Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.12. 23:19


Szerintem túl rizikós, a man utd idegen meze elég fasza, de a hazainál még én is jobbat tudnék alkotni. A jövő évre tervezett sárga juve mez elég hányás (bár hogy is lehetne jó, amin az a címer van...) ahogy a barcáé is. De pl a francia kék mez nem rossz, de hozzám akkor is közelebb áll az adidas ha már nem kappa ráadásul szerintem európában nagyobb piacuk is van. A nike mondjuk nagy bevételre tett szert az nfl-lel gyanítom ezért is futottak be ők győztesként, mivel amerikában ők a nyertesek.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.03.12. 23:02


Szerintem egyáltalán nem olyan rosszak a nike mezek, és gazdasági szempontból remek döntés. Jól kiépített hálózata van a márkának, ezért tuti, hogy jobban fognak fogyni a mezeink.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.12. 22:48


én az vagyok :D
leginkább a mez miatt lettem anno Roma-drukker
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.12. 20:06


nem írnak ilyet. csak hogy az egyesület erre készül. Ebben meg semmi újdonság nincs, már régóta tudott, hogy 2014/15-től ők jönnek, a kérdés csak az, hogy addig egy évre ki lesz.Korábban a macronról, most az asics-ről van szó, de amúgy engem ez abszolút nem izgat, nem vagyok fetisiszta :D
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.12. 18:58


Megszívtuk... Nike-val kötöttek hosszú távú szerződést. Gyorsan be kell vásárolni kappa mezekből, mert a nike-nál szarabbak szerintem nincsenek. Bocsánat persze, de ha ez igaz akkor nagyon csalódott vagyok. Rossz anyag, fura méretezés béna dizájn.

http://football-italia.net/31793/roma-s ... ike-report
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: cejas Dátum: 2013.03.12. 18:24


feree80 írta:kacsák, állítólag érdeklődünk utána, brutális az ide mérlege
16 gól, 12 asziszt
http://www.transfermarkt.co.uk/en/pierr ... 58864.html

továbbiak, Isla, Basta, nekem egyik se kéne, 2 talentről is írnak
http://www.transfermarkt.co.uk/en/maks- ... 83845.html
vmi Igor, kedvenc brazil klubbunkból a Corintiansból
mezszponzor meg lehet hogy asics lesz? de senki nem tud semmit se, csak találgatás....

Tallo duplázott a Bariban hétvégén, és vhol olvastam Pioli nevét is.....Marcos meg visszatérhet a Parma ellen....
Conti és SAb pedig hosszabbíthat


Aubameyang ilyen mérleggel csodálom, ha ide jönne. Néztem videót róla, hát a góljai 90 %-át kontrából szerezte. Egy Udinének jó lenne. Szerintem Osvaldo helyére jöhetne Guidetti. Sokáig sérült volt, de van benne erő és célozni is tud. Persze csak ha rendesen felépült.
Nekem sem kellen sem Isla sem Basta. Bastáról már korábban is pletykáltak, de ellenünk nem volt valami csodás, ha jól emlékszem le is cserélték.
Barisic... Szerintem jól játszott a primaverank ellen (egy csoportban van a Catania velünk). Vagy De Rossi mesélt róla vagy Sab éppen megtekintette azt a meccset.

Utóbbi kettőre jó alkualap lenne Lopez. Mindkét csapat játékához illik, nekünk pedig nem nagyon (sajnálom). Majd elcseréljük egy béna bélára és 1 év múlva lesünk, mikor 15 gólt rúg a szezon alatt. Hiába na, ha más a taktik más a taktik.
Avatar
cejas
 
Hozzászólások: 2920
Csatlakozott: 2005.03.24. 22:58
Tartózkodási hely: Budapest IX.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.03.12. 15:37


Az Under Armour is szerintem jó ötlet lenne. Bár nekem mind1. Csak kb minden sportágban ott vannak USA-ban és egyre jobban kacsingatnak át Európába, ezt a piacot is meghódítani. Egyedül a Hotspurnek van ilyen meze, szerintem meg tudnánk rajta osztozni. Amerikai brand ami előny és terjeszkedni szeretne. Szerintem jók lennének ők, bár igazából csak a mezt csinálja a szponzor az meg kb úgyis ugyanúgy nézne ki. A színek adottak, bordósárga-fehér-fekete. Nem igen lehet ezt már elrontani a 21. században ennyi tervező mellett.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.03.12. 14:16


Én Basta-nak örülnék, elég stabil már régóta az Udinebe . meg hát jövőre elvileg nemzetközi kupára mennénk ..szal kellenek is a cserék Piris, Basta, Torosidis. ha marad Anderazzoli az edző akkor meg főleg kell még 1 ember mert ugye Torosidis nála középpályás. meg azért Basta már letett vmit olaszba...
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.12. 11:06


kacsák, állítólag érdeklődünk utána, brutális az ide mérlege
16 gól, 12 asziszt
http://www.transfermarkt.co.uk/en/pierr ... 58864.html

továbbiak, Isla, Basta, nekem egyik se kéne, 2 talentről is írnak
http://www.transfermarkt.co.uk/en/maks- ... 83845.html
vmi Igor, kedvenc brazil klubbunkból a Corintiansból
mezszponzor meg lehet hogy asics lesz? de senki nem tud semmit se, csak találgatás....

Tallo duplázott a Bariban hétvégén, és vhol olvastam Pioli nevét is.....Marcos meg visszatérhet a Parma ellen....
Conti és SAb pedig hosszabbíthat
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.09. 19:20


ez az összeg csak egy tipp, Mancsini a merdás, interes, soha. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.09. 19:11


Ezért kérdeztem....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.09. 18:59


sebastian írta:
feree80 írta:állítólag Mancsini már nem Lamelába, nem Marcosba, hanem Pjanicsba szerelmes, Nasri helyére nézte ki magának :)
Roma nem adná el, de van az a pénz(25-28 milla), amivel meggyőzhetők lennének a vezetők.


Amennyiben Mancsini edzeni szeretné ezeket a gyerekeket, akkor jöjjön Rómába.......:DDDDD De szeretnénk mi ezt????----- :shock:

Hát én speciel nem. Mennyi pénz és idő is kellett neki, hogy bajnokságot nyerjen?
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.09. 18:53


feree80 írta:állítólag Mancsini már nem Lamelába, nem Marcosba, hanem Pjanicsba szerelmes, Nasri helyére nézte ki magának :)
Roma nem adná el, de van az a pénz(25-28 milla), amivel meggyőzhetők lennének a vezetők.

annyiért azonnal viheti tőlem
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.09. 18:52


feree80 írta:állítólag Mancsini már nem Lamelába, nem Marcosba, hanem Pjanicsba szerelmes, Nasri helyére nézte ki magának :)
Roma nem adná el, de van az a pénz(25-28 milla), amivel meggyőzhetők lennének a vezetők.


Amennyiben Mancsini edzeni szeretné ezeket a gyerekeket, akkor jöjjön Rómába.......:DDDDD De szeretnénk mi ezt????----- :shock:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.09. 18:40


állítólag Mancsini már nem Lamelába, nem Marcosba, hanem Pjanicsba szerelmes, Nasri helyére nézte ki magának :)
Roma nem adná el, de van az a pénz(25-28 milla), amivel meggyőzhetők lennének a vezetők.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.07. 23:41


Xaba írta:http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=aRLxDkTPkKg#!

Alé alé... miről van szó? :lol:

Twitterüket reklámozzák
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2013.03.07. 22:28


Szerintem nem Osvaldo góljainak a számával van a baj, hanem a mezőnymunkával..
Megjátszhatatlan, passzainak a fele rossz, és folyamatosan rosszul dönt ha például létszámfölényben vagyunk egy szituációban.
Mostanában a góljai se jönnek és ezzel teljesítménye egyenlő a nullával...
Olyan csatár kéne aki képes a mezőnyben is aktívan tevékenykedni, és azért rúg is gólt.
Egyébként érzem, hogy Oszi Udinében alkotni fog :D
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.07. 21:31


feree80 írta:
Xaba írta:Marcos és a menedzsere (alias apja) alapszolút nem hülyék! Gondold el... olyan szerződést írattak a Rómával, hogy 18 évesen legalább 8 meccsen pályára kell lépjen és minimum 45 percet! Ez azért észre vall! Ilyenről nem hallottam még előtte!

honnan veszed hogy Marcosék diktáltak? nyáron egy senki volt, az apjával egyetemben, Európában teljesen ismeretlen, sztem inkább a Roma érdeme ez, bár lehet csak túlzott optimizmus beszél belőlem a vezetők irányába....

Onnan veszem, hogy a vezetőség nem lehet annyira hülye, hogy megszabjon direkt ilyen opciót. Megveszik... ha akarják játszatják, ha nem nem. Az, hogy ez belekerült a szerződésbe csak is az apja (vagy valaki más tanácsára) történt, és újra megjegyzem, hogy igen okos döntés volt!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.07. 21:29

No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.07. 19:37


reaosns(Roma bella) írta:Amugy meg ha megnézzük a világ (elit) futballt, mármint a klubokat akkor az az évi 3 millió Pjanicnak bőven benne van és nem is olyan bruátlis. Jelenleg az egyik legjobb játékosunk...és a legpiacképesebb. Máshol simán odab*sznák neki. az Amcsik akarnak világ legjobbja klubot akkor itt az ideje h meg is mutassák:)

attól függ hogy honnan nézed a szerz.hosszabbításokat, Lamelát már a sziti keresi, és minnél később tolsz az orra alá szerződést, annál valószínűbb hogy nem ír alá, vagy csak irgalmatlan nagy zséért. :wink:
amúgy nekem erős ez a Pjanics a legjobb játékosunk, aki tényleg hozza magát a szezonban, az Totti, én inkább rá mondom, meg talán talán Lamelára(nyilván van benne némi elfogultság), de Pjanicsra én nem tom ezt mondani, mert ahhoz teszem az 2-3 hónapig hoznia kéne magát, húzni a csapat szekerét.

Xaba írta:Marcos és a menedzsere (alias apja) alapszolút nem hülyék! Gondold el... olyan szerződést írattak a Rómával, hogy 18 évesen legalább 8 meccsen pályára kell lépjen és minimum 45 percet! Ez azért észre vall! Ilyenről nem hallottam még előtte!

honnan veszed hogy Marcosék diktáltak? nyáron egy senki volt, az apjával egyetemben, Európában teljesen ismeretlen, sztem inkább a Roma érdeme ez, bár lehet csak túlzott optimizmus beszél belőlem a vezetők irányába....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8263
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.07. 17:33


nem sírnék Pjanic után
bár ha a szabadokat hagyná Totti neki elvégezni mindig...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.07. 16:26


feree80 írta:és még van ettől jobb is :lol: ki tudja, igaz vagy sem, szal Marcos estében 1,6 milláról írnak, nincs odaírva, nettó v bruttó, szal a Roma ennyit adna neki, 2018ig, most 1 milla alatt keres, kérdés továbbra is az, hogy brutto v nettó?! de ő 3 millát akar :lol: viccesen hangzik, bármennyire is jó, nincs 20 éves, ez kibaxottul sok pénz, ha igaz, bár ebben az esetben továbbra is nehezen hinném hogy nettó 3 milla lenne, bruttóban még csak-csak elmenne......

Marcos és a menedzsere (alias apja) alapszolút nem hülyék! Gondold el... olyan szerződést írattak a Rómával, hogy 18 évesen legalább 8 meccsen pályára kell lépjen és minimum 45 percet! Ez azért észre vall! Ilyenről nem hallottam még előtte!

reaosns(Roma bella) írta:Egyedül Pjanic a necces 2015 Junius van neki. szóval ha idén nem sikerül vele hosszabítani akkor jövőre 2014ben már náluk lesz az előny ..mert akár be is inthetnek..bár én azt Miralemből nem nézem ki. legalábbis én ugy látom h szeret itt lenni..reakciói a meccseken, az akarása stb.

Valóban... De hiába szeret itt lenni, a pénz elvakítja a legtöbb embert :( Nem hinném, hogy kivétel lenne... ügyesen kap egy jó nagy fizus ajánlatot és nem fog szerződést hosszabbítani. A klub eddigi vezetői nem voltak arról híresek, hogy megelőző lépéseket tegyenek (pl: ne csak az utolsó percekben hosszabbítsanak) de reméljük, hogy a mostani vezetőség jobb!
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.07. 16:10


akkor nagy sóher lehet a faterja :D ő a menedzsere...

ezek szerint az :D
rémlett hogy fater a hunyó, de nem voltam biztos benne
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2013.03.07. 15:09


Trigoria írta:nem hiszem hogy igaz ez a Marcosos 3 milla, de ha igen, akkor száz hogy nem ő kéri hanem a menedzsere


akkor nagy sóher lehet a faterja :D ő a menedzsere...
amugy meg Lamelanak 2016 Juniusba 30án jár le a szerződése, szoval sztem nem kell ebből olyan nagy problémát csinálni még.
Marcosnak meg 2017 Junius...januárba kifizettük érte a lóvét.

Egyedül Pjanic a necces 2015 Junius van neki. szóval ha idén nem sikerül vele hosszabítani akkor jövőre 2014ben már náluk lesz az előny ..mert akár be is inthetnek..bár én azt Miralemből nem nézem ki. legalábbis én ugy látom h szeret itt lenni..reakciói a meccseken, az akarása stb.

Amugy meg ha megnézzük a világ (elit) futballt, mármint a klubokat akkor az az évi 3 millió Pjanicnak bőven benne van és nem is olyan bruátlis. Jelenleg az egyik legjobb játékosunk...és a legpiacképesebb. Máshol simán odab*sznák neki. az Amcsik akarnak világ legjobbja klubot akkor itt az ideje h meg is mutassák:)
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.07. 13:50


nem hiszem hogy igaz ez a Marcosos 3 milla, de ha igen, akkor száz hogy nem ő kéri hanem a menedzsere
valszeg máshonnan van picit rosszabb ajánlatuk, és ha akarjuk hogy maradjon fejeljük meg...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27953
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 95 vendég

cron