Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.08.14. 16:38


azt figyelte valaki, hogy Mou a partizani elleni meccsen lecserélte Aouart, de helyette senki nem ment fel, mert már nem volt több cserelehetősége? A 10 a 11 ellenit akarta volna gyakorolni?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.08.13. 23:05


gec, ez a stat azért megsüvegelendő tysontól :wink:
https://www.transfermarkt.com/mike-tres ... aison=2022

no megnéztem a teljesterjedelmet, gyakorlatilag xart se érünk, és tényezők se vagyunk. :wink: :|
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.12. 20:34


Matic távozása nekem egy nekifutásból, pároslábbal tökönrűgás.. Nagyon fáj. De lassan kezdem azt érezni, hogy annyira minden ellenünk szól idén, hogy még a végén nulla nyomással, talán kicsúszik valami eredmény.
vannak titkon hasonló gondolataim :wink: Matic-os rész meg nem is titkon :)

feree
csak még azt nem tudom, hogy jövőre mitől lenne jobb?!de mind1.
jaaa, hát erre nem mondtam megoldást én sem :D Mou éra végét várom. Majd utána körbenézek :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: marco24 Dátum: 2023.08.12. 19:34


Nézem ezt a Partiziani elleni meccset. Egész tűrhetően játszunk (egykapuzunk kvázi). Persze az ellenfél is olyan. De Belotti legalább kilőtte a jobb alsót ahogy kell.

Matic távozása nekem egy nekifutásból, pároslábbal tökönrűgás.. Nagyon fáj. De lassan kezdem azt érezni, hogy annyira minden ellenünk szól idén, hogy még a végén nulla nyomással, talán kicsúszik valami eredmény.
Avatar
marco24
 
Hozzászólások: 247
Csatlakozott: 2019.06.19. 00:45
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.08.12. 19:33


Trigoria írta:feree:
ezt az idényt el kell engedni.

értem én, hogy mit mondasz. :| :wink: :) de az előző kettőben nem ezt tettük :?: a máguson semmi nem lett számon kérve, a pad sem inogott alatta, szal ezt az évet is engedjük el....tök jó semmiben, a senki földjén lenni évek óta, ja nem, mert toporgunk egy helyben(6-7 hely környékén). de még 1x mondom, értem :wink: és tényleg azon leszek, hogy számolom a mágus végnapjait, csak még azt nem tudom, hogy jövőre mitől lenne jobb?!de mind1. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.12. 19:10


feree:
ezt az idényt el kell engedni. És máris jobban fogod érezni magad. Nyilvánvalóan, de tényleg - 100%, hogy ezzel a kerettel a top4 közelében sem leszünk. Onnantól meg nem mindegy? Igazolgatunk, ügyeskedünk, hogy a top10-ből ne essünk ki. Lassan ez a realitás.
De legyen 99%, mert meghagyom azt az 1-t annak, hátha csoda történik :)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.08.12. 17:33


Aquilani írta:Matic 3 misiért megy a Rennes-be, valószínűleg Paredes-el fogjuk pótolni.

https://gianlucadimarzio.com/it/roma-ma ... LzRwTOZJ4s

szörnyű hír, már nem az, hogy matic megy(ha menni akar, menjen) hanem hogy paredes jön....(amúgy pintot az ilyen igazolásokért tartanánk, olcsón hoz, drágán ad el, végülis matic 0 juróért jött 3 milláért megy, még tanulhat a félszemű napistentől, marottától, aki onanát ingyé hozta, 55 millióért meg eladta....ilyen transzferek kellenének romában is, hogy bármire is sanszunk legyen)
most azért kíváncsi lennék moura, aki mikor frattesi az interbe igazolt, nem sajnálkozott utána, vajh változott e a véleménye azóta :?: :!: pláne hogy egy normális kpályást se tudtunk leakasztani :|

de nagyon úgy fest a 32 éves izomsérülésekkel küzdő (hú mennyire imádjuk az ilyen játékosokat :tottiluv: :) lassan annyi ilyen játékosunk lesz, hogy kártáyzhatnak is a rehabon :) ) duvad zapata se tud egyszerűen jönni, élete legrosszabb serie a szezonján van túl 27 meccs/2 gól, de örüljünk ez is több mint a 31/0 belotti, szóval jó úton járunk hogy tovább erősödjön a támadó alakzat :wink: :| :) igazából a hab az lenne a tortán, ha még kötelező opciót is rátenné az atalanta. :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Aquilani Dátum: 2023.08.12. 16:33


Matic 3 misiért megy a Rennes-be, valószínűleg Paredes-el fogjuk pótolni.

https://gianlucadimarzio.com/it/roma-ma ... LzRwTOZJ4s
"Amikor nagyon szeretnél segíteni a csapatnak, de nem jönnek az eredmények, olyankor még jobban szenvedsz. Viszont a szenvedélyt és szeretetet, amit ez a mez jelent, sosem szabad megkérdőjelezni." - Il Capitano
Avatar
Aquilani
 
Hozzászólások: 317
Csatlakozott: 2010.01.24. 13:14
Tartózkodási hely: Zalaegerszeg

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2023.08.11. 20:59


Friedkinék cáfolták a klub eladásával kapcsolatos pletykákat
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.08.11. 19:44


F.Totti írta:Minek két ugyanolyan játékos? Paredesnek jobban örültem volna, de Sanches mellé már felesleges

ha a portugál lesérül, az argentin tudjon játszani a helyén :D amúgy meg matic pótlására írják, de most komolyan, ez a parades tavaly a juvében totálisan bizonyította, hogy mekkora nudli játékos....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.08.11. 19:11


Nem melle kell. Ele.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.11. 19:06


Minek két ugyanolyan játékos? Paredesnek jobban örültem volna, de Sanches mellé már felesleges
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2023.08.11. 15:05


Alexis Sanchez could be Roma’s surprise signing

leandro-paredes-keen-on-possibility-to-return-to-roma

(by romanews)



feláll a hátamon a szőr, ezeket olvasva, amúgy én a másik sanchesről én is azt olvastam, izomsérülések tömkelege jellemzi egész pályafutását....szóval pont idevaló. :mrgreen: dybalával majd jó ellesznek a rehabon. :| :wink: :(
(amúgy dybalával kapcsolatban meg azt érzem, hogy most hogy kivették a záradékot, gondolom még hozzávágtak még egy rahedli pénzt, nem roma lenne a roma, ha most nem sérülne le hosszú időre, ne legyen igazam, de szóltam :!: )
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.08.11. 06:28


CaptRizzo írta:Friedkinek bolondok lennenek most kiszallni, amikor a penzugyek rendben vannak, tartozas nagyjabol nullazva, stadionprojekt mar egyenesben.


Úgy is gondolkodhatnak, hogy a csapat az elmúlt éveket nézve toronymagasan most éri a legtöbbet, szóval most viszonylag kis rizikóval és jó profittal kiszállnak.

Bár tény, hogy ezen a ponton már én sem szállnék ki (azon viszont lehet ha elgondolkodnék, hogy kisebbségi tulajdonosnak bevegyek egy pénzes figurát, aki lényegében csendestársként önti a csapatba a pénzt).
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.10. 22:20


Parádés hasonlat! :D
(De nyugodtan írj hosszan)
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: CaptRizzo Dátum: 2023.08.10. 19:11


Friedkinek bolondok lennenek most kiszallni, amikor a penzugyek rendben vannak, tartozas nagyjabol nullazva, stadionprojekt mar egyenesben.
Es igen F.Totti szerintem is van remény...nem lettunk gyengebbek semmivel. Mou sose azt mondta, h szar a keret, hanem mindig azt mondta, h 13-15 jatekosa van. Most ezt a szamot felhuzza neki Pinto nagyjabol nullabol 18ra, vagy 20ra.
Krisszel es Celikkel jobbon megvagyunk, Zale, Spina bal, Manci, Andika, Small es Lori hatul, ide fog meg jonni valaki tutko.
Kozep atom jo, mai hir szerint jon RS, remeljuk nem azert h Dybala ne legyen egyedul a korteremben. Apropo..Dybala...kulon fizikoterapias-orvosi csapat foglalkozik vele, a serulesek miatt, valami kis remeny, h talan tobbet bir mint tavaly..szoval kozep az amivel nem lehet gond, Auaaaaaaaar, nekem nagyon nagy fogasnak tunik, de RS is az lenne, ha nem serul meg holnap. Cristante, Magic Matic, Bove, Pelle, RS,Auaaaaar, es meg a fiatalok is.
Csatart ia fogunk hozni, csak kerdes h kit, mert ugyan a santosos Leonardo allitolag nagyon jonne, de a santos meg allitolag nagyon nem engedi, mondjuk nem csoda, hisz messze a legjobbjuk a srac, masreszt meg hat nagyon szarul allnak a bajnoksagban, nqgyon kell nekik Leo. De majd maglatjuk.
Az a velemenyem, hogy annyira nem vagyunk es Pinto sem annyira bendzsa, mint ahogy ezt a sajto leirja, egyszeruen van egy koncepcio, amit beturol beture betart es betartat a vezetoseg. Lesz Friedkin nagy interju, talan ha vege a marcatonak, akkor lwszunk majd igazan okosak, mert nem igy ismerhetjuk oket, akik majkremezik a kenyeret. Ami a lenyeg, es mar regen is leirtam, most ujra megerosodott bennem, h egy evet akar pihenni, ezert marad Mou most nalunk, gyakorlatilag elomelegitik a szeket es jovore jon vissza mindenki oromere SPALLETTI.
Bocs, kicsit hosszu lett, mint egy jo egy nullas mou meccs :D
Avatar
CaptRizzo
 
Hozzászólások: 111
Csatlakozott: 2020.10.29. 15:34
Tartózkodási hely: Debrecen

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.08.10. 18:56


Remélhetőleg szaudi tulaj és szaudi tulaj között is van különbség, illetve egészen más elvinni a szaudi bajnokságba egy nevet, mint európában sikeres klubot építeni. Mondjuk rossz hír, hogy ők ezt lehet nem tudják. De ha példákat keresnek, akkor a newcastle-t nézzék, ne a psg-t.

De ez mind nagyon hipotetikus, egyelőre Friedkinék a tulajok, Mounak pedig csak egy év van a szerződéséből.

Amúgy Trigo, közös megegyezéssel is lehet szerződést bontani, talán Mou se hiresztelné olyan hevesen, hogy már megint kivágták valahonnan
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.08.10. 16:58


Allah
Soccer
Roma

Muezzin fogja a golt bekajabalni?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.08.10. 15:27


Ha szaudi tulajok lesznek, akkor 100%, hogy Mou marad. Idény nyáron is megkörnyékezték, és ha edző nem is lett, de elvileg valami szaudi focival kapcsolatos szervezetben elnökségi tag lett.

Amúgy meg...ha tényleg szaudik jönnek, és esetleg már tudja, akkor hülye lett volna elmenni évi 30 millióért az Al-Ahlihoz, ha jövőre házhoz jönnek hozzá Európában :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.10. 14:22


Magadnál vagy eric? :shock: 1,5 kupagyőzelem után nincs az az isten, hogy kirúgják Róma új császárát, akiért rajong a plebs.
Egy tulajnak kidobni egy szezon nem nagy durranás szerintem.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ericcartmen Dátum: 2023.08.10. 12:29


Nekem az első verzió tetszene, csak azt nem értem, hogy akkor miért nem rugták ki idén Mout? Értem, hogy drága kirúgni, de inkább kidobjuk az évet a kukába? Akkor már lehetett volna ez az új edző nulladik éve, olcsó kölcsönökkel, minimális eredménykényszerrel. Egy esetben oké ez a megoldás, ha megvan az új edző, de csak jövőre lesz elérhető.
Avatar
ericcartmen
 
Hozzászólások: 931
Csatlakozott: 2014.10.31. 22:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2023.08.10. 11:25


Legalabb lesz penz mourinhoval kotni egy uj, 5 eves szerzodest.
Belefoglalhatnak, hogy nem rughat a csapat tobb golt 38-nal/szezon.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2023.08.10. 09:51


Szaniszló Csaba
9 p. ·
A tegnapi, visszatérő Falkaösztön fő célja az volt, hogy próbáljak magyarázatot találni a tulajdonosok tétlenségére.
A műsorig egy ilyet találtam: ha már tudják, hogy Mourinho mindenképpen távozik a szezon végén, akkor minek vállaljanak most nagy költéseket? Inkább kihúzzák egy-két kölcsönnel a szezont, hogy nyáron legyen 40-50 milliónyi mozgástér igazolásokra.
Aztán még éjjel szárnyra keltek olyan pletykák Olaszországban, miszerint a májusban Friedkinékkel már egyszer tárgyaló szaúdi befektetőcsoporttal komoly tárgyalások zajlanak a háttérben a klub egy részének vagy egészének eladásáról, én meg rájöttem, hogy végülis akkor nem szokás már valamire költeni, ha azt éppen eladni tervezed...
Persze mindkettő csak tipp, egy dolog biztos: attól a tulajdonosi körtől, amely az első évben Mourinhót, a második évben Dybalát hozta el Rómába, és a jelek szerint sikerrel nyomta végig az olasz bürökrácián a stadionépítés tervét, a mostani passzivitás váratlan. Tartogat még ez a szezon meglepetéseket, azt hiszem.
lehet benne valami
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2023.08.09. 20:25


Ment a játszadozás az átigazolása kapcsán, mert 2020-ban 2 évre jött kölcsönben és csak utána lett hivatalosan átigazolva, szóval lehet 26 körül jött, de alaposan szét volt terítve ez az összeg. Amúgy a régi hírek 13,5 + bónuszokról szóltak.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2023.08.09. 17:36


Most ez az, hogy amikor leigazoltuk messze nem ennyiről volt szó. Ebben egészen biztos vagyok.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9883
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég