Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 19:33


habi írta:
sebastian írta:Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/

ezt, hogy Sabatini elfogadta az ajánlatot ugyan hol olvastad? Mondjuk abban a "Nyilván Daniele nem akar majd menni" dologban én annyira nem vagyok biztos...és abban sem, hogy Mourinho ne ajánlana legalább ennyit DDR-ért.
Destroért pedig a mi ajánlatunkat elfogadták, a Juve ajánlatát meg nem. Akkor, hogy kínálnak meg élő szerződéssel rendelkező játékost ajánlattal? Tudom ez mindennapos dolog, de az ilyet nagyon szépen lehetne büntetni ám...


Itt:

http://www3.lastampa.it/sport/sezioni/c ... tp/463223/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.22. 19:28


sebastian írta:Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/

ezt, hogy Sabatini elfogadta az ajánlatot ugyan hol olvastad? Mondjuk abban a "Nyilván Daniele nem akar majd menni" dologban én annyira nem vagyok biztos...és abban sem, hogy Mourinho ne ajánlana legalább ennyit DDR-ért.
Destroért pedig a mi ajánlatunkat elfogadták, a Juve ajánlatát meg nem. Akkor, hogy kínálnak meg élő szerződéssel rendelkező játékost ajánlattal? Tudom ez mindennapos dolog, de az ilyet nagyon szépen lehetne büntetni ám...
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 19:05


Állítólag Angelt vinné a Benfica, és Destro aláírja a szerződését. Egy napra két jó hír. El merjem hinni? A M.city 30m €-t adna De Rossiért, amit Sabatini el is fogadott. Nyilván Daniele nem akar majd menni. Reméljük...;/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.22. 12:07


Az a baj, hogy mindenképpen kell valami csatár nekünk:-S Ezért hajtottunk rá annyira.. Az nem lehet, hogy nem ő van úgy elszállva, hanem túl kapzsi a menedzsere?!
Szerintem idővel minden ki fog derülni. Remélem jó döntést hoz a vezetőség! Igaz, hogy még mindig van több, mint egy hónap igazolgatni, de.. az elején lehet nagy üzleteket kötni:) A végén... csak gyorsakat.
Még eltelik pár nap/hét és akkor meglátogat Benedetto tata és kezd megint ígérgetni?
Kiderül..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.22. 10:51


Ez csak is a pénzről szól, semmi másról...Ha nem akar jönni, akkor ne jöjjön. Bár tudom, hogy nem egy kalap, de ne feledjük el De Rossi sem két nap alatt írt alá, pedig ő aztán kötődik a klubbhoz..:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.22. 10:47


Nem értem, h miért akarnak még egy ajánlatot tenni ennek a magától teljesen elszállt majomnak. Ha valaki már ilyen korában beképzelt a semmire, akkor nagy játékos ritkásan lesz belőle. Ha nem akar Romába jönni, hanem a Juvéba, akkor ha meg is szerezzük se lesz képes kihajtani magából a maximumot azért a címerért, amit a szíve fölött visel. Nagyon szurkolok, hogy ne jöjjön ide, inkább ne igazoljunk csatárt, de ezt a nyafogós gyökeret soha nem akarom a mi mezünkben látni.

De Rossiért 25-30m-t ajánlott a City. Remélem nem azért maradt itthon, mert ilyenen törik a vezetők a buksijukat...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2012.07.22. 10:51-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.22. 00:45


a tatyó színére gondoltam mint gázosra :D

http://a8.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9232_n.jpg
Paripa USA-ban is villant, és nem is egyedül :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Imperatore Romano Dátum: 2012.07.21. 20:48


Levy ASR írta:
Trigoria írta:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=384368748290612&set=a.384314364962717.85535.209630315764457&type=1&theater
Lopez jó játékos lesz szerintem, de az a táska... :D


majd fussa neki is LV-ra, ha megkapja az első fizuját ;)

nekem is van egy hasonló "tatyóm" csak feketében, a hétköznapok során elég használható tud lenni :)
Avatar
Imperatore Romano
 
Hozzászólások: 740
Csatlakozott: 2005.12.06. 18:34
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.07.21. 20:11


Trigoria írta:http://www.facebook.com/photo.php?fbid=384368748290612&set=a.384314364962717.85535.209630315764457&type=1&theater
Lopez jó játékos lesz szerintem, de az a táska... :D


majd fussa neki is LV-ra, ha megkapja az első fizuját ;)
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 17:55


mcsabi írta:
bence írta:Nem is baj, hogy a brazil ligából igazolunk, sőt! Na de könyörgöm, miért védőket? Nem hiszem, hogy Olaszországban nincsenek olyan színvonalú védők mint Dodo vagy Castan... A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek, de mondjuk bele lehet kellemesen szaladni ( lásd: Juan) de ő azért előtte lehúzott pár évet a Leverkusennél.
Csak számomra lenne észszerü leigazolni féláron Berbatovot, balhátvédnek elhozni Palermoból Balzarettit, esetleg meg lehetett volna szerezni Luciót, de őt természetesen elvitte a Juve. A Sensi-érában okosabban igazoltunk esküszöm....
Off: nincs a hossszú ü betü a gépemen próbálom elkerülni az ilyen szavak használatát, elnézést a helyesírásért :)

Hát én jobban örülök Dodonak, Castannak és Nico Lopeznek, mint azoknak akiket írtál. Mindegyik öreg, nálam egytől egyig Perrotta, Taddei szindrómák, azokból meg már van elég a padon.

Ez az öreges duma nagyon unalmas. Nem 10 évre igazolunk egy játékost, sőt nem is 5-re.
Annak idején Toni meddig volt nálunk? Az a lényeg, hogy formába legyen a játékos,leszarom, hogy 18 vagy 34 éves.
Én is csak azt tudom mondani bár igazad lenne és padoznának mert olyan jók lesznek a fiatalok, de kételkedem.
Sebaj, majd meglátjuk :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.21. 14:54


Lo Monaco, a Genoa egyik fejese nyilatkozott a mai sajtótájékoztatójukon. Azt mondta, hogy a legnagyobb lépést eddig a Roma tette Destro leigazolásának ügyében de a futballban a pénz diktál és ebben a tekintetben a Juve többet ajánl. Meglátjuk mi lesz.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.21. 14:41


tulajdonképpen mi is a baj destroval? lehet, hogy nekem kimaradt egy lépcsőfok, de én csak annyit látok, hogy máshova akar menni, mint ahova a klubtulaj el akarja adni, több pénzért és EREDMÉNYEKÉRT. elvégre nem rabszolga, talán van némi beleszólása a dolgokba...
nálunk is padozna elég sokat...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10282
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.21. 14:31


Vagy csak ott volt hely. De gondolom már rég a múlté az az affér...
És Chicago... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.21. 14:12




Osvaldo és Lamela már ilyen jó haverok, elvileg tavaly volt az a pofozósdi vs. nemvagytemaradona afférjuk, most meg már együtt ladikolnak Velencében? :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 13:55


Bigg: Nem kell ide neymar.. van itt Nilmar helyette:)
Itt nem lenne (még) akkor játékos, mint otthon.. Jó helyen van ott. Támogatom, az "otthon-szülést" (Off topicból idézem:)) )

mcsabi írta:Hát én jobban örülök Dodonak, Castannak és Nico Lopeznek, mint azoknak akiket írtál. Mindegyik öreg, nálam egytől egyig Perrotta, Taddei szindrómák, azokból meg már van elég a padon.

Bár igazad lenne.. és tényleg a padon lennének
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.21. 13:40


Ha igaz amit Preziosi nyilatkozott, akkor az ilyen vezetőket szeretem! "Émelygek"... Kb csak azt nem mondta ki amit én szoktam, hogy okádok ettől! :D

http://www.facebook.com/photo.php?fbid= ... =1&theater
Lopez jó játékos lesz szerintem, de az a táska... :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27932
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.21. 12:49


bence írta:Nem is baj, hogy a brazil ligából igazolunk, sőt! Na de könyörgöm, miért védőket? Nem hiszem, hogy Olaszországban nincsenek olyan színvonalú védők mint Dodo vagy Castan... A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek, de mondjuk bele lehet kellemesen szaladni ( lásd: Juan) de ő azért előtte lehúzott pár évet a Leverkusennél.
Csak számomra lenne észszerü leigazolni féláron Berbatovot, balhátvédnek elhozni Palermoból Balzarettit, esetleg meg lehetett volna szerezni Luciót, de őt természetesen elvitte a Juve. A Sensi-érában okosabban igazoltunk esküszöm....
Off: nincs a hossszú ü betü a gépemen próbálom elkerülni az ilyen szavak használatát, elnézést a helyesírásért :)

Hát én jobban örülök Dodonak, Castannak és Nico Lopeznek, mint azoknak akiket írtál. Mindegyik öreg, nálam egytől egyig Perrotta, Taddei szindrómák, azokból meg már van elég a padon.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.21. 12:19


bence írta:A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek...


Nekünk eddig bejöttek a brazil védők: Juan, Aldair, Cafu (Cicinho kivétel, de ő pont a Sensi éra "jó" igazolásaira ellenpélda, már kiselejtezték madridban, úgy jött ide.)
Egyébként Piris is Brazil csapatból jönne, Sao Paulo, ő paraquayi.

Xaba írta:Én a brazil ligából és a brazil emberekből teljesen kiábrándultam. Sikeresen lejáratták magukat a szememben...


Nekik, vagyis Neimarnak meg európa nem szimpatikus: http://www.youtube.com/watch?v=xu7SDfAQYhk :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.21. 12:08


Nem is baj, hogy a brazil ligából igazolunk, sőt! Na de könyörgöm, miért védőket? Nem hiszem, hogy Olaszországban nincsenek olyan színvonalú védők mint Dodo vagy Castan... A brazil játékosok korántsem a csodálatos védekezésükről híresek, de mondjuk bele lehet kellemesen szaladni ( lásd: Juan) de ő azért előtte lehúzott pár évet a Leverkusennél.
Csak számomra lenne észszerü leigazolni féláron Berbatovot, balhátvédnek elhozni Palermoból Balzarettit, esetleg meg lehetett volna szerezni Luciót, de őt természetesen elvitte a Juve. A Sensi-érában okosabban igazoltunk esküszöm....
Off: nincs a hossszú ü betü a gépemen próbálom elkerülni az ilyen szavak használatát, elnézést a helyesírásért :)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.21. 11:59


mcsabi írta:
slider írta:Nevetséges ez a Destro gyerek. Összekalapál 10 gólt egy középcsapatban és máris Messinek hiszi magát, aztaq... Verratti detto, ugyanez a kategória. Ebben az egyben igazat adok Sab-nak, az olasz játékosok rettenetesen túlértékeltek, emiatt lesz önértékelési problémájuk. Komolyan mondom, inkább essünk ki a serie-c-be, de egy ilyen nímand pöcsnek, meg a menedzserének ne kelljen már könyörögnünk, hogy idejöjjön.

Egyetértek, de sztem a srác el is intézte magának, hogy ha meg is gondolná magát, a szurkolók akkor se fogadnák örömmel. 12+7 milláért meg inkább hozzunk valami dél-amerikai tehetséget. Amúgy régen még cikkeztek arról, h a river 3 fiatalt adna nekünk, azokkal mi a helyzet?

egyedül Ocamposért kérnek több mint 20 millió eurót :D
emlékeim szerint 35 milliót kérnének az általad említett 3 játékosért. Ebben a packban lenne Ocampos, talán Cirigliano és még vki. nem emlékszem
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: FANATIC-AS ROMA! Dátum: 2012.07.21. 11:44


Hát kb. ennnyit irtam én is...h nem akkor maradjon a valagán,vagy menjen a Juveba padozni!Nehogy már még mi könyörögjünk...annak a pénznek a felét se éri!!!ne vicceljünk már!
Nahh gyorsan nézzünk vki mást mert megy az idő,mire hazaérünk Amerikából addig legyen már vki...
Nálam a brazil az lutri,de nagyon...ezért félek én a srácoktól akik jöttek...de meglátjuk...lehet h jó sül ki belőle! :evil:
FORZA AS ROMA!!! :wink:
"Insieme verso il trionfo"
AS ROMA EGY ÉLETRE!!!
Avatar
FANATIC-AS ROMA!
 
Hozzászólások: 561
Csatlakozott: 2005.03.04. 22:38
Tartózkodási hely: Komárno,Szlovákia

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.21. 11:31


bigg írta:
Xaba írta:Bigg: Érezd a szarkazmust abban, amit írtam ezelőtt ;)


Na de nem értek egyet a szarkazmusoddal, ezek Brazil élcsapatok, ezekből a csapatokból jöttek európába a sztárrá lett brazilok is, miért ne lehetnének ők is sztárok? (még mindig rohadtul idegesít az a szmájli, de szeretném ha valaki törölné az emotikonok közül, egyre népszerűbb, grrrrr :x )


Én a brazil ligából és a brazil emberekből teljesen kiábrándultam. Sikeresen lejáratták magukat a szememben..
A brazil élcsapatok meg megfelelnek egy itteni 6-9. helyezettnek.. szerintem
(Nekem tettszik az az emotikon:P)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3922
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.07.21. 11:05


slider írta:Nevetséges ez a Destro gyerek. Összekalapál 10 gólt egy középcsapatban és máris Messinek hiszi magát, aztaq... Verratti detto, ugyanez a kategória. Ebben az egyben igazat adok Sab-nak, az olasz játékosok rettenetesen túlértékeltek, emiatt lesz önértékelési problémájuk. Komolyan mondom, inkább essünk ki a serie-c-be, de egy ilyen nímand pöcsnek, meg a menedzserének ne kelljen már könyörögnünk, hogy idejöjjön.

Egyetértek, de sztem a srác el is intézte magának, hogy ha meg is gondolná magát, a szurkolók akkor se fogadnák örömmel. 12+7 milláért meg inkább hozzunk valami dél-amerikai tehetséget. Amúgy régen még cikkeztek arról, h a river 3 fiatalt adna nekünk, azokkal mi a helyzet?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.21. 10:47


Nevetséges ez a Destro gyerek. Összekalapál 10 gólt egy középcsapatban és máris Messinek hiszi magát, aztaq... Verratti detto, ugyanez a kategória. Ebben az egyben igazat adok Sab-nak, az olasz játékosok rettenetesen túlértékeltek, emiatt lesz önértékelési problémájuk. Komolyan mondom, inkább essünk ki a serie-c-be, de egy ilyen nímand pöcsnek, meg a menedzserének ne kelljen már könyörögnünk, hogy idejöjjön.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.21. 10:46


Xaba írta:Bigg: Érezd a szarkazmust abban, amit írtam ezelőtt ;)


Na de nem értek egyet a szarkazmusoddal, ezek Brazil élcsapatok, ezekből a csapatokból jöttek európába a sztárrá lett brazilok is, miért ne lehetnének ők is sztárok? (még mindig rohadtul idegesít az a szmájli, de szeretném ha valaki törölné az emotikonok közül, egyre népszerűbb, grrrrr :x )
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég