Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.17. 18:45


hát sztem akkor is elég durva, Torres is nagy 'pool-os volt mikor az atletico madridba tolta viszont ő sem tetováltatta magára csak egy karkötőt hordott amire ez a never walk alone ba*zás volt írva...azért szerintem ez a tatto elég korai volt a részéről. sztem 95% hogy soha nem lesz pool játékos lehet ezzel akart nyalizni ...remélem többet nem látjuk az első csapatba
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.17. 17:00


igazából lexarom a tetoválását, eddig is vmiért az ivódott belém hogy egy nagyképű fax lehet - aki amikor lehetőséget kapott akkor is csalódást okozott - ezt a közeljövőben se fogom másképp gondolni róla....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.17. 16:52


reaosns(Roma bella) írta:itt egy 'pool szopó :D


Ilyenkor büszke magára? Igazi hülyegyerek.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.17. 16:20


itt egy 'pool szopó :D
Csatolmányok
viviani.jpg
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.17. 13:38


azért lippihez tegyük még hozzá, hogy az iszonyatos pénz mellett amit gondolom kapni fog, ő lesz kb a kinai foci megújitója, felvirágoztatója, atyja stb.
nem éppen hálátlan feladat a jelenkori kina egyik hősének lenni. biztos tejhatalmat kap, a pénz meg még véletlenül sem akadály.... azt hiszem én is inkább azt választanám, minthogy azon fájjon a fejem, hogy totti megsérdtődik-e, ha nem kezdő, meg, hogy sikerül-e elhozni valami középszerű védőt, hogy ne rosi bohóckodjon jobbhátul, nem is beszélve a sok idióta szurkolóról, akiknek várhatóan nem tetszene napolis, interes, de főleg juve-s múltja miatt...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.17. 13:36


Úgy néz ki, Gago-t végleg megszerezzük a reáltól.

http://www.tuttomercatoweb.com/roma/?ac ... tmw=353163
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.17. 13:11


reaosns(Roma bella) írta:hozzuk el Owent az MU-tól :D:D ingyér van nyáron :D idei mérlege 4 meccs 3 gól...imponáló :D


Nem rossz ötlet, legalább elmondhatnánk, hogy van egy aranylabdás játékosunk. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.17. 13:09


miért nem hozzánk jött Lippi?
Mert nálunk meg kéne felelnie a nem kis elvárásoknak. Ő meg inkább nyaral és pénzt keres most.
elég ha belenézünk a hírbe:
A Kuangcsou Evergrande 2011-ben azzal került a figyelem középpontjába, hogy leszerződtette az argentin Darío Concát és a brazil Cléót, és előbbit a világ egyik legjobban fizetett labdarúgójává tette. A kínai csapat a napokban tovább erősített: bejelentették, hogy az együtteshez érkezik a Borussia Dortmund paraguayi csatára, Lucas Barrios.

Van ott pénz dögivel. Olyan 4-5x annyit kereshet szerintem mint nálunk kapna.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.17. 12:08


hozzuk el Owent az MU-tól :D:D ingyér van nyáron :D idei mérlege 4 meccs 3 gól...imponáló :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.05.17. 07:49


En ugy gondolom akkor inkab mar Lajos mint Monti ha tenyleg o jon akkor a kovetkezo szezon is jol el lessz b....va.
Normalis jatekos nem fog jonni Pjanic is el akkar meni a nyilatkozatabol ezt olvasom ki,meg egy ijen szezon es Lameila is el fog meni de nem baj mert vanekunk egy Taddei-unk o ra lehet epitkezni :):):):):):)
Sajnalom de kinomban mar nevetek 15 eve mindig indultunk nemzetkozi kupakban mara mar ez sincs.Sabatiniek egy eros kozepcsapatott fognak csinalni.
Piciket a zsebe nyulnanak es hoznanak egy olyan edzott aki mar le rakott valamit az asztalra meg ket vedot egy befejezo csatart es ez a csapat biztos hogy dobogos lenne de igy marad 6-12 hej jovore is de varjuk ki milessz a vege.

Forza Capitano
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.16. 20:04


Akkor VdW nem jön ezek szerint, ami szomorú, de attól félek a BL indulás hiányában mindenkivel így fogunk járni :/ Elia amúgy meglépne a Juventusból a mellőzöttség miatt, én azért becsengetnék. A másik dolog ez a Palacio mánia, miért boronálnak mindig össze vele minket? :D az ilyen játékosok reálisak ezek szerint. A másik aki még eszembe jutott a védelme César Azpilicueta, egész jó jobb bunkó és nem hiszem, hogy óriási összeg lenne (am 22 éves). Bár amikor ilyenek jutnak eszembe, akkor rájövök, tökéletes kacsákat tudnék én is írni bármelyik újságnak :D :D
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.16. 14:12


sztem vagy meg sem keresték, mert tudják, hogy totál esélytelen, vagy megkeresték, és ő mondta, hogy csak akkor jön, ha a tervezett 3x-osát költi igazolásokra a csapat, és nem csak idén...

viszont úgy néz ki,megúsztuk, hogy az interhez menjen:
http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... of-moratti
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.16. 12:11


Trigoria írta:feree 8.27-kor már leírta ezt
de sebaj, így jobban rögzült bennünk:)


Bocsesz :wink:
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.16. 11:53


feree 8.27-kor már leírta ezt
de sebaj, így jobban rögzült bennünk:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.05.16. 11:50


Közben van der wiel megköszönte a Roma érdeklődését de ő inkább bl csapathoz igazolna. :S

http://www.romanews.eu/2012/05/16/van-d ... champions/
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.16. 11:48


Sab-tól önkritikát viszont még nem hallottam...
nekem rémlik valami, de meg nem mondom már mivel kapcs mondhatta
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.16. 10:58


bigg írta:
slider írta:Azt hiszem, pont itt van a kutya elásva. Sab nem akar olyan edzőt, mint pl.: Mourinho, aki szabad kezet kér az átigazolásoknál és minden egyéb téren. Tipikusan a két dudás egy csárdában esete. Ezért akar minden áron tapasztalatlan edzőket idehozni, nekik még nincs elég tekintélyük, hogy kitúrják a pikszisből. A kérdés csak az, mikor unják meg az amerikánusok a folyamatos baklövéseit. Ha idehozza Montellát, én esküszöm, hogy idegösszeroppanást kapok.


Reagálhatok hosszabban is ha szeretnéd.:

Miért kell minden mögött a legrosszabbat látni, miért kell azt gondolni, hogy Sab a saját érdekeit nézi és nem a Romáét?
Őt azért hozták ide, hogy igazoljon, az amcsik azt az utat akarják követni amit Sab tud és jól csinál, ha egy edzőnek "tejhatalmat" adnának akkor mi szükség lenne Sabatinire? Montellát azért látom jobb megoldásnak a többségnél (inkább úgy mondom, hogy nem a legrosszabbnak), nem azért mert Sab a befolyásolhatósága miatt akarja idehozni (kétlem, hogy ez így lenne), hanem mert olasz és római.


Itt nem feltétlenül személyes érdekekről van szó. Vannak, akik csak úgy tudnak maximális erőbedobással dolgozni, hogy teljhatalmat kapnak. Sabatini is ilyen ember és mivel gyakorlatilag ő dönt az edző személyéről, nem fog olyan edzőt hozni, aki szintén ilyen személyiség. Nincs ebben semmi sátáni, Sab úgy gondolja, hogy a csapat érdeke megkívánja, hogy ő irányítson mindent. Példának megint ott van Mourinho személye. Egy év után sikeresen kirúgatta a Real sportigazgatóját (Valdano), mert túl nagy hatalma volt a csapat körül. Nem azt mondom, hogy csak ez fog számítani, amikor kiválasztja az új edzőt, de szerintem ez is sokat nyom latban.
Azt, hogy az amerikaiak miért tekintenek Sab-ra megváltóként egy ilyen pocsék szezon után, nem tudom. Szerintem ő is vastagon részese volt, mégis LE vitte el a balhét. Sab-tól önkritikát viszont még nem hallottam...
Montit játékosként nagyon kedveltem, de csak azért, mert itt játszott és fiatal, ne nevezzük ki edzőnek. Ez egy totálisan amatőr lépés lenne, amivel nem tudok egyetérteni.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.05.16. 10:13


montella nem római. ez nem szőrszálhasogatás, csak ne keverjük a szezont a fazonnal.
egyébként egyetértek veled, sztem is kicsit túl lett kombinálva a dolog...

igazán szomorúan olvasom ezeket, montellat nagyon kevésnek érzem (persze ha jön, nyilván drukkolok neki), akkor már maradhatott volna lali, az ilyen maxi lopez meg kuyt-ektől meg a falnak megyek...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.16. 09:20


a tmw-n vn egy szösszenet a gazellából, e szerint Monti van poleba, ahogy korábban is írtam, 2 plusz 1 év, Boasról meg aszongyák vagy feltételezik, hogy Rolandot, Fernando, Falcaot vagy Cavanit kérte volna...... :D

Montival ezzel szemben "csak" Cresenzi és Florenzi neve/érkezte merült fel..... :) én azt mondom, jöjjenek is vissza! :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.16. 08:42


slider írta:Azt hiszem, pont itt van a kutya elásva. Sab nem akar olyan edzőt, mint pl.: Mourinho, aki szabad kezet kér az átigazolásoknál és minden egyéb téren. Tipikusan a két dudás egy csárdában esete. Ezért akar minden áron tapasztalatlan edzőket idehozni, nekik még nincs elég tekintélyük, hogy kitúrják a pikszisből. A kérdés csak az, mikor unják meg az amerikánusok a folyamatos baklövéseit. Ha idehozza Montellát, én esküszöm, hogy idegösszeroppanást kapok.


Reagálhatok hosszabban is ha szeretnéd.:

Miért kell minden mögött a legrosszabbat látni, miért kell azt gondolni, hogy Sab a saját érdekeit nézi és nem a Romáét?
Őt azért hozták ide, hogy igazoljon, az amcsik azt az utat akarják követni amit Sab tud és jól csinál, ha egy edzőnek "tejhatalmat" adnának akkor mi szükség lenne Sabatinire? Montellát azért látom jobb megoldásnak a többségnél (inkább úgy mondom, hogy nem a legrosszabbnak), nem azért mert Sab a befolyásolhatósága miatt akarja idehozni (kétlem, hogy ez így lenne), hanem mert olasz és római.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.16. 07:27


Van Der Wiel saját honlapján köszönte meg a Roma érdeklődését - mármint azt jelölik meg forrásnak - de köszöni szépen, ő olyan csapatban szeretne játszani ami a bl-ben indul, akkor ez a pletyka is letudva.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.05.16. 00:58


slider írta:Nem magára Mourinhora gondoltam, hanem a hasonló felfogású edzőkre. Ez az angol manager szemlélet, ahol háttérbe szorul az átigazolásokért felelős igazgató-sportigazgató, nincs akkora mozgástere és presztízse. Nem mindenki tud így dolgozni, valószínüleg Sabatini sem, és ez befolyásolni fogja az edzőválasztást. ...


És másnál felmerült az Arsenal is.
Én azt hiszem, hogy ebből a csapatból vagy sok-sok pénzzel, vagy sok-sok idővel és munkával lehet újra stabil BL 8 közötti csapatot csinálni.
Az első van? Nem tudom van-e, de ezzel a helyezéssel csak akkor működik minőségi játékosok igazolása, ha tudják az ide igazolók, hogy van egy hosszabb távú cél, ami mellett kiállnak. (Ugye látjuk, hogy ez az elmúlt idény alapján nehezen hihető - volt nagy "projekt" meg minden, lett egy bukott projektmanager)
A második? Nem adott senki (joggal, vagy bután - ez már tök mindegy) időt csapat, stratégia és játékszemlélet kialakításra. Tehát nincs.
Döbbenetesnek és felháborítónak tartom azt, hogy elszállt, és ahogyan elszállt ez az év. A tulajdonosváltás csak SZART hozott. Az edzőváltással most kiderült, hogy nincs SZUPER DIZNI PROJEKT, ha Montella jön kiderül, hogy semmi nincs, csak totál koncepciótlanság. Egy általam is sokat szidott, de szerethető csapat helyett lett egy: bizonytalan, senki nem tudja mi lesz - és "minek a Roma-ba menni játékosként?" helyzet.
Edzőt akarok de azonnal!
És legalább három (!) év bizalmat. És vissza az Arsenalhoz: nekik megint meglett. Ja, és az Arzént a hírek szerint majdnem elküldték a 6. forduló után (hahaha) - hány év után is???? És elküldték?
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.15. 23:40


feree80 írta:én is szeretnék nagy csapatot, mondjuk egyelőre egy olyan is megtenné, aki képes harcban lenni a 3dik helyért

nekem sem nagyobb az elvárásom. Az AS Roma bármennyire akarjuk nem jár egy cipőben sem a Juventusszal, sem a Milannal, nem hogy még a Real Madriddal, és szerintem az sem véletlen, hogy ennek a csapatnak szurkolunk és nem a fentebb felsoroltaknak. Nem szeretném, hogy félre értés legyen, nekem is egy nagy álmom válna valóra, ha olyanokról beszélhetnénk, hogy BL ELŐdöntő akár, de amikor jó formában voltunk is kaptunk egy akkora hetest, hogy nekem az még a mai napig nagyon fáj. Én nem gondoltam, hogy itt flancolás lesz, amikor megvették a klubbot, én inkább azt várom, ami pár éve megy az Arsenalnál. Elhiszem, hogy sokaknak nem tetszik ez a példa, de sajnos ezt tudom hozni hiszen Bergkamp óta az a másik csapat, amely majdnem olyan közel áll a szívemhez, mint a Roma :) Szóval az, hogy minden évben BL helyen végezzünk, minden évben odaszúrjunk egy kettőt az északiaknak és jó futballt játszunk. Ezt az utóbbit azért emelném ki, mert ha igazán őszinte vagyok magamhoz én ezt a csapatot már nagyon régen láttam igazán jól, szenvedélyesen focizni és ez az amiért Spalt szerintem a mai napig emlegetjük. Az ő ideje alatt olyan volt, mintha mindenki értené azt a csapatban, hogy "coure di roma". Sajnálom ha kicsit érzelgős lett a poszt, és mielőtt rám fognátok, nem, nem ittam semmit :) Forza Roma!
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.15. 20:51


bigg írta::D Nem is tudom mit mondjak erre, áhhh...


Amit akarsz, nem muszáj egyetértenünk. Azért köszönöm, hogy megtisztelsz a véleményeddel mester, ritkán olvas az ember ilyen hangvételű és tartalmas hozzászólást.

feree80 írta:sztem rosszul látod, nem Sab nem akarja Murinnyot, hanem a Roma nem engedheti meg magának Murinnyót, évi nettó 9-10 millás fizu, ami a klubnak duplájára rúg, nem beszélve a játékoskeretről, mert azé arra igencsak finnyás őkelme......


Nem magára Mourinhora gondoltam, hanem a hasonló felfogású edzőkre. Ez az angol manager szemlélet, ahol háttérbe szorul az átigazolásokért felelős igazgató-sportigazgató, nincs akkora mozgástere és presztízse. Nem mindenki tud így dolgozni, valószínüleg Sabatini sem, és ez befolyásolni fogja az edzőválasztást.

Hozzáteszem, ez a személyes véleményem, még ha annyira sekélyes is, hogy egyesek egyből kiröhögjék, vagy érvek nélkül degradálják...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.15. 20:32


én is szeretnék nagy csapatot, mondjuk egyelőre egy olyan is megtenné, aki képes harcban lenni a 3dik helyért, de ha ilyen viágverő csapatról álmodtok, akkor álljátok a cechet, mert az amcsik ezt biztos nem fogják..... :) amúgy madridban könnyű reálisnak lenni, mert világmárka,csak úgy mint a barca, van reklám, mez, és egyéb bevétel, ebből meg könnyen tudnak igazolni....és így a pénzügyi fairplaynek is könnyű megfelelni....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 37 vendég