Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.14. 12:36


Uru, ide vele :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27956
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.08.14. 11:28


https://www.football-italia.net/157179/ ... awara-swap

Torreirát kifejezetten szeretem és valószínűleg fiatalabb is, mint Diawara. Veretout-val baromi jók lennének párban. Nyilván nem lesz az egészből semmi.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.08.10. 12:47


A fontosabb dolgokhoz valóban szak- és nyelvtudás szükséges. Tottit sajnos csak marketingszempontból tudjuk használni. DDR-ben többet látok én is.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2020.08.10. 11:10


Ez a technikai igazgatói poszt az egyik legnagyobb kamu állás a kluboknál. Kb semmit nem kell csinálniuk, mert nem jár komoly feladat a poszttal alapértelmezésként. A napi operatív dolgokat pedig a lótifutik intézik. Füvet cseréltetni az edzőpályán vagy vonatjegyet foglalni nem hiszem hogy Totti fog :) Totti max akkor vállalna ilyen lufi posztot, ha mutatni akarná az elkötelezettségét az új tulaj mellett. De szerintem ennél azért neki nagyobb arca van.
DDR kinevezése szépen illeszkedne a trendekbe, de bármennyire is imádom, jobban örülnék ha nem itt kezdené az edzői pályafutását.

Nem kell teljes felfordulást csinálni csak azért mert új a tulaj. Remélem szépen felülről kezdik majd. Legyen egy értelmes CEOnk és DSünk. Nekik szabad kezük és idejük. Ne kezdjen minden poszton új ember jövőre, mert abból csúnya dolgok sülhetnek ki. Az ikonok felé persze kell majd pár gesztus, be is lehet őket vonni a munkába, de inkább igazgatósági tagként, tanácsadóként. Nem ők fogják megoldani a klub problémáit jövőre.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9926
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2020.08.10. 11:04


Ha én lennék az új tulaj, simán ezzel a húzással kezdenék, hogy mindkettejüket visszahozom (még akkor is, ha életemben nem hallottam róluk) tudván mit jelent ez a két arc a közönségnek.

Ha kicsit ért marketinghez (már pedig kell, ha autókereskedő) akkor tudni fogja, hogy ragadja meg a közönséget.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.10. 09:33


feram89 írta:Kedvenc kommentem arról hogy ki mit vár az új tulajtól :D "Bring back Totti and De Rossi as counsellors, Sabatini as DS, Spalletti as T1 and Zeman as T2. Take a picture of all of them next to Friedkin, open Facebook/Instagram, write the subtitle ‘We’re back, bitchezzz” and hit ‘post online’. Then just enjoy the ride."

https://romanews.eu/suggestione-de-ross ... KtipH3PoF0
elképzelés szintjén már alakulgat a dolog :))
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27956
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.09. 10:04


https://asroma.hu/hir/ujabb_pozitiv_lep ... 1596956819
a tulajváltás után azonnal
nyilván véletlen :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27956
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.08. 20:17


ha ez létrejönne, részeg lennék egy ideig :D :D
Corsot meg lehet végleg elvesztenénk az éjszakában :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27956
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feram89 Dátum: 2020.08.08. 18:25


Kedvenc kommentem arról hogy ki mit vár az új tulajtól :D "Bring back Totti and De Rossi as counsellors, Sabatini as DS, Spalletti as T1 and Zeman as T2. Take a picture of all of them next to Friedkin, open Facebook/Instagram, write the subtitle ‘We’re back, bitchezzz” and hit ‘post online’. Then just enjoy the ride."
feram89
 
Hozzászólások: 380
Csatlakozott: 2013.03.13. 08:13
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.08.08. 06:45


Vegreelmegy baldini. Mindig csak rossz dolgokat csinalt. Mar elso regnalasa alatt is.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10309
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2020.08.07. 15:49


Persze, hogy a penzrol szol a csapat megvasarlasa. 6-800 milli eurot senki nem kolt el kedvtelesbol.
Es mivel 6-800 millio euros befektetesrol beszelunk, nem nehany, par-tizmillios haszonnal eladott jatekosbol akarnak nyereszkedni. Plane, hogy egy jatekos megvasarlasa ekkora lutri. Mert nem csak mi, hanem idorol-idore mindenki befurdik nehany jatekossal.
A hasznot a csapat ertekenek a novekedesebol, meg egyeb dolgokbol remelik. Ahogy pallotta alatt novekedett is, hiszen evekig stabil masodikok voltunk, szerzett is nem is rossz szponzorokat.
Danyboynak se lehetnek kisebb tervei.

En nagyon bizakodo vagyok, mar semmi ertelmet nem lattam kovetni se a meccseknek se annak, hogy milyen hirek erkeznek. Most ujra van ertelme.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10309
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.08.07. 15:14


Hát az a fickó még mindig City-szintű játékos.
Nagyon durva fogás lenne.
És persze menjen a Lazióhoz, nem vagyok a transzfer ellen, sőt.
Csak nagyon meglepődnék, ha összejönne. :)
Nekünk egy Pastore jutott hasonló körülmények között.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2020.08.07. 14:09


Én is, nem kicsit, de ez a hír járja (persze híresztelni mindenki tud).

Állítólag 2 éves szerződést ajánlottak neki, heti 60.000 eurós fizetéssel, ami mellé egy római villát és egy magángépet is adnának.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.08.06. 19:08


Hát azon nagyon meglepődnék...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2020.08.06. 19:04


Miközben mi a fogunkat szívjuk, állítólag David Silvat leigazolta a Lazio...
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2020.08.06. 18:10


Miért, amikor Pallotta idejött, akkor ő tudott valamit a csapatról?
épp ezt mondja mcsabi, hogy cseverből vederbe ebben a kérdésben pl :wink:
Amúgy azokat a gondolatokat mondod most, amiket mindenki hallott, amiért mindenki bizakodik (a gyerek átköltözése, Tottiék visszatérése). Ha ezek úgy lesznek, ahogy várja mindenki, ahogy be lettek ígérve, akkor öröm és bódottá lesz. De a tettek beszélnek, nem nyelem be előre a dumát.

Ja, illetve annyit tudhat, hogy nem érdemes minden évben eladni a csapat legjobbjait, mert úgy nem fog tudni trófeákat nyerni :D
mivel elképzelhetetlen, hogy a foci szeretetéért vették csak meg a klubbot és nem az esetleges gazdasági haszonért és a társadalmi státuszért, amit hozhat ez nekik, kizártnak tartom, hogy inkább csődbe viszik a klubbot egy trófeáért :)


Aki ennyi pénzt képes kitenni, annak csak kell legyen valami komolyabb terve az egésszel..
ja, még több pénz :DD


De félreértés ne essék, örülök a váltásnak. Pallotta belefáradt, mennie kellett. Jó döntés született. Az idő és a tettek pedig eldöntik, hogy jól jártunk-e.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Trigoria 2020.08.06. 19:19-kor.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27956
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.08.06. 16:20


Miért, amikor Pallotta idejött, akkor ő tudott valamit a csapatról? Amiben a mostani helyzet különbözik az előzőtől, hogy az eredeti tervek még anno arról szóltak, hogy miután Dan Friedkin megveszi a csapatot, a fia át fog költözni Rómába és átveszi az irányítást. Tehát ha ez megvalósul, akkor nem a London - Boston tengelyen döntenek a csapat sorsáról, hanem lesz ott egy ember, aki nap mint nap közelről nyomon tudja követni az eseményeket.
Illetve azt tudjuk, hogy DDR és Totti viszonya érthetően annyira nem volt jó az előző tulajjal, itt most újra tiszta lappal lehet indulni és abban biztos vagyok, hogy Ryan fel fogja venni velük a kapcsolatot és egyeztetni fognak az elején. Aztán meglátjuk lesz-e valami szerepük újra a Roma életében.

Ja, illetve annyit tudhat, hogy nem érdemes minden évben eladni a csapat legjobbjait, mert úgy nem fog tudni trófeákat nyerni :D
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.08.06. 15:33


Nem akarok okoskodni, idegen tőlem az üzleti világ.
De vajon az új amerikai mitől fog többet tudni Romáról, a klubról, a fennálló viszonyrendszerről, mint a régi amerikai ?
Megint lesznek súgók, háttéremberek, brand, logó, fiszem-f.szom, csak hagyományok nem.
Szerintem.
Ám amúgy nem látom sötéten a jövőt. Mint minden újnál, bizakodik az ember.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.08.06. 15:08


Annyi igazság lehet benne, hogy Pallotta és a Roma kapcsolata tényleg megfáradt már, az öreg kiégett, és ezt totál lehetett érezni. Borzasztó döntéseket hozott az utóbbi időben, vagyis adott engedélyt borzasztó döntésekre. Talán az új tulaj új szelet hoz, az új szél meg kisöpör pár nem ideillő dolgot (játékost, vezetőt, stábtagot, súgót, okoskodót stb...). Aztán a Poolnak is amcsi tulaja van, most a világ legjobbjai. Megérjük lehet mi is 5 éven belül, hogy mi vesszük a Pooltól a sztárokat, nem ők tőlünk :D. A remény ha meg utoljára, és jelen esetben csak pozitívan szabad hozzáállni a dolgokhoz, mert tényleg csak jobb jöhet (reménykedjünk ebben). Pallottának nyűg volt az egész már. Friedkinéknek nem lesz az, sőt...
Talán a srácok is bizonyítani akarnak majd most, azt kitömik este a Sevillát, utána meg EL-győztes lesz a csapat. Az lenne ám a nemsemmi, Friedkin első trófeája rögtön!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2020.08.06. 13:54


Nem értem ezeket a borongós hsz-eket. Pallotta és a Roma kapcsolata megfáradt. Amibe eddig belefogtak, az mind balul sült el az elmúlt pár évben. Monchi kinevezése súlyos milliókba került, a stadion miatti pofonok pedig további millióktól fosztották meg a csapatot. Így nyilván a lelkesedés a tulajdonos részéről egyre jobban csökkent, közben a csapat pedig egy lefele tartó spirálba került. Jelen pillanatban tehát már szerintem annak is lehet örülni, hogy végre pont került ennek az eladási procedúrának a végére.
Az, hogy a tulaj amerikai szerintem egyáltalán nem gond. Részemről nem tudok olyan tehetős embert Olaszországban, akit érdekelne a Roma és vissza tudna minket juttatni a BL-be. Jobb lett volna egy Ferrero, akivel ott ingáznánk a Samp helyén? Vagy ha elborulna az agya akkor betolná a csapatot egy olyan adósságba, amivel mi is repülnénk a Napolihoz hasonlóan a Serie C-be? Az se feltétlenül baj, ha nem olyan emberek veszik meg a klubot, mint a Malagát felvásárló qatari sejk, vagy a Milan mögött álló kínai üzletember.
Nekem tetszett az a koncepció, mely szerint Friedkin fia átköltözik Rómába és innen fogja irányítani mindent. Van esély rá, hogy több dolgot el tud majd érni így, mint hogy évente 3x átnéz Európába, hogy mi is itt a helyzet. Arról nem is beszélve, hogy továbbra se tudom teljesen biztosan állítani, hogy ADL-nek nincs igaza és a Roma - Liverpool közt soha nem volt semmi tulajdonosi összefonódás és mi nem vagyunk/voltunk az angolok "fiókcsapata".
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2020.08.06. 13:22


Zsolti írta:Nem igaz, hogy amerikai vált amerikait...
Megőrülök ettől.
Ugyanazt érzem, amit Trigo és snatch.


Azért ez az új amerikai mégis csak a világ 504. leggazdagabb embere, a vagyona négyszer nagyobb Pallottáénál.

A tény pedig, hogy képes volt 591 milliót kitenni a Romáért, azért nem kis szó, az Inter 70%-át 270 millióért vették meg anno a kínaiak. Aki ennyi pénzt képes kitenni, annak csak kell legyen valami komolyabb terve az egésszel...legalábbis remélem.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.08.06. 12:42


(Bocs, telefon triplazott, töröljétek)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára ericcartmen 2020.08.06. 12:44-kor.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2020.08.06. 12:42


Én sem várok csodát, de azert optimista vagyok. Remélhetőleg szakmaibb szemmel áll az egészhezaz új vezetőség, és akkor már nyertünk. Ezen kivül ha eltávilitja Baldinit, visszahozza Tottit, DDR-t és Flot, akkor pezsgőt is bontok.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 949
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2020.08.06. 12:34


Nem igaz, hogy amerikai vált amerikait...
Megőrülök ettől.
Ugyanazt érzem, amit Trigo és snatch.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11484
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2020.08.06. 11:28


Sajnos nem vagyok optimista. Sőt...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 211 vendég