levágják a fejet, majd jön másik
Vizónak sem azért fellegzett be mert valaki tökös volt a magyar igazságszolgáltatásban, hanem mert valakik érdekei így kívánták épp most. Meghalt a király, éljen a király.
Mindegy, utólagosan nekem nem kell egy bajnoki cím sem. Inkább anyázok hogy mekkora bundameccset látok épp, de utólag nekem ne adjanak semmit.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.22. 14:02


Nekem az a véleményem, mint a hajógyári szigetről. Konkrétan gyerekkori barátom volt R. Zoli, akit a dunából szedtek ki sajnos. R.I.P. Zoli. De ott is érinthetetlen volt a szervezet feje, és nem is tudott a család semmit sem tenni, hiszen a rendőrség elsikálta az ügyet. Itt is pont ez megy. Amíg nem vágják le a fejet, addig nem is lesz semmi komoly. De amikor eljő úgy az idő, ahogyan eljött "Vizónak" is, akkor el kezd nagyon gyorsan bélforgatóan bűzleni minden. Na majd akkor kíváncsi leszek Conte úrra, meg a többiekre. Megint hány bajnokit fognak el venni tőlük? Ezzel csak az a baj, hogy közben meg aki tényleg bajnok lehetne, azt meg megfosztják az ünneptől és a bajnoki cím boldogságától. Mert utólag megkapott bajnoki cím az olyan, mint a langyos sör. Jó hogy van. De már az élvezet és az íz elment belőle....Tehát inkább ne is lenne....De várom azt a napot, amikor csattan a bilincs és eljő az igazság. Dzsúve a 472. osztályba lesz vissza sorolva és még ők fognak hisztizni. Úgy látszik nem tanultak az előzőkből eleget. Azonnal meg kellene szakítsák a kapcsolatot Conte-val. Azonnal!!! Véletlenül se keveredjenek megint semmilyen szinten se botrányba. De neeeeem!!! Majd lásd a végét! Kár, hogy nem lehet megcsillagozni egy-egy kommentet....:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.22. 14:02


de a mi focinknak ez nem árt kb már semmit sem, ellenben az olasszal
Amúgy mit várunk? Akik meg kéne hogy büntessék ezeket az embereket, azok kb. épp ezektől kapják a fizetésüket. Soha nem lesz igazság.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.22. 13:32


tomm írta:azért a dolgot jócskán árnyalja, hogy ez egy világméretű fogadási botrány, amiből -természetesen- nem maradtak ki az olaszok sem


Jaja, és ebben jócskán benne voltak a Magyarok is.
Igaz hogy az egész a balkánról indult, de hát az olaszok és a Magyarok is vevők voltak rá...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.22. 13:06


azért a dolgot jócskán árnyalja, hogy ez egy világméretű fogadási botrány, amiből -természetesen- nem maradtak ki az olaszok sem
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 12:58


ebbe a fogadási botrányba én nem mennék bele, max csak annyit, hogy vhol undorító és gyomorforgató hogy 6 évvel a calciopoli után újabb mocskossággal álltak elő az olaszok, komolyan megfordult a fejemben az hogy ez az olasz népség vmilyen rokonságban van a cigánysággal, és itt nem csak arra célzok, hogy jó néhány olasz jócskán barna alapból. :wink:

Stekhez annyit az lenne a faramuci helyzet, ha a Spurös dollog csak kacsa lenne, asszem volt nem oly rég szó róla, hogy érdekli őket a kapus, de azóta JCesart és Ameliát is szóbahozták velük.......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.22. 12:32


F72Quadraro írta:Na akkor ahogy várható volt, az olasz labdarúgás nem akar megtisztulni...


Borítékolható volt, hogy ez lesz. Amúgy biztos vagyok benne, hogy Conte büntetését is enyhítik még, találnak rá módot, ha nem megy a szekér.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.22. 11:59


Na akkor ahogy várható volt, az olasz labdarúgás nem akar megtisztulni... Bonucci focizhat nyugodtan tovább, hisz felmentik, látszólag marad Conte tíz hónapos büntetése, de ugyanúgy edzi majd tovább a csapatot, a meccsnapokon meg majd telefonon irányít, a Grosseto marad a B ligában... ahh, hihetetlen az egész. Azaz akkor lett volna hihetetlen ha nem így történik minden.
Olaszországban egymás után sorra derülnek ki a botrányok a labdarúgás körül, dopping, bunda, a játékospiac irányítása, fogadások, megvásárolt bírok, előre lebeszélt eredmények... az olasz futball nagy urai azonban mindig maradnak a helyükön. Ők érinthetetlenek. Marad mindig mindenki a helyén. Carraro, Petrucci, Galliani, Abate... gyűlöllek titeket.
Majd színház gyanánt a kicsi déli Leccét kizárják a 3. ligába, meg egy-két kevésbé befolyásos játékost eltiltanak.

Gyerünk Zdenek, legalább a pályán szolgáltasson a sors igazságot, gyalázzuk meg az összes korrupt mocskot!!!
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 11:38


ne bazz, most nézem nem is olyan noname játékos ez a gyerek, olimpiai bajnok, és a döntőben végig játszott.
egyelőre tipp, a gds elejtett egy félmondatot róla meg hogy meglepi lehet, szal ennyi....
http://www.forza-roma.com/53357/mercato ... -difensore
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 11:13


Virga írta:sebastian, gyorsan tegyük hozzá, hogy minden amit írtam csak az én agyszüleményem :D Én már mindenkit csak akkor tartok jó igazolásnak, ha az első x meccsen azt látom, hogy volt értelme idehozni. Egyenlőre mindenki csak ígéretes számomra, ha jól jön ki a lépés mi leszünk idén a Seria A meglepetés csapata, pl szerintem ez a Milan keret nem sokkal erősebb (ha erősebb egyáltalán a miénknél). Akik idén jók lehetnek az még az Inter, itt ez a fiatal csóka, a játékosanyag alapvetően nem rossz, cassano meg színt vihet az életükbe. Juve meg persze erős, meg jól igazol, de ha emlékeztek tavaly az első meccsen simán meglehettek volna, ha a Capitano bevágja a ziccert. És akkor ott van még a Napoli, az egyetlen olyan csatárral jelenleg a bajnokságban, aki igazi klasszikus befejező. Remélem azért Osvaldo megmutatja, hogy őt is ide kéne sorolnom :)

hát ja, a zebrák erősek, az lenne meglepetés, ha jövőőre nem ők nyernék a scudettot, ami igazán bántó hogy nemcsak a jelenlegi csapatukat erősítették meg, hanem a jövőbelit is :!: ráadásul olaszokkal, poli, gabiadni is az övék félbe, ráadásul nem a juvéba fognak padozni, hanem máshol játszani és fejlődni, plusz itt van még leali, akit az új buffonnak tartanak.
az inter ezzel a tegnapival tényleg visszajött, hiába vegetálnak anyagilag, azért egy silvestre, a kolumbiai aki leadott jó pár kilót, és baromi jó lett, placio, akiért én nem igazán rajtongtam, de azért csak termelt tavaly közeel 20 gólt, gargano az örökmozgó napolyból, meg lehet hogy még az uru gyrek portoból, aki mindkét oldalon tud játszani, és ott van még az elhízott 50 percre azért még jó ragyás, szal igenis számolni kell velük.
ha a milan így maradna, ahogy előttünk végeznénk a bajnokságban, ez állítom, de nem fognak így maradni, hiába vegetálnak, uccsó napokban azért 2-3 nevet virítanak.....

szal én vhová a 3-4 helyre várom a csapatot.....és most optimista voltam. :wink: :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.08.22. 11:12


Más stílusú, kaliberű...túl misztifikálják a dolgot. Egy kapus álljon a kapuba és védjen. Alapvonalkapus, meg jól jön ki a szögleteknél - szakértők osztják az észt - ezt mindegyiknek tudnia kellene. Grosics Gyula idején hol volt ennyire túlbonyolítva? Vagy Zeman már számít arra, hogy kevés lesz védekezésben a 3 középpályás? Átjáróház lesz a védelem? Kell egy gyors kapus a kijövetelekre? Ez mondjuk benne van a pakliban elég vastagon. Egyébként meg nem sírnék a hollandért. Lobont-cal meg voltam elégedve.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára calderoni 2012.08.22. 11:15-kor.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 11:03


lehet hogy nem is feltétlen a pénz áll a háttérben, lehet hogy csak annyi az egész, hogy ZZ-nek más típusú, kaliberű kapus kell, vagy csuda tudja.....

Portugál sajtó pedzegeti Rolandot, hát nem tudom elképzelni hogy leigazoljuk, a mercato elején meg most vettünk kisebb neveket, olcsóbbért mint amibe a portugál kerülne, és a mercato végén meg megvesszük a portugált mondjuk 11-12 milláért, valahogy nem tudom elképzelni, mondjuk nagyobb név ő attól, hogy csak a mercato utolsó napjaiban keljen el, de csuda tudja.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.22. 11:01


sebastian, gyorsan tegyük hozzá, hogy minden amit írtam csak az én agyszüleményem :D Én már mindenkit csak akkor tartok jó igazolásnak, ha az első x meccsen azt látom, hogy volt értelme idehozni. Egyenlőre mindenki csak ígéretes számomra, ha jól jön ki a lépés mi leszünk idén a Seria A meglepetés csapata, pl szerintem ez a Milan keret nem sokkal erősebb (ha erősebb egyáltalán a miénknél). Akik idén jók lehetnek az még az Inter, itt ez a fiatal csóka, a játékosanyag alapvetően nem rossz, cassano meg színt vihet az életükbe. Juve meg persze erős, meg jól igazol, de ha emlékeztek tavaly az első meccsen simán meglehettek volna, ha a Capitano bevágja a ziccert. És akkor ott van még a Napoli, az egyetlen olyan csatárral jelenleg a bajnokságban, aki igazi klasszikus befejező. Remélem azért Osvaldo megmutatja, hogy őt is ide kéne sorolnom :)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.22. 10:50


Virga írta:Szerintem is távozik a holland, nem értem miért, meg hogyan, de valószínűleg nem véletlen ez az uru kapus. Mondjuk Stek nyilatkozatai is azt mutatták számomra, hogy nem feltétlen nagy a boldogság ZZ-vel. Hogy jó kapus-e? Tavaly tényleg szar volt a védelem, így is bemutatott bravúrokat. Az volt tavaly, ami már nekünk marhára hiányzott Doni alatt, egy megbízható stabil hálóőr, aki szerintem 95%-ban azt hozza a meccseken amit tud. Én neki örültem talán a legjobban tavaly (bár ebben benne van, hogy doni barátunk az idegeimre ment már), sajnálnám nagyon ha elmenne, de ha ők esetleg nem működnek ZZ-vel, akkor inkább menjen. Az meg a másik, hogy egy ilyen szintű hálóőrnek kell a stabilitás, na mármost Lobont is kapni fog az évben szerintem elég sok lehetőséget, szóval ez is benne lehet, ha távozik. Ha eladják akkor én még leadom a rendelésem egy védőre a pénzből :D Ja és másik dohányos kollégámtól kérdezem, ki a fene volt idén Mr. X?


Én tényleg csak abban reménykedem, h ZZ tudja mit csinál. Ha elzavarja Stek-et, akkor legalább egy ilyen kvalitású, de mondjuk olcsóbb kapust hoz ide. Mert annak nincs értelme, hogy leadjuk a minőséget, a pénz miatt csak szimplán, mert ők ketten nem jönnek ki egymással. Arra mi a garancia,h az uru-val majd big friendek lesznek? A másik dolog, hogy remélem, ha már elzavarják Stek-et, akkor ZZ nem megy el 1 év múlva, mert arra már senkinek nem lesz pénze, hogy új edző jöjjön, és hozza sleppjét megint, a maga elképzeléseire. Itt valami gyökeres változásnak kell lennie a jövőt illetően ha itt tartunk, hogy ennyire megbízunk ZZ-ben, hogy akár az első számú kapusunk is mehet a lecsóba....Csak nehogy pofára essünk!!!! Bizom ZZ-ben és a vezetőségben! Remélem mint eddig idén, most is jó döntéseket hoznak!

Mister x? Azért szerintem Balzaretti eléggé nagy név, csak elfelejtették ráaggatni a cédulát....:DDDD ÉS MEGJÖTT!!! IGEN Ő AZ!!! nAGY TAPSOT NEKI!! MMMMIIIISSSTTTEERR EX.....:DDDDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 10:13


semmi konkrét, csak a gds aszongya meglepi azért még lehet, pölö ő, és még mondják hogy kicsi a világ, mehiko :)
http://www.transfermarkt.de/de/hiram-mi ... 07136.html
megint ott vagyok mint a kapusnál, ha meglepi, ha csak tipp, az oldal szerint nincs eus státusza....

mrx?
nem tom.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.22. 10:04


Szerintem is távozik a holland, nem értem miért, meg hogyan, de valószínűleg nem véletlen ez az uru kapus. Mondjuk Stek nyilatkozatai is azt mutatták számomra, hogy nem feltétlen nagy a boldogság ZZ-vel. Hogy jó kapus-e? Tavaly tényleg szar volt a védelem, így is bemutatott bravúrokat. Az volt tavaly, ami már nekünk marhára hiányzott Doni alatt, egy megbízható stabil hálóőr, aki szerintem 95%-ban azt hozza a meccseken amit tud. Én neki örültem talán a legjobban tavaly (bár ebben benne van, hogy doni barátunk az idegeimre ment már), sajnálnám nagyon ha elmenne, de ha ők esetleg nem működnek ZZ-vel, akkor inkább menjen. Az meg a másik, hogy egy ilyen szintű hálóőrnek kell a stabilitás, na mármost Lobont is kapni fog az évben szerintem elég sok lehetőséget, szóval ez is benne lehet, ha távozik. Ha eladják akkor én még leadom a rendelésem egy védőre a pénzből :D Ja és másik dohányos kollégámtól kérdezem, ki a fene volt idén Mr. X?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 09:58


jutubon van egy 39 perces vidi erről a kapusról, lehet hogy ZZ ez alapján szerződteti :o :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.22. 07:55


nem tudom elképzeni hogy a Roma 3 komoly kapussal vágjon neki a szezonnak, nálam korábban is rendben volt ez a kapuskérdés, STekkel és Lobonttal, a 3dik meg lehet a litván, meg ugye itt van még Sergio is.
Továbbbá azért se tudom elképzni, mert ugye akit nem akartunk megtartani, annak felbontottuk a szerződését, hogy nem keljen állni a bérét, szal bér csökkentés miatt sem.

Ma már állítólag az uru kapusnak van spanyol útlevele, sőt tán már Romában is van, állítólag ZZ szorgalmazza a szerződését, csak tvből, videon láthatta az ürgét, mert azért arról tudnánk, ha uruban járt volna.
Amiket pletykálnak, Lobontot sokra tartja ZZ, Stekkel sem elégedetlen, az urut meg akarja......
Hát nem tom, Stek távozást érzek :( a kérdés hogy a spursi ajánlat létezik é, és hogy megéri e eladni? nyilván akkor érdemes eladni ha többet kapnánk érte, mint amennyiért vettük....talán 6ért vettük :S

Ha Stek lép, igazából nem tom hogy anyagiak miatt lép vagy esetleg ZZ-nek az edzéseken nem tetszhetett vmi, mert azért csak 3 gólt kaptunk a felkész.meccseken, az meg picsfüst 9 meccsen :) szal innen kivülről minden szépnek és jónak tűnik, legalábbis nekem, szal semmi nem indokolta hogy hozzunk még kapust.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.21. 21:03


Dimarzio már szerződésről ír wazzé, 450000 dollárért, 5 éves szerződés, plusz további 200000 ha eljut 40 meccsig......
(elvileg ez mind a játékos ügynökétől származó infó)

Azért mindenki emléxik ugyé még Artur királyra, ő is ócsó volt, oszt semmit se értünk el vele, mondjuk máshol meg sokra vitte..... :)
azért rem, vele nem úgy járunk...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.21. 20:55


tegnap azt olvastam, lobont helyet jön
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég

cron