Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.14. 19:26


CaPy írta:A 14 millából miért nem vesszük meg Zeman nagy kedvencét Verratti-t? 100x többet énre mint Destro, bár Destronak is örülnék csak nem így h elveszítettük Borinit...


Arról szóltak a hírek nem rég, tényként közölték, hogy a PSG elvitte, de most nézem a játékos adatlapján is csak a Pescara van feltüntetve, megnéztem a PSG honlapját, ott sincs a keretben (Lavezzi már ott van).
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.14. 16:30


(én erre használom a fb-t :wink: , nálam minden ember le van tiltva, és együttesek, Roma, calgary, boston ilyesmit olvasok csak rajta)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.14. 16:14


Ilyen igazolások és eladások mellett csak a mesterben bízhatunk, ha ő is befürdik -amitől nagyon félek már most- akkor lehúzhatjuk a rolót.

Más: Kedves, hogy szinte percenként tudósítanak az edzésekről, csak minden második bejegyzés asroma-s a falamon, kicsit már idegesítő, anno ezért kapcsoltam ki az nso-t is.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.14. 16:09


meg, csak nem tudjuk mellérakni a BL-t :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: gyuri67 Dátum: 2012.07.14. 16:06


a goal.com értesülései szerint 5 millió euró elég lenne, hogy Afellay elhagyja a katalánokat.
szerintem annyit nekünk is megérne
gyuri67
 
Hozzászólások: 246
Csatlakozott: 2007.09.23. 17:55

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.14. 15:39


http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 1985_n.jpg
lassan minden bábunak adhat nevet Zeman annyi fiatal jön
lehet ez a taktika? mindenkit beküld a pályára? :D :D

http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 8197_n.jpg
lejárt már az időd nálunk, Pizza?
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.14. 11:03


És ráadásul az Arsenallal összehasonlítva mi még a 3-4 hely közelében sem vagyunk mostanában, hogy legalább a bl-ben tudnánk indulni. Ez is lehet az oka annak, hogy komolyabb játékosok számára nem vonzó az ideigazolás.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.14. 10:58


ennyi..én nem is lepődnék meg ha jövőre lelécelne DDR..és meg is érteném.
de most komolyan ki ez a Diego Polenta? Juan helyére? legalább hoznának valami normálist a helyére, anno azért Juan már elég jó kis játékos mikor idejött 6 millió euróér!!!! és nem kellet hozzá se Sabatni se Baldini, csak egy h*lyep*csa Sensi...
most meg Polenták meg Edu Vargas...de most komolyan....
ezek is kik...ilyen játékosokkal álmodnak bajnoki címről? jővőre Bojan úgy meg vissza a Barcaba mint a huzat, Gagot elengedtük mert sajnáltak érte 6 milliót...és hozzunk ilyen játékosokat. Azt nem tudom hogyha Zeman esetleg befürdik ez a sok "takonyzabáló" kinek fog kelleni??...ez a mercato még a tavalyinál is rosszabb. jóhogynem Bivalyröcsögéről hozzunk el tajparaszt mezílábas cigánygyereket mert ugysem sokat eszik, jó neki a döggalamb a Trevi-kútból aztán ha nem jön be növesztünk neki hajat és elvisszük a nagy Ámeríkába maláj kur*vának...ember -.-
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.07.14. 10:50


Ezzel az Arsenal-módszerrel csak az a baj, hogy Rómában nem az Arsenal puhapöcsű szurkolóival kell számolni, akik maxium annyit mondanak, hogy "kár..." Borini eladása miatt már most sem boldog a közvélemény, képzeljétek mi lesz, ha egy jobb szezon után eladják Lamélát vagy Pjanicsot + De Rossinak végleg tele lesz a töke az ígérgetésekből és lelép Angliába.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.07.14. 10:37


uglykidjoe írta:Érdekes, hogy Borinit milyen gyorsan leigazolta a Pool, egy hét alatt minden lezajlott és már az angoloké is.
Mi meg itt szenvedünk hetekig 5 millliós sztárokkal (leigazoljuk, kölcsönbe jön, embert adunk érte + pénzt, stb.).
Itt látszik, hogy nem túl sok a lóvé.


igen ez érdekes így belegondolva...ajánlottak 10et, mi azt mondtuk 14 kell érte és ki is tették, nem variáltak rajta ha nekik akk kell és ha azt nézzük igazuk is van a mai fociban 4 millió euró nem nagy pénz. egyébként meg tényleg nem hiszem el hogy ennyire ne lenne pénz h így kell cigánykodni...van ott zséé csak nem akarnak tul nagy pénzt belepumpálni tényleg teljesen ráálltak erre a vegyünk 18-19-20 éves srácokat rakat számra aztán ha bejön belőlle vagy 3 (ilyen Pastore szintre gondolok) akiket el lehet adni 30-40 millióért már jól jártunk...aztán elég ha minden évbe vagy két évbe eladnak 1-2 ilyen srácot 10-15-20 millió eurós plusszal és dől a lé...ami persze szerintem nem jó dolog, mert így sosem lesz normális csapatunk.

Amugy meg a legújabb kiszemelt Diego Polenta a Genoaból Juan helyére. tavaly a Bariba volt kölcsönbe.
Csatárnak meg Edu Vargas van terítéken Destro mellett..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára reaosns(Roma bella) 2012.07.14. 10:59-kor.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: uglykidjoe Dátum: 2012.07.14. 10:26


Érdekes, hogy Borinit milyen gyorsan leigazolta a Pool, egy hét alatt minden lezajlott és már az angoloké is.
Mi meg itt szenvedünk hetekig 5 millliós sztárokkal (leigazoljuk, kölcsönbe jön, embert adunk érte + pénzt, stb.).
Itt látszik, hogy nem túl sok a lóvé.
uglykidjoe
 
Hozzászólások: 388
Csatlakozott: 2010.08.29. 03:44
Tartózkodási hely: Gyula

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.13. 23:18


Hát az van, hogy sztárokat nem tudunk eladni, max kinevelni. Ha nincs pénzes befektető (márpedig nincsen), akkor marad a Arsenal módszer. Ebben kakuktojás DDR (és Stek), aki nem illik a képbe, mert ő sztár. A többiek vagy még vagy már nem kellenek senkinek (komoly áron).

és hogy Juan távozása elé nem gördítünk akadályt szintén érthető (öreg és sokat keres)

Abból a szempontból érthető amúgy Xaba kérdése az edzés keménységéről, hogy most először látjuk napi rendszerességgel a felkészülés képeit és videóit. Bár való igaz, hogy azért lehet sejteni hogy mi számít keménynek és mi nem. De mivel elképzelhető, hogy nem mindenki sportol a fórumozók közül aktívan, így nem elítélendő a kérdése.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.13. 22:10


A kérdés az, hogy mennyi időre van erre szükség. Példa lehet a z Arsenal.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.13. 22:05


Nézzétek! Mi szurkolóként tekintünk a " csapat építésre" és így érthető a sok kérdőjel a fejekben. Zeman próbál fialtal focistákkal csapatot csinálni az ő elképzelései szerint. De Sabatininek ez üzlet. Ez jól látszik. Kezd ki kristályosodni bennem. Ahhoz, hogy nyereséges vállalkozást tudjon csinálni szeretett csapatunkból, ahhoz ez kell. Fiatalokat befuttatni, majd jó pénzért eladni.
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.07.13. 20:28


Józan paraszti ésszel sem láttam más edző módszerét az As Románál.
Zeman a támadó ,nagyszerű fociról is híres mégis a Pescaraban volt edző nem a Barcaban.De mielőtt félreérti valaki nagyon örülök neki.
Lehet Luisnál futottak 9x 1000 métert, amíg nem tudom,nem tudom.Akkor ez már nem is olyan sok. :D
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 20:20


Józan paraszti ésszel, ha Zeman a kemény edzésmódszereiről híres, akkor azt gondolom hogy ezek a gyakorlatok is ahhoz mérten nehezek.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: totti11 Dátum: 2012.07.13. 20:12


Én értem Xaba mit kérdezett.
Én pl senkinél nem láttam az edzési módszereket (a hispán bohócnál sem),így viszonyítani sem tudok,hogy a 10x 1000 méter sok vagy kevés-e.De gondolom nem rossz.
Avatar
totti11
 
Hozzászólások: 552
Csatlakozott: 2009.09.18. 16:22
Tartózkodási hely: Győr

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 20:09


Xaba írta:Én azt értem.. De mihez képest kemény? Nincs viszonyítási alapom!


Téged idézlek:
Xaba írta:Vagy máskor is hasonlóan edztek?


Már viszonyítottad is, az eddigieknél keményebb, az eddigiek alatt pölö Lajos edzésmódszereit értem.
A minap néztem egy dokumentum filmet az idegen légióról, annál gondolom könnyedebb, szóval ezzel be is határolhatod:
Lajos -> Zeman -> i. légió :)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.13. 20:04


Xaba írta:Én azt értem.. De mihez képest kemény? Nincs viszonyítási alapom!


Szerény tapasztalataim szerint az ezer méter még az a táv amit végig dinamikusan lehet futni.
Nos ha belegondolunk 9 kilométer erős tempójú futás ( + gondolom azért nem csak ezt csinálják) nem gyenge :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.13. 19:52


Én azt értem.. De mihez képest kemény? Nincs viszonyítási alapom!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.13. 18:52


Xaba írta:Ez a 9x 1000m futás, csak most tűnik olyan soknak? Meg ez a sok ugra-bugra..Vagy máskor is hasonlóan edztek?


Hol jártál az elmúlt 1-2 hónapban?
Azóta téma Zeman elhíresülten kemény edzés módszere.

(Mondhatni a cseh csank jan csí)
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.13. 18:39


bence írta:
Fantomasso írta:Na és mióta érdekel minket Pranjic pályafutása ? :lol:
Juant viszont sajnálnám 33 év az még nem olyan vészes, 1 év még lehetett volna benne.


Engem érdekel..... És ezeknek a híreknek nagyon nem örülök!


Most belezavarodtam kicsit :)
Pranjic vagy Pjanic? Nem mind1...
Olvastam mindkét verziót.
Minek van két hasonló nevű játékos? :lol:
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.13. 18:35


Ez a 9x 1000m futás, csak most tűnik olyan soknak? Meg ez a sok ugra-bugra..Vagy máskor is hasonlóan edztek?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.13. 18:18


Fantomasso írta:Na és mióta érdekel minket Pranjic pályafutása ? :lol:
Juant viszont sajnálnám 33 év az még nem olyan vészes, 1 év még lehetett volna benne.


Engem érdekel..... És ezeknek a híreknek nagyon nem örülök!
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2012.07.13. 18:12


Na és mióta érdekel minket Pranjic pályafutása ? :lol:
Juant viszont sajnálnám 33 év az még nem olyan vészes, 1 év még lehetett volna benne.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 33 vendég

cron