Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.14. 00:59


http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=vMrCvc0XhD0#at=44

Egy rabona gól a fiatalabb Lamelatól, ránézésre olyan 16 lehet...
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.13. 15:18


remélem ha Vucinic tényleg megy akkor inkább City viszi legalább jó kis pénzt adnának ők érte
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.13. 14:54


Xabee írta:Menezt nehogymár odaadjuk Borielloért :shock: :shock: Neki új edzöre és vele együtt jó nagy fejmosásra van szüksége, amire most meg is van a lehetösége. Pont most lenne epic fail elengedni...


Ha most nem engedjük el.. jövőre ingyen megy!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2011.06.13. 11:47


Menezt nehogymár odaadjuk Borielloért :shock: :shock: Neki új edzöre és vele együtt jó nagy fejmosásra van szüksége, amire most meg is van a lehetösége. Pont most lenne epic fail elengedni...
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.13. 09:22


fantasista76 írta:Mirko és Menez, ha lehetséges maradjanak. Tudom, hogy sok kritika érte a játékukat és főleg Mirko helyzetkihasználását, de már a szívemhez nőttek.


Látod látod.. ez a baj a Rómával! Akár honnan jön egy játékos, az akár béna, akár jó, akár akad össze a lába, úgyis marad és sok 10 meccsen vagy akár 100-on játszik. Máshol, ha jön egy játékos, és nem válik be, akkor továbbadják! Nálunk marad mindenképpen.. Jó példa erre: Adriano! 6 hónapot itt volt, nem tudott már semmit mutatni, mégis amikor véletlenül erre járt, akkor játszhatott.

A másik az, hogy Pastore 50 misi?! Ezt már többször is említettem én IS, hogy nagyon-nagyon sok. Ancelotti csinált egy nagy butaságot, amikor Torrest megvetette 50 misiért! De mondjuk azért, ha Torres megér(bár, szerintem nem) 50 -et, akkor Pastore ilyen alapon 20 nál többet tuti nem. Szerintem..

Cresenzi és Bertolacci a nagy csapattal fog tartani Riscone di Brunicoba, ahol a csapat majd megkezdi a köv.szezonra a felkészülést,


Nem igazán ismerem őket. De Bertolacci jó játékos lehet, ha U16-U17-U18-U19-U20 as válogatottba választották. Megérné az ilyeneket fejlesztgetni

a Brighi- Perrotta duót mellőzném.
Háhá, ez jó:)) és csak finoman fogalmaztál:))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.13. 08:44


Crescenzi, Bertolacci, D'alessandro. Nem kell nekünk Montoya vagy ki a f**om. Itt vannak kéznél az ügyesebbnél ügyesebb gyerekek. Mesto...mi a ráknak? Ilyen helyekre kell igazolni fiatal külföldieket, ahova nincs potenciális olasz játékos. Védekező kp-nak meg Greco nem rossz, a Brighi- Perrotta duót mellőzném.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.13. 08:13


Cresenzi és Bertolacci a nagy csapattal fog tartani Riscone di Brunicoba, ahol a csapat majd megkezdi a köv.szezonra a felkészülést, ez biztosnak tűnik, oszt majd ha megmutatják magukat LE-nek, ő majd eldönti hogy számol e majd velük, vagy ismét kölcsön lesznek adva...
Közbe egy maxi scambioról, cseréről is írnak, állítólag Rosi, SErgio és vagy Greco lehet benne érdekelve, értük cserébe Kucka, Mesto érkezhetne a GEnoától, nehéz elhinni hogy ez így menne, hogy pont Rosi kellene nekik :) , mindenesetre talán lehet alapja ha azt veszem hogy a játékgyáros minden évben igazol egy tucat és elpasszol egy tucat játékost egy nyár alatt.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.13. 07:58


fantasista76 írta:Boris szerződésével most mi a helyzet? Megvettük már a Milantól? Korábban arról szóltak a hírek, hogy 10 milláért meg KELL vegyük az idény végén.


opciós jogunk van a megvételére az a kérdés, hogy evvel élni foge a vezetőség
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2011.06.13. 06:05


Boris szerződésével most mi a helyzet? Megvettük már a Milantól? Korábban arról szóltak a hírek, hogy 10 milláért meg KELL vegyük az idény végén.

Bevallom őszintén a Romával kapcsolatba szóba hozott játékosokat - Alvarez, Lamela - nem ismerem, így egyenlőre ezekről a tervekről nem nyilvánítanák véleményt, Pastore a tavaszi szezonja alapján túlértékelt, szerintem nincs is napirenden a megvétele. Egy jó és sérülésmentes AA-t pedig elbírna a középpályánk.

Mirko és Menez, ha lehetséges maradjanak. Tudom, hogy sok kritika érte a játékukat és főleg Mirko helyzetkihasználását, de már a szívemhez nőttek. Új vezetés, új edző, új elkpézelések, talán ebben a felállásban jobban tudnák kamatoztani a tehetségüket. Vallom, hogy Mirko az olasz liga kiemelkedő csatára lehetett volna, ha a posztján játszik és nem kell a bal oldalra kiszorulnia.

egyébként olasz játékosok igazolásáról egyáltalán nem is szólnak a hírek?
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.12. 21:38


A sky szerint állítólag Mirko távozni akar, Sabatini találkozott az ügynökével, és állítólag ezt tolmácsolta vele, személyes problémák miatt, holott Sabatini maradásra szeretné bírni...
Állítólag a Juvét nem csak Mirko, hanem Boris is érdekli, szintén kacsa szinten...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.12. 20:54


lucifer0013 írta:Hát ha Alvarez és Lamela is jön, akkor már könnyebb a barca féle támadófocit játszatni... én meg nagyon örülnék, mert a két tehetségből ha egy bejön akkor is megérte. Amúgy sztem jobb szélre kellene valaki, mert ott nem állunk vmi fényesen. Menez inkább balos, meg Vucit is oda szokták tolni ha nem ék. Taddei meg hát már zasztavás egy kicsit...


Pontosan erről van szó, ilyen játékosok nyilván nem véletlenül kerülnek szóba, hanem azért mert egy ilyenfajta játékstílust kívánunk megvalósítani. Erre találtuk meg LE-t, ezért repkednek ilyen nevek mint Lamela, Alvarez, Pastore. Koncepciót vélek felfedezni, amely nekem egyelőre határozottan tetszik: 4-3-3as taktika középen ékként a jó öreg Tottival, két széle két gyors emberrel. ;) Nekem ez eddig tetszik, kíváncsian várom a konkrétumokat.
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.06.12. 20:34


CaPy írta:Nem hinném h még bármi is biztos lenne, mert Sabatini asszem ma vagy holnap indul Argentínába, ha meg már járt ott akkor ez az ürge tényleg nem áll meg 1 percre sem. Ja és a 10 milla Alvarezért kicsit húzós(már 23 éves, L meg 19..), és akkor már lehet nincs pénz Lamelara, de kétlem h már járt volna a River Plate igazgatójánál is ennyi idő alatt. Többször is nyilatkozta h az eredeti terv h Alvarez a bal oldalon tolja Lamela mögött, szóval mind2 kéne, és ha ad 10et a 4 évvel idősebb Alvaerzért akkor 15öt meg sajnálna az elvileg nagyobb tehetségért? Szerintem még semmi nem dőlt el. FORZA ROMA!


Ne csináld.. szerintem nem 10 millióból áll a költségvetésünk:)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.12. 16:58


Jonathan Soriano(Barca B) nyilatkozata szerint szivesen követné LE-t a Romába
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2011.06.12. 16:38


Szerintem idén a cél "csak" egy BL hely elérése, ehhez meg világverő csapatot fölösleges már most építeni, szóval jöhet a két argentin és adios... LE hoz pár barcabés spanyolt + a fiatalítás jegyében szemezgethetünk a primaveraból is, a 3 bl helyből az egyiket így is elérhetjük!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2011.06.12. 16:00


Az Atletico-tól annyira nem félek, ahhoz előbb el kell adniuk Agüerót, hogy legyen pénzük Lamelára. Remélem sokáig tart majd a huzavona az eladásáról és addig Sabatini megegyezik a Riverrel. Nagyon remélem!
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.06.12. 14:47


CaPy írta:Ti mennyire vágjátok a Bolognait?

Annyira, amennyire a látatlanban agyon sztárolt Lamelát. Maximum két védő kellene: egy középső, és egy bal oldali. Ha már a kis Burdival nem számolunk. Volt nekünk egy Riccardo Brosco nevű tehetségesnek kikiáltott középső védőnk, aki most 20 éves, U-21-es válogatott, a Triestinában tavaly 16 meccsen játszott. Miért csak Dél- Amerikából akarunk fiatalítani? Jobb bekknek ott a Crescenzi gyerek, jobbat hova?
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.12. 14:41


egy vb-ezüst kapusnak igencsak tudnék örülni
http://www.goal.com/en/news/10/italy/20 ... urg-report
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.06.12. 12:13


Hát ha Alvarez és Lamela is jön, akkor már könnyebb a barca féle támadófocit játszatni... én meg nagyon örülnék, mert a két tehetségből ha egy bejön akkor is megérte. Amúgy sztem jobb szélre kellene valaki, mert ott nem állunk vmi fényesen. Menez inkább balos, meg Vucit is oda szokták tolni ha nem ék. Taddei meg hát már zasztavás egy kicsit...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.12. 12:10


ezek mellett pedig Riise a Newcastlebe, Clichy az Arsenalból pedig a helyére

komolyan olyan jó nézni, hogy végre rólunk is szólnak átigazolási hírek :D
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.06.12. 12:09


vagy lehet hogy Gastòn Ramirez Bolognából lenne a Lamela pótló(csak nem), aszongya az ügynöke hogy 12-13 M-ért a miénk lehet :-D jövő héten talizik a Róma képviselőivel....
Most épp kapus posztra az AZ argentin kapusát! Romérót és Stekelenburgot emlegetik, utóbbit úgy 10 M-re árazta be a sajtó.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Masterposi Dátum: 2011.06.12. 08:42


Még mindig nem tudom elképzelni, hogy fogja LE és a vezetőség megvalósítani a Barca-féle támadófociját Rómában. A keret átlagéletkora valamivel harminc felett van és a liga legöregebb és leglassabb és legkörülményesebb csapata. Ahogy a nyilatkozatokból kivettem, nem lesznek tömeges elbocsátások, a keret nagy része biztosan marad. Akkor mégis hogyan gondolták? Egy-két fiatal igazolása nem fog csodát tenni. Kíváncsian várom a fejleményeket.
Avatar
Masterposi
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2007.07.03. 09:36
Tartózkodási hely: Nyíregyháza

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.06.12. 07:04


lassan megszületik a megállapodás Richy Alvarezzel kb 10milláért jöhet (akkor ez azt jelenti, hogy nem sikerült megszerezni Lamelát)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2011.06.11. 20:53


Xaba írta:[quote="ForzaRoma24"
Fiatalitás kell, teljesen egyértelmű, ha összeghatár nincs, akkor legyünk aktívak a piacon, kell 3 játékos a támadószekcióba, és legalább ugyanennyi a védekező szekcióba. Nekem megvannak az alternatíváim, de már annyiszor leírtam h nem fogom újra, mindenesetre megemlítem Cassanit és Pastorét, belőlük nem engednék semmiképpen sem. :D

S középpálya nem lesz? Vagy maradjon Perrotta, Taddei,Brighi??![/quote]

Nyilvánvalóan nem így értettem, hanem úgy h támadó szekció és védekező szekció. ;) DDR ugyebár középpályás, de nálam ő a védekező szekció tagja, mert vkp-ként játszik, Pastore úgyszintén kp. de ő meg inkább támadó szellem. Hogy egészen konkrét legyek: 2 védőt igazolnék, 1 vkp-t, két támadó szellemű középpályást és 1 csatárt! Ez 3 védekező tipusú és 3 támadó tipusú játékos ;) Bocs ha nem voltam egészen érthető!
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2011.06.11. 18:26


ezek csak üres frázisok voltak. épelméjű ember ilyet nem tesz
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2011.06.11. 18:13


tomm írta:azért ne tegyünk úgy, mintha egy 25 éves játékosról beszélnénk, nem pedig 35 évesről. ő is ember és az időt ő sem tudja kikerülni. én csak stabil csereként számitanék rá

Zseniálisnak tartom Totti-t, ugyanúgy, ahogy az összes többi Roma szurkoló és tudom,hogy ő a csapat legnagyobb ikonja, példája a hűségnek, DE nem lehet, hogy most a tulajváltással együtt a Totti-éra leváltásának is itt az ideje? Vajon mennyire okos döntés úgy felépíteni egy fiatal csapatot egyetlenegy játékos köré, hogy ki tudja meddig játszik még az illető. Persze tudom, hogy ha rajta múlik akkor ő még 60 évesen is játszana, de mi van ha lesz egy olyan sérülés, ami miatt nem térhet vissza vagy csak szimplán szögre akasztja a cipőt? Nincs meg még nagy vonalakban sem ki fogja pótolni (De Rossi nem alkalmas erre a feladatra sem posztját, sem jelenlegi formáját, sem játékos intelligenciáját figyelembe véve), akkor majd építünk megint egy új csapatot? 1 év múlva? vagy 2? nem lehet ezt a végtelenségig húzni sajnos, mert persze most könnyű erre annyit mondani, hogy jól van, jól megy neki a játék, nem akarja abba hagyni és különben is Totti nélkül nem Roma a Roma. Ez inkább a jövő problémája, de nem lehet örökké elodázni. Nem azt mondom, hogy ültessük le a padra, szó sincs erről, amíg ő a házi gólkirály nálam ez szóba sem jöhet. Inkább azt mondom, hogy nem biztos, hogy jó 5let köré építeni egy teljesen új csapatot. És sürgősen el kéne kezdeni keresni a pótlására megfelelő embert (biztosan van ilyen az ifik között, aki alkalmas lehet rá). Persze L.E. is tudja, hogy ő az az ember, akinek a bolygatása tabu, és könnyen a munkájába kerülhet.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég