Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: remus Dátum: 2012.05.10. 07:39


Palacio csak akkor jöjjön, ha a szerződésében benne lesz az, hogy le vágatnia azt az idétlen copfját. Engem ne égessen!!!
FORZA ROMA !!!
remus
 
Hozzászólások: 497
Csatlakozott: 2007.02.26. 10:42
Tartózkodási hely: Szigetvár

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.10. 05:19


nem kell se mexes se aquilani, keressenek maguknak máshol hajlékot! :mrgreen:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.09. 23:22


http://www.forza-roma.com/48432/licenza ... llolimpico

jól értelmezem, hogy az olimpicoban csak mi fogunk játszani, a lazio pedig palermoban?
ezt hogy? és vajh miért? kinek jó? stb..
ha csak európai kupákról van szó, pl mi és a catania miért vgyunk felsorolva?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.09. 22:23


BRÉKING NYÚZ!
a calciomercato szerint ma találkozott Montella és baldini. meg is állapodtak, aláíeásra kész a 2 éves szerződés.
eddig még nem jött rá cáfolat.....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.09. 20:20


inkább lajos mint montella és inkább montella mint pioli
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.09. 20:05


bigg írta:
slider írta:Montellával és Piolival tökéletesen egyetértek, nekem is ez a véleményem róluk. Montella mondjuk jöhetne, de csak később, amikor már nem lesznek itt a haverjai. Félő, hogy Tottiék állítanák össze a kezdőt.


És kik azok a haverok?
Totti, Taddei idén is kezdő volt.
Ott van még Cassetti és Perotta, szóval kettejükre gondolsz???


Mind a négyükre gondoltam. Montellánál bérelt helyük volt a csapatban, és attól félek, hogy továbbra is lenne, pedig csak Totti üti már meg a szintet. De mondom, nincs bajom Montellával, csak nyugodtabb lennék, ha kicsit később jönne ide. Elég fiatal, bőven van még ideje, hogy nálunk bizonyítson.

Aquilani írta:Megmondom őszintén, hogy komolyabb csatárra számítottam nyáron, mint Palacio :D Már tavaly is le akartuk igazolni, de nem értem miért...


Ezért írtam korábban, hogy lehetőleg olyan edző jöjjön, aki azonnal megvétózza ezeket az eleve halva született ötleteket.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.09. 19:39


Fantomasso írta:Valencianak mar megvan az uj edzője, Unay Emeryt akit szintén szóbahoztak velünk de végül a Spartak Moscowhoz fog kerülni, egy ujonc, bizonyos Mauricio Pellegrino fogja váltani aki korábban hosszu éveket játszott a csapatnál mint védő. Boasnak nem tudok más kérőjéröl rajtunk kivül, eddig nem voltam lekes érdte de bevallom elfelejtetem hogy egy évig olaszban is tevékenykedett mint Mourinho aszisztense az Internél, igy már egy kicsit bizokodobb lennék vele szeben, egyetlen hiányossága talán hogy tulságosan uriember az olasz focihoz.


A Valencia szóvívője, Riccardo Lazzari egy spanyol rádiónak beszélt a portugál edző megkereséséről, de a Denevérek sajtósa szerint lecsúsztak a szakemberről.

"Tudjuk, hogy a Valencia és André Villas-Boas felvette egymással a kapcsolatot, de ennél tovább nem sikerült jutni, mivel a portugálnak már volt 'valami a kezében'. Ebben a pillanatban nem tudom megmondani, hogy AVB megállapodott-e már valakivel, de az biztos, hogy a Valenciát valaki megelőzte" - nyilatkozta sejtelmesen Lazzari.
( http://www.hatharom.hu/article/26a2fd-a ... ar-foglalt )
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.05.09. 18:55


Valencianak mar megvan az uj edzője, Unay Emeryt akit szintén szóbahoztak velünk de végül a Spartak Moscowhoz fog kerülni, egy ujonc, bizonyos Mauricio Pellegrino fogja váltani aki korábban hosszu éveket játszott a csapatnál mint védő. Boasnak nem tudok más kérőjéröl rajtunk kivül, eddig nem voltam lelkes érdte de bevallom elfelejtetem hogy egy évig olaszban is tevékenykedett mint Mourinho aszisztense az Internél, igy már egy kicsit bizokodobb lennék vele szeben, egyetlen hiányossága talán hogy tulságosan uriember az olasz focihoz.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Fantomasso 2012.05.09. 19:46-kor.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.09. 17:42


slider írta:Ha bárkit választhatnék, Bielsát hoznám ide, szerintem az egyik legjobb edző manapság

Ott a pont. Én is vele kezdeném a tárgyalásokat. Elég elszántnak és keménykezűnek néz ki, nem Ferkó állítaná össze a kezdőt az biztos. Most kezdte a munkát a Bilbaonál, nem valószínű, hogy otthagyná értünk. Pioliban nem tudom mit látnak/ mit keresnek. Montella még zöldfülű, a legjobb helyen van: középcsapatnál tanulja a szakmát, ahol nincsenek nagy elvárások. A félisten Boas ugyanolyan zöld, mint Montella, csak jobb a marketingje. Bielsa, Zeman, Spalletti.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2012.05.09. 17:05


Megmondom őszintén, hogy komolyabb csatárra számítottam nyáron, mint Palacio :D Már tavaly is le akartuk igazolni, de nem értem miért... http://www.azzurri.co.hu/Roma/Palacio-e ... ana-a-Roma
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.09. 16:53


slider írta:Montellával és Piolival tökéletesen egyetértek, nekem is ez a véleményem róluk. Montella mondjuk jöhetne, de csak később, amikor már nem lesznek itt a haverjai. Félő, hogy Tottiék állítanák össze a kezdőt.


És kik azok a haverok?
Totti, Taddei idén is kezdő volt.
Ott van még Cassetti és Perotta, szóval kettejükre gondolsz???
Ha igaz Van der Wiel érkezése, akkor marad Perotta... a lényeg hogy már most sincsenek számításba vehető haverok, ez nem lehet ok.
Spalletti-ről sajna szó sincs, akkor már jöjjön Montella, ismeri a környezetet, tudja mi az a Roma, a Catania-ból is kihozta a maximumot, tehát nem lehet rossz edző.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.05.09. 16:07


Spá biztos nagyon unhatja már azt a kutya hideget, hozzuk már haza a melegbe! :)
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.09. 15:34


Nilyván nagyon jó edző, ezt már bizonyította. De a Chelsea-vel sajnos azt is, hogy a "szenátorok"-kal szemben nem tud tekintélyt szerezni magának. Vsz nem a kora miatt, hanem mert egyszerűen nem olyan tipusú személyiség.
Úgyhogy én én ezért tartok tőle, hogy vele cseberből vederbe esünk.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.09. 15:17


dolgozott Olaszországban, ismeri a bajnokságot és tökéletesen beszél olaszul
ezt én magam is mindig elfelejtem róla :oops:

Egyébként a Valenciánál azt nyilatkozták hogy Boast szerették volna a padra, de valaki megelőzte őket...
Adja az ég hogy mi legyünk!
Mondjuk most ebben a pillanatban azt érzem hogy vele is befürödnénk majd. Okot nem tudok, de most így érzem. Mégis őt akarom! :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.09. 14:26


Pioli eddig semmit nem mutatott, Monti visszahozni sztem hülyeség lenne, és szerintem nem is fogják. Ha tényleg igazak a hírek hogy LE felmond a meccs után akkor szerintem 80% hogy Villas-Boas jön...Egyébként a Valenciánál azt nyilatkozták hogy Boast szerették volna a padra, de valaki megelőzte őket...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.09. 13:08


tudod ki, a fő haverja? Hát Delio Rossi. és őt tuti nem hozhatja, azt ő is tudja :)
Különben néhány utalásból az derül ki, hogy Baldni és Sabatini között nem tökéletes az összhang, és edzőkérdésben is más az álláspontjuk.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.09. 12:20


Tottika84 írta:Nagyon nem lenne jo Montella mert meg mindig tul sok a HAVER a keretben,Stefano Pioli semit nem mutatott sehol huzamosabb ideig ha ebbol a 3-masbol kell valasztani akkor Boas nekem leggalabis,de ha a Chelsea nem tart igenyt Di Matteora o is jo lenne nekunk fiatal dolgozott nagy edzokel es bl dontobe vite a nem a leggjobb formajat mutato kekeket,meg fa cupat is be huzta (ez sajat velemeny nem kell le hurogni)

kivancsian varom a fejlemenyeket


Montellával és Piolival tökéletesen egyetértek, nekem is ez a véleményem róluk. Montella mondjuk jöhetne, de csak később, amikor már nem lesznek itt a haverjai. Félő, hogy Tottiék állítanák össze a kezdőt. Di Matteo egyelőre annyit mutatott, hogy 11 ( később 10) emberrel védekezve kibekkelte a barcát. A játékuk viszont nézhetetlen és ráadásul továbbra sem eredményes annyira, hogy bl-t érő helyen végezzenek. Lehet, hogy nem értetek egyet, de engem egyáltalán nem nyűgözött le. Amúgy észrevettétek, hogy miután Boast kirúgták hirtelen mindenki elkezdett futni a Chelsea-nél...

Ha bárkit választhatnék, Bielsát hoznám ide, szerintem az egyik legjobb edző manapság, de kétlem, hogy meg lehetne szerezni. A megnevezett névsorból viszont egyértelműen Boas a legjobb választás. FELNŐTT bajnokságot nyert + Uefa kupát, dolgozott Olaszországban, ismeri a bajnokságot és tökéletesen beszél olaszul. Egyedül Sab-tól félek, mármint, hogy idehozza a Palermós haverjait (pl.: Pioli), velük nem hiszem, hogy feljebb jutunk.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.09. 11:48


Nagyon nem lenne jo Montella mert meg mindig tul sok a HAVER a keretben,Stefano Pioli semit nem mutatott sehol huzamosabb ideig ha ebbol a 3-masbol kell valasztani akkor Boas nekem leggalabis,de ha a Chelsea nem tart igenyt Di Matteora o is jo lenne nekunk fiatal dolgozott nagy edzokel es bl dontobe vite a nem a leggjobb formajat mutato kekeket,meg fa cupat is be huzta (ez sajat velemeny nem kell le hurogni)

kivancsian varom a fejlemenyeket
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.09. 11:18


lustaságot leküzdve (meló közben) utánanéztem
valóban, 02/03-ban Milan ellen buktuk a kupadöntőt 04/05-ben az Inter ellen
UEFA-ban előbb a Villareal utóbb a Middlesbrough ellen estünk ki

ja és köszi a válazsokat, focimemóriám kb nulla (ami fura mert amúgy meg kiváló)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.05.09. 11:15


Pontosan, akkor kupadöntősök voltunk mindkét alkalommal
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2012.05.09. 11:21-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.09. 11:08


Trigoria írta:
hiszen a Roma az elmúlt 15 évben mindig szerepelt nemzetközi kupában, jövőre azonban nem fog.

lusta vagyok most utánanézni, de feree te biztos vágod
amikor jópáréve sokszor lettünk nyolcadikak, akkor is tuti indultunk kupában?



En ugy emlekszem a mikor 8.kok letunk akkor is kupa dontosok voltunk ezert indultunk nemzetkozi kupaban
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.09. 11:00


hiszen a Roma az elmúlt 15 évben mindig szerepelt nemzetközi kupában, jövőre azonban nem fog.

lusta vagyok most utánanézni, de feree te biztos vágod
amikor jópáréve kétszer lettünk nyolcadikak (02/03, 04/05), akkor is tuti indultunk kupában?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.09. 07:54


Hoppáré, a cds szerint állítólag Lali lemond a Cesena meccs után és távozik, ok > stresszes a római meló :-))) meg tán a család is ezt kívánja/óhajtja...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.08. 21:47


a milyen már, hogy 3 évre?! idejön, letol 1 évet, és máris lehet vele újratárgyali és meghosszabbítani azt a szerződést..... :) :) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.05.08. 10:10


[akkor bocsi! Fene se tudja már mennyi idős vagy! Én a Mókus örsöt vezettem! :D ] - Trigo
(jobb, ha nem tudod, öcskös :))
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára fradista romanista 2012.05.09. 06:50-kor.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég