Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.18. 17:28


lehet félreértettük egymást
én úgy gondoltam, hogy DDR posztján nincs nála jobb, tehát nem tudunk/tudnak jobbat venni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.18. 16:52


Trigoria írta:
Annyi pénzért vennénk jobbat is, mint DDR.
én erre küldenék egy :D -t
ha lenne nála jobb, akkor a Citynek sem ő kéne


Ő az akiért tudnak ajánlatot tenni, mert talán megszerezhető. A többi ilyen szintű játékos klubbjai nincsenek megszorulva anyagilag. Így pont tesznek bármekkora ajánlatra ha nem akarják eladni azt a játékost! Próbálának Messiért vagy CR-ért ajánlatot tenni...Kiröhögné őket a Barca és a Reál is. Hiába is dobáloznának 50-70 millákkal...:D De lehet ez DM poszton szereplő is akár.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.18. 15:53


Annyi pénzért vennénk jobbat is, mint DDR.
én erre küldenék egy :D -t
ha lenne nála jobb, akkor a Citynek sem ő kéne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.18. 15:22


feree80 írta:AZT PLETYKÁLJÁK, Állítólag 35 milla az a min.ár ami esetén a Roma talán hajlandó eladni DDR-t, baldini meg sab baxák meg, ha ennyiért képesek lennének eladni :(

vicces lenne ha a vezetőség ingerküszöbe már 35 millát örült ajánlatnak minősítene, ennyiért én nem adnám el. :wink: :wink:


Mondom. Én 70 milla felett kezdenék el gondolkodni. Mivel szerződése van, ekkora összeg alatt csak egy smily-t küldenék vissza minden hivatalos megkeresésre, no meg egy relációs jelet..:DDDD

71 felett meg menjen csak. Annyi pénzért vennénk jobbat is, mint DDR. Főleg ha ő is menni akarna. Egyébként :asr4: így röhögnék...
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.18. 12:38


romanewson van egy 55 milla :o már mint ajánlat, mondjuk komoly forrás nem áll mögötte, szal csak pletyka.......de már elgondolkoztató.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.18. 12:34


fradista romanista írta: Én nem hibáztatnék senkit, megérteném, ha menne. ha jól belegondolunk, ez lenne a törvényszerű, logikus választás

De attól még a szívem szakadna ketté
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Boka Dátum: 2012.08.18. 12:31

Boka
 
Hozzászólások: 13
Csatlakozott: 2008.12.13. 12:07
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.18. 09:14


fradista romanista írta:szerintem van az az ár, amilért eladnánk, de nyilván DDR hajlandóságán is múlik a dolog. Én nem hibáztatnék senkit, megérteném, ha menne. ha jól belegondolunk, ez lenne a törvényszerű, logikus választás

de mi az az ár???


igazából ami a legkonkrétabbnak tűnik a pletykahegyekből, vagyis amiről leiginkább pletykálnak, a lehetséges fizuja, ahány ház..... :lol: van itt 7,5 milla, 8 és még 9 milla is évente....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.18. 09:06


szerintem van az az ár, amilért eladnánk, de nyilván DDR hajlandóságán is múlik a dolog. Én nem hibáztatnék senkit, megérteném, ha menne. ha jól belegondolunk, ez lenne a törvényszerű, logikus választás
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.18. 08:34


AZT PLETYKÁLJÁK, Állítólag 35 milla az a min.ár ami esetén a Roma talán hajlandó eladni DDR-t, baldini meg sab baxák meg, ha ennyiért képesek lennének eladni :(

vicces lenne ha a vezetőség ingerküszöbe már 35 millát örült ajánlatnak minősítene, ennyiért én nem adnám el. :wink: :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.18. 08:00


állítólag marquinhos drágább lesz mint uvini.. :o :o kölcsönbe opcióval köbö 4-4,5 milla lehet.......
Pjanicsról 2x írt a romanews, de spanyolban tényleg nem tudnak róla :)
ZZ ráépíti a kpályát, szal a magam részéről ki is zárom hogy most eladjuk.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.18. 00:30


az ember még fenn van éjjel, gyanútlanul utoljára ránéz a nso-ra , és ez jön a pofájába:
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... rt-2165595
:shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
maradjunk annyiba hogy nem csak ők hitetlenkednek...
:D :D :D :D :D :D :D :D
minden szempontból kacsa :D
sose kéne a barcának, sose ajánlanának ennyit érte, bevonnák az üzletbe bojant, és legfőképp sose mondanánk nemet ennyiért :D :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.17. 21:03


Vajon ennyire pénzsóvár lenne a vezetőség? Az a bizonyos fal miatt bizonytalanodtam el (az a hírességek fala, vagy hogy nevezték)
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.17. 20:54


srácok, mai világban hol adnának már egy játékosért 50 milla felett???
amikor egy van Persie 24-ért váltott (igaz, az font)
szerintem egy 40 millára úgy bólintanának rá, hogy még ki se mondják
a kérdés nem az hogy eladnák-e ennyiért (szerintem 30-ért is megtennék), hanem az, hogy ezt le tudják-e dugni a rómaiak torkán
mert kétségem sincs afelől, hogy ha a szurkolók rábólintanak (vagy akár csak 50 százalékuk elengedné mondjuk egy szavazáson), másnap már nem a mienk lenne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.17. 20:24


feree80 írta:állítólag tegnap látták az ügynökét mencseszterben

kolarovnak is ő az ügynöke nem?
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.17. 20:12


IlPrincipe írta:Feree tuti nem örömében és meggyőződésből írta a "félelmetesen erős" védelmet. A szomorú smile azért oda került, ha a macskaköröm nem is :).

Szerintem aggodalomra nincs ok. Amíg több gólt rúg a csapat, mint kap, nem lényeges a védelem :) :lol:

Játszunk úgy mint régen? 8 csatárral, 2 védővel?:D "Mindegy, hogy hány gólt kapunk, csak eggyel többet rúgjunk!"
GrazieRoma írta:Nagyon merges leszek, ha eladjuk De Rossit a City-nek 40-50 millio EUR-ert.


Én azt olvastam, hogy a Mancininek nagyon meg van húzva az öv a nadrágján.. és, hogy valami tehetséges ifit akarnak ők is..
feree80 írta:állítólag tegnap látták az ügynökét mencseszterben, 40-45 milla nem pénz, ezért leülni is kár, ha létezne egy 60-70 milla körüli ajánlat(ha), azért nem csak hogy meghallgatnák, hanem.......

De DDRről van szó :( :( Üzleti szempontból kétségtelenül jó ajánlat.. de úgy-e van amit pénzel nem lehet megvenni.. Totti 1-2 év múlva visszavonul és akkor marad Taddei ősrómai csapatkapitánynak?
feree80 írta:Egyszerűen qrvára bosszant ez a védő kérdés, eddig köztudott volt, hogy ZZ csapataival sok gólt lő, és sokat is kap, az hogy miért, lehet mert lexarja a védekezést, vagy nem szervezi meg, vagy a csuda tudja, :wink:

Nem ért hozza :lol:
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.17. 17:43


jnzsblzs írta:
feree80 írta:állítólag 7,5 millás fizuval csábítják DDR-t az arabok, ajánlat viszont csak 25-30-32 milláról szól, ahány hely annyi pletyka, szal picsafüst. :wink: annyira komolytalan az összeg, hogy le se kellett volna írnom, ilyen összeget látva nem tartok attól hogy ebből bármi is lenne. :wink:

Ez havi hét és fél millió? Mert ha nem akkor egy vicc. Hatot itt is kap.

évi, de ez tárgytalan addig, míg ilyen 20 millákról pletykálnak, komoly nálam akkor lesz ha majd olyan 50 körül írkálnak.

itt az újabb spiler :lol: juj de jó hogy van dán útlevele... :lol:
http://www.transfermarkt.de/de/jores-ok ... 29085.html

Egyszerűen qrvára bosszant ez a védő kérdés, eddig köztudott volt, hogy ZZ csapataival sok gólt lő, és sokat is kap, az hogy miért, lehet mert lexarja a védekezést, vagy nem szervezi meg, vagy a csuda tudja, de a vezetőségnek tényleg lehetne annyi esze, ha már úgyis tudja hogy sok gólos csapat vagyunl/leszünk, vmi komolyabb nevet hozna védelembe. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.08.17. 17:34


feree80 írta:állítólag 7,5 millás fizuval csábítják DDR-t az arabok, ajánlat viszont csak 25-30-32 milláról szól, ahány hely annyi pletyka, szal picsafüst. :wink: annyira komolytalan az összeg, hogy le se kellett volna írnom, ilyen összeget látva nem tartok attól hogy ebből bármi is lenne. :wink:

Ez havi hét és fél millió? Mert ha nem akkor egy vicc. Hatot itt is kap.
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.17. 16:23


tomm írta:
feree80 írta:állítólag 2,9 milláért napolyi lesz Uvini, vicc, hogy ennyit sajnáltak volna érte Romában......


miért, jó a srác?

gondolom, ha Sab kinézte....uvini a brazil u20as csapat kapitánya volt, míg marquinhos az u17é, az biztos hogy előbbi tapasztaltabb....
De most már rohadt kiváncsi leszek rá hogy sienában mennyi lehetőséget fog kapni, és hogy fog játszani.

amúgy csak megjegyzem hogy köbö 2 hónapig pletykáltak róla hogy hozzánk igazol, és ebből volt olyan, ami nagyon nagyon komolynak tűnt, vagyis hogy akár be is jelenthették volna, szal engem személy szerint bosszant hogy Sab meggondolta magát, mert ha nem teszi, 100 hogy mi igazoltuk volna le, még1x mondom, nagyon kiváncsi leszek rá......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.17. 16:16


feree80 írta:állítólag 2,9 milláért napolyi lesz Uvini, vicc, hogy ennyit sajnáltak volna érte Romában......


miért, jó a srác?
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xabee Dátum: 2012.08.17. 16:13


Nagyot csalódnék Derossiban ha pont egy ilyen futballkurva-gyűjtő csapatban kötne ki, mint a City. 70 körül biztos nem fognak ajánlani, mert lássuk be,h mi hiába tartjuk nagyra, azért a világ futballtérképén Ibrahimovic egy jóval elismertebb név, akármekkora tré is maga az ember-
Avatar
Xabee
 
Hozzászólások: 251
Csatlakozott: 2005.04.22. 22:21
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.17. 16:11


állítólag 2,9 milláért napolyi lesz Uvini, vicc, hogy ennyit sajnáltak volna érte Romában......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2012.08.17. 15:54


pedig milyen pikáns lenne DDR-t bugyikékben látni... :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.17. 15:11


állítólag 7,5 millás fizuval csábítják DDR-t az arabok, ajánlat viszont csak 25-30-32 milláról szól, ahány hely annyi pletyka, szal picsafüst. :wink: annyira komolytalan az összeg, hogy le se kellett volna írnom, ilyen összeget látva nem tartok attól hogy ebből bármi is lenne. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.08.17. 12:37


70 misiért menjen ha menni akar. De ez alatt sehova. Ha Zlatan Fingrahimovics ért annyit, akkor DDR is megéri azt az árat!!!
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég