Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2011.08.01. 13:31


Na végre hazatértem:) Nem bírtam megállni, hogy legalább 1x telon keresztül ne nézzek fel az oldalra:)
Örülök ezeknek a jó híreknek!

Igaz, hogy valamelyik francia csapat a pásztorért 43-at kipengetne??
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.08.01. 13:06


a mostaniak alapján a gdsnél Taddé kihagyhatatlan :D

mindenhol vannak ismerősei :D polip

de kívánom hogy ha már nem viszi el tőlünk egy cunami, akkor idén találja meg élete formáját
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.08.01. 11:02


Hunszi írta:pénteken EL sorsolás kiváncsi vagyok kit kapunk, első éles bevetése a csapatnak, már várom :)


Lehet ASR-Paks meccs. :D
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.01. 10:33


pénteken EL sorsolás kiváncsi vagyok kit kapunk, első éles bevetése a csapatnak, már várom :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.08.01. 08:16


A római sajtó Kjaert és Casimerot favorizálja, előbbi jöhet, mert tudom hogy mire képes, utóbbi hátránya, hogy állítólag 12 millába fájna, és az Inter is akarja...
a mostaniak alapján a gdsnél Taddé kihagyhatatlan :)

http://img.index.hu/imgfrm/7/3/3/4/IMG_0009227334.jpg
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.08.01. 07:33


hát neki én is nagyon örülnék, jobban mint egy Chamacknak, de szerintem csatár lesz leigazolva inkább és kjaer...
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.08.01. 07:18


a hírek szerint Nilmar mellett Marco Marin is kiszemelt Vuci potlására, bár a hírtől függetlenül sztem Menez helyére hoznánk (barhogy is jönne hatalmas igazolás lenne)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2011.07.31. 23:11


Még a régi Porto-ban nagyon nagy spíler volt, azóta nem tudom, mi van vele. A messziről lőtt bombái maradtak meg nekem legjobban.

http://www.youtube.com/watch?v=uwif6QEzPeA
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2011.07.31. 20:03


a hírek szerint a marseille a malaga 6 millás ajánlatát nem fogadta el, szóval az ár így valósnak tűnik. szerintem ha lesz benne 2-3 jó év akkor megéri. bár én nem ismerem a játékát, de itt a legtöbben örülnének a jövetelének, én meg bízok az éleslátásotokban... :roll:
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: csikk0 Dátum: 2011.07.31. 19:16


Zsozsomessi írta:Balotelli nálunk akar futballozni! Na, ez a legalja lenne:D



ez még viccnek is rossz :evil: :lol:
Avatar
csikk0
 
Hozzászólások: 313
Csatlakozott: 2009.07.29. 20:35
Tartózkodási hely: Békéscsaba

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.31. 18:45


Malaga állítólag ennyit ajánlott a franciáknak, keveselték, egy kicsit félek hogy a végén tényleg leigazoljuk(vmelyik francia lap szerint közel vagyunk a leigazolásához). :)
Simplicio meg mért kellene nekik, mikor vehetnek szebbet, jobbat is. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.07.31. 18:37


Annyit én se, írtam a minap, hogy 6 és akkor mindenki jól jár. A Portóból kellett volna idehozni, időben. Még most sincs késő, csak kicsit alkudni kell az árból, és adni kell nekik egy jó képességű Simpliciót mellé, árukapcsolás.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.31. 18:25


Calderoni legnagyobb bánatára - döntöttem, én ebből a Lucho gyerekből nem kérek, max ha úgy jön mint Heinze, mert hogy 8-10 millát nem adnék érte az fix.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.07.31. 17:21



Inkább az lehet, hogy nem szeretted, ezért kicsit alulértékelted. Vagy az én megközelítésem rossz.


Igen, írtam is, hogy szubjektíve nem tartottam túl nagyra, ez igaz. Az is igaz, hogy római szemmel az elmúlt évtized egyik legfontosabb játékosa. Viszont azt továbbra is tartom, hogy külsős/játékosmegfigyelő szemmel sokkal de sokkal többet nyom a latba a legutóbbi szezon, mint az azelőtti pályafutás. Lásd Pastore vagy a már említett Dzsudzsák.
És igen így van, az utóbbi szezon alapján senkit sem lehetne eladni drágábban, mint Mirkot. Az, hogy pillanatnyilag DDR-rel kapcs. viszonylag magas, 20-30 milliós ajánlatokról pletykáltak, azért van, mert sokkal nagyobb a neve (világbajnok), és védekező középpályásként nem lehet akkora gyengülést kimutatni statisztikailag, mintha egy támadó statisztikáit néznénk meg. Gondolom az átigazolásokért felelős vezető sem nézi meg a kiszemelt játékosok összes 90 perces meccsét, hanem a számokra alapozik. Szerintem.

Viszont számomra Taddei még mindig túl nagy szálka ahhoz, hogy lenyeljem. Remélem az új játékrendszerben nem fog sokat játszani (elvileg nem kell a szélső poszt).
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2011.07.31. 16:22


lejárt a tábor uh ujra itt, látom jó kis nyüzsgés volt atigazolás szempontból :)
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Petya-forzaroma Dátum: 2011.07.31. 11:23


calderoni írta:Milyen érdekes dolgok vannak: többek közt én is kapok mindig a fejemre itt a fórumon, hogy fikázok egy néhány játékost, aki szerintem nem idevaló. Meg, hogy hülyeség, amit írok/írunk. Ehhez képest kb. 3 hét - gyakorlatilag pillanatok - alatt az új vezetőség elzavart olyan játékosokat, akiket nem láttam/láttunk idevalónak. Doni, Menez, Vucinic, Riise. Csak Taddei maradt bent a játékban. Van, aki még mindig sír Vucinic után, pedig összetehetjük a kezünket, hogy volt az a barom, aki adott érte 15 millát, a 3 éves perkálást én se tartom jó húzásnak. Elküldtek egy olyan trágya kapust, akit én még életemben nem láttam, de nem is akarok. Két embert, aki nem csapatjátékos, mentalitásukat tekinve semmilyen sport létesítményben nem volna szabad megjelenniük, még nézőként se. Egy embert, aki tényleg sokszor többet ártott, mint használt, de győzni akarásban szerintem az egyik legkiemelkedőbb volt, Burdisso után. Én Mexest nem engedtem volna el, ingyen pláne nem. Riise jó játékának is köszönhetően majdnem nyertünk bajnokságot, de rajta el is ment. 1 jó év, egy szar, nullszaldó. Ahogy bigg is írta, én fölvetettem nemrég: ha nem igazolunk senkit akkor is erősebbek maradunk, mint velük voltunk.


Én is abszolút így látom. Annyival egészíteném még ki, hogy azért még Pizarrót ki lehetne rakni valahol a pusztában az edzőtáborból hazafelé. Hátha nem talál vissza. Ja, és a vezetőségben végbement változásokkal is nagyon elégedett vagyok. Ez most legalább ugyanolyan fontos, mint az, hogyan alakul a játékoskeretünk ezen a nyáron.
Avatar
Petya-forzaroma
 
Hozzászólások: 161
Csatlakozott: 2007.05.15. 22:07
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2011.07.31. 10:37


Tény: végre megvan Stekelenburg, remélem hozza magát. Még 1 belső védő kell, bár a széleken sem tudom milyen cseréink lesznek. Illetve tudom. :(
Középpályán akik nem kellenek: Tádé, Greco, Brighi, Perrotta(?), nekem ők nagyon töltelékek.
Előre kéne 1 csatár: ha már a Juvéba ment az ember akkor onnan elfogadnám Q-t vagy Matrit akár.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2011.07.31. 10:08


Én néha meglepődök azon, hogy mennyire más véleményen vagyok, mint sokan itt a fórumban. Szerintem Mirko egyáltalán nem ér többet 15 milkánál, illetve mitn Római, persze nagyon sokra tartom, csak azért látom, hogy hogyan működnek az átigazolások. Ezt a Duzsdzsákkal való összehasonlítás mutatja meg a legjobban. A legutóbbi szezonban Balázs a bajnoksága és a csapata legjobbja lett, míg Mirko ugyanebben a szezonban mélyen maga alatt játszott, és az átigazolásoknál nem sokat számít az, hogy régebben milyen jól játszott.
Teljesen szubjektív, de én pl. Menezt valamiért mindig is szerettem, és bár elismerem, hogy sohasem tudott beilleszkedni nálunk, de nem tartom kevésbé értékes játékosnak, mint Vucinicet. A francia 87-es, míg a montenegrói 83-as születésű, ez sem mindegy. További szubjektív vélemény, hogy Vucinicet én pl. sosem szerettem annyira, bár tény, hogy voltak szép pillanatai.

Érdekes, hogy ugyanazokat a meccseket nézzük, de más a véleményünk...
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2011.07.31. 08:13


Milyen érdekes dolgok vannak: többek közt én is kapok mindig a fejemre itt a fórumon, hogy fikázok egy néhány játékost, aki szerintem nem idevaló. Meg, hogy hülyeség, amit írok/írunk. Ehhez képest kb. 3 hét - gyakorlatilag pillanatok - alatt az új vezetőség elzavart olyan játékosokat, akiket nem láttam/láttunk idevalónak. Doni, Menez, Vucinic, Riise. Csak Taddei maradt bent a játékban. Van, aki még mindig sír Vucinic után, pedig összetehetjük a kezünket, hogy volt az a barom, aki adott érte 15 millát, a 3 éves perkálást én se tartom jó húzásnak. Elküldtek egy olyan trágya kapust, akit én még életemben nem láttam, de nem is akarok. Két embert, aki nem csapatjátékos, mentalitásukat tekinve semmilyen sport létesítményben nem volna szabad megjelenniük, még nézőként se. Egy embert, aki tényleg sokszor többet ártott, mint használt, de győzni akarásban szerintem az egyik legkiemelkedőbb volt, Burdisso után. Én Mexest nem engedtem volna el, ingyen pláne nem. Riise jó játékának is köszönhetően majdnem nyertünk bajnokságot, de rajta el is ment. 1 jó év, egy szar, nullszaldó. Ahogy bigg is írta, én fölvetettem nemrég: ha nem igazolunk senkit akkor is erősebbek maradunk, mint velük voltunk.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2011.07.31. 08:01


Szerintem pedig Bojannak és Lamela-nak meg kell találni a helyét a kezdőben. Nagy luxus lenne 24 millát a padon pihentetni.
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.30. 23:38


azért megáll az ész
gyűlölik Olaszország-szerte
és ki utálja a legjobban? Totti! És épp ide akarna jönni?
Mégis mit gondol? Vagy élvezné ha minden egyes edzésen megrugdosná Feri?

Mondjuk Tádéval jót tenne. AZONNAL elterelné róla a figyelmünket - az enyémet tuti!
Elementáris erővel gyűlölöm ezt a sötét palit! Egyetlenként a focisták közül. :evil:
Még a meccsnézést is meggondolnám ha a mi mezünkben játszana. És sajnos ez nem vicc...

ajánlgassa magát Szent Péternek a Bazilikában
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2011.07.30. 23:05


ja, miután összebalhézott a Mancity-vel ill. Mancini-vel, mi meg elsóztuk Vucinicet, az ügynöke felvetette, hogy jöhetne ide köcsönbe. De Sabatini nemet mondott, diplomatikusan a magas fizetésére hivatkozva :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.30. 20:32


fel bizony :wink:
mindegy, kár ezen agyalni
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2011.07.30. 20:10


Trigoria írta:
Hát, ha Dzsudzsák 14, Ricky Alvarez 13 (vagy 14) akkor Mirko simán van 20.

de nálam Balázs jobb mint Vucsi a maga posztján. Mirko csak a mi szemünkben akkora játékos. Vajon miért nem akarta soha senki igazán megvenni tőlünk? Na mindegy...

ezt a kérdést nyugodtan feltehetnéd balázskával kapcsolatban is. :wink:
amúgy tényleg szubjektív, mert nem értek vele egyet.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2011.07.30. 19:55


Hát, ha Dzsudzsák 14, Ricky Alvarez 13 (vagy 14) akkor Mirko simán van 20.

Nem akarok vitatkozni, mert ez nagyon szubjektív dolog, de nálam Balázs jobb mint Vucsi a maga posztján. Mirko csak a mi szemünkben akkora játékos. Vajon miért nem akarta soha senki igazán megvenni tőlünk? Na mindegy...

Szerintem azzal, hogy a Juvéba ment, kicsit "magunk alatt vágjuk a fát" -
Ez tuti! De én egy bivalyerős Serie A -ban szeretnék a Romának drukkolni lenni...

Pastore az eurosport news szerint valszeg 43 milláért ment el a PSG-be? Azta....

Mexes meg miért metroszexuális?
csak... :D :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég

cron