Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.30. 15:53


én egy dologtól rettegek, hogy az olyanok, mint Lamela hisztizni fognak a kemény edzésmunkán (szó se róla én bírom a kölköt)
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.30. 15:32


Azért lassan a testtel. Én is örülök neki, de csak finoman, óvatos szkepszissel.Mert a túlzott várakozások után általában jönni szokott a kiábrándulás.
Én 3 dologtól félek.
Egyrészt, hogy tényleg képes lesz-e a bölényeket komoly edzésmunkára sarkallni, bekeértve az olyan erőmléti edzéseket, amitől vért fognak pisilni.
Másrészt igen rég volt az, amikor nagycsapatot edzett, pláne (viszonylag) sikeresen. Most nagyot alkotott Pescatrában, de korábban azért voltak komoly buktái is.
Harmadrészt azért egy ú.n. "nehéz" ember, akinek az állhatatosága lehet szimpatikus, de azért hajlamos rá, hogy kihívja maga (és csapata) ellen a sorsot. Ez egyszer már a Romá-nál be is kövretkezett, azért is kellett felállnia. Ráadásul az utóbbi években olyan ügyeletes megmondóember státust vívott ki magáak, erkölcsi magaslatokról ekézve mindent és mindenkit. Persze általában igaza volt, de ismerve az olasz futballviszonyokat félek, hogy ismét komoly erők fognak majd megmozdulni, hogy római pályafutása bukás legyen.
Azért persze ZEMAN DO TOHO!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.30. 15:20


Aquilani írta: ...Arra is kiváncsi vagyok, hogy kikkel fog bővülni a keret...

Engem az is érdekel, h kik lesznek a távozók. Remélem Gago visszamegy madridba, szerintem nála találunk jobbat. A nyugdíjas klubot is elkergethetné tádéstól, perrottástól, pizarrostól együtt. Ha a kerekesszékesekről van szó, egyedül juan totti maradjon, meg még egy évet adnék kispados posztot szánva Heinzének. Ha burdiért kapnánk lóvét, tőlem ő is felszállhat az első bárhova tartó repülőre és egy fiatal párost építhetnének be a keretbe, mint valenciában Rami, Ruiz kettős. Mondjuk egy Botía - Verthongen kettős lett volna frankó, de arról a vonatról lecsúsztunk, bár emlegették Hummelst is, az még remek lenne :P. Bár ha a 4-3-3as felállást alkalmazza, akkor mondjuk érkezhetne még Marvin Martin és Sissoko + Debuchy, ha már francia szekció.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.05.30. 15:15


Épp a minap futás közben ezen járt az agyam, hogy az utóbbi hónapok Romával kapcsolatos apátiájából Zeman (most már egyre valószínűbb) érkezése tudott felrázni és szinte bizsergést érzek, ha a következő szezonra gondolok. Nem érdekel az EB, a bajnoki rajtot várom! És ez szinte hihetetlen, köszönöm Zeman!
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2012.05.30. 15:02


Én is csatlakozom hozzátok, annyi jó cikket olvastam Zeman-ról, hogy ha télleg a Roma edzője lesz, akkor kegyetlenül fogom várni a szeptembert. Amióta Spalletti elment, alig volt látványos támadófoci, itt az ideje, hogy újra az As Roma játsza Európában a "harmadik legszebb focit". Arra is kiváncsi vagyok, hogy kikkel fog bővülni a keret...
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.30. 14:32


Épp ezt meséltem havernak tegnap amit Totti1984 cimbi is mond. Ennyire szezont még nem vártam, mint ezt fogom, ha aláír.
Eskü mintha karácsony jönne. :) :scarfbig: :krrr


Azért érdekes lehet valahol, hogy ő búcsúztatná e el Tottit az aktív focitól majd... remélem minél később.

Aldair, te drága:
"Szerintem most annál erősebb csapattal fog tudni dolgozni, mint amikor még én is játszottam."
kedves tőle, de nézett mostanában olasz focit? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.05.30. 11:52


feree80 írta:add1, ha ténleg 2 millát kínáltunk Gagoért(ha én tettem volna az ajnálatot, szégyeltem volna magam :wink: ) akkor nem is akartuk megvenni.


lehet hogy azért nem kell Zemannak Gago, mert már Verrattival számol és ennyi pénzt inkább rá adna ki, mint Gagora, hogy padozzon

persze ez csak egy lehetőség
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.05.30. 11:13


Néhány klasszikus...

"Nincs semmi szégyellnivaló abban, ha valaki utolsó. Inkább utolsó, mint becsület és méltóság nélküli."
"A pályafutásom során sok ellenséget gyűjtöttem. Talán jobb is így, ők csak egy újabb löketet adnak nekem."
"A labdarúgásban már nincsenek szimbólumok, mindent a politika, a gazdaság és az üzlet irányít."
"Semmilyen kapcsolatom nincs a sajtóval, újságírókkal vagy televíziós riporterekkel. Az alapján ítéljenek csak meg, amit a csapatom a pályán nyújt. Egyéb szereplése nem vágyom."
"Ritkán szoktam valótlanságokat mondani. Ezért sokszor érzem magam egyedül. A mai világban sok mindenki sok mindent mond."
"Elvárom, hogy minden játékosom kihozza a maximumot magából, a látványos játék miatti tiszteletből is. Ha nem sikerül nyernünk, semmi baj. Nekem elég, hogy a játékosok a pályán kihozták magukból a maximumot."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.05.30. 10:58


Ezzel igen sokan vannak így dorotea.
Nincs még egy olyan név (Mourinho sem), amelyik ennyire lelkesíteni a szurkolókat.
Anyagilag is így a legjobb, mert befutott sztárok helyett fiatal tehetségeket fog kérni, akik a keze alatt lesznek befutott sztárok.
Valószínűleg néhány ezerrel a bérletesek száma és az átlagnézőszám is emelkedni fog, szintén nem hátrány anyagilag sem.

Onestá e lealtá... ciao mister Zeman
Kép
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.30. 10:38

A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.30. 10:31


fradista romanista írta:Mibnden érintett egybehangzó nyilatkozata alapján szinte biztos, nyugodj meg.
Különben tegnap a hírre még a tőzsdén is ugrott egy nagyot a csapat részvényeinek az árfolyama :)
Sőt, még Dorotea is vissza fog térni a fórumra, hidd el! :)


Na örülök neki! Kíváncsi vagyok Zeman mit boltol az átigazolási piacon. Nem várok nagy neveket, főleg fiatal tehetségeket, de azért nem ártana egy-egy tapasztaltabb védő. Mert ha totális támadófocit játszunk, akkor a mostani védelemmel csoda ha 3 kapott gól alatt megússzuk a meccseket. Monjuk ha többet rúgunk.... :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: dorotea Dátum: 2012.05.30. 10:17


Tökéletesen egyetértek Totti1984 hozzászólásával! :)
Amennyire nem érdekelt már itt a finisre a meccsnézés meg úgy a Roma háza tájáról semmi, most ugyanekkora izgalommal várom a jövőt!!
Ááá.. hatalmas flash lesz... le fogom pipilni a bokám. :oops: :wink:

[OFF] Köszi snatch, hogy nem töröltél még ki!! Vagyok, csak passzív, azaz olvasó üzemmódban! :) [ON]
"Mi porterò sempre dentro l’inno cantato dai tifosi allo stadio, simbolo dell’amore dei tifosi per la loro squadra. E io sarò lì a cantarlo sempre” - Luciano Spalletti

"Un romanista tifa solamente la ROMA, non è come un laziale che tifa tutte le squadre che giocano contro la Roma."
Avatar
dorotea
 
Hozzászólások: 156
Csatlakozott: 2009.02.14. 22:45
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.30. 10:10


Mibnden érintett egybehangzó nyilatkozata alapján szinte biztos, nyugodj meg.
Különben tegnap a hírre még a tőzsdén is ugrott egy nagyot a csapat részvényeinek az árfolyama :)
Sőt, még Dorotea is vissza fog térni a fórumra, hidd el! :)
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2012.05.30. 10:22-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.30. 10:10


még nem hivatalos, de úgy fest, hogy ő lesz, hétvége felé fogják bejelenteni, állítólag...

a nagy kacsaáradat közte két dolog kezd megvilágosodni,
add1, ha ténleg 2 millát kínáltunk Gagoért(ha én tettem volna az ajnálatot, szégyeltem volna magam :wink: ) akkor nem is akartuk megvenni.
add2, ha Monti aláír a Fiohoz(ha jól tom qrva nagy ellenségei a Cataniának) nem volt itt szó semmilyen lelépti pénzről, csak a firkászok fanáziálásának agyszüleménye volt....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.05.30. 10:06


Akkor Zeman biztos? Itt mindenki 100%-ra veszi, hogy ő lesz az edző de egyetlen hivatalos sajtóorgánumban se olvastam, hogy ő az ASR edzője. Vagy lemaradtam?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.30. 00:55


Igazából pont ezért is okos döntés a vezetők részéről Zeman. A szurkolók maximálisan örülni fognak neki, a klubnak mégsem kerül az egész egy fillérjébe sem (a másik kettő jelölthöz képest). Tehát nem kell sztárigazolás, nem kell költeni, hisz hozzák Zemant. Egy év haladékot kaptak a következő beruházásra.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.29. 23:19


Olyan nagy igazolűáspkat szerintem felesleges remélni.
Azt írja a zújság, hogy az egyik legfőbb oka, hogy végülis Villas Boas és Bielsa helyezz ztemanra esett a választás pont az, hogy neki nem voltak köktsléges igényei, elsősorban abból próbál építkezni, ami van. És miután idén sikerükt termelni vagy 50 milliós hiányt, ez igencsak fomtos szepont volt.
(Amúgy azt is írják, hogy Gago vsz megy vissza Madridba, mert a Real jóval többet kér érte, mint amennyit Zeman szerint ér)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.29. 22:04


félreértés ne essék, én is minden olasz nagy tehetségért áldoznék, csak megkérik az árát ahhoz képest hogy még nem sokat tett le az asztalra...
de százszor inkább ő mint Osvaldo pl
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.29. 19:06


Tottika84 írta:En nem sajnalnek Marcoert 12 millat visszik az ebre is 19 evesen biztos nem veletlen.Olasz is ami nalam sokat nyom a latban


Verratti csak a bő keretben volt benne, az EB-re nem viszi Prandelli :
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.05.29. 18:57


Ha már átigazolásokról beszélünk és edzőkről, Ranieri már több értesülés szerint is aláírt 2évre a Monacohoz
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.29. 17:54


En nem sajnalnek Marcoert 12 millat visszik az ebre is 19 evesen biztos nem veletlen.Olasz is ami nalam sokat nyom a latban
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.29. 17:41


Az jutott az eszembe, egyáltalán ezt hogyan akarná megoldani?! bl, uefa kupa, vb selejtezők, csak egy pár apróság :) klubbok(nemcsak elsőosztályú!) meg majd 2-3 évig elvegetáálnak?! :D > show must go on

más, amúgy a nyár szégyene lenne, ha azok a játékosok, akik nem fértek bele a fiatalítási projektbe, visszaszivárognának a nyáron a kezdő közelébe, rem Sab/Baldini nem hagyja, nem is hagyhatja, mert ez az ő saruk lenne........
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.05.29. 17:24


Nem kötnék életbiztosítást Mario Montival. :D
Persze őt arra szerződtették, hogy megszorításokkal megállítsa az adósságspirált, de úgy látszik minden téren a legnépszerűtlenebb szeretne lenni.

Sőt, szerintem nemcsak, hogy be kellene zárni a bajnokságot, hanem a csapatokat szőröstül-bőröstül száműzni kellene 3 évre valami ismeretlen, isten háta mögötti helyre, mondjuk Magyarországra. :lol:
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.29. 16:24


Trigoria írta:Verratti 12 milla? És csodálkozunk ha nem olaszhonban keresgélünk?

Bojan mennyi volt? Pjanic mennyi volt? Lamela mennyi volt? Igazából egyik se váltotta meg a világot, Lamelában van egyedül potenciál. Cicinho, Pizarro mennyi volt anno? Gago 7 milláért maradjon csak margiték nyakán, nem győzött meg oly nagyon. Zemantől mindenek előtt egy nagy takarítást várok. Az új fejezet az ASR történelmében most kezdődik.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Levy ASR Dátum: 2012.05.29. 15:34


Trigoria írta:
Szóval ez egy szerelemből született döntés.
És mi épp ezeket imádjuk a Romával kapcsolatban.
Verratti 12 milla? És csodálkozunk ha nem olaszhonban keresgélünk?


Unico grande ... :flagbig:
*** TREMA, DAVANTI A TE C'E ROMA !!!***
"Every player has some genius, but there's only one Van Gogh, and there is nobody like Totti."- Trapattoni.
Avatar
Levy ASR
Admin
 
Hozzászólások: 2037
Csatlakozott: 2005.03.14. 20:48
Tartózkodási hely: Zeg

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég

cron