Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Csebi Dátum: 2019.12.21. 22:27


tomm írta:Pellegrini eladasa nem epp biztato. De igen, orulni kell,amig lehet,mert megint eladunk nehany kulcsjatekost, ettol szetesik a csapat, jon egy kis lejtmenet, mindenki szidja az edzot, majd ki is teszik, lehet. Aztan kezdodik minden elolrol. Ha elegszer megismetlodott, petrarchi is megy.


Itt a pont! Sajnos....
Csebi
 
Hozzászólások: 54
Csatlakozott: 2019.09.22. 11:41

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.12.21. 22:16


Pellegrini eladasa nem epp biztato. De igen, orulni kell,amig lehet,mert megint eladunk nehany kulcsjatekost, ettol szetesik a csapat, jon egy kis lejtmenet, mindenki szidja az edzot, majd ki is teszik, lehet. Aztan kezdodik minden elolrol. Ha elegszer megismetlodott, petrarchi is megy.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.21. 21:54


Trigoria írta: Ezt egy egy meccs és győzelem nem feledteti.

ha nem is feledteti, mert pl. én sem feledem, de hogy folyton károgni...az sem egészséges. vagy ha nem is folyton, de olyankor, amikor kicsit megy a szekér, ha bődületes lendület nincs is, de gurul, főleg úgy, hogy a múltról Fonseca és Petrachi egy cseppet sem tehet. Amit pedig most csináltak/csinálnak, nem károgásra ad okot. Pont a bizakodásra.
Aztán simán lehet, hogy Pallotta ezt az egész optimizmust hazab*ssza valami újabb hülye döntéssel, de addig lehessünk bizakodóak. És legyünk is! Mert lássuk be, a tavaszi események után nagyon sokan látták kilátástalannak a helyzetet, sokan vizionáltak szomorú jövőt nem csak hosszú, de már rövidebb távon is, és ehhez képest pont nem jött még el a világvége. Hogy ez csak mák lenne? Szerintem nem, ez Petrachi és Fonseca munkájának köszönhető. Sokan hagyták el a süllyedőnek tűnő hajót tavasszal és nyáron, de volt, aki maradt, és egyelőre úgy tűnik, hogy akár még egy jó év is kisülhet az egészből. Én sem hittem volna, tényleg nem így nézett ki, még szeptemberben sem, de ideje észrevenni, hogy amit Petrachi és Fonseca csinálnak, az működik, az jó. Tessék örülni neki.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.21. 21:06


Indokolatlanul negatív a hangulat a fórumon. A nagy hajók lassan fordulnak, de a csapatunk hajója nyáron fordult és most végre jó irányba halad.

https://hajozas.hu/magazin/kulfold/ossz ... AJjAUR1X_c
:D :D :D
nesze neked jó irány meg lassú fordulás
remélem ezt nem Petrachi vezeti

a fórumon meg azért negatív a hangulat sokszor, amit a klubbal és a csapattal tettek az utóbbi két évben kb. Ezt egy egy meccs és győzelem nem feledteti.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.21. 17:24


Schick megint beköszönt. Nem gyenge a mutatója a srácnak.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.21. 16:09


Nálam kevés optimistább ember van itt a fórumon :)
Én is tartottam év elején Fonsecatól, és hogy lesz-e normális csapat, és már készítettem magam a középmezőnyhöz, meg a SPAL, Lecce stb elleni zakókhoz, de bíztam, végig bíztam, és most nagyon boldog és büszke Romanista vagyok. Persze DDR távoztatása mai napig fáj, de az nem Petrachi és Fonseca sara. Az ő munkájuk eddig maximálisan pozitív.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2019.12.21. 16:04


Tök elégedett vagyok Petrarchival. Ott vagyunk a 4-ben, szépen játszik a csapat, a fiatalok működnek, az öltözői hangulat rendben és azokat a tipikusan elbaszós meccskeet is hozzuk, amelyeken korábban ikszeltünk vagy kikaptunk. Februárban egy hetest kaptunk a Fiorentinától, most lemostuk őket. Indokolatlanul negatív a hangulat a fórumon. A nagy hajók lassan fordulnak, de a csapatunk hajója nyáron fordult és most végre jó irányba halad. Várjátok ki. Még ha nem is ebben a szezonban, de újra látok reményt a bajnoki címre.

2-3 hete mondtam, hogy Flo kap esélyt Fonsecatól, s lám. Van okunk optimistának lenni. (Ünder is fog még sokat játszani ebben a szezonban)
Grande Roma.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.21. 15:37


És ha belegondolok, hogy előbb kib*sztak egy Strootmant, majd egy DDR-t is egy Nzonziért... hááát, nem kicsit leszek pipa
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2019.12.21. 00:43


Eleve nem sima kölcsön kellett volna, hanem opciós.
Nyilván ezt akarnánk mindig, de gondolom vagy sima kölcsön vagy vétel volt a két lehetőség, amit kaptunk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.12.20. 22:50


Mielőtt eladnád az autódat, nem fogsz mindent megcsinalni rajta, sőt. Készüljünk fel arra, hogy nagy pénzmozgás itt nem lesz. Nyilványosan árulják a csapatot, egyértelmű itt a cél.

Amúgy igen vicc, hogy Smallingot nem igazoltuk le. Eleve nem sima kölcsön kellett volna, hanem opciós.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Augustus C. Dátum: 2019.12.20. 17:28


http://www.nemzetisport.hu/minden_mas_foci/galatasaray-kitettek-a-keretbol-a-francia-vilagbajnokot-2737619
Egy hetes hír, de Mr. Alibipasszkirály Nzonzi a Galatában is alkot. Nála volt az, h 1 szezonnal azután h megvettük 30 millióért, ő fogta, oszt nem jelent meg a Roma edzésén, azért, mert azt akarta, h adjuk el vagy kölcsönbe... :(

http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdarugas/roma-azt-akarja-hogy-eladjak-nem-jelent-meg-a-felkeszulesen-2708153
Ingyen kölcsönadtuk a Galatának ezt a 30 millás világbajnok játékost (mert mi olyan rendesek vagyunk), akik most már 16 (!) helyett 13-ért vihetnék - de nem fogják, mert oda is kevés (nem nézek török bajnokikat, de a Real-Galata meccsen a Madrid az ő hibája miatt kapott tizenegyest, amit be is lőttek, meg véletlenül csak nem kerül ki valaki a Galata kedőjéből). Nálunk meg a középhátvéd Mancininek kellett egy hónapig középpályást játszania.. ami önmagában elképesztő..

Közben valamelyik meccsen mondta az egyik kommentátor, h állítólag nem tudunk 15 milliót adni az amúgy bevált Smallingért, és ilyen 11+1.5-ökkel trükközünk... :D A mai világban egy Smallingot (akit a Transfermarkt 20 millióra tesz) abszolút megérné megvenni 15-ért, vagy 3-4 évig biztos jó lenne még. Állítom egy Brescia vagy egy Samp is SIMÁN megvette volna már. Mi nem. Na, az ilyen teljesen hasznavehetetlen-pénzégetős, 30-40 milliós Pastores, NZonzis, Shickes igazolások miatt gondolom azt, h Pallotta bedurcizott, és most még mielőtt megválna a csapattól, az a cél (az elmúlt 1-2 év mercatoja alapján legalábbis), h minél jobban szétbarmolják előtte az AS Romat. Vagy mégis mi ezekre a logikus magyarázat? Nincs a Földön még egy ilyen csapat, aki ilyen rosszul igazolna, Monchi ide vagy Petrachi oda. Sajnálom h mindig ide lyukadok ki, de az ilyenek miatt vagyok a legfrusztráltabb. :S :mrgreen:
I found Rome a city of bricks and left it a city of marble.
Avatar
Augustus C.
 
Hozzászólások: 139
Csatlakozott: 2019.05.29. 07:17

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.19. 12:39


Így van, de szépen alátámasztja azt, amit a pályán látok.
Soha nem ítélnék meg egy játékost tisztán statisztikák alapján. De jó látni bennük a megerősítést. Az adat viszont kevés, így valóban nagy a véletlenek, szerencsék, pechek torzítása. De ettől még bőven van releváns információtartalma.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.12.19. 09:19


Ennek a statnak akkor van ertelme, ha melle teszel meg masik 50 statot. Onmagaban csak egy jopofa marhasag.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2019.12.19. 08:59


A rotáció, EL és a sérülések... Egyáltalán nem mindegy, hogy a SPAL ellen vagy az Inter ellen játszunk. Előbbi esetében szerepet kaphat peremember is. Vagy mi van ha 5 kulcsjátékos is sérült. Lehetsz rohadt jó, de a csapat kikap.
Ennek a statnak akkor lenne értelme, ha mindenki egészséges és ha mindenki egyszerre játszana 90 percet. Így bízzuk az edzőre és a ds-re.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2019.12.18. 20:38



A lényeg, hogy Pelle, Kluivert és Diawara többet használ mint árt. Fazio, Ünder, Florenzi és Pau Lopez pedig többet árt mint használ.


Ez egeszen egyszeruen nem igaz.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2019.12.18. 19:21


Ez a szorzó azért nem lehet jó, mert egy rohadt SPAL ellen is iszonyat nehéz meccset lehet játszani.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2019.12.18. 16:06


Köszi a statisztikákat F. TOTTI. Pellegrini tippeltem mikor olvastam, egyértelműen ő lett a csapat vezére (mivel Dzeko képtelen erre).
Ezek szerint a számok is ezt mutatják. Diawara mondjuk meglepett. Szerintem ő nem alap kezdő, csak Cristante miatt játszik.

De sokszor azt is érdemes lenne nézni, hogy ki mikor ki ellen játszott és azt is súlyozni. Top7 ellenfél ellen 3-as szorzó, 8-14-ig 2-es szorzó és 15-20-ig 1-es szorzó tehát semmi.

Amúgy a kezdő amit hoztál, igazából az is a csapatunk. Tehát papíron Cetin helyett persze Mancini, de ennek kellene lennie. Az már más kérdés, hogy Pastore szélen 0,igaz sokszor a pálya közepén is, ezért van helyette Zaniolo. De ha év elején kérdeztek, akkor nálam Ünder a kezdő, csak ugye most még lábadozik, de jó lesz ő.

A lényeg, hogy Pelle, Kluivert és Diawara többet használ mint árt. Fazio, Ünder, Florenzi és Pau Lopez pedig többet árt mint használ.

Pedig Pau Lopez jó kapusnak tűnik. Florenzi nélkül pedig nem vertük volna el a SPAL-t.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.12.18. 14:02


Off
Igen, felületesen olvastam el az első kommentedet, az 1,86-1,00 gólkülönbséget egyszerűen 1,86-os arányként kezeltem, nem vettem észre hogy a kérdés kifejezetten a 0,86-os gólkülönbségre vonatkozott.
Nameg a táblázatból amit találtam arányt számolni is könnyebb volt.
De amúgyis ez csak statisztika, ígyis úgyis torzít :)
On
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.18. 08:58


Kiteszem a szűrés nélküli súlyozott listát is, hogy a perememberek értékét is lássátok:
Player /90 gólkül, korr
Pellegrini 0,26
Mirante 0,26
Diawara 0,22
Cetin 0,17
Kluivert 0,15
Smalling 0,10
Spinazzola 0,07
Dzeko 0,07
Pastore 0,05
Kolarov 0,05
Santon 0,05
Mancini 0,02
Veretout 0,01
Zaniolo 0,00
AS Roma 0,00
Pau Lopez -0,04
Mhkitaryan -0,16
Fazio -0,22
Cristante -0,22
Florenzi -0,26
Perotti -0,27
Juan Jesus -0,32
Antonucci -0,33
Cengiz Under -0,38
Kalinic -0,70

A legjobb kezdőnk ez alapján:
Mirante- Spinazzola, Cetin, Smalling, Kolarov - Diawara, Mancini/Veretout - Kluivert, Pellegrini, Pastore - Dzeko. Velük 1,80-0,8-ra nyernénk a meccseinket, azaz a támadójátékunk nem jobb, de lényegesen kevesebb gólt kaptunk volna.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.18. 08:52


ericcartmen írta:Én ebből dolgoztam
https://www.datawrapper.de/_/7mEWj/
Nem pont ugyanígy mutatja, de ebből számoltam egységnyi idő alatti lőtt / kapott gól aranyt.
Eszerint egyedül Under van 1 alatt es egyedül Pastore van 3 fölött.

OFF
Az adatbázis rendben van, de ha a perceket osztod el egymással, akkor nem a gólkülönbség jön ki, hanem hogy hányszor annyi gólt rúgunk a csávóval, mint amennyit kapunk vele.
A hányadosa pl 4 lenne (és ezzel vezetné a listádat) egy olyan játékosnak, akivel meccsenként 0,4 gólt rúgunk és csak 0,1 gólt kapunk. De az ő gólkülönbsége csak 0,3, azaz közel ikszre hozza a játékperceit.
Ugyanakkor ha valakivel 4 gólt rúgunk, de 2-t kapunk, annak csak 2-es szorzója van a listádon, azaz sokkal hátrébb sorolod, pedig a játékperceit 2 góllal nyerjük. És ez utóbbi sokkal fontosabb. Ezért számoltam én 90 percre a rúgott és kapott gólokat.
ON
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2019.12.18. 08:26


Én ebből dolgoztam
https://www.datawrapper.de/_/7mEWj/
Nem pont ugyanígy mutatja, de ebből számoltam egységnyi idő alatti lőtt / kapott gól aranyt.
Eszerint egyedül Under van 1 alatt es egyedül Pastore van 3 fölött.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.18. 00:39


... és akkor jöjjön az igazi tuti lista, ahol a kapott gólok és a rúgott gólok súlya, a poszthoz van kötve.
Pl a kapusnál 0%-kal van figyelembe véve a rúgott gól, 100%-kal a kapott.
Az ékeknél ez 80/20
A szélső védőknél 30/70, kivéve kolarovnál a pontrúgások miatt 40/60.
A DMeknél vegyes mert pl alapból 40/60, de Veretout 50/50.
A CD-knél 20/80, de Mancinié a sok DM perc miatt 30/70.
stb
Nyilván vitatható súlyszámok ezek, de a valósághoz sokkal közelebb visznek.

Player /90 gólkül, korr
Pellegrini 0,26
Diawara 0,22
Kluivert 0,15
Smalling 0,10
Spinazzola 0,07
Dzeko 0,07
Pastore 0,05
Kolarov 0,05
Santon 0,05
Mancini 0,02
Veretout 0,01
Zaniolo 0,00
AS Roma 0,00
Pau Lopez -0,04
Fazio -0,22
Cristante -0,22
Florenzi -0,26


És ezzel a listával kb 90%ban egyet is értek. Az első négynek tessék 5 évre szerződést adni, záradékok nélkül. Flonak kivételként szintén. Velük meg is van a kezdőnk fele. Pau Lopezt majd csak megtanítják védeni. 6 hely foglalt. Fazio és Cristante távozzon de azonnal, a többi meg majd alakul oszt jók is vagyunk :)
(az értékek azt mutatják, hogy a csapatátlaghoz képest milyen a mutatója vkinek. Ezért nulla az AS Roma. A pozitívak felfelé húznak, a negatívak lefelé)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.18. 00:18


És a támadóink:
Player /90 rúgott gól
Kluivert 2,05
Dzeko 1,97
Cengiz Under 1,9
Zaniolo 1,76
Mhkitaryan 1,7
Antonucci 1,7
Pastore 1,62
Perotti 1,5
Kalinic 1,0
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.18. 00:14


De a szumma listát jelentősen árnyalja, ha a védőknél csak a kapott gólok alapján rangsorolunk, a támadóknál meg a rúgott gólok alapján. Itt a szűretlen védő lista:
Player /90 kapott gól
Spinazzola 0,68
Mirante 0,7
Smalling 0,79
Cetin 0,8
Mancini 0,89
Santon 0,94
Kolarov 0,96
Pau Lopez 1,04
Fazio 1,31
Florenzi 1,41
Juan Jesus 1,9
Ez alapján látszik, hogy Jesus miért nem atomkezdő és kicsit magyarázza Spinazzola játékát is, amit így elsőre nem nagyon vettem le. Bár a szélsővédőkre a rúgott gólokban is komoly szerep hárul. Abban Spinazzola messze szarabb, mint a többi fullbackünk.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára F.Totti 2019.12.18. 00:43-kor.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2019.12.17. 23:58


Na akkor jöjjön a válasz. Van benne némi fun fact, azért is dobtam be. Ha nem szűrjük ki a keveset játszókat (pont ahogy fantasista sem tette), akkor Juan Jesus a legjobb. Vele 3,7-1,9-re nyertük volna minden meccsünket, azaz +1,87 a /90es mutatója. Több, mint kétszer jobb a csapatátlagnál. Ugyanezen a szűretlen listán Cetin a negyedik +1,27-tel. DE hogy a véletlen faktor kiszűrjem és közelítsünk a valós, teljesítményarányos képhez, csak a 6 meccsnél, azaz 540 percnél többet játszókat rangsoroltam. JJ pl azért első mert vele messze a legtöbb gólt rúgnánk... amihez persze leginkább semmi köze. Így a 6 meccs felettiek rangsora:
Player /90 gólkülönbség
Diawara 1,31
Pellegrini 1,29
Kluivert 1,13
Pastore 1,12
Zaniolo 1,00
Kolarov 0,97
Santon 0,94
Pau Lopez 0,93
Dzeko 0,88
Veretout 0,87
AS Roma 0,86
Mancini 0,78
Smalling 0,71
Fazio 0,69
Spinazzola 0,68
Florenzi 0,54
Cristante 0,51

Magyarán Diawara és Pellegrini a két alapkő. Ők nélkülözhetetlenek az eredményes szereplésünkhöz. Kluivert és Pastore kicsit lemaradva követi őket fej-fej mellett. Négyüket mindig játszatni kellene.
A lista enigmája Smalling. Az alatta lévőkről kb kapásból mondtam volna, hogy nem jók. Persze Flo ettől függetlenül kötelező tartozéka a kezdőnek :)

Eric, honnan voltak az adataid? Ünder tényleg kimagaslóan a legszarabb játékosunk (ha nem szűrünk). Egyedül ő mínuszos, de ő vastagon: -0,48 a szummája. De ahogy látod, nálam nem Pastore nyer, bár közel van az elejéhez.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron