Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.23. 16:51


Mourinho külön beszélt róla a mai sajtájon, h. fontos játékosa a csapatnak, a holnapi meccsre is nevezte, már csak azért is mert nem játszhatnak mindig u.azok. Ő nem akar senkit elengedni, egyben akarja tartani a csapatot.
Persze lehet, h. csak az árat akarja feljebb srófolni....
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2015.01.23. 16:42


Nem ez a fiú volt,aki Tel-Avivban a földet csókolgatta a gólja után? :) Mondván hazai földön édes a gólszerzés. :)
Ő jó játékos. Bárcsak jönne. Nyilván ne azért jöjjön, mert nem fogott kezet a semmiről sem tehető izraeli játékosokkal. Hanem azért, mert tudna segíteni.
Az esetről megvan a véleményem: egy futballista nagyon kevés módon fejezheti ki politikai nemtetszését úgy, hogy ne büntessék meg. Salah az öklös pacsit választotta kézfogás helyett,na bumm.Én kezet fogtam volna az izraeliekkel. Ő viszont jobban át tudja érezni, hogy mi folyik a térségben, és talán így tiltakozott. Hogy a politikát ne keverjük a sportba? Lehet. Nálam ez a véleménynyilvánítás bőven belefért. Ha a klub mákszemnyit is figyelembe veszi a Salah elleni támadásokat,akkor ne is jöjjön ide az egyiptomi.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11468
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.23. 16:08


ez itt OFF, de ugyebár, de szertetett klubunk fogantatása enyhén szólva sem volt nem volt szeplőtelen :D . Foschi fasiszta pártfőnök utasítására olvadt egybe 3 római klub, létrehozva a rezsim egyik emblematikus csapatát . Az egyik, amelyiknek a szineit is megörökölte, volt a Roman, a Foot Ball Club di Roma, amit a századforduló idején itt élő angolok alapítottak, de az I vh. után római zsidó vállalkozók mentettek meg a csődtől...Így érzi mind a mai napig a római zsidó közösség sajátjának a Romát. De a történelem furcsa fintoraként ezekért szokták a suttyók a Romát mind zsidózni, mint fasisztázni, ON
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.01.23. 13:49


fradista romanista írta: A római zsidó közösség meg ettől függetlenül is a Rómának fog szurkolni, ahogy eddig is, igazán nincs más választása :lol:
viszont az amik nagyon érzékenyek erre, úgyhogy nem zárom ki, hogy ha leigazolnánk, a játékosnak kell majd egy mentegetőző nyilatkozatot tenni


Miért ne lenne más választása? Tottenham, Ajax, de szurkolhat akár Laziónak vagy Trastevere Calciónak is.
Italo Foschi azért benne volt a politikában, fasiszta pártban, a fasizmus szüleménye volt, hogy erős csapatokat akarnak kreálni és több csapatot összevonnak...
Persze az AS Roma ettől még Róma csapata és kész, mindenféle ideológia nélkül, ahogy helyes is, hogy legyen.
Sangue e oro aristocratica e popolare AS Roma simbolo della Capitale.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2015.01.23. 13:03


Hát ez akárhogyan értelmezhető! Nem pacsit adott.... Mi ő kutya?? Nekem a mai napig van olyan kollégám, ahol a rock and roll nevében az öklünket érintjük össze.. És?
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.23. 12:55


pedig ott arabok is játszanak. de mnindegy, f.szság volt a játékos részéről a dolog, de f.szság lenne a klub részéről, ha ezzel foglalkozna. Komolytalan ügy.
A római zsidó közösség meg ettől függetlenül is a Rómának fog szurkolni, ahogy eddig is, igazán nincs más választása :lol:
viszont az amik nagyon érzékenyek erre, úgyhogy nem zárom ki, hogy ha leigazolnánk, a játékosnak kell majd egy mentegetőző nyilatkozatot tenni

amúgy itt a video, elég sunyin csinálta :lol:
https://www.youtube.com/watch?v=7snUAvaq28s
és már itt magyarázkodik, hogy az egyioptomi szurkolók nyomására tette
http://www.dailymail.co.uk/sport/football/article-2544965/Why-did-new-11m-Chelsea-star-Mohamad-Salah-refuse-shake-hands-Israelis-twice.html:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.23. 12:54


Miért eddig nekünk szurkolt? :D

Amúgy sok kacsa repked egy tárgyalás közben. Nem biztos, hogy ezek az infok igazak. Szerintem inkábbb azon megy a huzavona, hogy ne legyen kötelező megvásárolni.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2015.01.23. 12:29


Salah annak idején állítólag nem fogott kezet a Basel játékosaként a Maccabi Tel Aviv elleni mérkőzés után az ellenfél játékosaival,
nem szerette volna, hogy cionista zászló lobogjon BL mérkőzéseken és így tiltakozott a maga részéről.
Ezért az olasz Maccabi Klub elnöke kijelentette, nem fog tovább a Romának szurkolni, ha leigazolnak egy ilyen vállalhatatlan antiszemitát,
és tiltakoznak a megvétele ellen.
Na akkor én meg azt mondom, azonnal igazoljuk le ezt az egyiptomi fiút.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.01.22. 22:50


ForzaRoma24 írta:Pjanic, Maicon, Destro, Gervinho, Florenzi, de Rossi Astori hetek óta kiábrándító formában vannak, ezt egyszerűen nem bírjuk el, húzó játékosokról, alapemberekről beszélek, akiknek vinni kéne a csapatot, ehelyett a szédülés elkap egy-egy megoldásuktól. Maiconban annyi erő sincs, h egy félidőt tisztességesen végigjátsszon, a 20ik perc környékén már fújtat.
Nincs játékunk, álldogáló sokszor tanácstalan játékosok tömkeleg lézeng a pályán. A védelmünk is szétesett, továbbá kijelenthető h egyetlen nyári igazolásunk sem vált be. Iturbéban sokáig bíztam, de már elvesztettem a hitem, Astori általában az ellenféllel van, Cole felejtős, Emanuelsonon már túl adtunk stb...

Ez tényleg így van, ezzel csak egyet lehet érteni... :D Igazándiból Totti sincs jó formában, ha nincs a lazio elleni meccs, akkor őt is a gyengén teljesítők közé lehet sorolni, semmi pluszt nem nyújt mostanában. :(

Más: Azért nagy f.szok vagyunk mi is, állítólag Salaht már fél évre, 550.000 fontért kölcsönadná a Chelsea és a kölcsön lejárta után már nem 18-ért, hanem 11-ért eladnák, mi meg azon spúroskodunk, hogy ne kelljen semmit se fizetni a kölcsönzésért...
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.22. 19:53


Hurrá. Eslők vagyunk! Vezetjük a sreie A-t, át ami a labdabirtoklási (dédelgetési...) statisztikát illeti.
E is azt mutatja, hogy acsapat egyre jobban teljesít! Akkor mire ez a defetizmus? :lol:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2015.01.22. 18:26


a tegnaepi szégyen és fütty után itt a reakció: az egyesület hivatalos twitterén Florenzi videóüzenetben kéri a szurkolókat, hogy támoghassák a csapatot, mert szükségük van rá, mert ők a maguk résézről soe adják föl..... :lol:

https://twitter.com/OfficialASRoma/status/558291480180051968

hát elég szánalmas...inkább úgy játszanának! :bah:
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.22. 15:59


ha igazak a pletykák, a cagliari 11-13 milla körüli összeget akar ninjáért :shock: elmennek a büdös francba, baxus ott tartunk hogy ninja végül 20-22 millába fog fájni, teszem azt nyáron meg eladjuk 30ért, és marad rajta 8 milla, baxott sokat fognánk rajta

az meg van hogy gervinho 2 meccses eltiltást kapott a szafarin, sztem jöjjön haza a fio meccsre, nehogy meccshiányos legyen a szafari egyenes kiesési szakaszában :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2015.01.22. 15:32


Jönnék én gyakrabban,de technikai problémák is voltak, hiába kértem új jelszót többször sem kaptam, ma végre igen :)
Továbbá megszületett a kisfiam, immár családapaként jóval kevesebb időm jut a netezésre, meccsnézéésre, rómázásra :D :D
De amit látok abból jelenleg azt szűröm le h csoda lesz, ha a 2ik helyet meg tudjuk tartani, pedig 8 pont fórom van. Pjanic, Maicon, Destro, Gervinho, Florenzi, de Rossi Astori hetek óta kiábrándító formában vannak, ezt egyszerűen nem bírjuk el, húzó játékosokról, alapemberekről beszélek, akiknek vinni kéne a csapatot, ehelyett a szédülés elkap egy-egy megoldásuktól. Maiconban annyi erő sincs, h egy félidőt tisztességesen végigjátsszon, a 20ik perc környékén már fújtat.
Nincs játékunk, álldogáló sokszor tanácstalan játékosok tömkeleg lézeng a pályán. A védelmünk is szétesett, továbbá kijelenthető h egyetlen nyári igazolásunk sem vált be. Iturbéban sokáig bíztam, de már elvesztettem a hitem, Astori általában az ellenféllel van, Cole felejtős, Emanuelsonon már túl adtunk stb...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.22. 14:13


néhány napja írtam, ha a roma akar vmit az olasz kupában, és az uefa kupában(garcia az olasz kupa meccskor azt mondta, hogy komolyan fogják venni) akkor bizony forgatni kell a csapatát, 11 plusz 3-4 játékossal nem lehet kihúzni egy szezont 3 fronton, de sztem nem ezért rotál, hanem azért mert már ő is látja, hogy némelyek játékosok fizikailag megkoptak, sérültek, másoknak meg a formája már annyira ultra gáz, hogy hozzányúl azokhoz, akikben idáig nem bízott, de a végeredmény ugyanaz kell hogy legyen, szal le kell neki esnie, hogy csak forgatni kéne már ezt a csapatot, ha van miből választani.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.01.22. 14:12


ForzaRoma24 írta:Rég jártam felétek, így aztán most pár gondolatban szeretném összefoglalni, az elmúlt hónapok történését: azt gondolom h a bayern elleni 7-1 csapatot edzőt mindenkit megviselt, az edzőt annyira, hogy azóta se találja magát, a csapatot meg annyira h eltűnt a magabiztosság. Porba gyalázó vereség volt, amiből nem tudunk kijönni azóta sem. Garcia nem egy igaazi bajnok edző, nem van Gaal, Ferguson, Mou,vagy épp Simeone, vmi hiányzik belőle, emiatt nem leszünk bajnokok, pedig a játékoskeretünk éppen meglenne rá.
Most meg már a játékunk is nézhetetlen....
Az meg ismét érdekes kérdés, h miért a bajnokság felénél kezdi el beépíteni a fiatalokat....
Nagy baj van itt kérem...


Egyetértek, ott valami nagyon elpattant a fejekben,

Gervinho, amúgy 2 meccses eltiltást kapott.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Hunszi 2015.01.22. 14:31-kor.
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2015.01.22. 14:07


ForzaRoma24 írta:Rég jártam felétek, így aztán most pár gondolatban szeretném összefoglalni, az elmúlt hónapok történését: azt gondolom h a bayern elleni 7-1 csapatot edzőt mindenkit megviselt, az edzőt annyira, hogy azóta se találja magát, a csapatot meg annyira h eltűnt a magabiztosság. Porba gyalázó vereség volt, amiből nem tudunk kijönni azóta sem. Garcia nem egy igaazi bajnok edző, nem van Gaal, Ferguson, Mou,vagy épp Simeone, vmi hiányzik belőle, emiatt nem leszünk bajnokok, pedig a játékoskeretünk éppen meglenne rá.
Most meg már a játékunk is nézhetetlen....
Az meg ismét érdekes kérdés, h miért a bajnokság felénél kezdi el beépíteni a fiatalokat....
Nagy baj van itt kérem...

+1
Kösz, hogy benéztél. Magam sem tudtam volna jobban összefoglalni. :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.22. 14:01


én csak felvázoltam, ha létezne ez az ajánlat, ki mennyit is nyerne az üzleten, amúgy nem kell komolyan venni :)
már csak azért is, mert a roma ennyiért nem fogja eladni, lásd amit kiszámoltam, és nagy nagy szerencsénkre, a cagliari hiába fogadná el a 13 millát, a közös tulajdonlás csak olaszban dívik, ergo külföldi klub nem veheti meg a játékos fele jogát, szerencsénkre.....
viszont olasz, pölö juve megvehetné(de nem akarja :) ) ninja felét a cagliaritól, és nyáron meg mehetne a borítékolás érte.

amúgy meg a minap mondta a cagliari elnöke, hogy a roma megtalálja az útját, módját annak, hogy megváltsa ninját januárban, vmiért hiszek neki. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2015.01.22. 14:00


jelenleg ő az akiért nagyon fájna a szívem. nagyon kedvelem a játékát és az akarását
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2015.01.22. 14:00


Rég jártam felétek, így aztán most pár gondolatban szeretném összefoglalni, az elmúlt hónapok történését: azt gondolom h a bayern elleni 7-1 csapatot edzőt mindenkit megviselt, az edzőt annyira, hogy azóta se találja magát, a csapatot meg annyira h eltűnt a magabiztosság. Porba gyalázó vereség volt, amiből nem tudunk kijönni azóta sem. Garcia nem egy igaazi bajnok edző, nem van Gaal, Ferguson, Mou,vagy épp Simeone, vmi hiányzik belőle, emiatt nem leszünk bajnokok, pedig a játékoskeretünk éppen meglenne rá.
Most meg már a játékunk is nézhetetlen....
Az meg ismét érdekes kérdés, h miért a bajnokság felénél kezdi el beépíteni a fiatalokat....
Nagy baj van itt kérem...
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.01.22. 13:56


fantasista76 írta:Ha Naing fele játékjoga a miénk, akkor annyit kérhetünk ezért amennyit nem sajnálunk. Jól sejtem? Miért adnánk oda 13 misiért? Egyébként csak 1 éve fizetjük mi a bérét, hiszen tavaly télen jött hozzánk.

Ja. Akkor kérjünk érte valami irreálisan magas összeget, pl. 101 millió eurót. :D
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2015.01.22. 13:54


F.Totti írta:
feree80 írta:
bangbang187 írta:Ha már Nainggolan: Goal.com - Borussia Dortmund will offer Roma and Cagliari €26m (€13m each) to sign Radja Nainggolan

:)
ez lenne ám a vicces ránk nézve, a cagliarinak meg aranybánya. :wink:
cagliari keresne rajta 3+6+13 millát, vagyis 22 millát ráadásul 1,5 éve nem is fizetik a bérét, mert mi fizetjük
mi meg 13-3-6 millát, vagyis 4 millát
:) :)


Viszont lenne hely a középpályán a fiataloknak. Hm?


4 millás profitért vicc lenne eladni egy ilyen játékost...nagy barmok lennénk
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fantasista76 Dátum: 2015.01.22. 13:52


Ha Naing fele játékjoga a miénk, akkor annyit kérhetünk ezért amennyit nem sajnálunk. Jól sejtem? Miért adnánk oda 13 misiért? Egyébként csak 1 éve fizetjük mi a bérét, hiszen tavaly télen jött hozzánk.
Grande Capitano
Avatar
fantasista76
 
Hozzászólások: 674
Csatlakozott: 2006.12.19. 17:01
Tartózkodási hely: Szekszárd, Zomba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2015.01.22. 13:19


feree80 írta:
bangbang187 írta:Ha már Nainggolan: Goal.com - Borussia Dortmund will offer Roma and Cagliari €26m (€13m each) to sign Radja Nainggolan

:)
ez lenne ám a vicces ránk nézve, a cagliarinak meg aranybánya. :wink:
cagliari keresne rajta 3+6+13 millát, vagyis 22 millát ráadásul 1,5 éve nem is fizetik a bérét, mert mi fizetjük
mi meg 13-3-6 millát, vagyis 4 millát
:) :)


Viszont lenne hely a középpályán a fiataloknak. Hm?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9924
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2015.01.22. 13:03


bangbang187 írta:Ha már Nainggolan: Goal.com - Borussia Dortmund will offer Roma and Cagliari €26m (€13m each) to sign Radja Nainggolan

:)
ez lenne ám a vicces ránk nézve, a cagliarinak meg aranybánya. :wink:
cagliari keresne rajta 3+6+13 millát, vagyis 22 millát ráadásul 1,5 éve nem is fizetik a bérét, mert mi fizetjük
mi meg 13-3-6 millát, vagyis 4 millát
:) :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bangbang187 Dátum: 2015.01.22. 12:52


Ha már Nainggolan: Goal.com - Borussia Dortmund will offer Roma and Cagliari €26m (€13m each) to sign Radja Nainggolan
Avatar
bangbang187
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2014.07.24. 01:10

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 43 vendég