Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.22. 18:21


BRÉKING NYÚZ:
holnap nyilvánosságra kerül a választottbíróság döntése az unicredit-Itlapetroli ügyben.
Ami biz. hrek szerint azt tatalmazza, hogy:
- Az egész Italpetroli, beleértve a csapatot, átmegy az Unicredit tulajdonába
- Sensiuk megtarhatják a villáukat (legalább nem lesznek hajléktaklanok ... :) :( )
- Amíg az itapltroli nem talál új tulajt, Rozi maradhatna az egyesület elnöke.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.06.22. 17:59


Burdi ügyben nem sikerült megegyezni, mert az inter túl sokat kér. :( Hétgfőn újra próbálkoznak.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.22. 10:07


Miért nem tudunk az adidas kegyeibe férkőzni
Mert akkor az lesz az a nap amikor nem veszek több Roma-mezt! Nincs a kappánál szebb és jobb mez a világon! Gyűlölöm az adidast!
Budapesten 1 azaz 1 bolt van ahol igazán kappa és Roma cuccokat árulnak,de miért csak 1?
Helyből több is eszembe jut.

Amúgy meg ez megint az a kérdés részben, hogy ki miért szereti a Romát. Én pl azért IS mert nem egy real-szintű, ismertségű, marketingű klub.
Igazából, mindent egybevéve, nekem inkább megfelelő a helyzet a klubbal jelenleg, mint nem.

Ha nem lenne Sensiék adóssága, sokkal jobb helyzetben lennénk. Nálam ez a fő ok.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.06.22. 08:26


jnzsblzs írta:A guberti anderolli motta trio kell a tobbi mehet ahova akar


Mintha a számból vetted volna ki a szavakat :D
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.06.21. 21:43


A Saab is csődbe ment női elnökkel, jómagam meg is húztam a párhuzamot...
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.06.21. 19:40


Hogy lehet az, hogy CR árát az ő mezeladásaiból fedezni tudják


hogy-hogy hogyan?
sokkal több szurkolójuk van, ilyen egyszerű. és erre még rá is játszanak, mennek kínai túrákra népszerűsödni, stb. úgynevezett marketing. ezen kívül cr az egyik legpiacképesebb (és,bár nem csípem, az egyik legjobb) manapság.
lehet, hogy mostanában nem nyernek, de utánanéztem mert kíváncsi lettem: 9 bl, 31 bajnoki, 3 uefa, 17 kupagyőzelem. meg néhány szuper és világkupa a hátsó salgópolcon...

Vedd hozzá, hogy béreljük a stadiont, nem saját..

ezen kívül elavult. szenzációs stadion, de egy majd' 80 éves atlétikai ÉS focistadion. stb stb

nemrég azt mondta nekem valaki: szimpatikus lenne ez a roma, csak az a női elnök...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.06.21. 19:33


Vedd hozzá, hogy béreljük a stadiont, nem saját..
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2010.06.21. 19:20


Emilio írta:Egyszerűen nem tudom elhinni,hogy ennyire nem termel pénzt a klubcsapat,mikor egy Real aki több éve nem nyer semmit minden évben 100 milliókat költ új játékosokra.
Hogy lehet az, hogy CR árát az ő mezeladásaiból fedezni tudják?Persze van befektető.de nálunk miért nincs?Jó, nincs olyan múltunk,de az utóbbi 10 évben ott vagyunk az élvonalban nem tudom elhinni,hogy nem folyik be a pénz.Sajnos voltak rossz igazolásaink,de ezt fogjuk szenvedni évekig?Én már azt mondom,hogy bukják el Sensiék a klubcsapatot adják el valami sejknek és jöjjön már egy kis pénz,mert ez a csapat és a szurkolói megérdemelnék.


Sok elmondott dolog mellett még egy apróság: nálunk a Roma-Lazio meccsen van mondjuk 45-50ezer ember és ez a maximum a szezonban, a Realnak a Xerez ellen is voltak 80 ezren odakint... És akkor lehet számolgatni, a sok kicsi sokra megy! Aprópénznek tűnhet, de ha számolunk h egy szezonban van kb 35-40 hazai meccs (kupákkal együtt), akkor máris más a leányzó fekvése! Ehhez még hozzá kell venni azt is amit a többiek már leírtak és akkor nagyjából képbe kerülünk h mér akkora a különbség az anyagiakban! ;)
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2010.06.21. 12:42


A guberti anderolli motta trio kell a tobbi mehet ahova akar
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.20. 20:17


Hát hozzunk hozzá egy kis ketchupot, meg kapros-fokhagymás-tejfölös mártást és megesszük :lol:
Viccet félretéve, most Pizzaro nem volt eszembe, de ki tudja, hogy jövőre is ilyen meghatározó játékos lesz-e nálunk, mint volt ebben a szezonban.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.06.20. 19:53


És akkor mi lesz Pizzával? :o
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.06.20. 19:20


Hülyeség is lett volna eladni Brighit. Remélem még Simpliciónál is jobb lesz és beverekedi magát a kezdőcsapatba De Rossi mellé.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ASR Dátum: 2010.06.19. 23:34


Aldair írta:Baráti a 8.5? SZtem Burdissoért még 5 millio is sok lenne.


Akkor Te biztosan nem fogod megvenni... :D
ASR
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 01:23

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.19. 21:53


Köszönjük Danielito a hűséget! :wink:
(már ha ez az ő döntése persze :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.18. 22:16


Emilio:
termel a a klub nyugi, nagyon is jól
csak megy a család adósságának törlesztésébe - ez a mi nagy bajunk...
a realnál meg a város tolja a zsét befelé a kluba - nem jó példa
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ASR Dátum: 2010.06.18. 22:12


Burdiért nem tartom soknak a nyolc és fél millát, ez nem pénz egy ilyen szintű játékosért. Mondhatni baráti. Baráti az intertől. Pfuj. :lol:
Sajnos nincs pénz megagiga játékosokra, ez tény (világválság volna, vagy mi...). Ebben az esetben olyan palikat keresnék, akik sokoldalúak, és több poszton lehet játszatni őket, és van jövő előttük (tehát viszonylag fiatalok). Hazai példával élve: Dzsudzsák Balázs. Bár ballábas, de jobbal is kiválóan lő, mindkét oldalon bevethető szélsőként, de akár középen is. Robbanékony, jól cselez, életveszélyesek a beadásai és a szabadrúgásai (jó a rugótechnikája), rendkívül sokat mozog, visszafut védekezni. Ráadásul a kedvenc helyemen hamburgerezett ma reggel öt (!!!) brutáljó model punával és egy "veterán" debreceni "futballista" társaságában. Az ízlése sem rossz, vadiúj hófehér hetes bömbije van. Model csajok és hetes bömbi! Hmmm!!!! 8) Nem tom, mi kell több a Romának?! Miszisz Sensi igazán feltörhetné a malacperselyt néhány rongyos líráért Dzsudzsi miatt (tizenkettő miller a diszkontára, ha jól tudom, de szerintem ez alkuképes).
De Burdi megéri az árát (pénzét). Persze, csak ha van pénz...
ASR
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 01:23

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.06.18. 13:28


bigg írta:Szerinted ezekkel a játékosokkal előrébb juthatunk?, ha megtartjuk őket legfeljebb stagnálunk, de biztos, hogy semmit sem erősödünk, kellenek a jobb spílerek, kell a vérfrissítés.


Itt nem lesz vérfrissítés, már kettőt igazoltunk. Ez a Roma...
Baptista és Taddei is jó játékos a posztján. Pista nem kapott Ranitól sok lehetőséget, lehet a taktikailag sem illett az elképzeléseibe.
Menez sem ért sokat eleinte, több lehetőséget kapott és egyre jobb lett.
Cicnho ha felépül a sérüléséből, jó szélső lenne, hátul és középen is. Doni első és második kapusnak is jó megoldás, Sergio is megsérülhet, a románt nem szívesen látnám a kapunkban (nem azért, mert román, hanem mert nem ide való). Úgyhogy a kérdéseidre válaszolva, igen előrébb vagyunk velük. Pár új embert beépíteni több idő amúgy is + zsákbamacska.
Mellesleg Gubertit sem értem, miért nem hozzuk vissza és Andreollit sem. Nem kell minden évben kötelezően 5 igazolás, építsünk csapatot..
Biztos, hogy Scullival, Sanchezzel előrébb volnánk? Mert sztem nem. G. Rossi már más, de nem a mi kaliberünk sajna...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.18. 12:00


ja, a másik meg az, hogy idén erőn felül teljesített(de szeretem ezt a jelzőt) a csapat, ez nem fog minden évbe menni, plusz a juve se lesz a közeljövőben ilyen sz.r mint idén volt, szal ha szeretnénk jövőre is 4be végezni, vagy alkotni vmit a bl-be, kellene néhány erősítés(bár pénz nélkül nehéz, meg az utánpótlásra se lehet alapozni :( ).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2010.06.18. 11:54


Xabee írta:Én Donit sosem szidtam, jó kapusnak tartom. Ez van.
Budissot ha nem tudjuk megvenni, ne adjuk el Mexest, és meg van oldva a gond. Tarcsinak jó Andre, vagy váltsuk be Scullira (pozitív, hogy olasz)
Én Baptistat sem tartom rossz cserejátékosnak, sőt, Cicinhot sem, szal ha meg akarnának verekedni a helyükért és kapnának lehetőséget Ranieritől, formába lehetne hozni őket.
Tovább megyek, én Taddeit sem szidom.. hasznos játékos, többször mondtam, sokan élből fújnak ellene, ez van, én másképp látom. Akárhányan is nevetnek rajta, szidják, az én véleményemet a játéka határozza meg, nem mások véleménye.

Szerinted ezekkel a játékosokkal előrébb juthatunk?, ha megtartjuk őket legfeljebb stagnálunk, de biztos, hogy semmit sem erősödünk, kellenek a jobb spílerek, kell a vérfrissítés. Ráadásul mindegyik drága, mind Cici, Doni és Pista is, ha jol tom 2 milla fölött van a fizujuk, egyenként, jóval kisebb pénzért is találhatunk ilyen szintű CSERÉKET.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.06.18. 11:49


donit nem azért kell eladni, mert megbukott volna, hanem azért mert van tőle jobb, sergio, aki eddig töredékét kereste doni fizujának, szal a jelenlegi anyagi helyzetben luxus a padra egy 2 millás fizujú kapus, mint ahogy luxus a 2 millás cica is.
korábbi hirek szerint valszeg jövőre a román maradna/lenne a második számú kapusunk, szal ez a problesz is megoldva.
eljátszadoztam a gondolattal hogy tényleg akarjuk sanchezt, de nem tom eldönteni, egyrészt hogy miből akarjuk megvenni, másrészt hová akarjuk tenni, barátok közt is van egy csomó szélsőnk, táddé, guberti, cerci, mirko, menez...

curci meg a samp játékosa lesz jövőre, ha minden igaz a samp megveszi curci fél játékjogát a sienától, majd meghosszabbítják a közös tulajdonlást a romával...(ha még kibír 2 évet, sztem akkor jó esélye lesz/van, hogy a roma elsőszámú kapusa legyen és visszatérjen)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2010.06.18. 11:42


Hát nemtom abba ne menjünk újra bele Doni kapcsán, hogy milyen kapus, de a legutolsó hír nem az volt hogy elege lett és összeveszett a fél csapattal? Ha 15 milka környékén elpasszoljuk Mexest, abba csak belefér a hiteltörlesztés mellett Burdisso, ha meg nem, még mindig bízhatunk Doniban. (jah és nem azért írom ezt, mert pénzzé akarom tenni Mexest, hanem mert kényszerhelyzetben van a vezetőség, valaki úgyis elmegy - remélhetőleg akkor már tényleg nagy összegért)
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: imrovic Dátum: 2010.06.18. 11:30


sziasztok.maximálisan egyetértek xabee gondolataival és a véleményem a témában is ugyanaz.(pl:pesta ollózós győztes golja napoli ellen tavaly meg még sorolhatnám).
imrovic
 
Hozzászólások: 44
Csatlakozott: 2010.02.10. 15:44

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.06.18. 11:27


Akárhányan is nevetnek rajta, szidják, az én véleményemet a játéka határozza meg
Ahogy a mienket is... :wink:
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2010.06.18. 11:23


Emilio írta:Gallas remélem csak kacsa és marad ahol van.:P A tegnapi játéka bizonyította,hogy nem harcos.

állítólag a Juve is vinné, elég közel a megállapodás...a mostani játéka alapján remekül illene a juvéba :D
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2010.06.18. 10:43


Én Donit sosem szidtam, jó kapusnak tartom. Ez van.
Budissot ha nem tudjuk megvenni, ne adjuk el Mexest, és meg van oldva a gond. Tarcsinak jó Andre, vagy váltsuk be Scullira (pozitív, hogy olasz)
Én Baptistat sem tartom rossz cserejátékosnak, sőt, Cicinhot sem, szal ha meg akarnának verekedni a helyükért és kapnának lehetőséget Ranieritől, formába lehetne hozni őket.
Tovább megyek, én Taddeit sem szidom.. hasznos játékos, többször mondtam, sokan élből fújnak ellene, ez van, én másképp látom. Akárhányan is nevetnek rajta, szidják, az én véleményemet a játéka határozza meg, nem mások véleménye.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 41 vendég