Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.11.28. 12:32


szerintem sem helyén való h megütötte akármi is volt, valószinü hgyha el akarta volna találni a flakonnal el is találja. ha egyáltalán volt ilyen flakon dobálás, mert ez a pofon a játékoskijáróban volt nem az öltözőben szal érdekesen szólnak a hírek is. meg azért egy 19 éves meg egy 25 éves játékos között ne legyen már az hogy ki az idősebb szerintem ez már vicc, a játék sem megy, csapaton belül sincs rend ütik is egymást...bravo Lucho
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.11.28. 12:06


Az már kiderült, hogy miben nem értünk egyet, összegezzük akkor, hogy miben igen:

- Ennek nem szabadott volna megtörténnie.
- Nem tudhatjuk pontosan, hogy mik voltak az előzmények, lehet, hogy jogosan ment fel Osvaldoban a pumpa. (szerintem ez sem nem lehet mentség)
- Osvaldo büntetést kap az ütésért, megérdemli.

Azt hiszem, hogy ebben a három pontban egyetérthetünk, a vérmesebb Oszi-fanatikusok talán csak az első kettővel. Annyit szeretnék még hozzátenni, hogy remélem nem ismétlődik meg az eset és a srácok kibékülnek.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.11.28. 11:57


Nem semmi, hogy ezzel a teljesítménnyel is még 6. helyen vagyunk.
Amúgy én már nem bízok a Lajos-féle játékban, amint egy kicsit jobb csapat ellen játszunk nincs semmi rendszer a játékban.
Az ellenfél letámad, mi visszagurítjuk Steknek ő meg előre rúgja. Vagy valamelyik szorongatott védő teszi ugyanezt.
Elöl meg kéne Oszi mellé/helyére egy igazán gólerős ember. Télen még igazolunk nem kétséges, csak engem egyre jobban aggaszt az edző személye. Régi példa az Udine, több embert (kulcsjátékost) eladtak, és mégis dobogósok.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2011.11.28. 11:50


Állítólag a mérkőzés után az idősebbek számon kérték a fiatalokat amiért azok nem nagyon "tették oda magukat" a pályán. Osvaldo külön számon kérte Lamelét, amiért az egy alkalommal nem passzolt neki kecsegtető helyzetben. Lamela egy műanyag flakont dobott Osvaldo felé, majd jött a maflás...
De én nem 10 meccses eltiltásról, hanem 10 napos felfüggesztésről hallottam, bár ez pontosan nem tudom, hogy mi lenne. Nem látogathatja az edzéseket vagy 10 napnyi fizetésétől vonják meg?
Nem hiszem amúgy, hogy más csapatok öltözőjében egy-egy mérkőzés után ne történnének hasonló esetek.

A mérkőzés elkeserítő volt.
De 39 évesen is próbálok optimista maradni. Sensiékkel esély sem lett volna arra, hogy valami változás legyen a Románál. Csak lejárt szerződésű játékosok jöhettek volna ingyen, akik máshol már nem kellettek. Szürke, jövőkép nélküliség.

Most legalább érkezett néhány ígéretes fiatal, akik előtt reményeink szerint nagy jövő áll. De teljesen más futballkultúrából érkező 19-20 éves játékosoktól nem várhatjuk el, hogy az első évben bajnokságot nyerjenek a Romával. Ez még Maradonának sem sikerült, pedig ő nem 20 évesen került Nápolyba. Ez nem két-három hónapot, hanem két-három évet igényel.

Mindezek mellett nyilván én is többe vártam volna eddig.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.28. 10:29


De utálom ezt a "Lamela egy gyerek" meg "csak 19 éves" dumákat
És? Osvaldo meg csak 25 - mi különbség? Mindkettő felnőtt ember.

Lehet olyan szituáció az életben, hogy én - 30 felett - úgy megcsapnék egy 19 éves kis taknyot, hogy köpködné a fogait. Felesleges itt korral jönni. Szituáció függő minden.
És amíg nem látunk tisztán (sajnos lehet sose fogunk) kár ítélkezni.
Tény ami tény, nem szabad hogy idáig fajuljon egy helyzet, de nem mondom hogy én nem ütöttem volna, mivel nem ismerem a szituációt.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.11.28. 08:20


Dehát, ha nem kap labdát, ne is várjunk többet :D

Pozitívum, hogy érdekli őt a csapat sorsa.

Mondjuk ez az esemény maradhatott volna az öltöző berkein belül is, a csapat megbeszélte volna.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2011.11.28. 07:45


Zsozsomessi írta:Vicc! Lamela egy gyerek szinte, erre ez a kis senki megcsapta, röhejes. Osvaldo eddig sem volt a kedvencem, de részemről itt a vége, én befejeztem vele. Rugdoshatja a gólokat, ha emberileg egy utolsó senkiházi. Ezek a játékosok a klubot gyalázzák az ilyen cselekedeteikkel.

5 gól 12 meccsen bármelyik csapatban van ilyen játékos
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.11.28. 01:34


Én úgy hallottam, hogy azért ütötte meg, mert nem passzolt neki, aztán Lamela válaszul hozzávágott egy műanyag flakont :D Szóval inkább önös érdeket sejtek a háttérben Osvaldo részéről, de nem tudom, hogy mi az igasság. Viszont abban biztos vagyok, hogy nem kell nagy bátorság megütni egy 19 éves gyereket...
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.28. 00:50


elképezelem ahogy Lamela kikéri magának, na az se lehetett piskóta :D
amúgy nálam Osvaldo mondom hogy hajtós, jókedvű, meghalok a meccsen pali - nekem szimpi emberileg

ráadásul this is the beginning of a beautiful friendship
nagy szerelm lesz ez még köztük :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.11.27. 23:26


fradista romanista írta:állítólag a meccs után oszvald dühösen leb@szta a fiatalokat, hogy nem kűzdöttek rendesen, és lamela ezt kikérte, mire oszvald pofán vágta. A társak gyorsan szétválasztották őket, úgyhogy tovább nem fajult a dolog. oszvald aztán persze elnézét, lajos pedig büntetést kért a klubtól. Utóbbi kérése talált meghallgatást.


Hehh.. hát ez nagyon érdekes.. De legalább érdekli a Róma sorsa, az eredmények:D Legyünk optimisták
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.27. 23:04


állítólag a meccs után oszvald dühösen leb@szta a fiatalokat, hogy nem kűzdöttek rendesen, és lamela ezt kikérte, mire oszvald pofán vágta. A társak gyorsan szétválasztották őket, úgyhogy tovább nem fajult a dolog. oszvald aztán persze elnézét, lajos pedig büntetést kért a klubtól. Utóbbi kérése talált meghallgatást.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2011.11.27. 22:48


Összeverekedtek? Van erről bővebb infó?
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.11.27. 10:04


Ha már szóba került a játékosok felhozása, Caprari? nem kéne neki tapasztalatot szerezni? :S Én már úgy vagyok ezzel a szezonnal, hogy ha már nagy eredményt úgysem érünk el, legalább a kicsiknek adjunk esélyt. Kár lenne elszórakozni őket, ha már ilyen jó a primavera csapatunk. Belső védőnk meg lassan tényleg nem lesz :(
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.11.27. 09:05


Ismét visszatérő név Nilmar, ha Baldini elintézi, akkor garantált hogy majd 80 millás mercatonkat még megdobjuk egy 20assal, és mi a garancia arra, hogy beválik?
Igaz vagy sem, állítólag Cellino rákattant Borisra, fél évre elvinnék kölcsönbe, ez az az eset, amikor mindegy hogy adnánk e opciót vagy sem, mert ha be is válna náluk, nem hiszem hogy 6-8 millát kicsengetnének érte, de ha ki is, a fizuját is állniuk kéne....

A csapat kísérleti stádiumban van, mivel céljaink nincsenek, vmit a romanews azt jósolja hogy Kjaer 1 hónap pihi, itt lenne az ideje hogy Lajcsi felhozza a nagy csapathoz Negot, talán nem nagyképűség kijelenteni, hogy vele vagy nélküle is, a 40 pont megszerzése nem jelenthet problémát, ami a bennmaradáshoz szükséges, vagy mégis :S!?
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.24. 13:08


hogy mik ki nem derülnek Tottival való viszonyáról :shock: :)

aki úgy tűnik, mintha egy másik korból jött volna,
ez találó gondolat volt :wink:

Túl magabiztos, néha kicsit arrogáns, nagyon könnyen megsértődik - és 1 pozitív: hihetetlen tűz ég benne.
Azért ilyeneket se mert volna mondani pár éve még.

A fizuijával kapcs meg egyszer beszéltünk erről, hogy nagyjából muszáj neki is követni a a piacot, különben alulértékelt lesz.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.11.24. 12:29


ez a DDR ügy még a Sensi (Kisasszony) éra hulladéka, ebből is látszik hogy milyen gyenge volt akk a menedzsment a csapatnál, ilyen kaliberű játékosoknál nem szokták az utolsó évre hagyni a hosszabítást mert benne van ez hogy menni akar, és akk ingyen megy. sajnos ez nem az új tulaj hibája lesz ők már sarokba vannak szorítva vagy megadják amit kér vagy nem. csak arra lennék kiváncsi mikor jött az a bizonyos 70 millás ajánlat...ha volt egyáltalán. mind1 remélem hosszabítanak vele, bár sztem akk is benne van hogy elhagy minket vagyis eladják jó pénzért..
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.11.24. 11:25


Szerintem is elmegy már csak abban bízom, hogy valahogy sikerül hosszabbítani azért és csak nyáron megy jó sok pénzért.
Ha ingyen elveszítjük az óriási csalódás lesz mindenkinek.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.11.23. 19:31


még a szitibe igazolása előtt volt róla szó, vagyis a firkászok írták, hogy meg akarjuk szerezni....
Tomic Nestát látja benne, természetesen a fiatalkorit.... :)
ja és van még egy név, Xandao, szintén volt már róla szó azokból az időkből, mikor patikamérlegen :) kellett beosztani a zsét igazolásokra, december környékén kapja meg az EU-s útlevelet...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2011.11.23. 19:21


közben állítólag Sabatini megtalálta Burdi helyetesét, Man.Cityből Stefan Savic. R.Mancini benne lenne hogy fél évre kölcsönbe jöjjön hogy játszon többet. egyzer láttam játszani a gyerek a Citybe, akk se tudtam ki az :D azóta utána néztem a Partizan Belgrádtól vitték el az árat senki sem tudja, van aki 6 milliót de voltak olyan hírek akik 10 milliót mondtak, valahol a kettő közt van az ára. igazából nem tudok rá semmit mondani nem ismerem Belgrádba 28 meccset végigtolt, 11x szerepelt Montenegró válogatottjába (20 évesen nem rossz) . volt az Arsenalnál is próbajátékon akk még maradt belgrádba aztán a City közbeszólt és elvitte előlük...ennyit találtam rólla. City drukker véleményt nem találtam...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.11.22. 15:20


feree80 írta:A 7 millás hosszabbításos hír überdurva, sztem vhol 6 milla körül kell hogy legyen a vége.....

4,5 és 5,5 milláról írnak per pillanat, ez már sokkal hihetőbb, hosszabbítson, és nyáron felőlem 9et is adhat neki macsini szitije...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.11.22. 14:27


Ne már! Épp itt van a vágólapomon ez a kép, ki akartam tenni... :)
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.11.21. 20:32


ha azt vesszük, hogy min.10-et nevetve megadna neki több klub is, inkább szép tőle....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.11.21. 17:35


A 7 millás hosszabbításos hír überdurva, sztem vhol 6 milla körül kell hogy legyen a vége.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.11.20. 14:15


ma délelőtt sikeresen megoperálták Burdisso-t. 3 hét rögzítés után kezdődhet a rehab.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.11.19. 18:19


Osvaldo.... :D
"Ezért eléggé bánt az, amikor azt olvasom, hogy a szurkolók csalódtak bennem és hogy pénzéhes ember vagyok.
pedig az vagy
Ez egyáltalán nem igaz, mert amíg az Espanyolban játszottam, mindent megtettem a csapatért, nagyon szerettem a klubot és a szurkolókat
ő is ezzel jön :D vajh mikor fognak rájönni a focisták hogy ezzel érvelni felesleges mer a kettőnek SEMMI KÖZE EGYMÁSHOZ?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 29 vendég