Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.08.02. 13:11


50 keves, de 60ért azt mondanám oké, és pjanicsot beáraznám 20ra, lamelát meg 40re.....de különben igaz, ha kupás helyezést akarunk, akkor nem fmezni kéne, meg fél csapatot kicserélni, hanem felépíteni egy magot, ami képes hozni az eredményeket.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.02. 13:04


120M juró Bale-ért...Akkor két játékosunkért kérjük mán el ugyan a felét minimum!!!!!!!!! Baldini meg menjen az Ann'ába vissza azon a lukon ahol kis'arták, hogy a fiatal tehetségeinkre pályázik!!!! Boccs Trigo, de ez már kezd dühíteni!!! Nem azért mert akkora top spíler Pjanic meg Lamela, csak mert nem először tesz keresztbe mióta eltakarodott innen!!!! Tegyenek le 60-70 millát és vihetik őket!!!! Papír - szignó Arrivederci.... Csak gyorsba hozzanak helyettük új fiatal tehetségeket, akiket megint megvesz ez a Baldini 30-40 milláért a Spursnak...:DDD És ha ilyen Strootman gyerekeket hozunk helyettük 10-16M-ért akkor nyertünk megint!!! Az MLS meccsen Strootman nagyot focizott!! 1 gól, 1 assist, 1 előkészítés!!! Ha ilyet hoznak Pjanic helyett, akkor vigye ez a hülye 35-ért...:DDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.08.02. 13:03


ha eladjuk a játékosainkat, mit akarunk?
örülnék, ha nem az lenne a cél, hogy sok pénzt gyűjtsön a csapat, hanem a csapatépités. továbbra mint focicsapatnak, és nem gazdasági társulásnak tekintem a csapatot.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.02. 12:54


ha fejenként gondolta.... :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Zsolti Dátum: 2013.08.02. 12:36


Papír,szignó.
Zsolti
 
Hozzászólások: 11470
Csatlakozott: 2006.07.28. 21:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.08.02. 11:27


baldini barátunk 50 milliót ajánlott Lameláért és Pjanicsért.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.08.02. 08:31


most azt irják, a lent emlitett 9%-ot pallotta vette/veszi meg
http://www.romanews.us/?p=11294
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10304
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.08.01. 14:44


Нет, спасибо :)
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.08.01. 14:38


Ahogy sokan mondták Marcosra is...Vele is csak 6. lett a csapat, tehát ő sem érinthetetlen, de úgy néz ki, hogy talán nem kell több jó játékostól megválnia a klubnak, mert újabb befektető érkezhet, és ha elég gyorsak, akkor erősíthetünk a nyáron még velük!!!!! Na most legyetek ügyesek!!!!!!! És gyorsak!!!

http://www.gazzettagiallorossa.it/2013/ ... ecco-cose/
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2013.08.01. 06:16


sebastian írta: Közben Meg a Spurs vinné Lamelát...Jelenlegi ára 30M jurovics..Annyiért vihetik szerintem...A tavalyi teljesítménye kiábrándító volt számomra, és nem látom a fejlődését...J.

Szerintem sem fejlodik tvajelott 29 meccs 4 gol tavaj 33 meccsen 15!!!!! Akkor ez mi ha nem fejlodes???????????
Egy nagy PLUSSSSSSZZZZZZ HOGY MEG CSAKKKKKKKKKK 21-eves.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.07.31. 23:00


Biztosan nem adnám el Lamelat 30 m-ért. Paredes + 2 emberről meg ne is álmodj, hiszen kijelentették a srácról, hogy a mi Erikünk és az új tehetség nagyon nem egy kategória, őt sokkal drágábban akarják eladni. Szóval örüljünk inkább, hogy még van egy fiatal tehetség (aki gólokat is képes rúgni) a csapatban és ne akarjunk túladni rajta, mert az ég világon senkit se tudnánk a helyére hozni (persze lehet álmodozni, hogy jön a klingon és 20 gólt ver rögtön, de én valahogy még Rodrigo-ban is több potenciált látok).
Mondjuk úgyse valósul meg ez a sztori, hiszen a londoniak most igazolták le Soldadot 30m-ért, másrészt meg remélem most már van annyi esze a vezetőknek, hogy a Spursnek - akik annyi helyen akartak keresztbe tenni nekünk (bár ahogy hallottam a román fószert jól kiakasztották és búcsút inthetnek annak a transzfernek is) - a hulladékunkon kívül senki nem adnak el.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.07.31. 20:32


Miért nem lehet megmondani ezeknek a spílereknek, hogy ha nem fogadják el az ajánlatot, akkor a fakóban fognak padozni???? Közben Meg a Spurs vinné Lamelát...Jelenlegi ára 30M jurovics..Annyiért vihetik szerintem...A tavalyi teljesítménye kiábrándító volt számomra, és nem látom a fejlődését...Jöhetne Paredes + 2 top Gádzsó Lami árából...Azonnal mehet ha kifizetik az árát....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.07.31. 18:31


sztem ezt qrvára nem hiányoltuk

Dehogynem. Eve ota.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.07.31. 07:22


Bioriellotól nem sikerül megszabadulni. BNemet mondott a Malagának, és ezek után a csapat után repült Amerikába.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.07.30. 20:15


cejas írta: Én pozitívnak értékelem, hogy Garcia a széljátokot erőlteti beadásokkal - eddig hányszor hiányoltuk ezt. ..

sztem ezt qrvára nem hiányoltuk, inkább bosszankodtunk hogy nem tudnak beadni, sztem ez idén is így lesz, balza 32 éves korára se tud beadni, egy zeniten túllevő maicontól én nem várok sokat, sőt igazából tavalyról aki a szélen tetszett az toroszidisz, erre hozzák elébe maicont.....talán dodo, talán, ha egészségesen letol egy alapozást, talán meglephet.....

ami nem tetszik, de sanctis, igazából felesleges, lengyelről inkább még nem mondok semmit, de ha egy embert 1 milla alatt meg tudsz venni, szép dolog, de ettől még nem biztos hogy minőség is. :wink:
maicon, neve jól cseng, talán mezt is adnak el vele, de én nem várok tőle csodát.....

amúgy osztom amit korábban vki írt, azt adjuk el, akiért kereslet van és megfizetik, gondolok itt oszvaldora, pjanicsra, de rossira, nálam a szezon végén abszolute távozók voltak, nem is kérdés, de qrvára nem akar értük olyan ajánlat befutni, amire a roma igent mond, így marcost adták el, és igen, ez qrvára meglepett, mert nem számítottam rá, hogy 1 év után máris eladjuk(persze visszautasíthatatlan volt az ajánlat, ezt én se vitatom :wink: ).

végre már nem csak a gila-boris cseréről írnak, hanem arról hogy a malaga vezetői tán rómában vannak, és boris kölcsönvételéről tárgyalnak.....az az igazság a boris-gila cserével se lennénk beljebb, mégha mondjuk spórolnánk is a fizun 1-2 millát, akkor is 3 középcsatárunk lenne 1 helyre(gila, destro, oszvaldo) sőt totti is tud ott játszani.
....jaj, most látom, tán már el is utasította a malagát....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.07.30. 18:38


Jesszusom! Ez elmebeteg!

Rudi Garcia mixing Ranieri, Luis Enrique & Zeman :D :D :D :D :D :D :D

http://www.romanews.us/?p=10593

Ez az "elemzés" már fáj...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.07.30. 18:31


Én is úgy emlékszem, hogy 30 millát ígértek a tulajok májusban.
Strootman látatlanban oké, Benatia - csak miattatok oké... Azért ez utóbbinak is más lesz, mert gondolom mi nem kontraVB-t játszunk 30 méteres sávon védekezve. Az azért más, mint 50 m-re a saját kapudtól futóversenyeket nyerni...
Jedvaj gyerek nekem nem tetszik, korábbi videókon is volt és már nálunk is ok nélküli dühös, arrogáns felvágása. Nagy az egó, jó lenne lenyugodni. Elég sok pirosat fog így beszedni. Ja, hogy ő az egyik új horvát szupertehetség? Ugyan már mondjatok nekem a mostani horvát válogatottból egy játékost, akit elviselnétek a Roma-ban. Modric és Mandzukic - a többi nem jobb, mint a mi keretünk...
Maicon valószínűleg nem az interes formáját hozza majd, de elég ha a közelében lesz.

Amíg hátul minden posztra minimum két emberünk van (kapus posztra akár 5 is), addig támadásban vékonyak leszünk. Borriello és Oszi elég flegmák tudnak lenni. Lamela alig tud megverni valakit egy az egyben, főleg ha a védő a testi erejét is használja (igen szürkülés esélyes). Balon Totti?
Középpályán támadás felelősként Pjanic (csere nélkül). Pjanic rengeteg labdát szór el és olyan hullámvölgyei vannak, hogy még Dodo is több galibát okoz az ellen védelmében. Marqinho néha semmi, de amikor megy neki, akkor ő tud még hozzáadni valamit az előrejátékban. Az EB-n Eriksen-től sem ájultam el, de látatlanban elhoznám Pjanic helyett.
Fiatalok? Caprari nekem csalódás, amikor elment élesebb volt, most labdába sem ér. Tallo pozitívabb.

Szóval szerintem idén rendesen dadogunk majd előrejátékban. Én pozitívnak értékelem, hogy Garcia a széljátokot erőlteti beadásokkal - eddig hányszor hiányoltuk ezt. Reméljük érkező emberek is lesznek, mert tavaly csak az egy szem Destro/Oszi-ra adogattuk be a labdákat - teljesen értelmetlen módon.
Az látszik - a nyilatkozatok ellenére - hogy azért forr a feje rendesen az oldalvonalnál. Gondolom kicsit gyorsabb játékot várna.

Ahol erősödtünk: középpálya védekezés része, hátul talán
Ahol gyengültünk: kapus, és azzal is gyengültünk, hogy nem jött épkézláb ember a támadásokat segíteni

Az összkép nálam inkább negatív: a leghátsó és a legelső emberek a legfontosabbak. De ami a legeslegfontosabb - kellene már nagyon egy egységes csapat. Értsd egymásért küzdés, együttműködés, csapatszellem. Amíg ez nincs, addig csak erőlködés és izzadságszag lesz...
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.07.30. 11:48


fogkefe1 írta:De mind1 tovább nem foglalkozom, vel a lényeg, hogy palira vett pallotta is társai, mert idehoztak egy csomó jó játékost... Ja, hogy nem eleget? Bocs, hogy 2-3 minőségi igazolás nem elég...

Látom, sikerült megragadnod a mondandóm lényegét... Így tényleg felesleges vitáznunk.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.07.30. 11:37


A Milant nem tudom miért szólja le mindneki, rengeteget erősödtek már azzal ténnyel, hogy De Jong visszatér és Sharaawy és Balottelli egy évet idősödik. Poliról és Hondáról nem is beszélve. Lenne egy védelmük azt mondanám Scudetto. De így is meglesz az első három. Juve, Napoli, Milan, Roma, Fio, Inter, Lazio, Udinese. A tippem. Max annyi, hogy a Fio-val helyet cserélhetünk, de hidegen hagyna, hogy most 4.-ek vagy 5.-ek vagyunk. A lényeg, hogy újra kupa.

Slider, amiket írsz azon kár töprengeni, mert választ úgysem kap senki sem és csak magát idegesíti az ember. Ha meg tényleg elfogyott a pénz, ennyi volt, akkor sincs semmi baj, mert Marcosból úgy megerősítettük, az amúgy is erős keretet, hogy elképzelhetetlennek tartom, hogy ne legyen meg az első 5. Roma kis csapat, sosem volt pénzmágnás. 2005 óta vagyok szurkoló, de valahogy egyik nyáron sem érdekelt, hogy miért nem raknak bele pénzt. Szegény klub, szegény. De mindig jó volt.

Eddig ez a mercato számomra csillagos ötös. Benatia, Strootman, Jedvaj, Maicon, Gervinho?. Egyetlen negatívum az De Sanctis.

Ha egy Roma szurkoló azon bosszankodik, hogy ilyen nevek jönnek és elmegy egy 1 éve még senki sem tudta, hogy kicsoda Marcos, de sokan még most sem, és egy használhatatlan Borisz és vagy Marquinho, akik teljesen feleslegesek majd ebből igazolnak jó játékosokat. Az enyhén szólva is nevetséges.

De mind1 tovább nem foglalkozom, vel a lényeg, hogy palira vett pallotta is társai, mert idehoztak egy csomó jó játékost... Ja, hogy nem eleget? Bocs, hogy 2-3 minőségi igazolás nem elég...
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2013.07.30. 11:18


Szerintem is az edző rendben van. Az már más kérdés, hogy a csapat mentalitása rendben van-e? Szerintem nem. Nem fogok messzemenő következtetéseket levonni a felkészülési meccsekből, de a látszat szerint egyelőre ugyanott tartunk ahol tavaly. Nem látom a játékosok motivációját. Ezért tippre hármat nyerünk max. az első 6 meccsből.

A relitás ismét az 5-6. hely, mivel sajnos a strandkorlátkékek és a tündérlilák is ugyanolyan erősek maradtak, mint tavaly (a mostani állás szerint). Még a mi szintünk a milan és az inter (ami már szégyellni való). Ez a négy csapat fog küszködni (direkt nem küzdeni) a harmadik helyért. Bár az is lehet, hogy csak ez nem az én napom és sötéten látom a világot :)
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.07.30. 10:49


Én is. A giuve és a Napoli nem a mi szintünk, de alattuk bármi lehet. És az az érzésem, most végre normális edzőnk van
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2013.07.30. 10:41


Véleményem szerint az elmúlt két év sikertelensége ösztökélte az amcsikat, hogy kicsit fogjanak a gyeplőn. Persze egy sikeres csapathoz tőke is kéne amit beinvesztálnak. Mindezek ellenére pozítívan várom a szezont, nagyjából a 3-4-5. helyek valamelyike a reális cél.
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.07.30. 10:29


Szerintem lényegtelen, hogy kit kire sakkozunk el, a probléma maga a sakkozás ténye. Miért kell folyamatosan eladnunk ahhoz, hogy vehessünk is? Eddig a Marcosból bejövő pénzt költöttük, hol van az amerikaiak is az Unicredit pénze? Miért nem hajlandóak pénzt tolni a csapatba, amikor megígérték? Az eredményeket elvárják, de költeni nem akarnak a csapatra és miközben a szurkerek szemét kiszúrják az Osvaldo-nevű gumicsonttal, megint jól bepaliztak minket. :(
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.07.30. 10:06


Pjanic messze nem a legjobb nem fog hiányozni :) MOndjuk ha Pjanic elmegy akkor tényleg vmi jól passzoló, okos, értelmes támadóközéppályás jöjjön aki vállára veszi majd a csapatot és ne Gervinho. Gervonho jöjjön a Boris pénzből. Boris fizetése 5,6 milla nem? Két évre van még szerződése? Az 11,2. Ebből elhozzuk 7-ért Gervinhot és kap egy jó. 2-es fizut.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.07.30. 09:07


Azt írják, hogy Benatiát és Strootmant fizettük a Marcosért kapott pénzből. A további igazolásokhoz el kell adnunk játékosokat. És mivel DDR vagy Osvaldo eladásából bejövő pénz be volt tervezve, most egy harmadik embert kell találnunk, aki valszeg Pjanic lesz. Csak kérdem, az amerikaiaknak nem ígértek pénzt az átigazolási időszakban? Hol van a beígért pénz, kedves Pallotta úr? Csak úgy tudunk erősíteni, ha eladjuk a legjobbakat?
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 84 vendég