Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Mecső Dátum: 2013.05.20. 19:07


Trigoria írta:a vége az lesz, hogy visszasírom Rosellát

Hát igen...
Avatar
Mecső
 
Hozzászólások: 171
Csatlakozott: 2007.01.27. 14:40
Tartózkodási hely: Csorna

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.20. 18:55


Nem hiszem, hogy nagyon maguk alatt akarnák vágni a fát és gyökeresen megváltoztatnák az egészet. Szerintem csak páran ráparáztak erre az egészre. Nem hiába ugyanaz a címer formája az előzetes képek szerint. Amúgy is mi a vihart változtatnának? Egy fekete sávval letakarnák a farkast szopó romulusék fejét?

A jövő évi első hazai meccsünkön üres lesz a Curva Sud. Gratulálhatnak annak a pár gyökérnek, aki ismét rasszista megnyilvánulásokat tett a napoli ellen.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.05.20. 19:09-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.20. 17:47


ha ennek a címeres f@szkodásnak köze van ahhoz, hogy az animalszex a címerünkben nemvaló, és ezért inkább Vatikán meg ilyesmi... hát asszem török-zúzok majd
takarodjanak az amcsik vissza ahonnan jöttek
a vége az lesz, hogy visszasírom Rosellát
Tőlem az egész csapat mehet a levesbe, kieshetünk az ötödosztályba is, de három dologhoz ragaszkodom: a város, a színek, a címer
persze nem akarok ítélkezni, amíg nem látom mi lesz, de a megérzéseim nem jók (és ritkán csalatkozom bennük)

fordítgatva google-el az olasz hszeket, finoman szólva sincsenek elragadtatva az ötlettől kint sem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.20. 13:45


feree80 írta:ezekkel a saját nevelésekkel óvatosan, sok lenne ez egyszerre, plusz sokkal reálisabb az hogy hozunk vmi csoda brazil gyereket a bal szélre, mint hogy crescenzinek lehetőséget adjuk, szal én úgy gondolom, max crescenzi és talán talán caprari térhetnek vissza, egyikre se látok sok esélyt, de többet mint a többiekre, akiket itt felírtatok.....
de reálisan nézve, azért crescenzi volt a legtöbbet távol 3év! szal azért neki illene megadni a lehetőséget a bizonyításra.....

sőt tovább megyek, simán eltom azt képzelni ami tavaly verrével és piscitellával történt, szal a többieket beboltoljuk vmi olasz bizniszbe, oszt vagy bejön vagy sem.....

különben még stoian és dalessando kimaradt a felsorolásból, bár ha jól tom a chievo és a roma is meghosszabbítaná a román közös tulajdonlását......


Bertolaccival nem lőttünk volna Taxi alá, de Piris vagy Dodó helyett idén játszhatott volna Crescenzi. Lehet, hogy náluk is rosszabb lett volna, de nem tudjuk. Csak azokat soroltam fel, akikben idén látszott potenciál, egyébként rengetegen kimaradtak: Stoian kiegészítő ember volt a Chievoban, D'Alessandro sem alkotott nagyot a Cesenaval. Ellenben Crescenzi, Viviani kezdők voltak, Politano statja pedig önmagáért beszél.

Az Ajax, a Barca, a Dortmund nem fél a saját nevelésű játékosok beépítésétől. Minek van az utánpótlás ha nem ezért? Verhetjük a mellünket, hogy az ország egyik legjobb utánpótlás bázisa a miénk és szövegelhetünk, hogy "Romagnolinak a jövőben nagy szerepet szánunk", ha semmivé lesznek. A Fionak jó lenne Crescenzi, de nekünk nem kell?

Nem akarom telenyomni a csapatot utánpótlás játékosokkal, de 2-3 poszton legalább rotálás szinten, további 3 poszton alkalmi csere jelleggel bevethetnénk őket. Ezt LE sokkal bátrabban merte alkalmazni. Ne Perrottát hozzuk be, hanem Lucca-t a 75. percben.

Piscitella és Verre azért nem fejlődnek, mert nem teszik őket soha csapatba. Aki folyamatosan a padon ül, abból nem lesz játékos - örök tehetség marad.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.20. 13:30


mcsabi írta:
cejas írta:És ezt 4 nap múlva? Nem kellene előbb lejátszani a meccset. :D

Már csak 3 nap :P. Amúgy viccet félretéve gondolom csak egy kicsit grafikailag részletesebb lesz, hiszen a forma marad. Legalábbis remélem ez a vonal nincs beleépítve :D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=507775515949934&set=pb.209630315764457.-2207520000.1369049901.&type=3&theater


A farkas szőrszálait egyenként meg lehet majd számolni, a szeme alapján pedig jobb íriszdiagnoszták a következő bajnoki címünk időpontját is tudni vélik.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.20. 12:40


ezekkel a saját nevelésekkel óvatosan, sok lenne ez egyszerre, plusz sokkal reálisabb az hogy hozunk vmi csoda brazil gyereket a bal szélre, mint hogy crescenzinek lehetőséget adjuk, szal én úgy gondolom, max crescenzi és talán talán caprari térhetnek vissza, egyikre se látok sok esélyt, de többet mint a többiekre, akiket itt felírtatok.....
de reálisan nézve, azért crescenzi volt a legtöbbet távol 3év! szal azért neki illene megadni a lehetőséget a bizonyításra.....

sőt tovább megyek, simán eltom azt képzelni ami tavaly verrével és piscitellával történt, szal a többieket beboltoljuk vmi olasz bizniszbe, oszt vagy bejön vagy sem.....

különben még stoian és dalessando kimaradt a felsorolásból, bár ha jól tom a chievo és a roma is meghosszabbítaná a román közös tulajdonlását......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.20. 12:39


cejas írta:És ezt 4 nap múlva? Nem kellene előbb lejátszani a meccset. :D

Már csak 3 nap :P. Amúgy viccet félretéve gondolom csak egy kicsit grafikailag részletesebb lesz, hiszen a forma marad. Legalábbis remélem ez a vonal nincs beleépítve :D
https://www.facebook.com/photo.php?fbid=507775515949934&set=pb.209630315764457.-2207520000.1369049901.&type=3&theater
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.20. 12:36


És ezt 4 nap múlva? Nem kellene előbb lejátszani a meccset. :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.20. 12:31


Gladiators921 írta:Vatikán is benne lesz a logóban :D

Nem tökéletes a google translator :D. Túl nagy változás szerintem nem lesz, csak egy ezüst csillagot kell beépíteni a dizájnba.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.20. 12:31


MajerKriSSz írta:az év eddigi felállásai közül ez a 4-2-3-1 illik legjobban a csapathoz

jövő évi csapat (csakis olyanokkal akik elérhetőek):

Stekelenburg, Torosidis - Marcos - Douglas - Balzaretti, De Rossi - Florenzi, Lamela - Pjanic - Eriksen, Totti

cserék: Lobont/Rafael, Crescenzi, Castan, Romagnoli, Sini, Bradley, Bertolacci, Marquinho, Destro, Borriello


Ezzel még óvatosan. Szerintem a kezdőcsapatod 3 hónap múlva 4-5 helyen legalább nem az lesz, mint amit itt felsoroltál.
Stek 99 %, hogy megy. Marcos, De Rossi, Pjanic, Lamela, Oszi ötösből Oszi és Pjanic távozása nagyon esélyes, De Rossi remélem, hogy megy (bocsánat, ha valakinek ezzel a lelkivilágába gázoltam), Marcos szeretnénk ha maradna, Lamela is kérdőjeles (ha elég pénzt ajánlanak érte, akkor megy és jön Lanzini).

Úgy látom, hogy egy védekező középpályást feltétlenül hozni akarnak az őserdőből. Bradley az utóbbi időben nagyon jól szűr. De Rossi olyan, mint a most emlegetett Torres: a válogatottban hasít, de klubcsapatában csak egy-két meccse van. Nálam ezért nem kellene De Rossi, másrészt mert előre már szinte egyáltalán nem veszélyes, nincsenek távoli löketei (amik régen nagyon ültek), évente 3x lekönyököl valakit, 2 évente kirúgat egy edzőt. Hozzuk vissza Bertolaccit, ő is romanista és fejlődőképes. Taxi mehet kölcsönbe. Szóval akkor: dzsungellakó, Bradley, Bertolacci, Viviani (akár kölcsön is adhatjuk ez utóbbit) - középpálya védekező részében meg is lennénk.

Csatárposzton állítólag a Genoa meg akarja szerezni Borriello-t. Adjuk oda nekik, amennyit fizetnek érte - sokat keres... Destro marad ez tuti, Oszi kérdés, Lamela kevésbé, de kérdéses. Totti játéka pedig a felállástól függ: LE taktákijánál akár nyugdíjba is mehetett volna, ZZ-nál megtáltosodott. Edző és taktika függvénye az ő játéka. Lopez megy kölcsönbe, nem vitás; Tallo is csak máshova - gondolom.

Én egyedül ezt mozaikoztam össze magamban. A többi iszonyú képlékeny. Tény, hogy saját nevelésű fiatalok közül Bertolacci, Crescenzi, de akár Antei, Sini, Viviani vagy Politano megérne egy próbát. Nem tudom, hogy pl. Caprari közös tulajdonával mi lesz...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.20. 12:23

Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.20. 11:56


Hoppá, mégis bejött az egyik tippem. Új címere lesz a csapatnak.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.20. 09:54


amúgy ha már edző kérdés
napoly pletyka allegri, benitez
milan allegri marad?! vagy seedorf, elvileg 2014re nagyon számolnak prandellivel
inter strama?! vagy mazzarri

és nem beszélve itt a psg, anzi, malaga, az első 2nél pénz és játékos is van, szal akár oda is mehet mazzarri
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.20. 09:46


vhogy osztom azt a nézetet, hogy mazzarri megy napolyból, az azért van, mert nagyobb klubhoz tart, és olyanhoz aki képes megtartani az értékeit, ezért se hiszem hogy ő roma edző lesz.....

amúgy azt idáig is tudtuk, hogy murinhot, carlot, capellot vagy sajnos spát már nem tudunk megfizetni, de ha meg is tudnánk, nem jönnének, na most már, allegri és mazzarri nálam a felsorolt edzők alatt helyezkednek el, na már most, ha ők se találják vonzónak a romát, akkor akkor már csak pioli, maran szintben lehet gondolkodni, ennyit azért talán aa is tud..... :S
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.20. 09:42


kizárt hogy mazzarri a roma edzője legyen, allegri meg ha marad, még a végén marad aa is a seggén, simán meg történhet....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.05.20. 09:39


Trigoria írta:tudja valaki mi ez a visszaszámlálás fb-os Roma oldalon? (tagnap -5, ma -4)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater

Szerintem az új mez. Mondjuk ezek a motívumok meg akár arra is utalhatnának, h megújul a csapat címere, de erről nem volt szó korábban. A legjobb az lenne ha végre edzőt hoznánk. Ha Mazzarri elmegy az interbe, Allegri meg marad a milánnál, akkor megint megy a fejetlen futkosás valami sikeredző után, amiből nem sül ki jó. Vagy véglegesítik AA-t?
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára mcsabi 2013.05.20. 09:44-kor.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.05.20. 09:22


Most itt a lehetőség arra is, hogy elemezzük a munkámat, ami szerintem több mint tiszteletreméltó.


az tiszteletreméltó, hogy elemezhetik a munkáját (kvázi szóba jöhet a maradása) vagy maga a munkája tiszteletreméltó? ha az utóbbi, akkor....
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.19. 20:45


Középpályára kellene még 1 ember, plusz Eriksen nem elérhető sajnos :(
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: MajerKriSSz Dátum: 2013.05.19. 20:37


az év eddigi felállásai közül ez a 4-2-3-1 illik legjobban a csapathoz

jövő évi csapat (csakis olyanokkal akik elérhetőek):

Stekelenburg, Torosidis - Marcos - Douglas - Balzaretti, De Rossi - Florenzi, Lamela - Pjanic - Eriksen, Totti

cserék: Lobont/Rafael, Crescenzi, Castan, Romagnoli, Sini, Bradley, Bertolacci, Marquinho, Destro, Borriello
MajerKriSSz
 
Hozzászólások: 626
Csatlakozott: 2012.05.30. 14:00

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.19. 20:11


Gladiators921 írta:Neymar-t bejelentik hogy ide igazol :D

Eriksen :D
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.05.19. 19:47


Mazzari hivatalos érkezése?
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.05.19. 19:37


tudja valaki mi ez a visszaszámlálás fb-os Roma oldalon? (tagnap -5, ma -4)
https://www.facebook.com/photo.php?fbid ... =1&theater
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.05.19. 09:33


Torres eladó....:D Jöhetne vidáman....Osvaldóért cserébe???

http://www.fourfourtwo.hu/hirek/anglia/ ... os-torrest
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.05.18. 20:37


feree80 írta:
cejas írta:Néhány hete felvetettem, hogy mi lenne, ha Di Francesco lenne a Roma edzője. Minden évben a Serie B bajnokának az edzőjét kérjük ide! :D

Kemény kis meccs lehetett, rangadó volt a javából - a Sassoulo a 3. Livornoval játszott. Ha nyer a Livorno, akkor még a 3. helyre is visszacsúszhatott volna a Sassoulo. 3 kiállítás is volt a meccs hangulatának megfelelően. Fiatal védőnk, Antei játszott, de kiállították. Frascatore csereként játszott.

azért az elgondolkodtató, hogy az eddig 1 szem meccsel büszkélkedő anteit mért jelölte vajh a kezdőbe? gondolom eddig sérült lehetett, nem volt játékban, ha meg mégis egészséges volt, akkor meg nem bizott benne, szal elgondolkodtató, hogy az uccsó meccsre ami végülis csak nem tét nélküli bajnokságot nyer? vagy play offozik a 3dik hellyel? beállítja és ki is állították a srácot, holott gondolom azért csak lett volna tapasztaltabb ember a védelem közepére.........de végülis nem baxták el, szal belefért, én meg csak elgondolkoztam... :)


Csak hogy ne érje szó a ház elejét utánanyomoztam. Az egész szezont szinte végig a Terranova-Bianco kettős nyomta le középső védőként. Bár pontos információt nem találtam, de az előző meccsen Bianco beszedett egy sárgát és ma a keretbe sem nevezték. Ergo sárgák miatt eltiltották. Ahogy nézegettem a keretet egyetlen igazi alternatíva van rajtuk kívül középső bekk posztra: Antei.

Itt a vége: http://www.footytube.com/video/us-sassuolo-calcio-as-livorno-calcio-may18-178161

Na de most már abbahagyom, mert a többiek már biztos értetlenkednek, hogy mióta lett ez az oldal Sassuolo fanok találkahelye... Mikor tegnap errefelé jártak, akkor itt mindenki a Romanak drukkolt, erre ma már több hír van a Sassuolo-ról. A Sassuolo megvette a Romát és jövőre zöld-feketében játszik? :shock: :D :D
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.05.18. 20:02


cejas írta:Néhány hete felvetettem, hogy mi lenne, ha Di Francesco lenne a Roma edzője. Minden évben a Serie B bajnokának az edzőjét kérjük ide! :D

Kemény kis meccs lehetett, rangadó volt a javából - a Sassoulo a 3. Livornoval játszott. Ha nyer a Livorno, akkor még a 3. helyre is visszacsúszhatott volna a Sassoulo. 3 kiállítás is volt a meccs hangulatának megfelelően. Fiatal védőnk, Antei játszott, de kiállították. Frascatore csereként játszott.

azért az elgondolkodtató, hogy az eddig 1 szem meccsel büszkélkedő anteit mért jelölte vajh a kezdőbe? gondolom eddig sérült lehetett, nem volt játékban, ha meg mégis egészséges volt, akkor meg nem bizott benne, szal elgondolkodtató, hogy az uccsó meccsre ami végülis csak nem tét nélküli bajnokságot nyer? vagy play offozik a 3dik hellyel? beállítja és ki is állították a srácot, holott gondolom azért csak lett volna tapasztaltabb ember a védelem közepére.........de végülis nem baxták el, szal belefért, én meg csak elgondolkoztam... :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: tomm valamint 108 vendég

cron