Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.04.13. 11:36


ez a Canini gyerek sztem egyáltalán nem lenne erősítés de mind1 :D ők tudják :D bár lehet hogy aztán nem lenne rossz mint anno mikor vészhelyzet miatt elhoztuk Diamoutene gyereket, mindenki be volt sz*rva hogy rossz lesz és hiba nélkül lehozta az összes meccset mikor játszott :D emlékszek rá volt itt egy pár ember aki szivesen látta volna tovább is nálunk (velem együtt) :D most néztem meg Lecce még utánunk kölcsön adta a Barinak és a Pescaranak most meg a Levski Sofiaba van...pedig annyira nem rossz játékos, és most is szivesen elnézném a cserepadon :D

vagy Loriat vissza...na jo csak vicc volt :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.04.11. 19:06


Az az igazság, hogy engem nem igazán szokott zavarni, hogy milyen nemzetiségű csokákat hoznak össze a csapattal, de ha abba belegondolok, hogy vannak olyanok itt és a dkban is, hogy keveslik az olaszok számát(valszeg én is fogom, ha Totti és Perrotta teszem azt évvégén visszavonul esetleg lép, plusz Rosi is, mert kelleni fog az egyensúly a csapatba :-) ) mégsem érzem úgy, hogy mikor meghallom hogy Astori vagy Cannini érkezhet, hogy ezektől a nevektől újjonganom kellene. :)

viszont ez megsüvegelendő :wink:
:!:
http://www.gazzetta.it/speciali/risulta ... ato=serieb
:!:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.04.11. 17:48


Negot még nem láttam, de az a Crescenzi gyerek nagyon ügyes, többször láttam. Gyors mint a szél, tipikus szélső hátvéd, aki támadást segít. Úgy kell nekünk, mint egy falat kenyér a hiányposztra. Canini nem egy nagy formátum. Astorit nem ismerem. Volt egy tehetségesnek kikiáltott középső védőnk pár éve a primaverában, Riccardo Brosco volt a neve, most Zeman Pescarajában játszik. Idén 19 meccsen játszott, 1614 percet, nagyjából minden meccset végigjátszott a 19-ből a transfermarkt.de szerint. Ránéznék, hogy mit mutat. Nem minden Argentína Sabatini úr...
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.04.11. 16:45


Az Astori-Canini duo kapcsán utánanéztem néhány dolognak.
Mindkettőjüknek lejár idén a szerződése, így ingyen jönnének, ami jó dolog, ráadásul 25-26 évesek - 2 évnél többet bírnak...

Astori megjárta az U-21-es válogatottat és a jelenlegi szezonban a gazetta osztályzatai alapján a védők között igencsak előkelő helyen áll. Egyszeres válogatott.
Canini az említett osztályzatok alapján a lista hátsó részébe fért csak el. Még Kjaerünk is megelőzi...

Figyelembe illene venni továbbá, hogy az idei szezonban - több kiemelkedő tudású csapat mellett :S - a Cagliari is oda-vissza agyalt minket.
Remélem azért valami sziklaalakzatot sikerül Sabatini bácsinak vennie, mert azért ez a kettős nekem még nem garancia... Ha már úgyis Argentinában jár, igazolhatna nekünk egy Samuel féle játékost.

És ha már védők. Nekem továbbra is rejtély, hogy egy francia korosztályos válogatott (Nego - aki a primaveraban folyamatosan bizonyít) vagy egy olasz korosztályos válogatott (Crescenzi - aki a Bariban folyamatosan játszik) miért nem fér el a Rossi-Taddei kettős által uralt jobb bekk pozícióban??? Van egy tavalyi igazolásunk és egy jó saját nevelésünk. Minek igazolni és miért nem játszanak?
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.04.10. 19:07


Büszke arra, hogy látja a játékosai arcán a csalódottságot vesztes meccsek után? Akkor húzzon el egy olyan csapathoz, amelyiket vesztessé akarja nevelni. Én nem lennék büszke arra, hogy vesztesként jön le ez a csapat a pályáról leccék, sienak, atalanták ellen.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.04.10. 17:55


ha a juve-milan duo az összes meccsét elvesziti, mi meg az összeset megnyerjük, miénk lehet a scudetto!!!! hurrráááááááááááááááááá :flagbig: :flagbig:
éljen éljen, szerintem ez lesz!!!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.04.10. 17:00


hiányoltátok a 3. helyes nyilatkozatot
Igaz nem DDR de LE bevállalta :D :D :D

A játékosok szépen fejlődnek és két-három éven belül sikeresek lesznek
hujujj. Na meg mi a siker?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ASR Dátum: 2012.04.09. 19:42


Balotelli nagyon jó focista, de egy tízéves, elkényeztetett, öntelt gyerek agyával van megáldva. Nekem az a véleményem, hogy nem támadót kellene elsősorban igazolni. Én egy világszínvonalú középpályásra, és néhány penge védőre szavaznék.
A legutóbbi meccsen súlyos taktikai hibákat, és mentális problémákat láttam a csapatnál. Ezek szerintem elsősorban az edző hibái.
ASR
 
Hozzászólások: 11
Csatlakozott: 2009.08.18. 01:23

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.04.09. 11:24


Én úgy emlékszem, hogy a bizonyos lerúgás után a sky sport riportere Tottival készített egy interjút amelyben többek között Balotelliről is beszélgettek ott nyilvánosan bocsánatot kért tőle, és hozzátette hogy reméli az olasz válogatottba be tudja magát idővel verekedni magát ha kinövi a gyerekességét.. Nos, ez nem sikerült neki :D
De az egész egy felvetés, semmi se lesz belőle. Más kérdés, hogy engem személy szerint nem érdekel, hogy milyen ember Balotelli, de jobban örülnék egy hozzá hasonló típusú csatár érkezésének mint mondjuk az egekig magasztalt Nilmarénak aki a kiesés ellen küzdő Villarealba alig tudja beverekedni magát. De mégegyszer mondom kár ilyenekről beszélgetni, majd nyáron leigazoljuk úgyis a Boca Juniors szertárosát ( nagyon tapasztalt) a Flamengo masszőrét (dinamikusan gyúr LE szerint) és még a Venlotól megszerezzük a 4 éves kis szőke, bár nagy harc folyik érte :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.04.09. 11:06


Senki nem hurrogott le, csak kb minden jóérzésű ember rühelli azt a csávót :)
Amúgy meg ezt talán te sem gondoltad komolyan:
bence írta:hátha Francesco és DDR tudna rá hatni...

Tottit láttuk már, hogy miként szeretne rá hatni és szerintem ez a véleménye nem változott azóta. Abban is biztos vagyok, hogy a többiek is hamar ugyanúgy szeretnének rá hatni, ha a Roma játékosa lenne...:)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.04.09. 09:53


Nem hurrogtunk le (én legalább is nem annak szántam), csak nagyon nem tetszik az ötlet, hogy idejöjjön ez az ember, de ez is csak egy vélemény.
Balotellihez képest mind a négy mensatag.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.04.09. 09:46


Jólvan már mit kell lehurrogni az embert? Egyébként a mostani csapatban is szép emberek lehetnek,ha vesztes meccsek után összeverekednek, nem is elsőnek ebben az évben....
Egyébként a 2001-es bajnokcsapatunkban nagyon szép emberkék futballoztak (Cafú,Emerson,Zebina,Samuel) lehet hogy ezen múlik :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.04.08. 23:35


Azt nagyon komolyan gondolom, hogy ha valaki véletlenül komolyan bedobja b leigazolását, akkor kezdeményezem a fórumról való kitiltását. (Bocs engem is sokszor lehetett volna, de csak Roma szurkolás és ital alapon. NEM)
Nagyon kiakadtam a meccsünkön, és nem is írtam közben (Maximálisan elhittem előtte, hogy simán nyerünk), de bazé, kéne már hátvéd!!! Kicsit sem érdekelnek a csatárokról szóló hírek, mi van hátul?
Kjaert szerettem, visszakereshető, hittem, hogy jó lesz. Borzalom. Heni évtizedek óta állt a vártán. Már nem. Burdi kiesett, Juan ok, de nincs társa (Mexi). Ide kell erősítés!!
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.04.08. 23:17


Soha

Ferencünk már hatott rá egyszer - amikor az a majom a földön feküdt
elég is volt
ezerszer inkább Osvaldo mint ez

kívánom hogy legyen rendes ember, javuljon meg, nyugodjon le, legyen jó csatára a válogatottnak - de ne itt
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.04.08. 22:36


Ezt az emberszabásút? Inkább 11 Adriano mint ez.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.04.08. 22:19


Mancini Balotelliről: "Elég volt! Hat forduló van még hátra a szezonból - nélküle. Lehet, hogy meccset tud eldönteni, de nem vállalhatom a rizikót, hogy tíz emberrel fejezzük be a találkozóinkat. Hogy eladjuk-e? Valószínűleg, de ez sok mindentől függ, mert amúgy fantasztikus képességekkel rendelkező játékos."
Mino Raiola, Balotelli ügynöke: Hiányzik neki Itália!

Na úgy néz ki Balotelli szabad. Nagyon buta szegény de érdemes lenne kipróbálni, hátha Francesco és DDR tudna rá hatni... Nem lenne olcsó de szerintem megérné. Szerintem még nincs rajta kívül olyan ember a földön akit egyszerre szeretek és utálok... Róma mezben nagyon szeretném :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.04.08. 21:14


Trigoria írta:Montali nyilatkozata tipikusan az "a rossz időkben mindig a a másik a hibás és a nemittlévő a jó edző".

Most már neki is milyen nagy a pofája a partvonal mellől.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.04.08. 18:31


reaosns(Roma bella) írta:
Totti8 írta:
reaosns(Roma bella) írta:a meccs után amugy az öltözőbe több ember is egymásnak esett újra :S azt írták megint az "öregek" és a fiatalok estek egymásnak...

Tudsz forrást mutatni? Szomorú :(


http://www.azzurri.co.hu/Roma/Kaosz-Romaban

amugy Isla meg már 90% h nem lesz a mienk. Inter kiteszi érte a 20 millát szombaton már hivatalos is lehet az Udine-Inter meccs után


Várható volt, mi csak dumálunk az erősítésekről, igazolni mások szoktak. Nem baj, Sab majd talál helyette egy csodabrazilt...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.04.08. 18:19


Montali nyilatkozata tipikusan az "a rossz időkben mindig a a másik a hibás és a nemittlévő a jó edző".
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.04.08. 18:12


Totti8 írta:
reaosns(Roma bella) írta:a meccs után amugy az öltözőbe több ember is egymásnak esett újra :S azt írták megint az "öregek" és a fiatalok estek egymásnak...

Tudsz forrást mutatni? Szomorú :(


http://www.azzurri.co.hu/Roma/Kaosz-Romaban

amugy Isla meg már 90% h nem lesz a mienk. Inter kiteszi érte a 20 millát szombaton már hivatalos is lehet az Udine-Inter meccs után
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.04.08. 17:41


reaosns(Roma bella) írta:a meccs után amugy az öltözőbe több ember is egymásnak esett újra :S azt írták megint az "öregek" és a fiatalok estek egymásnak...

Tudsz forrást mutatni? Szomorú :(
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.04.08. 16:16


ezek akkor az öltözőben sincs minden rendben , és ez senki más hibája nem lehet csak a Luchoé h nem tud rendet tartani
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.04.08. 14:04


Jobban örülnék, ha a fölös energiájukat a meccs megnyerésére összpontosítanák...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.04.08. 12:50


a meccs után amugy az öltözőbe több ember is egymásnak esett újra :S azt írták megint az "öregek" és a fiatalok estek egymásnak...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.04.08. 01:35


"Lemondani? Sosem gondoltam a lemondásra és nem értem, hogy honnan jönnek ezek a pletykák."
Nézz fel az eredményjelzőre! Onnan.

Én sosem egyéni teljesítményekről beszélek, amikor rosszul megy a csapatnak és most is vállalom a teljes felelősséget."
lássuk

nem mondom amúgy hogy LE menjen, de az eredmények lassan ezt kellene hogy előidézzék
mert ha marad vagy feltámadás lesz jövőre, vagy még egy évünk megy a levesbe
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 36 vendég