Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.07. 11:48


különben csak vannak pletykák hosszabbításról, de ami igazán érdekes, nehéz eldönteni, hogy ez most mennyire komoly(mármint létezett ez a 2,5 millás limit, nem római születésüeknél), és igaz, Pjaniccsal kapcsolatban 3 millás fizu lehetőségről ír az iltempo, az azért brutális, Marcosnak most 2017ig szól a szerződése, és ha jól értem 80000 jurót keres havonta, plusz Lameláról is pletykálnak, hogy 2018ig röghöz kötnénk vmi 2,5 2,7 millás fnettó fizuval.....(persze pletyka, de legalább van vmi)

Gojkot valszeg hazaküldjük a szezon végén, 2 brazil kapusról pletykálnak Cassioról és Rafaelről....
Sab meg kinézett a viareggion egy mehikoi srácot >Walter Gael Sandoval, most róla pletykálnak.....
és még van ettől jobb is :lol: ki tudja, igaz vagy sem, szal Marcos estében 1,6 milláról írnak, nincs odaírva, nettó v bruttó, szal a Roma ennyit adna neki, 2018ig, most 1 milla alatt keres, kérdés továbbra is az, hogy brutto v nettó?! de ő 3 millát akar :lol: viccesen hangzik, bármennyire is jó, nincs 20 éves, ez kibaxottul sok pénz, ha igaz, bár ebben az esetben továbbra is nehezen hinném hogy nettó 3 milla lenne, bruttóban még csak-csak elmenne......
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.03.07. 11:15


feree80 írta:a töketlen vezetőséget meg nem értem, hogy Lamelának és Marcosnak pölö mért nem hosszabbították még meg a szerződését, de még tárgyalásról se olvastam. :(


Pedig nagyon itt lenne az ideje, és legalább 60 milliós kivásárlási záradékot kell aláíratni mindkettővel. Amúgy kedvenc sejkünknek még kb. egy hete van a megegyezésre, azt hiszem.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.07. 09:59


amúgy megérzés, semmi több, OSzit sztem is eladjuk a nyáron, a gáz hogy csak nem akarnak szaporodni a góljai, pedig egy combos 16-18 góllal még pozitívan is ki lehetne venni belőle.....
a töketlen vezetőséget meg nem értem, hogy Lamelának és Marcosnak pölö mért nem hosszabbították még meg a szerződését, de még tárgyalásról se olvastam. :(
Lopez sztem maradni fog jövőre, Dodonak meg kell egy év kölcsönbe, hogy összekapja magát, Borisra idáig nem számítottunk, szal nem hiszem hogy számolnak vele, nem is szeretném, de ehhez a qrva genoa bennmaradása is kellene, hogy jóska megvegy végleg.....
Destro meg hamarosan visszatér, qrva rosszkor sérült meg, mert az uccsó meccsén nekem qrvára pozitív játékot mutatot be, nemhéz lesz így újra összekapni magát, és meglehet hogy kötelező lesz a megvétele(azért rem. csak lehetőség)
Totti meg nyilván nem akar visszavonulni, szal nyilván kap új szerződést, kisebb fizuval, szal vhogy így gondolom a jövőt...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.07. 09:50


sztem egyértelmű hogy a taktika váltás eredménye a csatárok visszaesése, aki qrvára szembetűnő, az Oszi, de ezt már múltkor is mondtam ZZnél, ha rendbe tudta volna tenni a védekezést, az egyensúlyt a támadás és védekezés között, akkor nála is kevésbé lett volna látványos az előrejáték, amúgy meg sztem csak így lehetett rendbe tenni a csapatot, szal a védelem, a kpályás védekezés "kapott" támogatást, míg a támadásokból, a látványból meg "elvett" az edző, szal egymás rovására változott a dolog.
Mondjuk én Tottitól vártam a nagy zuhanást, de OSzitól kaptam, Lamelát nem írnám le, nem élete meccse volt a hétvégi, de több poszotn tud játszani, szal sztem nem lesz gáz vele...amúgy alapvetően LAmelától nem a gólokat várom, inkább a hasznosságot, persze a gólok mellett azé. :)
de azért a tridente 32 gólnál jár, az azé megsüvegelendő :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: lucifer0013 Dátum: 2013.03.07. 09:29


Szerintem bori és destro jelenleg nem az a szint, akikkel jövőre a tabella első harmadában keresnivalónk lenne :roll:

Már rég nem írtam, de ez most már nagyon kikívánkozik: :)
Nem tudom ti hogy látjátok, de szerintem a támadó szekció teljesítménye (Zeman után) siralmas. (Nem mondom, hogy alatta olyan hű de meggyőző lett volna...csak azért mégis több) Persze lehet hogy csak a taktikaváltás miatt érzem ezt én hatalmas visszaesésnek, de a következő statisztikákkal lehet dobálózni:
A Genoa ellen 3 kaput eltaláló lövésünk volt (ebből 3 gól), az ellennek 7.
Az Atalanta ellen 4 kaput eltaláló lövésből 3 gól született, a bergamóiaknak 5 volt.

Az hogy 7 kapura tartó lövésből 6 gólt szerzünk, az szvsz marha nagy mák. Hozzáteszem, hogy rühellem a statisztikát és csak azután néztem utána a számoknak, miután a második 90 perc alatt is azon gondolkodtam, hogy a rákban vagyunk képesek megint megnyerni a meccset?
Avatar
lucifer0013
 
Hozzászólások: 373
Csatlakozott: 2009.01.18. 09:52

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Fantomasso Dátum: 2013.03.07. 02:35


Ha marad a 3-4-2-1 akkor elég Destro + Borriello aki év végén ugye visszajön, esetleg még + Lopez de ő szerintem jövöre megy kölcsönbe.
Avatar
Fantomasso
 
Hozzászólások: 175
Csatlakozott: 2011.06.02. 19:19
Tartózkodási hely: Szalonta

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.06. 22:09


Destro :wink:
nem rosszabb Oszinál

kedvelem Oszi személyiségét, de érte lehet pénzt kapni még, mert vannak olyan klubbok akik látnak még benne fantáziát (lásd Vucsinics :) )
a pótlása amúgy nem az én dolgom, azért van a vezetőség hogy oldja meg :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Phoenix100 Dátum: 2013.03.06. 20:29


totti010 írta:
fogkefe1 írta:Igen, engem sem győzött meg. A legtöbb gólja egyérintős volt, persze látszik rajta h érti ezt a szakmát, van technikája is, de valahogy nem fogodt meg. Ha jönne valaki értelmes helyette akkor mehet.


És kire gondolsz/gondoltok? Csak pusztán kérdezem. :)

Nonda, Carew, ADRIANO nincs ok aggódni, mert csatárposztra mindig is jól igazoltunk! :mrgreen:
"Veretlenek vagyunk, kint lesz 50.000 szurkoló, ezért nyilvánvaló, hogy 11 éhes farkast láthatunk majd a pályán." -Garcia
Avatar
Phoenix100
 
Hozzászólások: 944
Csatlakozott: 2011.07.14. 19:08

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.06. 16:59


Főleg, h idén elvileg zsetont kapunk vissza Bojanból. Adják oda Alexist és kvittek vagyunk :D

Viccet félretéve én jobban örülnék annak, ha a középpályát erősítenénk meg. Sissoko teljesítményét elnézve még mindig sírva tudnék fakadni, h 2,5 m körüli összegért nem hoztuk el (5 meccs 3 gól, két assziszt), a nyáron inkább adjunk túl a kopaszon és taxin, aztán csapjunk le polira vagy valami dél amerikai tehetségre valamint hozzuk haza bertolaccit. Persze egy sorral hátrébb is tudnék változtatni dolgokon, pl burdit ameddig még valaki hajlandó lenne pénzt fizetni érte eladnám és hoznék helyette valaki mást.
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.06. 16:49


Alexre nem tart igényt a Barca??? Akkor azonnal!!!!!!! Oszi, mint majdnem mindenki fájó szívvel, de mehetne is.....Persze csak ha akar....:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.06. 16:40


slider írta:
totti010 írta:És kire gondolsz/gondoltok? Csak pusztán kérdezem. :)


Én pl. Icardinak örülnék, szerintem sokkal jobb játékos lesz belőle.


Lesz... Talán. Mondjuk örülnék neki, de azért mellé jó lenne lecsapni Alexis Sanchezre is (főleg, h a juve akarja llorrente mellé, amivel eléggé megerősödnének)
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.03.06. 16:31


totti010 írta:És kire gondolsz/gondoltok? Csak pusztán kérdezem. :)


Én pl. Icardinak örülnék, szerintem sokkal jobb játékos lesz belőle.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.06. 15:31


Hát ez az... Én nem hiszem, h nála jobb csatárt képesek vagyunk leigazolni. Vagy hoznak helyette két dél amerikai rizikós csatárt, akit újra építhetnek be a rendszerbe?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fogkefe1 Dátum: 2013.03.06. 15:25


Igen, engem sem győzött meg. A legtöbb gólja egyérintős volt, persze látszik rajta h érti ezt a szakmát, van technikája is, de valahogy nem fogodt meg. Ha jönne valaki értelmes helyette akkor mehet.
"Az eredmény véletlenszerű, a mutatott játék nem." - Zdenek Zeman
Avatar
fogkefe1
 
Hozzászólások: 4196
Csatlakozott: 2013.01.11. 17:39

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.06. 15:23


ahogy említettem, én valszeg eladnám nyáron :(
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.06. 14:54


Remélem az Osvaldos dolog kacsa. Milyen épkézláb csatárt tudnánk a helyére hozni?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.06. 10:25


Már láttam a hírekben, de azért köszönöm.....:D Anyira szükség lenne rá...De remélem azért megoldjuk nélküle is az udinei túrát...Minden pont 2x annyit ér most....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.06. 10:13


Sérült. Combizom húzódás, 10 nap pihenő.
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8108
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.05. 22:55


De mi van vele????
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.05. 21:23


Marcos az Udine meccset is kihagyja
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8264
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.05. 20:51


staek house, pizza hut
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10305
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.03.05. 20:42


Trigoria írta:az meg másik dolog, hogy a nevet szerintem el fogják adni az amcsik (vagy arabok, vagy ki tudja ki jön addig még :D )


Választhatunk a Stadio Hamburger és a Kebap Arena között. :D
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.05. 19:37


biztos hogy róla neveznék el ha mondjuk 10-20 év múlva épülne, így szerintem nem fogják sajnos
az meg másik dolog, hogy a nevet szerintem el fogják adni az amcsik (vagy arabok, vagy ki tudja ki jön addig még :D )
Mondjuk 2016 még odébb van, de addig még Piola is befogható lenne talán :) Gyerünk Feri!
(A jelenlegi válogatottba simán beférne. Édes istenem mennyivel másképp nézném a VB-t ha Ő is ott lenne! A szurkolásom nem változna csak fokozódna - ha lehet még fokozni. :) )

Allegri egészen biztosan kamu!!!
Lakást felrakok arra, hogy SENKIVEL nem tárgyalnak ameddig AA így hozza a szezont! Ez holtbiztos.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27954
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.05. 19:13


Kemány lenne ha róla neveznék el. Szerintem őt többen és jobban kedvelik az egyesületnél, mint a Franco Sensit....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.05. 17:42


Nagyon remélem
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 104 vendég