Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.12.29. 20:21


fradista romanista írta:A gazzetta is érdekeseket ír ("újra káosz a Romá-nál...")
Mexes és Adriano részre az unicredit és Rozi közötti kötélhúzásnak.
Ami különösen ciki: Rozi állítólag odaigérte Mexest olcsón a Milan-nak, cserébe azért, hogy Galliani támogassa Rozit, hogy megtarthassa vezető pozícióját az olasz fociban a továbbiakben is, függetlenül az egyesület jövőjétől (!!!!)
Az Unicredit viszont ezt határozottan ellenzi, modnván, hogy akármi lesz is Mexes-szel a jövőben, előbb mindenképpen szerződést kell vele hosszabbítani.
Az Unicredit inkább keresztszűkítne, kezdve a brazilokkal, Adriano-t is beleértve. Ezt viszont Rozi nem akarja, és rá is vette Ranieri-t, hogy játszassa a brazilt (így is lőn).
Rani szerződéshosszabbítása ügyében is lehetnek nézeteltérések, Rozi isettetné, a bank nempedig lebegtet.


Mindenben egyetértek az Unicredit-tel.
Úgy látom Rosellával kapcsolatban, hogy az asszonyok maradjanak csak a fakanálnál :mrgreen:
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2010.12.29. 19:32


Nekem csak az furcsa h a szurkolók békésen hallgatnak.1éve ilyenkor ment a vattene. Nem sokban külömb a mostani szitu.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.12.29. 18:29


ezek után csodálkozunk, hogy senkinek nem kell a csapat?
ki az az ember vagy vállalkozói csoport vagy akármi, aki egy ilyen katyvaszba akarna belenyúlni?
nekem olybá tűnik, mintha az unicreditet jobban érdekelné a roma mint rozikát
igazából kész csoda és megintcsak az olasz bajnokság leminősítése, hogy ilyen körülmények között ilyen jól megy a csapatnak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.12.29. 14:38


Ha csak a harmada igaz az egésznek (ami TUTI szvsz), akkor is gáz ez az egész :)
Tisztelem Rosella klubszeretetét. de ez már túlzás! Ráadásul egyre hiteltelenebb. Inkább tűnik hatalom és szereplési vágynak mint másnak...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.12.29. 14:25


Nem olyan rég Mexes nyilatkozta, hogy 7 év római profikodás után nem szeretne másik olasz csapatban játszani, gondolom mikor ezt mondta, nem emeltek a fejéhez stukkert, szal ezt azért mondta, mert így is gondolja. :|
(szal logikusan, ha akarna másik olasz csapatba játszani, egy szót sem se szólt volna :| ).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2010.12.29. 12:01


Gyanítom, az unicreditnél nem hülyék ülnek a vezetőségben. Olcsón eladni egy igencsak piacképes játékost....ugyan már...A bank pénzt akar látni, a sz@ré' -húgyé' eladás jó a banknak? Amikor eladhatná komoly csapatoknak, akik tele vannak pénzzel pl. Arsenal. Legalább találnának ki valami hihetőt ezek a balf@sz újságírók. Pl. Borriello - Mexes csere, vagy valami hasonlót, de ekkora baromságot összehordani...ki hiszi ezt el? Ezért a kutya nem veszi meg az újságot, amibe belefirkantják a hülyeségeiket. Látszik, hogy nem bank a hülye lásd a racionális tervüket, a keretszűkítést. Cicinho, Taddei, Adriano, Baptista, Okaka, Doni mind mehet a levesbe. Pizarrot el lehet passzolni a Genoának, csak mondjuk ne Sculli legyen a csere alap, hanem pl Rafinha, mert jobb bekkünk kevés van.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2010.12.29. 10:53


fradista romanista írta:A gazzetta is érdekeseket ír ("újra káosz a Romá-nál...")
Mexes és Adriano részre az unicredit és Rozi közötti kötélhúzásnak.
Ami különösen ciki: Rozi állítólag odaigérte Mexest olcsón a Milan-nak, cserébe azért, hogy Galliani támogassa Rozit, hogy megtarthassa vezető pozícióját az olasz fociban a továbbiakben is, függetlenül az egyesület jövőjétől (!!!!)
Az Unicredit viszont ezt határozottan ellenzi, modnván, hogy akármi lesz is Mexes-szel a jövőben, előbb mindenképpen szerződést kell vele hosszabbítani.
Az Unicredit inkább keresztszűkítne, kezdve a brazilokkal, Adriano-t is beleértve. Ezt viszont Rozi nem akarja, és rá is vette Ranieri-t, hogy játszassa a brazilt (így is lőn).
Rani szerződéshosszabbítása ügyében is lehetnek nézeteltérések, Rozi isettetné, a bank nempedig lebegtet.


és ami még a cikkben van (feltéve, hogy valami alapja van az írásnak)... mivel Ranieri játszatta Adrianót, hogy ezzel segítse Sensit, ő cserébe kaphat egy szerződéshosszabbítást...
A Roma, a hagyomájnyok és a szurkolók meg legkevésbé sem érdekelnek senkit. De majd néhány római rádióban valami ex ultra elmondja, hogy ennek így kellett lennie, éljen Sensi, aki megmentette a Romát. Mert ő meg ezért kap fizetést... Hogy miért vannak még mindig 30.000-en egy Roma meccsen, én nem tudom...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.12.29. 10:06


A gazzetta is érdekeseket ír ("újra káosz a Romá-nál...")
Mexes és Adriano részre az unicredit és Rozi közötti kötélhúzásnak.
Ami különösen ciki: Rozi állítólag odaigérte Mexest olcsón a Milan-nak, cserébe azért, hogy Galliani támogassa Rozit, hogy megtarthassa vezető pozícióját az olasz fociban a továbbiakben is, függetlenül az egyesület jövőjétől (!!!!)
Az Unicredit viszont ezt határozottan ellenzi, modnván, hogy akármi lesz is Mexes-szel a jövőben, előbb mindenképpen szerződést kell vele hosszabbítani.
Az Unicredit inkább keresztszűkítne, kezdve a brazilokkal, Adriano-t is beleértve. Ezt viszont Rozi nem akarja, és rá is vette Ranieri-t, hogy játszassa a brazilt (így is lőn).
Rani szerződéshosszabbítása ügyében is lehetnek nézeteltérések, Rozi isettetné, a bank nempedig lebegtet.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.12.29. 09:43


Arról ír a sajtó, hogy Pizzarro estleg kéri az egyesületet, hogy engedje el.
Egyrészt nem tetszik neki, hogy míg ő a tavalyi szerződéshosszabbításakor direkt szerény volt, addig 11-en, köztük az újonnan érkezettek (Burdisso, Borriello, Adriano) is jelentősen többet keresnek nála.
És nem tetszik az se neki, hogy az utóbbi időben Rani mellőzi (különösen betett neki a derbi, amire hála a gyorsított infúziós kezelésnek nagyjából felgyógyult, és úgy volt, hogy játszhat is,aztán mégis csak padozott végig). A viszonyuk negyon megromlott, Pek nyilvánosan kritizálta is Claudio-t.
Azt is sejtetik hgy Spalletti szivesen látná Szentpéterváron, ő meg szivesen menne hozzá.
Ennyit a tegnapi hivatalos nyilatkozathoz.
remélem, mindez csak spekuláció.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.12.29. 09:01


uglykidjoe írta:Tényleg és mi van az ifjú Burdissoval? Semmi hír róla, még cserék közt sincs ilyen gyenge lenne?


Jaja! Mi van vele? Ha ő ott van mint csere, akkor a Burdisso, Juan, Mexes, Riise hátvédsor kezdhetne. És még mindig ott van jobboldalon Cassetti(esetleg Cicinho), baloldalon Castellini. Akár még ki is húzhatjuk a következő félévet ezzel a hátvédsorral.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2010.12.29. 00:39


Több, mint a semmi.
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.12.28. 23:47


állítólag megtörtént az aktus, sikerült Pistát 2 millióért elsóni a Malagá-nak!
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2010.12.28. 18:05


Aze egyesüléet ma kiadott 2 közleményt, egy megnyugtatót és egy bosszantót.
Azleső szerint Pizzarro semmilyen adásvételi üzletbe nem vonható be.
A másik szerint Adriano engedélyt kért, h. 29 helyett csak 31-én jöhessen, mert a gyerekének meg kell csináltatni a kiutazási engedélyét v. mit. (?)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2010.12.28. 15:47


Tényleg és mi van az ifjú Burdissoval? Semmi hír róla, még cserék közt sincs ilyen gyenge lenne?
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.12.28. 15:03


Rosi nem jó, nagyon nem jó, pedig ez az év úgy indult hogy az öreg csak Cassettivel és Rosival számolt, de utóbbi addig gyengélkedett, hogy Cica meccsben/pályán találta magát(szal inkább köszönheti Rosinak hogy számolnak vele, mintsem hogy saját maga harcolta ki;), szal a brazil se jó, de még mindig inkább ő mint Rosi.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.12.28. 14:38


Még a Rosi is megérdemelne egy kis esélyt,


hm.
nem is emlékszem.... volt olyan, hogy védőként lépett pályára és nem kaptunk róla gólt? ha igen, akkor se engedjük a védelem közelébe se, ha jót akarunk!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.12.28. 14:24


Elég nehezen hiszem(főleg a nyári kikosarazgatások után) de a gazzella szerint állítólag már csak az unicredit belegyezése szükségeltetik és Pesta a Malaga játékosa lesz, keméy 2 milláért.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2010.12.28. 12:27


burdi-mexes-juan-riise ezt kéne játszatni, nem eladogatni
cserék meg vannak.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.12.28. 12:05


Motta teljesítményéről sok mindent elmond, hogy Delneri a 18 éves Sörensent favorizálja az olasszal szemben az utóbbi időben, anno mikor elment tőlük, nem azt sajnáltam hogy lelépett, hanem hogy olcsón elengedtük, most már értem, miért.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2010.12.28. 11:35


Ha Mexit elengedjük, akkor tényleg jó hülyék vagyunk. Bár most nem tudom mi a helyzet a szerződésével kapcsolatban.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2010.12.28. 11:33


Nem tudom, én úgy hallottam a zebra hívek nem igazán rajonganak a fiatal, olasz Mottáért...

Behrami emlékezetem szerint jobb futót is játszott, tehát a rendkívül hasznos, de mostanában többször sérült Tádé :D pótlására is megfelelő lehet.

Pizza-Sculli csere? No, thanks
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.12.28. 10:54


Behramival kapcsolatban csak annyit, ha anyira szükségünk van jobbhátvédre fillérekért, akkor miért engedtük el, a Behramival közel hasonló játékerőt képviselő Mottát. Az Udinese 1,7 millióért vitte el tölünk a másik fele játékjogát. Ennyiért Behramit sem kapjuk meg.
Megint a régi nóta: tök értelmetlenül adunk-veszünk játékosokat.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2010.12.28. 10:40


Nem tudom, hogy minek nekünk Sculli. Úgy tudom, hogy Ő csatár, és csatárokkal (Totti, Borriello, Vucsinics, Adriano, Menez?, Okaka) elég jól el vagyunk látva, még Baptista távozásával is.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2010.12.27. 17:32


Nem tudom hogy mit lát a vezetőség Sculliban, mondjuk az zinter is vitte volna a nyáron, de a csóka épp hogy kiszorulóban van a genoából, amúgy nálam ő Táddé2, abból meg ugye van egy nekünk, az oridzsi, szal köszönöm nem kérem.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2010.12.27. 17:28


Ha Baptista távozik, akkor BOLDOG KARÁCSONYT kívánt a klub nekünk és ajándékot is adott! :D :D :D
(Csak 8millát bukunk rajta, sebaj :D )

Menez:
"A Paris Saint-Germain a szívem csücske, de most nem gondolok rájuk."

MIlyen ha gondol?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég