Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.04. 21:45


Köszi a híreket snatch. Neked is feree. Youme nyugodjék békében :(

Ferkosz, ugyanezzel a névvel voltál a DKban is? Durva belegondolni milyen öregek vagyunk. Ott még a bajnokcsapatot is ünnepelte a társaság. Bár én csak 2004ben regeltem.

Ja, és sorry ha vmire nem reagáltunk. Néha kiesek pár napra és gondolom a többiek is így vannak ezzel.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Ferkosz Dátum: 2021.02.04. 21:35


Sziasztok!
Nehéz ezt megmagyarázni. Kb 2004. óta aktív olvasó vagyok, napi több belépéssel. Amióta nincs a DK az indexen, azota naponta 3-4x nézek be, van e valami ujdonsag. Közben pesze az olasz oldalakat is pásztázom. Feségem perfekt olasz... mindig fordít. Néha írtam ide, de nem volt szignifikáns reakció, nem éreztem, hogy kellene még irni. Siman kielégitő olvasni. Hát igy lehet... de a DK-s neveket olvasni szivbemarkolo volt... Grazie.
Ferkosz
 
Hozzászólások: 531
Csatlakozott: 2016.09.11. 16:30

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2021.02.04. 20:43


F.Totti írta:Off
Én meg hogy az interes, juves hülyegyerekekkel küzdjek és a tippeldét is imádtam :)
Amúgy volt ott pár srác/csaj aki tuti most is követi a csapatot. Fura hogy nincsenek itt. And67, csipcsa, Constn, Frajti, vluigi, Circo Massimo, Youme, conti vagy épp Sign. Előkerülhetnének.
On

off:
Youme már nem fog, ő ugyanis meghalt.
on:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.04. 20:34


OFF
akiről tudok valamit is:
csipcsa: ő ott is ritkán fórumozott, max párszor betolta a pórnépnek a Montellával, Capelloval vagy éppen Tottival készült közös selfie-t :D
Frajti: itt is regelve volt (igaz csipcsa is), még focira jelentkezett is. most asszem külföldön él. ja, és a feleségem vette fel anno Tetra Pakhoz :D
Sign: Trigo nagy cimborája... és ha valaki engem idegesített rohadtul az életben, akkor az ő volt. és már nem a szépségkirálynő a nője, meg alkesz is lett Sopronban, de ezt majd Trigo megerősíti. de legalább egyszer jól elpicsáztam AOK TC multiban.
Circo Massimo: nem tudom, hogy ugyanaz-e, aki itt is volt, és végül a kib*szott brigáddal ő is távozott.

F72 is volt ott is pl, de tudom, hogy őt is idegesítette pár ember ott :D
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.04. 20:07


Off
Én meg hogy az interes, juves hülyegyerekekkel küzdjek és a tippeldét is imádtam :)
Amúgy volt ott pár srác/csaj aki tuti most is követi a csapatot. Fura hogy nincsenek itt. And67, csipcsa, Constn, Frajti, vluigi, Circo Massimo, Youme, conti vagy épp Sign. Előkerülhetnének.
On
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.04. 19:48


OFF
Én csak Sign pontszámos értékeléseiért... :mrgreen: :lol:
ON
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.04. 19:20


Az index DKba ki járt innen?
Sn, Trigo, Levy, feree és eric tuti. Más?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2021.02.04. 19:13


Trigoria írta:
Van az több is, mert 2006 előtt még nem volt otthon internetünk, de az informatika órákon a suliban mindig jutott idő átpörgetni a fórumot. :D
sokkal több azért nem lehet,mert 2004-ben indult az oldal :) Ehhez elég snatch regjére nézni mindig. :wink:

Ehhez van egy vicces sztorim, én is előszőr könyvtári interneten néztem rá az oldalra, kijött a régi nyitóoldal a címmerrel és a bordó sárga hátérrel, ránéztem, rájöttem, hogy ez így nem sok mindenre jó és leléptem róla. Néhány hónapig ezért nem jártam az oldalra mert bele se gondoltam hogy lehet valamit csinálni rajta.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2021.02.04. 18:58


Szia Kristóf! Nagyon örülök. Én mondjuk inkább írok, mint olvasok. Szerintem a regisztrációm napján már volt vagy 30 hozzászólásom és 4-5 fegyelmezésem privát üziben :)

Jó hogy ilyen sokfélék vagyunk. Ezért is tud érdekes lenni egy ilyen közösség.

Az meg nem kérdés, hogy Dzeko vagy pályán legyen vagy lelátón. A köztes állapot értelmezhetetlen hülyeség. Úgyhogy padon kezd majd :)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.04. 18:39


Ti betennétek most, a történtek után Dzekot a kezdőbe
ehhez ismernünk kéne a jelenlegi viszonyukat. Mert annak függvényében még az is elképzelhető, hogy betenném :oops:

off:
Van az több is, mert 2006 előtt még nem volt otthon internetünk, de az informatika órákon a suliban mindig jutott idő átpörgetni a fórumot. :D
sokkal több azért nem lehet,mert 2004-ben indult az oldal :) Ehhez elég snatch regjére nézni mindig. :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.04. 18:18


Szerintem Dzeko nem fog kezdeni, bár ki tudja. Nem tudom mi a célja Fonsecának, mert lehet szóban a győzelemről álmodni, de az esély kevés erre, és a realitás is teljesen mást mond. A szokásos koreográfia alapján úgy az első 20 percet kibírjuk majd, aztán jön CRoni, osztjónapot... Annyi előnyünk lehet, hogy nem lesznek nézők. De semmi több. A védelmünk sz*r, pláne egy jó CRoni megállításához kevés. Gólt tuti kapunk tehát, kérdés rúgni tudunk-e majd, és mennyit. Ez igaz a kapunkra is :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2021.02.04. 15:59


Üdv zkristof!

Érdekes, hogy én is csak pár év után csatlakoztam és 2006. után is évekig nem szóltam hozzá, csak olvastam, illetve, ha jól emlékszem akkor már ment a tippmix :D abban próbáltam szerencsét (emlékeim szerint az egyik évben elég jó helyezést értem el, vagy hónap legjobbja lettem :D ) bocs az off-ért.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: zkristof Dátum: 2021.02.04. 15:50


Zsolti írta:Helló, zkristof!
Üdv nálunk. Ha jól értem, 14 éven át csak olvastad eddig a fórumot ??? :shock: Kemény vagy. :wink: :D
Ezt tényleg kőkemény lehet kibírni.


Off:
Van az több is, mert 2006 előtt még nem volt otthon internetünk, de az informatika órákon a suliban mindig jutott idő átpörgetni a fórumot. :D

On:
Én egy naivan örök optimista fotelszurkoló vagyok, úgyhogy nagyon bízom benne, hogy sikerül meglepni az éppen feltámadásban lévő Juventust.
Bár objektíven átgondolva erre tényleg kicsi az esély. Főleg azért, mert erre a meccsre abszolút vezér nélkül maradt a csapat (alapból sem állunk jól ezen a téren, de nagyon durva, hogy Cristante lesz a csk, ha tényleg így lesz), ami egy ilyen rangadón tud talán a leginkább visszaütni.

Ti betennétek most, a történtek után Dzekot a kezdőbe, akár a formába lendülő Mayoral kárára is, hogy legyen rutin és egy vezérszerűség a pályán? Én nem hinném, hogy beraknám, legyen inkább megmentő egy 90+os góllal. Csak ő ne dobja el a mezét, mint Pellegrini :D
zkristof
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2021.02.01. 00:03

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.04. 15:23


Üdv zkristof!

Pellegrini utolsó perces gólja után a Spezia ellen feldobta az égbe a mezét. Ha az nincs most lehet játszhatna. Ez van. :roll:
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: zkristof Dátum: 2021.02.04. 15:21


Trigoria írta:off:
az mindig érdekelt, hogy hogy lehet sok sok évig csak olvasni egy fórumot, és nem írni bele?? Hogy lehet ezt kibírni? :D Én NSO-val vagyok így, de régen ott macerás volt nekem a regisztráció, ezért már így is marad. De a sok idióta hsz miatt nagyon nyílik a bicska a zsebemben sokszor, hogy beírjak valamit. Viszket a tenyerem, de mindegy, megállom. De ott csak hírek alatti hsz-ek mennek, ez meg itt egy rendes fórum. Biztos nem bírnám csak olvasni évekig. :)


Off:
Nem tudom megmagyarázni, valószínűleg kell egy introvertáltabb személyiség, ahhoz, hogy valaki csak évekig olvasson, ne szóljon hozzá. Az én esetemben mindig szerettem olvasgatni a beszélgetéseket, infókat szerezni innen, de komoly vágyam arra, hogy én is részt vegyek benne, csak most jött. Valószínűleg sok az időm Home Office-ban. :D
zkristof
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2021.02.01. 00:03

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2021.02.04. 15:18


Helló, zkristof!
Üdv nálunk. Ha jól értem, 14 éven át csak olvastad eddig a fórumot ??? :shock: Kemény vagy. :wink: :D
Ezt tényleg kőkemény lehet kibírni.
Én azt gondolom, hogy most nem nagyon várhatunk semmi komoly eredményt hétvégén.
Várhattuk a Napoli, Atalanta, Lazio elleni meccseken ilyen-olyan okokból, de most nem.
Nincsen formában lévő Dzekónk, nincs Pellegrinink, így nehéz lesz kibekkelni, már ha egyáltalán tudnánk védekezni...
Aztán most annyira ellenünk szól minden, hogy hátha...
Zsolti
 
Hozzászólások: 11341
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.04. 14:57


na ezt nevezem hsznek, bemutatkozás, infók, forrásmegjelölés :!: :D

Üdv nálunk zkristof!
vagyis üdv az akítv fórumozók között! :)

off:
az mindig érdekelt, hogy hogy lehet sok sok évig csak olvasni egy fórumot, és nem írni bele?? Hogy lehet ezt kibírni? :D Én NSO-val vagyok így, de régen ott macerás volt nekem a regisztráció, ezért már így is marad. De a sok idióta hsz miatt nagyon nyílik a bicska a zsebemben sokszor, hogy beírjak valamit. Viszket a tenyerem, de mindegy, megállom. De ott csak hírek alatti hsz-ek mennek, ez meg itt egy rendes fórum. Biztos nem bírnám csak olvasni évekig. :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: zkristof Dátum: 2021.02.04. 14:13


Sziasztok!

Új regisztrálóként szeretnék bemutatkozni röviden. Mint már sokan előttem, én is hosszú évek névtelen olvasgatása után regisztráltam most. Kis túlzással, amióta az eszemet tudom, követem az oldalt. Elég szerintem annyit írnom erről, hogy 2006 környékén, amikor még a szüleim házába először bekötötték a netet, ez volt az első oldal, amit rögtön megnyitottam. :D

Utána jött számomra az aranykorszak. A poszt Calciopoli időszakban nagyjából Rosella Sensi lemondásáig meccset nem hagytam ki, éltem-haltam a csapatért. Utána persze én is felnőttem, a foci és a világ is sokat változott, így munka és egyéb kötelezettségek mellett már természetesen van, hogy halasztok meccset, de a mai napig minden hétvégi programmal próbálok úgy lavírozni, hogy azért ha nem lehetetlen, beleférjen ez a két óra meccsnézés (plusz utána a fórum és egyéb híroldalak olvasgatása :)).

Na de elég is rólam ennyi, örülök, hogy itt lehetek és remélem minél aktívabb résztvevője tudok majd lenni a csapattal kapcsolatos beszélgetéseknek, vitáknak.


És hogy ne legyen teljesen off a hozzászólásom, hoztam pár friss hírt, elsősorban a Juve meccs kapcsán:

- A Juventus elleni meccset Orsato fogja vezetni, akihez utoljára a még mindig fájdalmas emlékű derbin volt szerencsénk, és akivel a Juventus 2015 óta nem veszített mérkőzést...
- Smalling biztosan, Pedro valószínűleg nem játszik szombaton. Mindketten külön edzést végeztek ma, az angol védő felépülését 15-20 napra becsülték a hét elején, Pedrot még megpróbálják összedrótozni.
- El Shaarawy viszont ma már az edzés egy részét a csapattal töltötte! (Én nagyon remélem, hogy gyorsan formába lendül a betegsége és a meccs nélkül töltött időszaka után, és minél hamarabb bevethető lesz, de a Juve ellen nem gondolom, hogy sok szerepet kapna még)
- A fent említett okok és Pellegrini eltiltása miatt a legtöbb helyen azt valószínűsítik, hogy Fonseca változtatni fog a formáción és 3-5-2-ben, a középpálya közepét Cristantéval (aki könnyen csk is lehet a meccsen) megerősítve próbálja levadászni a "Gobbi" zebrákat. Elől pedig Mkhitarian és Mayoral feladata lenne valahogy rést ütni a rabruhás falon.
- Kis színes kacsahiradó a végére: nem tudom mennyire érdemes az Allegrivel foglalkozó híreket egyáltalán követni, de most éppen az járja, hogy a legnagyobb riválisunknak tűnő Real Madrid ( :) ) nem a toszkán mestert, hanem Rault favorizálná Zidane utódjának

A híreket a romanews.eu-ról és a forzaroma.ino-ról gyűjtöttem össze.
zkristof
 
Hozzászólások: 17
Csatlakozott: 2021.02.01. 00:03

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.02.04. 07:22


Köszi Gabesz.
Ahh ez kicsit tényleg megfoghatatlan. Azt mondta hogy mindent el fog mondani ha lezárul a transzfer vindó.
Fonszikás kérdést szerintem kimanőverezte. A Dzekós kérdést meg egy érzelmi szállal palástolta. Family. Ezt a szót szeretik az olaszok.
Viszont magáról adott egy negatív visszajelzést ami bátorságra vall.

Itt angolul megtalálod, bár nincs benne semmi extra. Nem a 45 perc tükörfordtása.
https://romapress.net/2021/02/03/pinto- ... -and-more/[/quote]
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Gabesz Dátum: 2021.02.04. 07:02


h.zsotti írta:Ejj de kiváncsi lennék hogy mit mondott Pinto a 45 perces sajtótájékoztatón tegnap.... Valaki tud linket akár angol oldal is lehet?

A Pallotta éra óta nem feliratozzák angolul a meccs előtti sajtótájékoztatókat sem egyéb bejelentéseket a youtubeon, max a rövid interjúkat. A marketinges részleg tojik ezekre sajnos.

Itt angolul megtalálod, bár nincs benne semmi extra. Nem a 45 perc tükörfordtása.
https://romapress.net/2021/02/03/pinto- ... -and-more/
Avatar
Gabesz
 
Hozzászólások: 358
Csatlakozott: 2020.08.27. 13:13

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.02.04. 06:36


Ejj de kiváncsi lennék hogy mit mondott Pinto a 45 perces sajtótájékoztatón tegnap.... Valaki tud linket akár angol oldal is lehet?
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2021.02.03. 17:25


Dzeko is tagja az EL-be regisztrált keretnek, valamint El Shaarawy is, viszont Reynolds nem.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: h.zsotti Dátum: 2021.02.02. 21:27


azt hittem pezsgőt bontok Dzeko eligazolására erre meg keresem a címkén a lejárat dátumát.
Az orvoshoz is bejelentkeztem....
Nem akarok negatív lenni. elfogadom. igaz hogy pénzt még tudtunk volna belőle csinálni nyáron is. mostmár tuti veszteséges lesz az eladása. (vagy ingyen lelép kuncogva)
35 éves. és még mindig rá támaszkodunk. akkor az én oldalamról vállalható verzió az lenne ha megpróbálnánk a Rómát építeni úgy hogy ő már csak epizódszerepet kap. hátha akkor ha az utolsó 30 percet kapja meg akkor jobban harap....
Polkorrekt próbáltam maradni
h.zsotti
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2006.06.07. 00:59
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2021.02.02. 20:57


https://www.nemzetisport.hu/olasz_labda ... ol-2808253
Allegri lehet kivárja a válogatott padját?
(kár, hogy Mancini megunta (ha tényleg így van), a válogatottat kifejezetten jól viszi. És ami fura, Totti könyvében azt mondta, hogy Mancini és Ranieri között ők (az öreg játékosok) bizony Mancinit akarták.)

asromafanatic505: pár percen belül még tudod módosítani a hozzászólásod elvileg :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: asromafanatic505 Dátum: 2021.02.02. 19:42


Juve ellen meg muszáj már valamit villantani.
Amikor ennyire várok mostanába egy meccset, az többnyire rosszul sül el, és marha csalódott leszek.
Egyszer minden sorozat megszakad, tehát várom, és jónak kell lennünk és nincs mese, oda kell tenni férfiasan!
Zdenek Zeman: “Ki az 5 legjobb olasz játékos? Totti, Totti, Totti, Totti és Totti.”
Avatar
asromafanatic505
 
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2021.01.23. 15:53

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 38 vendég

cron