Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.15. 19:53


csebi77 írta:
feree80 írta:
slider írta:Azt hiszem, pont itt van a kutya elásva. Sab nem akar olyan edzőt, mint pl.: Mourinho, aki szabad kezet kér az átigazolásoknál és minden egyéb téren. Tipikusan a két dudás egy csárdában esete. Ezért akar minden áron tapasztalatlan edzőket idehozni, nekik még nincs elég tekintélyük, hogy kitúrják a pikszisből. A kérdés csak az, mikor unják meg az amerikánusok a folyamatos baklövéseit. Ha idehozza Montellát, én esküszöm, hogy idegösszeroppanást kapok.


sztem rosszul látod, nem Sab nem akarja Murinnyot, hanem a Roma nem engedheti meg magának Murinnyót, évi nettó 9-10 millás fizu, ami a klubnak duplájára rúg, nem beszélve a játékoskeretről, mert azé arra igencsak finnyás őkelme......



Ez mind rendben is lenne,de akkor nem kell nagycsapatról álmodni!



Csebi elmondtál mindent...:DDDD Ennyi...Nagy csapat, nagy költség. Évi 8-10 milla? De azt kell nézni, hogy mit nyerhetünk. BL indulás 1000%, Scudetto 100% Siker élménye? Na ez az aminek nincsen ára....Ja? 2-3 év múlva BL győzelem 95% Szerintem.., de ehhez kell Murinyyyuuuu..:DD

Ezek álmok, de Madridban REAL-isak egyenlőre...:(((
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.15. 19:36


COMUNICATO AS ROMA - Sabatini rinnova fino al 2013, Piscitella, Viviani e Verre fino al 2017
:)
különben ez az amire néhány napja utaltam, Sab túlnyúlik, túlmutat Lajoson, vagyis Sab a garancia a fiatalításra........mondjuk azért nem bánnám ha csilivili tehetségek nem a sajtát nevelés kárára kerülnének Romába, és még kiderülne róluk, hogy nagyobb a füstjük mint a lángjuk....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.05.15. 19:15


feree80 írta:
slider írta:Azt hiszem, pont itt van a kutya elásva. Sab nem akar olyan edzőt, mint pl.: Mourinho, aki szabad kezet kér az átigazolásoknál és minden egyéb téren. Tipikusan a két dudás egy csárdában esete. Ezért akar minden áron tapasztalatlan edzőket idehozni, nekik még nincs elég tekintélyük, hogy kitúrják a pikszisből. A kérdés csak az, mikor unják meg az amerikánusok a folyamatos baklövéseit. Ha idehozza Montellát, én esküszöm, hogy idegösszeroppanást kapok.


sztem rosszul látod, nem Sab nem akarja Murinnyot, hanem a Roma nem engedheti meg magának Murinnyót, évi nettó 9-10 millás fizu, ami a klubnak duplájára rúg, nem beszélve a játékoskeretről, mert azé arra igencsak finnyás őkelme......



Ez mind rendben is lenne,de akkor nem kell nagycsapatról álmodni!
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.15. 18:42


2 napja írtam hogy jó lenne ha a elmennének Sab.-ék a Villarealhoz romáskodni most hogy kiestek, és tessék....állítólag Mussachiot szeretnék elhozni :D 2 napja vagy őt mondtam vagy Zapatát hogy valamelyiket tuti elhoznám :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.15. 18:10


slider írta:Azt hiszem, pont itt van a kutya elásva. Sab nem akar olyan edzőt, mint pl.: Mourinho, aki szabad kezet kér az átigazolásoknál és minden egyéb téren. Tipikusan a két dudás egy csárdában esete. Ezért akar minden áron tapasztalatlan edzőket idehozni, nekik még nincs elég tekintélyük, hogy kitúrják a pikszisből. A kérdés csak az, mikor unják meg az amerikánusok a folyamatos baklövéseit. Ha idehozza Montellát, én esküszöm, hogy idegösszeroppanást kapok.


sztem rosszul látod, nem Sab nem akarja Murinnyot, hanem a Roma nem engedheti meg magának Murinnyót, évi nettó 9-10 millás fizu, ami a klubnak duplájára rúg, nem beszélve a játékoskeretről, mert azé arra igencsak finnyás őkelme......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.05.15. 18:03


slider írta:Azt hiszem, pont itt van a kutya elásva. Sab nem akar olyan edzőt, mint pl.: Mourinho, aki szabad kezet kér az átigazolásoknál és minden egyéb téren. Tipikusan a két dudás egy csárdában esete. Ezért akar minden áron tapasztalatlan edzőket idehozni, nekik még nincs elég tekintélyük, hogy kitúrják a pikszisből.


:D Nem is tudom mit mondjak erre, áhhh...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Scrym Dátum: 2012.05.15. 18:01


Angyal mehetsz Isten hírével!!!
AS Roma per Sempre!
Avatar
Scrym
 
Hozzászólások: 465
Csatlakozott: 2007.03.12. 09:19
Tartózkodási hely: Pécs

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.15. 16:36


Mindegy az csak vigyék innen. Máshol is lehetenek hülyék nemcsak a Románál. Donit is elvitték, az állandóan sérült Aquilanit egy vagon pénzért adtuk el.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.15. 16:20


Eddig esku csondbe voltam mert azt hittem h csak egy vicc. Egy rossz vicc. Angel es a Barca????
Minden idok - ismetlem Minden Idok, tehat MINDEN IDOK - legnagyobb vicc igazolasa lenne!
Agyam elszall h egyaltalan szoba jon. Akkora hulladek (nalunk) az az ember h a kukat nem alaznam meg vele h belerakjam...

Amugy vigyek. Kerjuk bojant. Plussz keitat :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.05.15. 12:45


csebi77 írta:aki majd megmondja,hogy milyen klasszis játékosok kellenek neki,holmi Osvaldok helyett


Azt hiszem, pont itt van a kutya elásva. Sab nem akar olyan edzőt, mint pl.: Mourinho, aki szabad kezet kér az átigazolásoknál és minden egyéb téren. Tipikusan a két dudás egy csárdában esete. Ezért akar minden áron tapasztalatlan edzőket idehozni, nekik még nincs elég tekintélyük, hogy kitúrják a pikszisből. A kérdés csak az, mikor unják meg az amerikánusok a folyamatos baklövéseit. Ha idehozza Montellát, én esküszöm, hogy idegösszeroppanást kapok.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.15. 11:29


Bojan:
"A szezonomat illetően én elégett vagyok, remek fejlődési lehetőség volt ez számomra

eskü én láttam a fejlődést
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csebi77 Dátum: 2012.05.14. 20:15


Montella nagyon szimpatikus ember,de vele semmore nem mennénk.Ha nagy csapatot akarunk,akkor nagy edző kell hozzá,olyan ,aki majd megmondja,hogy milyen klasszis játékosok kellenek neki,holmi Osvaldok helyett!!! Ez így van és kész!!!
Capello,Spall,vagy valami hasonló szintű edző kell.Amyg ez nem így lesz,addig maradunk kiscsapat.....
Avatar
csebi77
 
Hozzászólások: 481
Csatlakozott: 2007.11.05. 22:41
Tartózkodási hely: Siófok

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2012.05.14. 19:44


Szerintem nem kell most elsietni a dolgokat, eleve az EB alatt is még felszabadulhatnak jó edzők. Vagy hozzuk el Capellot most 1-2 évre, hogy kinevelje a fiatalokat.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6575
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.14. 14:20


Murinnyóval bajnokok lennénk de legrosszabb esetben bronzérmesek. Hogy a viharba ne örülnék neki. :)
Montella annyira képben van, hogy félek....
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.05.14. 13:52


sebastian írta:Vagy Murinnyúúúú....:DDDD

nem sokan örülnének neki szerintem a fórumon :D :D másrészt nem szerette olaszhont sem (persze, tudom én, hogy nem emiatt nem REALis ;) )

sokkal tartozom a Cataniának, a szurkolóknak és a szurkolóknak.

Montella pedig a főoldalon duplán beszámol a szurkolókról a hírek között
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.14. 11:29


Montella?

Nem az a tipikus magas színvonal amit ígértek nekünk.....Én még mindíg azt mondom, hogy Pepp vagy Spal.....Ennyi....Vagy Murinnyúúúú....:DDDD És capello lenne az utolsó megoldás...Vagy Roberto Mancini...

De semmiképpen sem a Chelsea-vel megbukott evőeszközös, hülős csávó legyen az edző......(Villás, Boás)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.14. 11:21


feree80 írta:ebből zapatát ismerem, a másik kettót nem, a mercató hivatalosan júl1én nyilik, vagyis nagyon sokáááááááááá, addig meg maradnak a napi tucatnyi pletykahegyek, ami olykor engem is kiakaszt, de mi másról lehet írni? beszélgetni? mikor már meccsek sincsenek....


Köszönöm a választ. Igen jól érezted, hogy a sok név helyett, már a tettek érdekelnének. Olyan verzió nincsen, hogy neveket igazolunk? Van der Wiel jó lenne, de az 1. És mindenféle fiatal nó névvel már lassan tele van a pad. Nem lehetne idehozni valami komoly befejező csatárt? Legalább egy Drogba kaliberű játékost? A merdák leigazolták Klose-t, és jól is jártak vele... Nekünk van egy Osvaldonk, aki 11 gólt bírt szerezni egész idény alatt. Itt Drogba minimum 20-30 között vállalna a Capitano zsugáival....

Én azt mondom, hogy ha európai színvonalat akarunk képviselni, akkor minimum 1-2 ilyen minőségi játékosra szükség van....

Forza Roma....Forza Bojan, mert ő legalább akart a szezonban végig...... :flagbig:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.14. 09:32


ebből zapatát ismerem, a másik kettót nem, a mercató hivatalosan júl1én nyilik, vagyis nagyon sokáááááááááá, addig meg maradnak a napi tucatnyi pletykahegyek, ami olykor engem is kiakaszt, de mi másról lehet írni? beszélgetni? mikor már meccsek sincsenek....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.14. 09:25


feree80 írta:mégis kit kéne onnan leigazolni? pár jófajta spanyol elférne a keretünkben? :) vagy rossit, aki ha jól emléxem dupla súlyos sérülésen van túl? tényleg érdekel?


hát azért a védelemből lehetne csipegetni pl. Zapata, Musacchio, Gonzalo...bármelyik jó lenne nekünk. sőt egy Zapata-Musacchio kettősel sztem egy jó pár évig meg lenne oldva a minőségi belső védelem. Meg is néztem az árukat mind a hárman 7millára vannak írva, csapatuk kiesett ilyenkor lehet velük cigánykodni ...ha nem is kettőt de a Zapata-Musacchio párosból én elhoznék valakit..
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.05.14. 08:32


Jó napot...

Ki tudja, h mikor nyit az átigazolási piac?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.05.14. 06:07


Zapata elférne középen Burdi mellett, az Udinesében szerzett már talján rutint.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.05.13. 21:26


mégis kit kéne onnan leigazolni? pár jófajta spanyol elférne a keretünkben? :) vagy rossit, aki ha jól emléxem dupla súlyos sérülésen van túl? tényleg érdekel?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.05.13. 21:20


most hogy a Villareal kiesett bekopogtathatnának oda is Sabék :D
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.13. 15:10


Nem én írtam azt, amit mondtál a Cataniáról és Montiról, de ettől még igaz.
Amúgy hogy miben fáradt el? Emberk különbözőek. Nem mindenki bírja ezt a munkát sem ugyanúgy mint a többi. Én elhiszem ha így érzi h elfárdat. Lehet nem való neki.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.05.12. 23:45


a Dortmund kispadján megtisztelőbb lassan ülni mint a Roma kezdőjében játszani
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég

cron