Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.09. 21:58


Tumminello vagy Ponce olyan típusú játékosok, mint Dzeko. Sadiq olyan "arzenálos" támadó bármíly fura is itt említeni Henry-t vagy Kanut: gyors, csáplábú, technikás. Hogy van esze a focihoz jelezte a kettőből az egyik gólja, amit szerzett nálunk - nagyon jól elmozgott a védőjéről és befejelte a lasztit. Aztán jött az Olimpia, ahol 6 meccsen 4 gól és bronzérem Nigériával, csapata kezdő középcsatára volt (19 évesen az elvileg U23-as csapatban).
Aztán sérülés, a Bolognában év elején a paraszt Destro jó formában volt, így csak percecskék jutottak neki. Igazából játékba sem tudott lendülni. Szerintem sok lehet a srácban. Kérdés, hogy mennyire jön játékba és hogy mit mutat a két edzőmeccsen Pinzoloban. Állítólag a volt csapata vinné kölcsönbe, igaz az B.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.09. 21:53


Sadiq alkatilag Dzeko? Na ne. Mert magas? Akkor Hanga Ádám is jó lenne. Sadiq nagyon messze van a Roma vicekezdő szinttől is jelenleg. Egyszer majd talán, de ha tippelni kellene, akkor egyszer sem.
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.09. 21:42


és a feje is rendkívül értelmes :D :mrgreen:

bocs, de én a negyedét nem nézem ki belőle, mint amit Dzeko tud. de komolyan.

Amúgy kevés fekete játékos van/volt, akit bírtam, de Rüdiger pont közéjük tartozott. Pedig mikor jött, nem örültem nagyon neki. most viszont kicsit sajnálom, de ez van...
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2017.07.09. 20:19


Amúgy kövezzetek meg, de amennyit láttam Sadiq-ból, az alapján kitűnő lenne vice Dzekonak. Amikor lehetőséget kapott élt vele, alkatilag is megfelel a követelményeknek.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.09. 20:15


hát most ez a monchi interjú qrvára kíváncsivá tett, akkor kiket fogunk igazolni, akikről a sajtó nem tud?! :)
van 3 hiányposzt, szélső, bal bunkó és vice dzeko, ebből min 1 de akár 2 is nagy név, jobban mondva nem hót ismeretlen kell hogy legyen, nyilván bal bunkó és szélsőre gondoltam....
ha bal bunkót nem hozunk(de hozni fogunk) perest kell "betanítani" bal bunkóba, jaj anyám, borogass :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.07.09. 20:09


Kép
Ez mi a fene? :x
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.09. 19:25


nem sajnálom, ennyiért kiváló eladás
nagy vagy Monchi

http://www.nemzetisport.hu/angol_labdar ... os-2579565
mekkora tré az a videó:)


cejas az a kép :D :D :D
"de gazda, én nem érteni..." :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: aeser Dátum: 2017.07.09. 18:55


A 34 millió fontos árral minden idők harmadik legdrágább védője lett (euróban talán kicsit hátrébb van). Annyira azért szerintem nem ász. De lehet hogy Contenak pont ilyen védőre van szüksége, no meg lesz kivel névnapoznia.
Avatar
aeser
 
Hozzászólások: 1760
Csatlakozott: 2013.08.25. 20:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.09. 18:43


fogkefe1 írta:1 játékost adtunk el muszájból. Salah a fifa miatt. Rüdiger és Paredes azért távozott mert nincs rá szükség és rendesen megfizették.


Manolas is csak azért járt a Zenit orvosiján, mert éppen unatkozott és nem volt mit csinálnia. Vagy Rüdiger ugrott be Manolas helyére vagy mindkettő eladás képben van/volt megfelelő ajánlat esetén. Az hogy egy 40 millás német válogatott védőre nincs szükség... Lehet, hogy Moreno simán helyettesíti és nem vesszük észre a hiányát, de azért olyat ne mondjunk, hogy egy ilyen játékosra nincs szükség. A klubbal kapcsolatos twitter bejegyzéseiről nem is beszélve. Nagyobb romanista volt ő, mint Manolas valaha lesz.

Paredes helyett Gonalons jött. Én helyesnek gondolom, hogy végre van rendes DM-ünk DDR-en kívül is. Mostanában túlságosan dívik az, hogy a játékmester a védősor előtt játszik, a támadóközéppályás pedig egy bitang labdaszerző (Ninja). 10-20 év alatt fordult a felállás.

Az edzőtáborból eddig a kedvenc képem Sadiq értetlen feje és Di Francesco kézenfogása:
http://res.cloudinary.com/as-roma-turbine-production/image/upload/v1/asroma-uat/w9szo17zlczhtpoioxlo
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.09. 17:50


Vicces, hogy mindenki a szupermarkettel jön. :-D
1 játékost adtunk el muszájból. Salah a fifa miatt. Rüdiger és Paredes azért távozott mert nincs rá szükség és rendesen megfizették. Manolas, Fazio kettős teljesen jó, plusz Moreno is jó és JJ pad. Ráadásul két belső védő kell csak és Karsdorp érkezése miatt szélre már nem kell Rüdiger. Paredes helyett pedig jött egy olasz saját nevelés olcsóbb Pellegrini, aki tudásban nem kevesebb. Rui távozott még, de ő perem ember volt és ő akart is.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: rageee Dátum: 2017.07.09. 16:23

rageee
 
Hozzászólások: 199
Csatlakozott: 2013.01.23. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2017.07.09. 00:48


Monchi tőlem az anyámat is eladhatja, ha úgy érzi jó árat kap érte és szükséges
vakon bízom benne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.08. 23:37


Salah és Rüdiger a két alapember.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.08. 20:58


Ki volt Salah-n kívül a másik alapember? Sem Totti, sem Paredes nem számított annak.

És az van, amit mondtam, Monchi is ezt mondta. Nincs több komoly eladás, itt gondolt pl. Rüdigerre és Manolaszra. Ja, a slepp távozik, ez oké. És igen, Defrel nem kell mindenáron, ezt is mondta. Meg hogy nem baj, ha utolsó napon jön valaki, csak nehogy belemenjen a klub olyanba a nagy sietségben, ami nem előnyös.

mondom én, hogy nem dilettánsok gyülekezete dolgozik ott.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2017.07.08. 10:59


2 alapember távozott. Amúgy most.mondta Monchi h Manolas marad. Defrelről pedig annyit, hogy tárgyalunk róla. De az h nem vettük még meg jó jel. Kb szerintem mi 15 körül adnánk érte. Sass meg legalább 20-at akar. Monchi nem hiszem h ennyiért megakarja venni, plusz biztos van még 2-3 másik játékos a fejében akikre firkászok még csak nem is gondoltak.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2017.07.07. 09:59


Imádom, ahogy emberek csámcsognak azon, amit a firkászok össze-vissza írogatnak, mert abból tényleg az jön le, hogy a Romát dilettánsok vezetik, akik ad-hoc jelleggel vesznek és adnak el játékosokat.
Miközben egészen biztos lehet mindenki, hogy határozott és egészen masszív elképzelés van arról, hogy mit akarnak, ki az, aki távozhat és ki az aki érkezhet és szerintem a felénél jóval több nem igaz abból, amit irkálnak. Monchi nem csinál segget a szájából, ha a Roma nem szupermarket, akkor nem az. Attól, hogy egy, azaz EGY alapember távozott eddig még nem jelenti azt, hogy kiárusítás lenne. Paredes nem volt alapember. Viszont jó pénzt kapott érte a klub. Szóval, kik mentek még el? he?
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8109
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2017.07.07. 06:00


defrel 20 milla körül?! hiába illik a romába, egyértelmű hogy lehet vice dzeko vagy dzeko mellett is megfér a szélen, azért húzom a számat, nekem sok a 20 milla, és nagyobb nevet várnék.....
azért salah helyére olyan vki kéne aki technikás és/vagy qrva gyors is....mert ugye gyors szélső támadónk az nincs...

rui helyére meg csak jobb játékos jöhet nálam szóba, de ki lesz az?!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.06. 23:04


Verde hosszabbított 2020-ig, és lelép a Veronába. Daje Roma!
http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/verde-contento-per-il-rinnovo-con-la-roma-ora-inizia-una-grande-avventura-al-verona/

Calabresi Spezia, Bordin Ternana.

Érkezőkön csak a sajtó csámcsog, távozókon szintén (Radja, SES, és a szokásos Rüdiger, Manolas, Mario Rui).
Jelen állapotban hiánycikk: erőcsatár, szélső. Gyengének tűnik a hátvédsor Fazioval, Juan Jesus-szal és Morenoval. Még Castannal együtt is! Bár Rüdiger még nem hivatalos, Manolas-szal meg nem tudni mi lesz. Kérdéses a bal hátvéd poszt.
Monchit ekézi mindenki a nem-szupermarket szöveg miatt: https://twitter.com/GoalUK/status/882965859735662593
Közben a védelmére is kelnek néhányan mondván áron vagy azon felül adtunk/adunk el.

Azért tényleg jó lenne úgy eladni a jövőben, hogy az érkező legalább közelítse minőségben a távozót. Konkrét tranzakció még nem történt, ez csak egy általános kívánalom a részemről. Pl. egy SES-t találni 12-14 m körül elég valószínűtlen.

Annyira szeretném már Iturbét vagy Norbit a távozók között látni. És a nyár szokásos fantom kérdése: mi lesz Nemanja Radonjic-csal? :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.06. 21:23


A fröcskölés nem számít. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F.Totti Dátum: 2017.07.06. 18:37


cejas írta:Ezen megfeküdtem. Akit Strootman befenyít, az érkezik:
https://s19.postimg.org/5uc0qy4dv/Kevin_Scouting.png

Van valakinek képe arról hogy éppen Messinek tollbamond? Bár Messi már öreg... :roll:


Cataldi aláírt már?
"A futball egyszerű játék, de nehéz egyszerűen játszani." (Johan Cruyff)
Avatar
F.Totti
 
Hozzászólások: 9925
Csatlakozott: 2014.08.06. 08:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.06. 12:38


Capradossi - Bari
Sima kölcsön volt. Még nincs új helye tudtommal.
https://www.transfermarkt.com/elio-capradossi/profil/spieler/238947

Calabresi - Brescia
Lett volna, de éltünk a kontraopcióval fél milla EUR értékben. Azaz Calabresi a miénk.
http://www.forzaroma.info/calciomercato-as-roma/mercato-ufficiale-la-roma-controriscatta-calabresi-dal-brescia-foto/
https://www.transfermarkt.com/arturo-calabresi/profil/spieler/240897

Ponce - Crotone
Még csak kacsa, de ugyenennyi erővel miért van az edzőtáborban Mario Rui vagy Frattesi? Verde is állítólag ezért nem jött.

Mendezt passzolom
Na őt én is. Lehet, hogy Monchi nem is tud róla...

Egyébként itt van a tavalyi edzőtábor résztvevőinek listája. Van itt is primaveras, de a fele játékos az első csapattól van és csak a maradék kölcsön+fiatal. Olyan nevet pedig nem is látok ezen a listán, aki a fiataloknál is peremember lett volna.
http://www.asroma.com/en/news/2016/7/squad-list-finalised-for-pinzolo-training-camp#tag=3DwYovNMly6Yg6oqsQOcWs
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.07.06. 12:24


De gondolom olyan szinten állnak a tárgyalások, hogy nem érdemes elvinni őket.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2017.07.06. 11:44


Ha a bíróságon lennénk, ezt mondanám: - Ezek csak feltételezések. :wink:
Zsolti
 
Hozzászólások: 11479
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2017.07.06. 11:21


cejas írta:de sehol a listán Capradossi és Calabresi és hová lett vajon Ponce vagy kevésbé fáj, de Kevin Mendez?

Capradossi - Bari
Calabresi - Brescia
Ponce - Crotone
Mendezt passzolom
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2017.07.06. 00:27


Zsoltinak igen.

Jujj. Itt olyan játékosok is vannak, akik a Primaveraban is kiegészítő emberek voltak tavaly: mindkét kapus, Ciavattini, Marcucci, Valeau, Cappa...
Félreértés ne essék Cappa és Marcucci idén sztenderd kezdők lesznek a primaveraban várhatóan - Marcuccit Raiola kötte hozzánk, Cappa pedig tavaly U17-ben számolatlanul lőtte a gólokat. Ciavattini, Valeau és még néhányan viszont talán Lega Proig ha elviszik boldogok lesznek.

Van egy olyan érzésem, hogy mindenkit elvisznek, aki hadra fogható. Kb. 10 % jövőre is primavera, de hogy kinek van reális esélye a nagycsapatnál - nem sokaknak...
Frattesi nem úgy volt, hogy megy a Sassuolohoz?

Aki háttérember és nincs a listán, az jövőre nem lesz a Roma játékosa. Skorupski, Verde (kölcsön?), be lett harangozva, de sehol a listán Capradossi és Calabresi és hová lett vajon Ponce vagy kevésbé fáj, de Kevin Mendez?
Néhány ember szerintem bizonyíthat (Nura, Sadiq, Seck, Gerzson, Ricci), a többiek meg azért vannak itt, mert 11 embenek játszania kell. Nem rendes alapozótábor ez csak egy kis közönségtalálkozó (lásd Karsdorp!) némi válogatóval egybekötve.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 207 vendég