Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.24. 14:40


A kolcson jo is lenne.
Marqinho az elejen rossz volt nagyon. Aztan lassan belejott. Talan megtartanam en is.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.24. 09:46


amúgy azt is írják, h. a Roma végső célja ezzel a komnolytalan ajánlattal az, h. a kölcsönt meghosszabbítsa - hogy legyen ideje Zemannak megismernie a gyereket
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.24. 09:36


bigg írta:
fradista romanista írta:Nagyon ökonómikusak vagyunk újabban, hogy finoman fogalmazzak. A hírek szererint nem élünk a 30.-án lejáró opciónkkal, h. Marquinho-t végleg megszerezzük 4.5 millióért. Tettünk egy ajánlatot, h. csak 2.5 -et vagyunk hajlandók fizetni érte.
pedg szerintem ő abszolút ZZ-nek való játékos


"A TMW információi szerint azonban Zdenek Zeman nem tart igényt a játékosra."
Ezek szerint Zeman úgy gondolja, hogy mégsem neki való... már öregszik és nem tudja mi való neki? :)



Ez abszolút nem elképzelhetetlen . de az sem, hogy még nem ismeri eléggé a keretet. :)
Szerintem amikor játszott, egyenletesen jű teljesítményt nyújtott, és fegyelmezetten játszott. Ellentétben sok tavalyi szerzeménnyel.
mellesleg ez a 2.5 milliós ajánlat egy ilyen játékosért megalázó. A Fluminense persze már válaszolt is, hogy nem tárgyal semmiféle árengedményről.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2012.06.24. 07:15


fradista romanista írta:A hírek szererint nem élünk a 30.-án lejáró opciónkkal, h. Marquinho-t végleg megszerezzük 4.5 millióért. Tettünk egy ajánlatot, h. csak 2.5 -et vagyunk hajlandók fizetni érte.
pedg szerintem ő abszolút ZZ-nek való játékos

ez jutott eszembe nekem is a minap, Zemannak való a brazil. támadó szellemű, második hullámban tökéletesen érkező, lendületes gyerek. Zeman gyors, támadó játékába pont bele illik. így átjáróház jelleget ölt majd a középpályánk, ami nem föltétlen jó. Kellene valami De Rossit megközelítő gyerek a kp.-ra, aki védekezni is tud, de ha támadni kell, akkor se sz*rik be. nem tudom ezzel a - se íze, se bűze -Gagóval mit akarnak? Se nem támadó, se nem védekező.....ballaszt.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.24. 03:36


fradista romanista írta:Nagyon ökonómikusak vagyunk újabban, hogy finoman fogalmazzak. A hírek szererint nem élünk a 30.-án lejáró opciónkkal, h. Marquinho-t végleg megszerezzük 4.5 millióért. Tettünk egy ajánlatot, h. csak 2.5 -et vagyunk hajlandók fizetni érte.
pedg szerintem ő abszolút ZZ-nek való játékos


"A TMW információi szerint azonban Zdenek Zeman nem tart igényt a játékosra."
Ezek szerint Zeman úgy gondolja, hogy mégsem neki való... már öregszik és nem tudja mi való neki? :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.06.23. 23:10


snatch írta:És szerintem azért nem vitte el pl a Tottenham vagy bármelyik másik európai csapat Zemant, mert mivel Olaszországban szépen megakadályozták a sikeres pályafutás befutásában, így nem volt mivel felkelteni a figyelmét más csapatoknak. Kit érdekelt Angliában, hogy pl a Pescarával most feljutott és hogy milyen meccseket játszottak, hány gólt rúgtak stb? Szerintem senkit, ide sem bagóznak. Van az edzői stábban is egy krém, egy elit, azok mozognak ide-oda és nagy ritkán egy-egy edzőnek sikerül kiemelkedőt alkotnia, az azonnal be is kerül, ilyen volt pl Villas-Boas, aki most éppen talán a Tottenham padjára pályázik. Pedig mit is tett ő le az asztalra? Volt egy jó éve?
Szóval ez egy ördögi kör, mert amíg nem bizonyíthatsz, mert ebben meggátolnak, addig nem is fogsz tudni bizonyítani és addig nem jutsz előrébb sem. És ilyen Mourinho esete is, bekerült a fain ördögi körbe, bizonyít, mert hagyják és meg is adják neki a lehetőségeket, hiszen olyan csapattal dolgozhat, amelyik önmagában sikerre van kárhoztatva, kb nagyanyám is bajnok lenne vele :) (ez most persze erős csúsztatás :))


Hát én a többi dologba nem akarok beleszólni. Tehát F72 mondanivalójához sem igazán akarok hozzáfűzni.. De ezen nagyon megakadt a szemem. És őszintén szólva egyáltalán nem értek egyet. Nagyon nem tartom igaznak és most lehetne 100 példát is felhozni! Montella, Spaletti, LE, Guardiola, stb. Ha nem érthetők a példák, akkor kifejtem kérésre bővebben is
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.06.23. 22:01


Nagyon ökonómikusak vagyunk újabban, hogy finoman fogalmazzak. A hírek szererint nem élünk a 30.-án lejáró opciónkkal, h. Marquinho-t végleg megszerezzük 4.5 millióért. Tettünk egy ajánlatot, h. csak 2.5 -et vagyunk hajlandók fizetni érte.
pedg szerintem ő abszolút ZZ-nek való játékos
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.06.23. 11:11


Hunszi írta:Elvileg megnyertük a vak licitálást Borinit illetően 4,9-et ajánlottunk míg a Parma 4,26ot


Jól hangzik!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.06.23. 06:26


Elvileg megnyertük a vak licitálást Borinit illetően 4,9-et ajánlottunk míg a Parma 4,26ot
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.06.22. 19:10


Valaki valami lehetséges igazolást tud? Mostanában nem hallottam semmit.
Mondjuk ezért nem ártott volna bejutni az EL-be igazolások szempontjából. Bár eredményesség szempontjából lehet jobb, hogy sokáig nincs tétmeccs, jobban össze tud szokni a keret. De igazolni kell! :x
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.22. 18:25


ámen :wink:
jól mondtad Xabee
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.06.22. 14:27


Nem kérdőjelezte meg senki senkinek sem a szurkolói mivoltát, ez így elég erős sarkítás... Annyit írtam, h nem értem. Ez teljesen mást jelent, nem azt, h "hogyan kell érezni egy igazi szurkolónak", mert ilyen nincs, ez marhaság. Mindenki másképp éli meg ezeket a dolgokat, ki így - ki úgy, a saját vérmérséklete szerint.
Személy szerint nem szeretnék egy összevásárolt kirakatcsapatot egy sejkkel az élen, mert az bennem erőteljes unszimpátiát vált ki (lásd City, Chelsea, PSG...). Inkább jöjjenek a fiatal tehetségek, saját nevelésüek éppúgy, és érjenek Zeman keze alatt nagy nevekké. Nem Drogbára, Torresre meg Lavezzire várok, akik ilyen igazolásokat remélnek akár az amerikai érától is, feltehetőleg csalódni fognak.. erre utaltam.
Tegyünk a pályán mindent megalkuvás nélkül, tegyük ki a lelkünket 110%-ig, ha ez esetleg nem lenne elég a győzelemhez, az sem baj, ha mindenki apait-anyait beletol a közösbe. Ez akkor egy szerethető, EGYEDI csapat lesz, amire én végtelenül büszke leszek, még akkor is, ha az x. helyen zárnánk. Sosem leszünk Milan, Inter, Juventus nem ők a követendő példa. Ahogy a Capitano mondta, egy scudetto Romában többet ér, mint máshol akár tíz is. Ebben minden benne van.
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.06.22. 13:52


Már egy pillanatra megijedtem, hogy az én hozzászólásomban láttad tomm, miként érez a jó szurkoló.
Nyilván mindenki máshogy lát és máshogy él meg dolgokat. Ez normális.

Egyébként, hogy Zeman nem szeret nyerni? Ugye erre mondta, hogy ez marhaság, persze hogy szeret(ne) nyerni, de nem mindegy hogyan... Betartva egy értékrendet, szabályokat.
Nekem a fociban sosem a győzelem, a bajoki cím volt a legfontosabb. Egy ilyen ASR szurkoló elég rosszul érezheti magát, mert a 85 év alatt nem sok sikerélménnyel lehetett gazdagabb. Mindez persze nem jelenti azt, hogy ne lennék nagyon boldog, ha a Roma újra bajnok lehetne. Ha mindezt ráadásul Zemannal...

Abban meg biztosan igazad van, hogy régimódi vagyok, esetleg nosztalgikus, túlzottan romantikus.
Olyan dolgokban hiszek vagy szeretnék hinni, amik már nincsenek...
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.06.22. 13:20


hogy felpezsdült itt az élet, nem számítottam rá, hogy megnyitom és trigoria írása gyakorlatilag jelentős retinakárosodást okozott :D :D Én értem tomm miről beszél, viszont ZZ ügyben meg majd dönt az idő, mindenki örül, megkapta az esélyt. Hajrá :flagbig:
Hohó de ez a hírek topik: DDR: lehet, hogy ez csak egy interjú részlet kiragadása, ha rákérdeznek válaszol ügy. Arra jutottam, ha megy is, akkor se fog róla változni a véleményem, ő a kisherceg, szeressük, csak remélem nem olyan csapatba megy amit utálok, mert úgy akaratlanul is szimpatizálnom kell velük :D csapatszempontjából viszont belecsöppennénk egy jó nagy pudingba
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.22. 12:49


hát Dani fiam, ha szerinted jobb ott a foci (ami akár lehet tény is, de akkor sem mondod ki Róma hercegeként), és elvágyódsz, akkor menj Isten hírével, de akkor menj azonnal!
nem tudom ezt az ajánlatosdit most kapta vagy tavaly, de még egy ilyen DDR-sagát nem akarok.
aztán lehet megint az újságírók fordítottak valamit félre....

tomm: ne húzd fel magad
Vannak olyanok akik sosem értik (itt sem) meg, hogy SOHA nem kérdőjelezzük meg más szurkolói mivoltát!!! Soha soha soha!!!!
Meg sem kérdezzük hogy hogy lehet így meg így valaki Roma-szurkoló! Szóba sem hozzuk!!!
Alaptézis hogy itt mindenki az - amíg önmaga az ellenkezőjét nem mondja.
És alaptézis hogy úgy gondol a csapatára ahogy ő maga akarja!
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.22. 12:27


ne haragudjatok, de pont ti vagytok azok (már aki) aki mindig csak a pénzről beszéltek és nem láttok tovább a dollárjelnél
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.06.22. 12:11


Szerintem az EB n beszélt 1-2 angliában játszó spannal, és rájött hogy az új szerződése sem hoz annyi $$$ mint egy angol adna...
amúgy : ez szerintem is szégyen .
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.06.22. 12:02


Nem értem minek De Rossinak ilyeneket nyilatkozni... Ha ennyire hívják és ennyire izgatja hát menjen. ne nyilatkozgasson. Számomra ő egy példakép vagyis eddig azt hittem az . Ha meg marad minek beszél erről?
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.06.22. 10:26


és a jelenlegi keret :


AS Roma .:. Kader 2012/2013
Goalkeeper
Julio Sergio 08/11/1978
1 Bogdan Lobonţ 18/01/1978
24 Maarten Stekelenburg 22/09/1982
Defender
Antunes 01/04/1987
29 Nicolás Burdisso 12/04/1981
Alessandro Crescenzi 25/09/1991
5 Gabriel Heinze 19/04/1978
3 José Ángel 05/09/1989
4 Juan 01/02/1979
Midfielder
16 Daniele De Rossi 24/07/1983
30 Fábio Simplício 23/09/1979
8 Erik Lamela 04/03/1992
15 Miralem Pjanić 02/04/1990
Forward
Marco Borriello 18/06/1982
Koffi 25/06/1986
9 Pablo Osvaldo 12/01/1986
10 Francesco Totti 27/09/1976
Manager
Zdenek Zeman 12/05/1947
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: soprano_p Dátum: 2012.06.22. 10:24


wordfootball.net en találtam :

Leavings
06/12 Fernando Gago MF Real Madrid
06/12 Simon Kjær DF VfL Wolfsburg


akkor ők már el is mentek ??

érkezőkhöz :
accesses
07/12 Antunes DF Panionios
07/12 Marco Borriello FW Juventus
07/12 Alessandro Crescenzi DF AS Bari
07/12 Julio Sergio GK US Lecce
07/12 Koffi FW RBD Borinage
Avatar
soprano_p
 
Hozzászólások: 187
Csatlakozott: 2011.04.10. 10:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.22. 10:19


Nem akarok személyeskedni, de a hsz-id alapján nem értem, h hogy lehetsz Roma szurkoló..

konkrétan erre gondoltam

persze, lehet, hogy totálisan nincs igazam, de én azt gondolom, igenis idebagóznak. ahogy játékosokat is keresnek a legeldugottabb helyen is, nem hinném, hogy edzőket ne követnének nyomon... a tottenhamre nem a jelenlegi, felhizlalt állapotában gondoltam (talán rossz példa volt) hanem úgy értettem, hogy egy angol-német-spanyol-francia középcsapat miért nem vitte el zemant?!

mindenesetre tényleg örülök zemannak, csak bizonyos nyilatkozatai nem éppen szimpatikusak, ill. engem ez a kissé vaskalapos(ide mást irtam volna, csak nem akarok senkinek a lelki virágágyásába taposni), csak-nekem-van-igazam hozzáállása sem ragadott magával

mondjuk, ha derossi elmegy, akkkor mindegy is... az egyetlen épkézláb emberünk...
elképzelem, ahogy kapja a telefont fergitől vagy mancinitől: gyere ide bajnokságot nyerni, meg bl-t nyerni duplapénzért
ember legyen a talpán aki ennek ellenáll és csak nagyon kis részben a pénz miatt. majd max visszajön levezetni...
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára tomm 2012.06.22. 10:26-kor.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.06.22. 09:42


tomm írta:még annyit:
1: imádom, amikor megmondják, hogy szurkol, hogy érez a jó roma szurkoló :)

Ha ezt F72 írására érted, akkor ez így nem jó :). Ő nem írt olyat, hogy kinek hogyan kellene éreznie és milyen a jó szurkoló, mindössze azt írta le, hogy ő mit szeret Zemanban, neki mit jelent Zeman és ezáltal a Roma. Tiszta sor.

És szerintem azért nem vitte el pl a Tottenham vagy bármelyik másik európai csapat Zemant, mert mivel Olaszországban szépen megakadályozták a sikeres pályafutás befutásában, így nem volt mivel felkelteni a figyelmét más csapatoknak. Kit érdekelt Angliában, hogy pl a Pescarával most feljutott és hogy milyen meccseket játszottak, hány gólt rúgtak stb? Szerintem senkit, ide sem bagóznak. Van az edzői stábban is egy krém, egy elit, azok mozognak ide-oda és nagy ritkán egy-egy edzőnek sikerül kiemelkedőt alkotnia, az azonnal be is kerül, ilyen volt pl Villas-Boas, aki most éppen talán a Tottenham padjára pályázik. Pedig mit is tett ő le az asztalra? Volt egy jó éve?
Szóval ez egy ördögi kör, mert amíg nem bizonyíthatsz, mert ebben meggátolnak, addig nem is fogsz tudni bizonyítani és addig nem jutsz előrébb sem. És ilyen Mourinho esete is, bekerült a fain ördögi körbe, bizonyít, mert hagyják és meg is adják neki a lehetőségeket, hiszen olyan csapattal dolgozhat, amelyik önmagában sikerre van kárhoztatva, kb nagyanyám is bajnok lenne vele :) (ez most persze erős csúsztatás :))
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.22. 03:30


még annyit:
1: imádom, amikor megmondják, hogy szurkol, hogy érez a jó roma szurkoló :)
2: a legjobb meccs, amit valaha láttam egy roma-lazio volt, ha jól emlékszem. semmi nem maradt meg a meccsből konkrétan, mert nem is nagyon történt semmi, csak az, hogy összesen 29 percet volt játékban a labda és még a tv képernyőjén keresztül is majdnem felrobbant a levegő, annyi feszültség volt a pályán. az a meccs nagyobb élmény volt, mint az összes barca, spanyol meg mindenféle joga bonitos, letámadós, csili-vili meccs együtt véve
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.06.22. 01:09


lehetett volna dobogó valóban, mert gyenge a bajnokság, és az ellenfelek is
de ettől még a keretünk gyengébb még náluk is
ettől még kijöhetett volna jól is a lépés valóban, ahogy kijöhet akár jövőre is
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.06.22. 00:15


ebben az évben is simán dobogóra lehetett volna kerülni, ha azt a néhány röhejes meccset megnyerjük, mert a többi csapat is nevetséges -sajnos. és jövőre sem hiszem, hogy különösebb javulás várható náluk
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég