Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.04. 16:36


A hírek szerint az öreg bohém már Trigirában jár :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.06.04. 16:33


gyerekek!!! elsiklunk a nap híre fölött?? Cicinho eltolja a biciklit!! évek óta várok erre. 12 millió euró ment a levesbe....az előző vezetés talán egyik legnagyobb öngólja volt, madridba még mindig fogják a hasukat a röhögéstől. Gagót már nem ettük meg gyerekek, új szelek fújnak. Pezsgő híján egy Dreher szisszent nálam :mrgreen:
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.04. 14:47


ha gondolod mondd meg neki, hogy szívesen veszünk minden beszámolót a római élményekről, esetleges további fejleményekről (és te bemásolnád amit ír pl)
már ezt is köszönjük szépen neki!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.06.04. 11:47


feree80 írta:Ha igaz, amit a leggo ír, akkor durván ösztönző szerződést kap ZZ :D 1 évre ír alá, 1 milláért, ha uefa kupás helyen végez a csapattal plusz fél milla, ha bajnokok ligája helyen végez, akkor meg az alapfizetésén kivül plusz 900000 :!: juró üti a markát......

Sab korábban elkotyogott vmit, szal bármennyire is a fiatalokra akarjuk építeni a csapatot, a sajtó egyfolytában erről ír, én továbbra is várom azt a nagy durranást akit Sab korábban beígért(sztem játékosról volt szó, nem edzőről :) )
Már most arra számítok(bár csak feltételezés) hogy jövőre ZZ/ZZ játékstílusa miatt emelkedni fog a nézőszám, plusz ha még tényleg sikerülne egy nagy durranást igazolni(Jovetics, álom, álom, de szép álom :) ) akkor aztán tényleg komolyan megmozdulna az állóvíz Rómában.

Ja, csütörtökön mutatják be az új mezeket, természetesen a kappa részvételével. :) :wink:



Eriksen se lenne rossz (talán a csatársorban is megállná a helyét, nem csak kp-ként), külön figyelni fogom a dánokat miatta az EB-n
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.04. 10:31


Abszolút nem, Zemannál meg pláne nem. Pld az is az egyik dilije, hogy nála a kapusok is pont u.azt a terhelést kapják, mint a mezőnyjátékosok. Ugyanolyan kemény erőnléti edzések, futások, stb. stb :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.04. 09:32


Egy kapusnak nem mindegy milyen focit játszik a csapat?, neki mindig ugyan az a dolga, védenie kell... amúgy Stek.-nek Zeman alatt többször kell majd a hálóból kiszednie a labdát, lehet ezt már hallotta és nem tetszik neki.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.04. 09:01


feree80 írta:Ha igaz, amit a leggo ír, akkor durván ösztönző szerződést kap ZZ :D 1 évre ír alá, 1 milláért, ha uefa kupás helyen végez a csapattal plusz fél milla, ha bajnokok ligája helyen végez, akkor meg az alapfizetésén kivül plusz 900000 :!: juró üti a markát......

Mourinho 11 misijéhez képest, azért nem olyan sok..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.06.04. 08:34


Ha igaz, amit a leggo ír, akkor durván ösztönző szerződést kap ZZ :D 1 évre ír alá, 1 milláért, ha uefa kupás helyen végez a csapattal plusz fél milla, ha bajnokok ligája helyen végez, akkor meg az alapfizetésén kivül plusz 900000 :!: juró üti a markát......

Sab korábban elkotyogott vmit, szal bármennyire is a fiatalokra akarjuk építeni a csapatot, a sajtó egyfolytában erről ír, én továbbra is várom azt a nagy durranást akit Sab korábban beígért(sztem játékosról volt szó, nem edzőről :) )
Már most arra számítok(bár csak feltételezés) hogy jövőre ZZ/ZZ játékstílusa miatt emelkedni fog a nézőszám, plusz ha még tényleg sikerülne egy nagy durranást igazolni(Jovetics, álom, álom, de szép álom :) ) akkor aztán tényleg komolyan megmozdulna az állóvíz Rómában.

Ja, csütörtökön mutatják be az új mezeket, természetesen a kappa részvételével. :) :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Corso22 Dátum: 2012.06.04. 00:35


Xaba írta:És kérdezd már meg, hogy miből állt az a próbajáték.. Elmész és játszol egy x perces meccset vagy mi? És hány jelentkezőből, hányat vettek fel?
Én szurkoltam neki... Jó lenne egy "belső ember" :)


Azt is mondd meg: sokan szurkolnak ezért! :)
Corso22
 
Hozzászólások: 1299
Csatlakozott: 2011.06.10. 01:09

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.03. 21:45


lucifer0013 írta:
bigg írta:
lucifer0013 írta:nekem nem kellene egy kiöregedett, állandóan bulizós ronaldinho, csak egy 5 évvel ezelőtti
más kérdés, hogy Zemannak se kell, mert ő nem a bulizós éljünk a mának fiúkat kedveli, hanem akik vért hugyoznak a nyári edzőtábor után

Minek nekünk még egy Adriano?

nem ezt írtam én is? bár mind1


Nem, a te szöveged hosszabb, és nem oly frappáns... :P
Egyébként nem neked szántam, hanem annak aki felvetette ezt a Ronaldiho dolgot, nem keresek vissza ki volt az...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.03. 17:28


CaPy írta:Nagyon tetszik Zeman nyilatkozata(az angol verziót olvastam)! Az is ahogy a Pescararol beszél és az indok is amiért hozzánk jön:
“I will lead Roma next season. I had worked at Roma before and was unable to really do what I wanted, but now I once again have the opportunity to coach an important club. This is my last chance to be at a top-ranking side with important ambitions, as I am no longer a young man,” added the 65-year-old.

Egyenes embernek tűnik, remélem rengeteg emlékezetes pillanata lesz még ennél a klubnál.

Más(akiket érdekel): Beszéltem a sráccal aki próbajátékon volt, azt mondta nem tudta megmutatni tudása legjavát, mert idősebbekkel játszatták(95ös) és eléggé elnyomták. Reméljük azért még lesz lehetősége, jó lenne egy magyar a primavera csapatba:)

Toni :(


Egyet értek veled! Bár én még szkeptikus vagyok Zemannal kapcsolatban, de nagyon bízok benne, azok után, hogy hogy dícséritek:)


És kérdezd már meg, hogy miből állt az a próbajáték.. Elmész és játszol egy x perces meccset vagy mi? És hány jelentkezőből, hányat vettek fel?
Én szurkoltam neki... Jó lenne egy "belső ember" :)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2012.06.03. 15:49


bigg írta:
lucifer0013 írta:nekem nem kellene egy kiöregedett, állandóan bulizós ronaldinho, csak egy 5 évvel ezelőtti
más kérdés, hogy Zemannak se kell, mert ő nem a bulizós éljünk a mának fiúkat kedveli, hanem akik vért hugyoznak a nyári edzőtábor után


Minek nekünk még egy Adriano?


nem ezt írtam én is? bár mind1
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.06.03. 15:02


Megnyithatna már a mercato....Csak abban bízom, hogy nem az utolsó napokban igazolgatunk a leppató morzsákból. Hanem belecsapunk már az elején....Szeretném ha hetente legalább 2 minőségi igazolást be jelentenének. Várom a Pescara fiatal reménységeit...
Jó lenne egy fiatal harapós csapat. Nem érdekelne, hogy kikapunk, ha a meccs előtt 11 pár csillogó szemet, a végén pedig 11 tüdőt látok a pályán sz*rrá izzadt mezben.... :mrgreen: :flagbig: :mrgreen:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.06.03. 14:16


Nagyon örülök Zeman érkezésének.És nagyon várom a szeptembert.
Már jó pár éve amikor ugyanennyire vártam.Forze Roma.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.03. 08:33

Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.02. 22:56


ugyanez van lefordítva is a főoldalon a híreknél :wink:

A srácról meg naná hogy mindannyiunkat érdeklik a hírek! Köszönjük szépen!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.02. 20:55


“I have lived in Rome for many years and people often stop me in the street asking me to return, both Lazio and Roma fans. I hope they’ll continue to do so next year.”
Kíváncsi leszek a Lazio drukkerek reakciójára most hogy jön. :)

Tonit sajnálom, én is olvastam épp a hírt. :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.06.02. 20:17


Zeman bá is megerősítette a hírt :)

http://football-italia.net/19513/zeman- ... -lead-roma
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.02. 19:19


Xaba írta:És hány meccsen játszott Vuci? Csereként/kezdőként? -Végig pályán marad-e? Ezek az infok is fontosak lennének a gólok mellé

nekem, mint Róma szurkolónak annyira nem fontosak, így, hogy elment. 30 meccs, 9 gól, 8 assziszt, 102 lövés. Nagy átlagban a 70. és a 80. perc között cserélték le, nagyjából 8 -10 meccsen nem volt kezdő, ebből olyan 5ször cserélték be, általában az 50 és 65. minutum között. Most, hogy mindent tudunk róla, asszem kijelenthetjük, hogy ő egy jó csatár, aki elakart menni és az új klubjában pedig nagyon sok hasonló képességű csatár mellett nehezen érvényesül. (am sztem Boriniben is ugyanannyivan mint vucsibácsiban :D )
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.06.02. 18:12


tomm írta:bucinic el akart menni mindenképp, ezt fennen hangoztatta... botorság lett volna itt tartani


Jogos. Mintha olvastam is volna nyáron csak kiment a fejemből. Csak néztem pár régebbi meccset szinte mindegyiken gólt lőtt, többet is kicsikarhattunk volna érte ( A Lazio elleni győztes dupla, 2 gól a Chelseanek, gól a Realnak, Mu-nak)
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.02. 17:44


bucinic el akart menni mindenképp, ezt fennen hangoztatta... botorság lett volna itt tartani
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.06.02. 17:41


CaPy írta:Mikor lesz a nagy konferencia? Hol késik a hatalmas bejelentés?

közben született egy döntés, Gagot visszaadtuk a Realnak, nem fizetünk 7 miskát érte. Szvsz hasznosabb volt idén mint a 17.5 milláért vett Osvaldo :roll:


Nem 12 millióért vettük? Egyébként a vezetőség legnagyobb hibája volt Vucsinincs elengedése....
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.02. 15:17


bigg írta:
lucifer0013 írta:nekem nem kellene egy kiöregedett, állandóan bulizós ronaldinho, csak egy 5 évvel ezelőtti
más kérdés, hogy Zemannak se kell, mert ő nem a bulizós éljünk a mának fiúkat kedveli, hanem akik vért hugyoznak a nyári edzőtábor után


Minek nekünk még egy Adriano?


Na itt a pont! Egyszerűen és szépen megmondtad, és igazad van!

Hunszi írta:
A padra jó volna...én azt tudnám mondani, hogy tipikus Inzaghi féle játékos aki nem alakít jóformán semmit a pályán viszont aránylag mindig jókor van jó helyen,


Csak éppen Oszi nem tud olyan jó nagy húsosat hárákolni:)))
Amúgy meg én azt figyeltem meg, hogy míg Oszi sérült volt, addig ha jól emlékszem Borini 5 megy -6 gól?! - vagy valami hasonló aránya volt.. Aztán visszajött Oszi megrúgta a meccsenkénti 1 gólt és itt már Borini sajnos nem.. Tehát ez érdekes.. Szerintem a meccsenkénti 1 gólt szerencsére Borini is hozza, úgyhogy én felejteném Oszit és helyette Borinit játszatnám. Nem vagyok meggyőződve róla, hogy Oszi sokkal jobb lenne, mint az ifjú tehetségünk..

Virga írta:Kupába egyet lőtt, szval 9 gól az a 25 :wink:

-És hány meccsen játszott Vuci? Csereként/kezdőként? -Végig pályán marad-e? Ezek az infok is fontosak lennének a gólok mellé
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.06.02. 15:14


Itt azt mondja Osvaldo, hogy valamikor mondta neki Zidane egy jótékonysági eseményen, hogy szívesen látná őt a Real Madridnál, de hivatalos megkeresés nem történt. Gondolom ez még az ideigazolása előtt történt.

http://www.goal.com/en-sg/news/3881/ita ... eal-madrid
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.06.02. 14:51


Virga írta:
Hunszi írta: Vucinicet is annó fikázta mindenki, hogy csak 16 gólt lő szezononként pedig ő kellene húzza a csapat gólátlagát de be kell látnunk, hogy ez a nem megfelelő csapat miatt volt mert most 25öt kapart össze a Juvéban...

8 a bajnokságban, 1 a kupában, hol a maradék 16? :roll:


passz én is csak egy oldalon néztem s ott az írja, hogy 25 :P nem követtem a pályafutását uh elnézést akkor :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 52 vendég