Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.29. 15:26


Szóval ez egy szerelemből született döntés.
És mi épp ezeket imádjuk a Romával kapcsolatban.

Verratti 12 milla? És csodálkozunk ha nem olaszhonban keresgélünk?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.05.29. 11:18


F72Quadraro írta:Ugye a Pescar edzője is csak attól tartott...

Természetesen elnökét akartam írni...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.05.29. 11:16


Csak azért, hogy egyértelmű legyen: Zeman nem azért megy el Pescarából Rómába (reméljük), mert ott szétszedik a csapatot. Azt a csapatot amúgy ő rakta össze ismeretlen emberekből. Aki kicsit is követte pályafutását, figyelte nyilatkozatait, az tudja, hogy milyen szálak kötik Zemant Rómához és a Romához. Sok nyilatkozatában elmondta, hogy itt is jól érzi magát, ott is, de ha Roma hívná... de Totti a legnagyobb (aki mellesleg meg Zemant tartja a legnagyobbnak)... Ugye a Pescar edzője is csak attól tartott, hogy a Roma fogja őt keresni. Ha bárki más, akkor marad Pescarában, de ismeri a kapcsolatát Romával és ezért fél, hogy felhívják. Hát felhívták... Szóval ez egy szerelemből született döntés.

Akinek amúgy csak a győzelem, a bajnoki cím számít... akinek csak a győzelem az egyetlen érték, ez nem biztos, hogy Zemant akarja.
Akinek a becsület, a tisztesség, az alázat fontos értékek, akinek a foci egy szenvedély és érzelmek is, az Zemant akarja.
Jó nézni az olasz honlapok cikkei után a bejegyzéseket, amiben más csapatuk szurkolói, szimpatizánsai írják, hogy most kicsit a Romának is fognak szorítani.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.05.29. 11:04


Sabatiniék 800.000et ajánlottak Zemannak plusz bónuszok ő viszont 1.1 milliót szeretne plusz 1 milliót ha bejuttatja a csapatot a BL-be ami szerintem egy korrekt bónusz uh nem hinném, hogy sokáig húznák a tárgyalásokat
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.29. 10:36


Robben-ügyről tudunk valamit?

igen, hogy hápog :wink:

H Sabatini is arról beszél hogy Zemnat SZERETNÉK, akkor reméljük meg is szerzik
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.05.29. 09:34


uglykidjoe írta:Nagggyon-nagyon kíváncsi leszek Zemannal (már ha tényleg jön) a csapatra. Azért remélem nem kapunk olyan sok gólt mint idén, még ha kétszer-háromszor annyit is lövünk. Robben-ügyről tudunk valamit?

Felőlem nyerhetünk akár minden meccsen 3-2-re, 4-3-ra, stb :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.29. 08:52


azt mondta Sbatini, h. azért Zeman-t szeretnék, mert hasonló a felogása LE-vel, tehát a folytonosságot jelentené: azon az úton menne tovább, amit LE elkezdett.
Mondjuk a sok kapott gól ebből már tényleg megvan ! :) :(
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.05.29. 08:40


Biztos lehetsz benne, hogy sok gólt fogunk kapni, de reméljük, hogy sokkal többet rúgunk. Jöjjön Zeman és a totális foci!!!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.05.29. 07:12


Nagggyon-nagyon kíváncsi leszek Zemannal (már ha tényleg jön) a csapatra. Azért remélem nem kapunk olyan sok gólt mint idén, még ha kétszer-háromszor annyit is lövünk. Robben-ügyről tudunk valamit?
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.28. 21:17


Ja, úgy néz ki van (lesz) edzőnk.!!!!!

Baldini szinte mindenben megállapodott Zemannal, már csak a szerződés hosszán vitatkoznak.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.28. 19:48


bennem felmerül a kérdés, hogy ha zeman tényleg akkora korszakalkotó zseni, akkor miért nem kapott még normális csapatot a kezei a alá? az addig ok, hogy moggiék megakadályozták, hogy mondjuk a parma edzője legyen, vagy a roma-é, de a milanra, interre nem hiszem, hogy ekkora befolyásuk lenne. de ha mégis: miért nem vitte el valami angol-német-spanyol-francia csapat? oda csak nem ér el a kezük...

ezen felül én is várom, montellánál mindenképp jobb, meg lássunk legalább valami szórakoztatót, ha más nem is megy...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.05.28. 19:37


http://www.tuttomercatoweb.com/?action=read&id=355815
ha ezt a hírt jól értem, akkor már eléggé közel vagyunk Zemanhoz (vagy mekkora oltás lenne, ha másik olasz klub jelentené be hogy megvan Zeman :D)
más: állítólag 2,8 !!!!! millió eurót ajánlottunk Gagoért, míg a Real "érthetetlen okból" legalább 7et akar :D
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.28. 16:40


nálad a pont bigg.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.28. 15:46


calderoni írta:Majd most derül ki, hogy ki mozgatja a szálakat az olasz calcio-maffiában. Ha Zeman nálunk köt ki, akkor nem történt őrségváltás. Ha valami mondvacsinált indokkal nem lesz az ASR edzője, akkor ugyanazok irányítanak. Érdekes lesz.


Értem mire gondoltál, de szerintem elírtad: "nem történt őrségváltás" = "ugyanazok irányítanak", kihagytál egy nem-et.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.28. 15:29


Egye fene Zeman-t, ha ilyen 5-öket rugdosunk a Milánnak..:DDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.28. 12:30


Majd most derül ki, hogy ki mozgatja a szálakat az olasz calcio-maffiában. Ha Zeman nálunk köt ki, akkor nem történt őrségváltás. Ha valami mondvacsinált indokkal nem lesz az ASR edzője, akkor ugyanazok irányítanak. Érdekes lesz.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2012.05.28. 11:13


F72, köszi szépen az információkat Zeman-ról, ezek után remélem, hogy télleg jön szeretett csapatunk kispadjára. Elvileg a héten be kell, hogy jelentség az új edzőt, kíváncsian várom a fejleményeket. :)
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.05.28. 10:49


ha Zeman jön, szerintem hozza magával Marco-t is. :tenyérdörzsölősmile:
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.05.28. 10:32


Rolandoért meg 12 milliót ajánlottunk, de a Porto 15öt kér, az a különbség nem olyan sok
elvileg még esély van Verratti megszerzésére is
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.05.28. 10:01


Remek írás F72 :) köszönjük szépen

egy kérdésem lenne
http://www.pagineromaniste.com/castan-roma/

ez a cikk (ha a fordító igazat mond) már kész tényként említi, hogy 4 hónappal ezelőtt megvettük Dodo-t a Corinthianstól. Én erről nem is hallottam, de google barátom szinte első hírként adja ezt:
http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... oma-report

Ő elvileg balbunkó, Roberto Carlos hajas verziója. És egy csapattársát is megvennénk, Castant, ő belső védő. Hát majd kiderül.
Ha pedig eladnánk Osvaldot, szerintem nem szabad engedni, hogy a Juve bepróbálja Higuaint, hanem rá kell menni minél előbb. Valahogy jó lenne egy cash+Osvaldo for Higuain üzletet kierőszakolni. Bár Bl hiányában nem tudom mennyire jönne El Pipita :(
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.27. 22:55


Na végre F72! :wink:
Csak kivártam amíg írsz Zeman-témában. Nálad jobban úgyse vágja ezt senki.

Szóval összességében a Zeman-kérdezőknek ezt javasolnám elolvasni.

Kezdem sajnálni eskü a Pescarat ha eljön onnan. Cserbenhagyásos gázolás lenne kb feléjük, de egye fene, ha idejön. És igen, a keret alkalmas neki nagyon, Ferenc meg vagy beáll a sorba, vagy...

Szerintem soha senki nem fogja elfelejteni azt a szórakoztató játékot, amit a csapat produkált az idény során és biztos vagyok benne, ha eligazol a Romához, akkor ott is hasonlót fog csinálni."
ámen

Robben Rómában? vicc (akár ide akár a bugyifelébe)
újra az a kérdés merül fel: mi célból lépne vissza ekkorát?
költői kérdés volt...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.05.27. 22:32


CaPy írta:Hmm nem sokan vannak itt akik emlékeznek a Zeman korszakra...köztük én sem, 2000 óta drukkolok a Romanak, ha valaki tartana egy Zeman összefoglalót szerintem többen is okosabbak lennénk :)


http://www.youtube.com/watch?v=OiivJugfo9U
http://www.youtube.com/watch?v=mBFKxJm1s4o
http://www.youtube.com/watch?v=0OgzLRW-rWU
http://www.youtube.com/watch?v=1iSP7cSL ... re=related

Zeman több, mint egy edző... Egy szimbólum. Ezért imádták Leccében, Foggiában, Pescarában, Rómában... "Zemannal együtt a szisztéma ellen"... írták a leccei szurkolók egy hatalmas transzparensre.
Ugye ő volt aki felfedte az olasz labdarúgás számos visszásságát, a doppingot, az irányított, manipulált játékospiacot, a Moggi család befolyását és lehet hosszasan folytatni. Egyedül. Mert mindenki ellene volt, egy szisztémával vette fel a harcot, a szurkolók sokaságának szimpátiája volt csak vele. Ezért nem lehett ő edző a Roma után sehol. Mert a Moggi család és a játékospiacot ügyelő családok kiadták az utasítást, Zemant meg kell semmisíteni... Ameddig elért a kezük, addig erről gondoskodtak is.
Ahonnan mellesleg azért is távozott, mert tíz évvel később ugye kiderült (aki persze akkor is figyelte a Roma sorsát, annak teljesen nyilvánvaló volt akkor is...), mert ki lett adva, hogy a Romát sújtani kell, ahogy csak lehet a játékvezetőknek. S tíz évvel később kedvesen bevallják, hogy a Roma ellen kb. 15 mérkőzés eredményét befolyásoló hatalmas hibát vétettek a játékvezetők. Ezzel együtt abban az évben a Roma rúgta a legtöbb gólt, legtöbb beadás, legtöbb kapura rúgás... szinte minden statisztikában a Roma végzett az élen...

Szóval ő kicsit szimbóluma a korrupt, rothadt, pénzzel, doppinggal, megvett bírókkal, megvett mérkőzésekkel... áthatott olasz labdarúgás elleni harc küzdelmének. Mindemellett egy zseni.

96/97-ben a Roma nézhetetlen, ocsmány focit játszott, tragikus év volt. Eredmények és játék szempontjából is. '97 nyarán jött Zeman és változott meg minden, lett legtöbb rúgott gól, legszebb foci.

Hogy nem nyert? Kivel nyert volna Zeman? Melyik csapatával kellett volna? Hol játszottak nála igazi, nagy sztárok? Delvecchiót ugyan én nagyon kedveltem, egy hajtós, lekes játékos volt, de techikailag nem egy Cristiano Ronaldo. Na amikor ő volt a csatár, Zemannal megrúgta ő is a 18 gólját. Ha ott akkor egy Montella, egy Batistuta játszik, akkor 40 gólt lő Zemannal...

Akik a keze alatt a legtöbbet tudnak fejlődni: tehetséges, fiatal játékosok, akikből képes kihozni a legtöbbet. A Pescara 20 éves, előző évben még ismeretlen nevű játékosokkal lett bajnok. Lamela, Bojan, Borini, Pjanic... ha Zeman van olyan csapat, akinél alkothatna, akkor az pont a mostani ASR. December, január, február hónapok a kritikusak, olyan a felkészülés, hogy valamiért akkor mindig van egy kisebb hullámvölgy, de előtte és tavasszal a Juventus is 5-öt kap majd...

Néztem egy interjút vele most a pescarai edzősködésének idényében. A riporter kérdezi, hogy sok játékos panaszkodik, hogy nem bírják az edzéseket, a hajtást, a sok futást. Erre a szokásos rezzenéstelen arckifejezésével: nem is értem, mit akarnak... én minden reggel látom, hogy a tengerparton már reggel futnak az emberek. Ezek meg 20 évesek és ráadásul sok pénzt is kapnak érte...

A legjobban amúgy Roberto Pruzzo fejezte ki a lényeget: "Zeman a kora ellenére a legmodernebb edző, amit a piac kínál. Ha nézed a Pescara játékát, egy az olasz foci számára teljesen új dolgokat láthatsz. A Romának ráadásul olyan játékosai vannak, akik pont illeszkednek ehhez a játékhoz. Viszont a munkavégzése már nem mindenkinek való, ez problémát is jelenthet."
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.05.27. 22:03


Végül is.. Róma városa..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.27. 17:25


slider írta:Legújabb pletyka: Állítólag Robben Rómába tart és nagyobb fizetést kap majd, mint Münchenben. :D :D :D Már tényleg csak ez az egoista, üveglábú pöcs hiányzik innen. :D

eddig mindenkinek igyekeztünk kurtítani a fizetésén, szal sztem a Lazióba tart :mrgreen:
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.27. 17:01


Legújabb pletyka: Állítólag Robben Rómába tart és nagyobb fizetést kap majd, mint Münchenben. :D :D :D Már tényleg csak ez az egoista, üveglábú pöcs hiányzik innen. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég