Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.22. 09:33


tomm írta:
szerintem senkinek nem lesz egy rossz szava se.

erre ne fogadj!
talán scudetto esetén...

Arra azért még várni kell pár évet.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.22. 09:24


szerintem senkinek nem lesz egy rossz szava se.

erre ne fogadj!
talán scudetto esetén...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.22. 09:01


Én nem vagyok benne annyira biztos, hogy minden csapata ugyanúgy játszik. Lehet, hogy a milannál ez vezetett célra, nálunk meg kitalál valami mást. De ha élvezhetetlen játékot is játszat, de eredményekkel képes lesz feledtetni, szerintem senkinek nem lesz egy rossz szava se.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.05.22. 08:48


Allegri jo edzo az eredmenyek ot igazoljak,de a hogy a csapata jatszik az egyszeruen elvezhetettlen kb mint Ranieri.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.22. 08:45


Trigoria írta:A mai utolso cimerelozetesbol tudjuk h a ket szint es az osztast meghagyjak. Koszonjuk?:)

Holnapra meg berajzolnak egy kék sast a közepére xD
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.22. 08:22


Feree: ezt mondom en is. Hogy kihozta a maximumot Allegri. De egy Berlusconi soha a budos eletben nem fogja beismerni h a Milan gyenge es nincs eselye a Scudettora. Es lehet hoz egy nevenincs edzot (Seedorf), mert abban is benne lehet a potencial amit letolhat a szurkolok torkan.

A mai utolso cimerelozetesbol tudjuk h a ket szint es az osztast meghagyjak. Koszonjuk?:)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.21. 22:47


fradista romanista írta:ma olvastam, már nem emléxem, hol, de nagyon meglepett, hogy a Berlusconi éra legjobb pontátlagú edzője Allegri!!! és a vén hülye őt akarja elcsapni!

(amúgy azt is mndta , hogy a z idei mérsékelt siker az eredmémyes tavasszal elsősorban annak köszönhető, hogy Allegri a télen hajlandó volt követni az ő személyes útmutatását
(tuti mint sztálin, rákosi, kim-ir- szen, stb, nem is beszélve az ő állítólagos magyar barátjáról :D :D :D )

na itt van a kutya elásva, nem is allegrit, hanem berlusconi kellene szerződtetni edzőnek. :)

Trigo, nem értek egyet, sztem ez a milan gyenge, sőt sztem allegri kihozta belőlük a maximumot, a csatársor jó, a kpályájuk olyan semmilyen, szintelen, a kpályához mérten a védelmük egy hangyányival jobb, amit felvázoltál addig megáll a lábán, míg zeedorfot ki nem nevezik, mert ő nem nagyobb edző allegrinél, de mindegy is, még maguk a milanosok se tudják megválaszolni ezt a kérdést. :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.21. 22:45


(csak azt nem tudom felfogni, mi a f@sznak )


ha a mostani, csak modernizálva, akkor a marketingért, ha teljesen új, akkor az anyjukért. de ezt nem nagyon tudom elképzelni.

remélem érzik a srácok a meccs iszonyú súlyát és meg is birkóznak vele!
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.21. 22:09


más.
szerdán, amikor megy a csapat küldöttsége a pápához a lazióval együtt, bemutatják a csapat új logóját.

(csak azt nem tudom felfogni, mi a f@sznak. komoly kluboktól eltérően a roma sokszor változtatott logót, de a jelenlegi szerintem olyan tokléklétesre sikeredett végre, hogy nem értem, mért nem jó az amiknak. azért remélem, legalább csak apróbb stiláris módosításról lesz szó, nem valami tök újról)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.21. 21:55


ma olvastam, már nem emléxem, hol, de nagyon meglepett, hogy a Berlusconi éra legjobb pontátlagú edzője Allegri!!! és a vén hülye őt akarja elcsapni!

(amúgy azt is mndta , hogy a z idei mérsékelt siker az eredmémyes tavasszal elsősorban annak köszönhető, hogy Allegri a télen hajlandó volt követni az ő személyes útmutatását
(tuti mint sztálin, rákosi, kim-ir- szen, stb, nem is beszélve az ő állítólagos magyar barátjáról :D :D :D )
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.21. 20:42


feree:
A Milan ezzel a kerettel (és a jövő évivel is) nem rossz csapat, de se bajnokságot se BL-elődöntőt nem fog elérni. Az egyszeri Milan-szurkoló ezt látva nem örül ugyebár. Márpedig pénz nincs és ezért kb nem változik semmi.
Mit tehet egy elnök? Hoz egy másik nagyobbnak mondott edzőt, akivel elhiteti a nézőkkel, hogy na majd most, vele aztán tényleg lesz esély nagyobb sikerre.
Pedig igazából semmi sem fog változni, de benne van az "új szag" a levegőben, és az egyszerű szurkolót elvakítja kicsit. Az elnök pedig kap megint egy év nyugit. (És van pár százalék esély rá, hogy tényleg kiugró eredményt tudnak elérni, igaz alig kevesebb benne van az előző edzővel is.)
Így megy ez mindenhol, ahol nem tudnak ténylegesen előrelépni, de nagyon akarnának. Most hozzam példának Zdenek Zemant és az AS Romát...? :wink:
(vagy AA-t és a jelent?)
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.21. 15:51


én igazából azt nem értem, van egy edző, allegri, aki az elmúlt 3 évben bezsebelt egy aranyat, egy ezüstöt meg egy bronzot, mért akarja berlusconi meneszteni? mert ha a végeredményt nézem, akkor allegri egy eredményes edző, szal tényleg nem értem a milant? hogy mi gond lehet vele, esetleg részleteiben kellene nézni a meccseiket? de nem vagyok milan szurkoló, úgy hogy így nem tudom nézni.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.21. 14:23


Én nem aggódok. Nála nem hiszem, hogy jobbat tudnánk találni, aki el is vállalná a csapatot.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.21. 13:34


mennek a ködösítések erősen, moratti időt kér, de teljesen nyilvánvaló hogy kirúgja stramát, és mazzarri megy a helyére, milánnál szint úgy, tegnap kirúgják, majd cáfolják, de ebből is menesztés lesz......
mondjuk ilyen is van :)
61% - Allegri's win % in Serie A for AC Milan, the highest for a manager of the Rossoneri since 1952 (Czeizler, 64%).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.21. 13:29


ez hasonló dolog, hogy itt a fórumon nem irhatom le, hogy sz@r. pedig ez csak egy szó. miért nem irhatom le? mert. csak. ez van és kész. ha nem tartom be, néhányszor jön a figyelmeztetés, aztán meg a bünti. régen le lehetett irni, már nem...
kikezdhetetlen érvelés :wink:

Allegriről azt érzem, hogy egykalap AA-val kb. Aztán persze láthatunk csodát.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27933
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.21. 12:23


sztem csak nem akarja megzavarni sem a csapatot sem az edzőt. és igaza is van..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2013.05.21. 12:16


feree80 írta:amúgy sabi nyilatkozott, hétfőn, vagyis a kupadöntő után dől el, hogy ki lesz az edző(aa marad vagy megy), mondjuk ebben van ráció.


Remélem Sab csak altat. Ne a kupadöntő döntse, el h maradhat e AA. Se pro se kontra.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.05.21. 11:19


nagy hiba lenne a vezetőség részéről az, ha megtartanák AA-t mint vezetőedző :S legyen másodedző Allegri mögött! akár hogy is nézzük jelenleg a legjobb alternatíva edző posztra Allegri, több érv szól mellette mint ellene és végre nem zsákbamacskát hoznánk.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.21. 10:21


slider írta:
fradista romanista írta:nem tudom, ezek mennyire komolyan vehető hírek, de pld Simenone-val mi a baj?


Max. a Laziós múltja lehet zavaró valakinek, de megint oda lyukadunk ki, hogy miért jönne ide, amikor a Madriddal a bl-ben szerepelhet, plusz több a pénz és jobbak a játékosai is.

detto.

amúgy sabi nyilatkozott, hétfőn, vagyis a kupadöntő után dől el, hogy ki lesz az edző(aa marad vagy megy), mondjuk ebben van ráció.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.21. 09:55


snatch: pont azt mondom, hogy a f.sszopó g.ci az belefér, a nigger nem. azért nem, mert ez származás alapján itél.
lehet, hogy nem is olyan rég ez belefért, és emiatt most sokan értetlenkednek, dehát nem is olyan rég a nigger nem ülhetett a buszon, csak hátra, a nőknek 0 joga volt, jobbágyság, rabszolgaság stb. ezek szerencsére elmúltak, ne akarjuk visszahozni.
ez hasonló dolog, hogy itt a fórumon nem irhatom le, hogy sz@r. pedig ez csak egy szó. miért nem irhatom le? mert. csak. ez van és kész. ha nem tartom be, néhányszor jön a figyelmeztetés, aztán meg a bünti. régen le lehetett irni, már nem...

az megint egy másik kérdés, hogy miért is mindig ugyanazt a pár játékost találják meg, ill. hogy valóban csak őket találják-e meg, vagy csak ők balhéznak. ill.nem elhanyagolható, hogy mi is volt itt a rasszista megnyilvánulás? ha niggereztek akkor ok, ezt nem szabad. de ha f.sszopó g.cizték, és ő ezt rasszizmusnak vette, na, az nagyon nem ok.
ha tényleg tartják magukat valamire az ultrák, akkor ennek tessék utánamenni: felkeresni a szöetséget, nyilvános fórumon kérdezni mittudomén, és megtudakolni, hogy ha kifütyülök valakit, az rasszizmusnak számit-e pl? ha nem, megvan a fegyver: fütyülj, ha a fekánál a labda pl.
a kettős mérce és társaik egy másik lapra tartozik, az ellen is küzdeni kell. de az ellen már nekünk...

egyre inkább úgy néz ki, allegri lesz az, aki...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10289
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.21. 09:39


Ugyan... Valaki tényleg elhiszi, hogy az atleticonál istenként kezelt simeone, aki egyébként nem csak az atleticonál, de a lazionál is lehúzott jó pár évet, otthagyja a bl induló madridot a kedvünkért?
Én olasz edzőt látnék szívesen, ha abból nem tudunk minőségit szerezni akkor legalább valakit akinek van valami elképzelése a serie a-ról. Vagy ha ez se akkor egy tapasztalt edzőt, de semmiképp se utánpótlás edzőket, serie b-s sikeredzőket, tapasztalatlan senkiháziakat, guardiola, ferguson utódokat stb.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.21. 09:35


fradista romanista írta:nem tudom, ezek mennyire komolyan vehető hírek, de pld Simenone-val mi a baj?


Max. a Laziós múltja lehet zavaró valakinek, de megint oda lyukadunk ki, hogy miért jönne ide, amikor a Madriddal a bl-ben szerepelhet, plusz több a pénz és jobbak a játékosai is.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.05.21. 09:30


tomm írta:alapvetően magamat is rasszistának tartom (bár ez is tompult a korom előrehaladtával), de teljességgel elfogadom, hogy nincs helye se niggerezésnek se majmozásnak se semmi ilyesminek a stadionban. igenis van elvbeli különbség a f.sszopó g.ci és a rohadt nigger közt.

Szerintem ez hülyeség. Miért ne lenne helye? Szerintem meg pont a stadion az, ahol ez beleférhet. Nem járok mostanában rendszeresen meccsekre, de már a 80-as évek végén és a 90-es években is mentek az ilyen bekiabálások, a niggerezés talán azért kevésbé, mert nem voltak pl az NB 1-ben fekete játékosok. De f*sszopózás meg g*cizés az ment simán, meg még durvábbak is és annak ellenére, hogy hazai meccseken sosem a B középben voltam, még én is kiabáltam ilyeneket, amikor mérges voltam :).
Ez tényleg a ló túloldalára való átesés, ilyen világban élünk, úgy látszik ez a trend. És igen, nem hiszem, hogy a juve, inter, milan szurkolók mindig csak éltetnék például Tottit. Elég sok fekete játékos van az olasz bajnokságban, de milyen érdekes, hogy pont azt a két majmot találják meg...biztosan oka van.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8093
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.21. 08:43


nem tudom, ezek mennyire komolyan vehető hírek, de pld Simenone-val mi a baj? volt ú ott olyan emblematikus játékos, csinált bármi olyat, azon túl, hogy ott (is) idegenlégióskodott, ami miatt ez kizáró ok lenne? most komolyan...

Montella legyen is a a Roma edzője (és tuti lesz is), de csak később, amikor pld a capitano már visszavonult.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.21. 08:04


na már az exlazios simeone és rodgers a pooltól is szóba került :lol: ennyi erővel montelláról is írhatnának már, végre valahára.(komolyan mondom). :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Xaba valamint 68 vendég