Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.21. 13:34


mennek a ködösítések erősen, moratti időt kér, de teljesen nyilvánvaló hogy kirúgja stramát, és mazzarri megy a helyére, milánnál szint úgy, tegnap kirúgják, majd cáfolják, de ebből is menesztés lesz......
mondjuk ilyen is van :)
61% - Allegri's win % in Serie A for AC Milan, the highest for a manager of the Rossoneri since 1952 (Czeizler, 64%).
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.21. 13:29


ez hasonló dolog, hogy itt a fórumon nem irhatom le, hogy sz@r. pedig ez csak egy szó. miért nem irhatom le? mert. csak. ez van és kész. ha nem tartom be, néhányszor jön a figyelmeztetés, aztán meg a bünti. régen le lehetett irni, már nem...
kikezdhetetlen érvelés :wink:

Allegriről azt érzem, hogy egykalap AA-val kb. Aztán persze láthatunk csodát.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.21. 12:23


sztem csak nem akarja megzavarni sem a csapatot sem az edzőt. és igaza is van..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2013.05.21. 12:16


feree80 írta:amúgy sabi nyilatkozott, hétfőn, vagyis a kupadöntő után dől el, hogy ki lesz az edző(aa marad vagy megy), mondjuk ebben van ráció.


Remélem Sab csak altat. Ne a kupadöntő döntse, el h maradhat e AA. Se pro se kontra.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.05.21. 11:19


nagy hiba lenne a vezetőség részéről az, ha megtartanák AA-t mint vezetőedző :S legyen másodedző Allegri mögött! akár hogy is nézzük jelenleg a legjobb alternatíva edző posztra Allegri, több érv szól mellette mint ellene és végre nem zsákbamacskát hoznánk.
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.21. 10:21


slider írta:
fradista romanista írta:nem tudom, ezek mennyire komolyan vehető hírek, de pld Simenone-val mi a baj?


Max. a Laziós múltja lehet zavaró valakinek, de megint oda lyukadunk ki, hogy miért jönne ide, amikor a Madriddal a bl-ben szerepelhet, plusz több a pénz és jobbak a játékosai is.

detto.

amúgy sabi nyilatkozott, hétfőn, vagyis a kupadöntő után dől el, hogy ki lesz az edző(aa marad vagy megy), mondjuk ebben van ráció.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.21. 09:55


snatch: pont azt mondom, hogy a f.sszopó g.ci az belefér, a nigger nem. azért nem, mert ez származás alapján itél.
lehet, hogy nem is olyan rég ez belefért, és emiatt most sokan értetlenkednek, dehát nem is olyan rég a nigger nem ülhetett a buszon, csak hátra, a nőknek 0 joga volt, jobbágyság, rabszolgaság stb. ezek szerencsére elmúltak, ne akarjuk visszahozni.
ez hasonló dolog, hogy itt a fórumon nem irhatom le, hogy sz@r. pedig ez csak egy szó. miért nem irhatom le? mert. csak. ez van és kész. ha nem tartom be, néhányszor jön a figyelmeztetés, aztán meg a bünti. régen le lehetett irni, már nem...

az megint egy másik kérdés, hogy miért is mindig ugyanazt a pár játékost találják meg, ill. hogy valóban csak őket találják-e meg, vagy csak ők balhéznak. ill.nem elhanyagolható, hogy mi is volt itt a rasszista megnyilvánulás? ha niggereztek akkor ok, ezt nem szabad. de ha f.sszopó g.cizték, és ő ezt rasszizmusnak vette, na, az nagyon nem ok.
ha tényleg tartják magukat valamire az ultrák, akkor ennek tessék utánamenni: felkeresni a szöetséget, nyilvános fórumon kérdezni mittudomén, és megtudakolni, hogy ha kifütyülök valakit, az rasszizmusnak számit-e pl? ha nem, megvan a fegyver: fütyülj, ha a fekánál a labda pl.
a kettős mérce és társaik egy másik lapra tartozik, az ellen is küzdeni kell. de az ellen már nekünk...

egyre inkább úgy néz ki, allegri lesz az, aki...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.21. 09:39


Ugyan... Valaki tényleg elhiszi, hogy az atleticonál istenként kezelt simeone, aki egyébként nem csak az atleticonál, de a lazionál is lehúzott jó pár évet, otthagyja a bl induló madridot a kedvünkért?
Én olasz edzőt látnék szívesen, ha abból nem tudunk minőségit szerezni akkor legalább valakit akinek van valami elképzelése a serie a-ról. Vagy ha ez se akkor egy tapasztalt edzőt, de semmiképp se utánpótlás edzőket, serie b-s sikeredzőket, tapasztalatlan senkiháziakat, guardiola, ferguson utódokat stb.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.21. 09:35


fradista romanista írta:nem tudom, ezek mennyire komolyan vehető hírek, de pld Simenone-val mi a baj?


Max. a Laziós múltja lehet zavaró valakinek, de megint oda lyukadunk ki, hogy miért jönne ide, amikor a Madriddal a bl-ben szerepelhet, plusz több a pénz és jobbak a játékosai is.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.05.21. 09:30


tomm írta:alapvetően magamat is rasszistának tartom (bár ez is tompult a korom előrehaladtával), de teljességgel elfogadom, hogy nincs helye se niggerezésnek se majmozásnak se semmi ilyesminek a stadionban. igenis van elvbeli különbség a f.sszopó g.ci és a rohadt nigger közt.

Szerintem ez hülyeség. Miért ne lenne helye? Szerintem meg pont a stadion az, ahol ez beleférhet. Nem járok mostanában rendszeresen meccsekre, de már a 80-as évek végén és a 90-es években is mentek az ilyen bekiabálások, a niggerezés talán azért kevésbé, mert nem voltak pl az NB 1-ben fekete játékosok. De f*sszopózás meg g*cizés az ment simán, meg még durvábbak is és annak ellenére, hogy hazai meccseken sosem a B középben voltam, még én is kiabáltam ilyeneket, amikor mérges voltam :).
Ez tényleg a ló túloldalára való átesés, ilyen világban élünk, úgy látszik ez a trend. És igen, nem hiszem, hogy a juve, inter, milan szurkolók mindig csak éltetnék például Tottit. Elég sok fekete játékos van az olasz bajnokságban, de milyen érdekes, hogy pont azt a két majmot találják meg...biztosan oka van.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8108
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.05.21. 08:43


nem tudom, ezek mennyire komolyan vehető hírek, de pld Simenone-val mi a baj? volt ú ott olyan emblematikus játékos, csinált bármi olyat, azon túl, hogy ott (is) idegenlégióskodott, ami miatt ez kizáró ok lenne? most komolyan...

Montella legyen is a a Roma edzője (és tuti lesz is), de csak később, amikor pld a capitano már visszavonult.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.21. 08:04


na már az exlazios simeone és rodgers a pooltól is szóba került :lol: ennyi erővel montelláról is írhatnának már, végre valahára.(komolyan mondom). :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.20. 23:47


ilyenkor azért mondhatnák, mi volt a konkrét eset...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.20. 22:49


a milannal se emészthették meg a tegnapi "győzelmet" gyakorlatilag saját csatornájukon olvasták fel berlusconi levelét, amiben meneszti az egész edzői stábot, majd nem sokkal később ugyanitt cáfolták az egészet :lol: óriási

gyakorlatilag, állítólag moratti kirúgta stramát, úgy hogy megnyílt az út mazzarrinak az interbe, egy unszimpatikus edző egy unszimpatikus csapatba, kár hogy ettől még lehet jó edző...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.20. 22:10


http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... rt-2246581

ennek amúgy így sosem lesz vége
a szurkolók dafke folytatni fogják, a klub megszívja, a stadion üres lesz, de Blatter elégedett lesz
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.20. 21:43


Ezek szerint akkor bennem van a hiba. Én rasszizmusnak a negatív megkülönböztetést tartom, nem pedig az ilyen buta bekiabálásokat. Ha valaki pl. nem fogna kezet a játékosok közül egy fekete játékossal, azt elítélném.
Sajnos viszont a jelenlegi szurkolói kultúra itt tart. Nem tudom hogy lehetne ezt megváltoztatni, ahogy azt se, hogy kb. 100 éve mennyivel volt különb a mainál, de az biztos, hogy a szurkolók mindig is azon voltak/vannak, hogy ha a sajátjaik szenvednek a pályán, akkor valahogy kizökkentsék az ellenfelet is a ritmusból. Az hogy kinek morálisan mi fér bele saját magának kell eldöntenie. Nem tudom hogy Balotelli majmozása mennyiben különbözik C. Ronaldo buzizásától, de szerintem ezzel csak óriási fegyvert adtak egy-két ilyen primadonna kezébe, hisz számtalan fekete játékos közül érdekes módon mindig csak balo és boateng kerül terítékre.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.20. 21:40


amúgy olyan szempontból meg kussolnom kell, hogy pl a mostani címer váltotta a farkasfejest ugyebár 97-ben, és jobb is lett szerintem annál
de most úgy gondolom, hogy a jelenleginél nem nagyon lehet jobbat csinálni
aztán meglátjuk...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Vinicius Dátum: 2013.05.20. 21:18


Trigoria írta:ha ennek a címeres f@szkodásnak köze van ahhoz, hogy az animalszex a címerünkben nemvaló, és ezért inkább Vatikán meg ilyesmi... hát asszem török-zúzok majd
takarodjanak az amcsik vissza ahonnan jöttek
a vége az lesz, hogy visszasírom Rosellát
Tőlem az egész csapat mehet a levesbe, kieshetünk az ötödosztályba is, de három dologhoz ragaszkodom: a város, a színek, a címer
persze nem akarok ítélkezni, amíg nem látom mi lesz, de a megérzéseim nem jók (és ritkán csalatkozom bennük)
fordítgatva google-el az olasz hszeket, finoman szólva sincsenek elragadtatva az ötlettől kint sem

Trigo minden szavaddal egyetértek!!! Tényleg jók szoktak lenni a megérzéseid :(

mcsabi írta:Nem hiszem, hogy nagyon maguk alatt akarnák vágni a fát és gyökeresen megváltoztatnák az egészet. Szerintem csak páran ráparáztak erre az egészre. Nem hiába ugyanaz a címer formája az előzetes képek szerint. Amúgy is mi a vihart változtatnának? Egy fekete sávval letakarnák a farkast szopó romulusék fejét?
Szerintem tojnak rá. Régen azért az ultrák osztották eléggé Rosellát. Most meg békés beletörődés. Annó már megvétózott a közönség egy címerváltást most ezt nem érzem a levegőben/közegben.
Ieri, Oggi, Domani...Faccia a terra sotto gli occhi dei Romani!
Avatar
Vinicius
 
Hozzászólások: 359
Csatlakozott: 2006.11.20. 11:08
Tartózkodási hely: Balatonalmádi

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.05.20. 20:47


Trigoria írta:ha ennek a címeres f@szkodásnak köze van ahhoz, hogy az animalszex a címerünkben nemvaló, és ezért inkább Vatikán meg ilyesmi...


Az új címerünk: http://4.bp.blogspot.com/-yW7zYrqMht0/U ... riests.jpg :lol:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.20. 20:40


alapvetően magamat is rasszistának tartom (bár ez is tompult a korom előrehaladtával), de teljességgel elfogadom, hogy nincs helye se niggerezésnek se majmozásnak se semmi ilyesminek a stadionban. igenis van elvbeli különbség a f.sszopó g.ci és a rohadt nigger közt.
ha ezt valaki nem érti, azzal nincs baj, valaki az 1x1-et sem érti, de attól még el kell fogadni... vagy nem, de akkor meg az első esetben max utcaseprő leszel a msáodikban meg jönnek az ilyen büntik...
az persze megint egy másik kérdés, ha a fehéret lehet anyázni, a feketét meg nem, de ez már más tészta, és ez ellen is fel lehet lépni, akár maguknak az érintetteknek...
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.20. 20:21


Nem szeretném ezt a rasszizmussal kapcsolatos dolgot előtérbe helyezni az átigazolásokhoz/edző kérdéshez képest, de sajnos a szurkolóknak el kell fogadniuk, hogy a világ átesett a ló túloldalára és igen szigorúan büntetik az ilyesmit. Ez az egész focira jellemző rasszizmus ellenes harc lassan diszkriminációvá kezd válni. A milan egyes játékosai szerintem már túlságosan is rájátszanak erre a dologra és ezért lett ilyen felkapott olaszországban. Bár nem értek egy mukkot se olaszul, de nem tudom elképzelni, hogy a milan szurkolók pl. kevésbé sértő dolgokat skandáltak Tottiról, mint a Roma szurkolók Balotelliről.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.20. 20:00


különben vki irta itt, hogy borist megvenné a genoa?! én azt látom hogy a 30 éves középcsatár bianchit tervezik 4 évre szerződtetni?!
komolyan mondom vicc ez a genoa, rohadtul sajnálom hogy nem zúgtak ki a b ligába......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.20. 19:56


okok, Cejas, de ezzel az utánpótlás kérdéssel kapcsolatban én nem akarok hiú ábrándokat kergetni, túl régóta szurkolok már a csapatnak, hogy tudjam, érezzem hogy hány fiatal primaverás marad a felnőtt csapatnál, amúgy meg ahogy írod, tény és való, hogy vannak tehetségek, de azt hogy ki mennyire jó, mi itt csak abból tudjuk megítélni, hogy miket írnak róluk, meg megnézzük a statjaikat, hogy játszanak e vagy sem....

ami tény, ha jól emléxem tavaly florenzi 30on túli meccset tolt a crotonében, és szerzett 11 gólt, ez elég volt ahhoz hogy a roma megtartsa, nem azt mondom hogy ebből kell kiindulni, mert más tényezők is közrejátszanak hogy ki megy v marad, de mint értékmérő annak jó...
nem néztem utána, de gondolom 30 meccs közelébe nem jutott idén játékos, lehet bármennyire is jó vagy tehetséges......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.20. 19:49


igazából az a durva, hogy még mindig ezen a rasszizmuson rugóznak, holott azóta már lement egy újabb forduló a bajnokságból....amúgy azóta a fio szurkerek is lehuhogták a nagy balót, ők kapnak majd vmit? apró szépséghiba hogy mindezt a stadionon kívül tették....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.05.20. 19:44


A jövő évi első hazai meccsünkön üres lesz a Curva Sud. Gratulálhatnak annak a pár gyökérnek, aki ismét rasszista megnyilvánulásokat tett a napoli ellen.[/quote][/quote]

Vagy annak a pár gyökérnek,akik a verbális inzultusok miatt ilyen gyökér ítéleteket hoznak.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11477
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 86 vendég

cron