Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.04. 19:17


Komolyan mondom tökön szúrom magam... Ez a Castan teljesen komoly? Esküszöm viccnek is rossz. Brazil ligába 92 meccsen 3 gól a wikipédia szerint, a ,,méltán világhíres" Helsingborgba pedig 0(!) bajnokin lépett pályára egy év alatt. Bár lehet volt valami sérülés is a dologban...
Ilyeneket minek igazolni? Ha a laziotól kikapnánk 6-0-ra akkor is büszkén hirdetném, kinek is szurkolok, de ha ilyen komolytalan, hagyományokat eltipró klubbá válunk nem tudom mi lesz. :cry: Miért nem lehet saját ifistákkal feltölteni a kispadot?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.07.04. 11:28


bredli azért kell mert amerikai. sztem nincs ezzel gond, kell a PR a tengerentúlra. nagy pénz meg nincs, maradnak a nevenincs tehetségek. de inkább legyen nevenincs tehetség, akiben megvan az esély, hogy egy tényleg f.sza játékos legyen, mint valami középszerű tölteléknekvaló.
a juve nagyon elhúzni látszik, a milan fix második, de onnantól kezdve sztem csak az edzőtől meg az aktuális formától függ, hogy ki a jobb a napoli-inter-roma-lazio kvartettből megfejelve az udinesevel.
semmivel semm lesz erősebb sem a bajnokság, sem a konkrét konkurensek (ez de szép), úgyhogy a 3. hely elérhető
és ami mellettünk szól, hogy nincs nemzetközi kupa, viszont van egy zeman, aki ugyebár a kőkemény felkészülés hive, tehát nálunk a fizikai fölény (legalábbis papiron)
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.04. 09:14


Ugy látom a transfermarkt-esek kelnek fel legkorábban, van két új érkező :
Tomas Svedkauskas: 18 éves Litvániai kapus, mondjuk ő még csak probajátékon
Alessandro Florenzi: végre visszajött a tehetséges olasz köéppályás, kicsit ráfizuttünk erre a közös baromságra, mivel opció szerint 250.000 euroért megvette a felét Coronte és 1.750.000 euróért adták vissza.
Jah meg tegnap Stoiant is visszavettük.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.04. 00:20


OFF:
Tottika84: nem akarsz te erről itt vitát nyitni szerintem :wink:
És nem akarod megvárni, hogy Levy szóljon ezért, mert ő nem lesz ilyen finom. Halálosan allergiás a helyesírásra :wink: :)
Inkább elfogadod, hogy jó szándékból szóltam és legközelebb jobban odafigyelsz. :wink: (mi pedig előre is megköszönjük ezt neked)

Trigoria
Mi vagy te nyelv tanar?????

rosszabb: moderátor
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.03. 23:46


Ez a Tachtsidis gyerek játszott az EB-n?
Mintha csereként láttam volna.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.07.03. 23:22


MajerKriSSz írta:Heinzét a Bologna akarja, állítólag a Diamanti üzlet részeként kerülne oda.

forrás: skysport24


Milyen üzlet? 29 éves és képes kis csapatoknál évi 6-7 gólra és ugyanennyi gólpasszra. Hmmm... Akár válogatott, akár nem bárki is igazolná le se fejlődni nem fog, se pénzt nem lát már senki belőle.
El tudnám képzelni, ha mondjuk továbbadnánk a börzekirály Genoának valakiért vagy mondjuk az Udinese-nek a kis Murielért.
Már megint unatkozott valamelyik újságíró...

Apropó, ha a Hellas Veronától leigazoljuk a srácot, akkor Greco eladása után sem maradunk görög nélkül. :D
Bocs.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.07.03. 23:04


OFF: lehet -ed végződésű, mert ez egy rövidítés és olyankor kimondod a két betűt (háesz, fura ezt így leírni :D ). am meg inkább grammar nazi :D

Komoyabb dolgokra fordítva: Az OC 10ik lett idén a franciáknál, szóval mi 3 hely előre lépés lehetünk :mrgreen:
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.03. 22:36


Amugy meg bagoly mondja verebnek hogy nagy a feje, nezd mar meg te mit irtal:Tottika84: kérlek figyelj a helyesírásra, mert ez a hszed minden határon túlmegy
hszed,??????????????
ha hozzaszolas lenne ez a hszed???akkor az hszod :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D koszi a segitseget tanarbacsiiiiii!!!!
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.03. 22:31


Trigoria
Mi vagy te nyelv tanar????? :D :D :D :D :D :D :D :D :D
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.03. 21:38


Heinzét a Bologna akarja, állítólag a Diamanti üzlet részeként kerülne oda.

forrás: skysport24
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.03. 20:22


MajerKriSSz írta:Dodo ma már részt vette az első edzésén :) kitűnik a nagy bozontos hajával a többiek közül :D

Castanért pedig még nem is tettünk ajánlatot az elnökük szerint :/

források: romanews.eu
asromanews.gportal.hu


Egy kép a kacsánkról: http://www.asroma.it/it/notizie/notizie.html?id=5717
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2012.07.03. 18:43


Dodo ma már részt vette az első edzésén :) kitűnik a nagy bozontos hajával a többiek közül :D

Castanért pedig még nem is tettünk ajánlatot az elnökük szerint :/

források: romanews.eu
asromanews.gportal.hu
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.03. 18:13


Tottika84: kérlek figyelj a helyesírásra, mert ez a hszed minden határon túlmegy! :wink: :)
olyannyira hogy javítani se fogom :D
(ha telóról nem tudsz ly-t írni, akkor inkább ne írj telóról, mert ez így pokol :D )

A Napoli-Udinese-Inter simán jobb volt nálunk keretileg tavaly. Idén az Udineset kivéve a másik kettő sztem továbbra is erősebb lesz, nem is kicsivel.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.03. 16:26


Tottika84 írta:Szerintem csak a Juve-Milan ketos jobb nalunk,a Napoli-Udinese-Inter-Roma meg korulbelul egyszinten van Eddig egyik csapat sem erosodott semit sot inkab gyengult mind a harom.mindegy ez az en velemenyem hogy egy 3.hej realis lehet ha az edzo be valik.tavaj is siman oda erhetunk volna ha leccetol meg a sienatoln nem kaptunk volna ki hogy a tobi kis csapatot ne is soroljam.

Azert mar nagyon varom a szezon kezdest tokre unatkozom hogy vege az eb-nek uresek a hetvegeim :D :D :D :D :D


Hát szerintem is.. de napoli-udinese-inter szurkolók is ezt vallják ;).. majd meglátjuk, hogy Dodo kacsáék mennyire válnak be..
Am. szerezz egy barátnőt:)))) :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.03. 13:51


Szerintem csak a Juve-Milan ketos jobb nalunk,a Napoli-Udinese-Inter-Roma meg korulbelul egyszinten van Eddig egyik csapat sem erosodott semit sot inkab gyengult mind a harom.mindegy ez az en velemenyem hogy egy 3.hej realis lehet ha az edzo be valik.tavaj is siman oda erhetunk volna ha leccetol meg a sienatoln nem kaptunk volna ki hogy a tobi kis csapatot ne is soroljam.

Azert mar nagyon varom a szezon kezdest tokre unatkozom hogy vege az eb-nek uresek a hetvegeim :D :D :D :D :D
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.03. 13:11


Tottika84 írta:Remelem ebben az evben mar lessz cel mondjuk bl indulas mint minimum nem ugy mint tavaj hogy nem volt cel kituzes a startnal.


Szerintem ez nem jó ötlet, mert a Napnál is világosabb, hogy a keretünk alkalmatlan erre a célkitűzésre. Felesleges ilyen terhet rakni a játékosokra.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.03. 12:14


Én nagyon nem szeretem az olyan játékosokat, akiknek nem tudom a nevét sem kimondani:( Szomorú nagyon a helyzet úgy érzem:(

Tottika84 írta:

Mass:En soha nem szeretem Taddeit de egyet be kell latni minden edzonel stabill kezdo volt es nem azert mert nincs nala jobb en szerintem az edzeseken ugy oda teheti magat vagy tejel az edzonek :D :D :D :D :D :D :D
tolunk fog nyugdijba meni Perottanak most adtak uj szerzodet tuti marad meg egy szezont Rossi meg harmat gyenge talan tole meg valunk.
Remelem ebben az evben mar lessz cel mondjuk bl indulas mint minimum nem ugy mint tavaj hogy nem volt cel kituzes a startnal.

Taddeitől nincs menekvés.. ezt én már megtanultam.. én már nem húzom fel magam ilyesmin.
Amúgy a céllal kapcsolatban.. Engem a hideg rázott, amikor 4-5. helyen voltunk 1 ponttal lemaradva a 2. helytől és már mindenki BL-t érő helyről beszélt és arról, hogy akár a scudetto is meglehet... Téptem a hajam az ilyen irreális sajtótájékoztatóktól..
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.03. 11:26


Trigoria írta:lehet Zeman bá már elég öreg ahhoz (és elég sokat cigizett hozzá) hogy Taddei egyedi hízelgőtaktikája :wink: :D nem hatja majd meg
:D



Nehany karton marlboro es mar kezdhet is :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.03. 11:22


cejas írta:
Xaba írta:...
És mégsem építettünk be már évek óta SENKIT! Totti,DDR,Aquillani.. ennyi.. ezek mikor voltak? Ott a sok jó játékos és adjuk őket kölcsönbe minden fele, csak vigyék.. "mert ott majd fejlődni fognak" .. Tottiékat nem adták kölcsönbe és ők fejlődtek, ITT! Én azt akarom, hogy a többiek is maradjanak ITT és fejlődjenek ITT és egy részük legyen jó játékos ITT!


Még hogy senkit nem építettünk be! Grecoról és Rosiról majdnem megfeledkeztél. :D


Nem feletkezdtem meg! Greco és Rosi nem találnak abba a kritériumba, amit én írtam! Mert Greco nem itt fejlődött, hanem volt kölcsönben az Astrea, Verona, Pisa és Piacenzanal. Rosi meg a Chievo, Livono és Siena-nál! Tehát továbbra is fent tartom, hogy olyan játékos aki ITT nevelkedett és nem adtuk kölcsön, De Rossi után senki nem volt.. mert úgy-e Aquillani is 1 évben volt költsön:-S De nem is maradt itt és nem is lett annyira jó játékos..
Hogy Totti miért nem ment kölcsön azt sejtem.. De Rossinál lehet, hogy közrejátszott az apja is.. de végül is m1, mert jó és ITT nőtt fel és ITT lett jó:)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.03. 10:22


Hát igen eléggé meglátszik, hogy nincs pénz, vagyis hogy DiBenedetto papa elpartolt a csapattol... meg is értem mondjuk. Valami olyat olvastam hogy van 30 millánk játékosokra, ebböl már 5.5+5.3+3.5+1 =15.3 tehát a fele el is ment. Igy nem teheti meg a csapat, hogy 10 ért vesz egy Sissokot hanem inkáb 2 ért valami Tachtsidist akirol sose halottam. és akkor kell még egy jobb bunkó, még legalább 1 középsö védő, talán egy csatár se ártana. Kemény dolga va Sabatiéknak be kell látni.
Jah és még 1 re kiváncsi vagyok, hogy ha Ciro Immobiléböl golkirályt faragott az öreg, abbol az Immobiléböl aki addig összesen 2 golt tudott rugni karierje során, vajon Okakábol nem tudná kihozni az állatot ? mert ha jol látom a parma nem élta az opcióval, igy ujra nállunk van a csuka. Fizikai adotsága megvan hozzá hogy jó center legyen... Immobilének se volt többje... sőt én Balotelliben se látok többet. Kiváncsian várom a szezont :D
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.07.03. 09:21


Július 27. As Roma - El Salvador (a New York Red Bulls stadionjában)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.03. 08:47


lehet Zeman bá már elég öreg ahhoz (és elég sokat cigizett hozzá) hogy Taddei egyedi hízelgőtaktikája :wink: :D nem hatja majd meg
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.03. 08:14


Jo reggelt minddenkinek

En nem tudok semit errol a Castanrol de a transfermakt-on 2,5 millara taksaljak iden 15 mecs 2 bajnoki 13 kupa mecs elote valo evben meg 11 szoval nem hinem hogy akkora nagy spiler megerjen 5.5-ot de remelem ram cafol.
neztem Azpilicuét-7.5 milla az ara es az Olympique Marseille-bol nem hinem hogy hozank akkarna joni de meg ha el is jonne 4 milla biztosan keves,de ot sem ismerem de az ara alapjan nem lehet rossz jatekos.

De az a lenyeg hogy mar vanak nevek targyalasok szoval zajlanak a dolgok


Mass:En soha nem szeretem Taddeit de egyet be kell latni minden edzonel stabill kezdo volt es nem azert mert nincs nala jobb en szerintem az edzeseken ugy oda teheti magat vagy tejel az edzonek :D :D :D :D :D :D :D
tolunk fog nyugdijba meni Perottanak most adtak uj szerzodet tuti marad meg egy szezont Rossi meg harmat gyenge talan tole meg valunk.
Remelem ebben az evben mar lessz cel mondjuk bl indulas mint minimum nem ugy mint tavaj hogy nem volt cel kituzes a startnal.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.03. 07:43


Boldog születésnapot Marquinho ! 3.5 millióért nagyon jó üzlet volt.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2012.07.02. 21:39


Xaba írta:...
És mégsem építettünk be már évek óta SENKIT! Totti,DDR,Aquillani.. ennyi.. ezek mikor voltak? Ott a sok jó játékos és adjuk őket kölcsönbe minden fele, csak vigyék.. "mert ott majd fejlődni fognak" .. Tottiékat nem adták kölcsönbe és ők fejlődtek, ITT! Én azt akarom, hogy a többiek is maradjanak ITT és fejlődjenek ITT és egy részük legyen jó játékos ITT!


Még hogy senkit nem építettünk be! Grecoról és Rosiról majdnem megfeledkeztél. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég