Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.04. 07:27


Értem...Csak be vagyok sózva ilyenkor, és szeretnék mindenféle/ha még csak pletyka is/ híreket olvasni a csapatról..... :roll:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2013.03.03. 16:57


A meccs napjan nagyon nem szokott hir lenni mar, a sajtotajekoztatok meg ugye elotte napon vannak. Max ha atomvillanas van, akkor van hir is :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8098
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.03.03. 11:54


.Nem tudtok, olyan oldalt, ahol Magyarul vannak fent hírek a csapatta vagy az éppen aktuális meccsel kapcsolatban

asroma.hu
:D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.03.03. 09:26


tomm írta:a világ legnagyobb klubját épitik? igencsak grandiózus tervek...
a gond ezzel csak az, hogy hiába nyerjük meg jövőre a bajnokságot, bl-t, kupát, attól még nem leszünk nagy klub. ahhoz, hogy a világ legnagyobb klubja legyünk, a következő mondjuk 20 évben nyerni kéne min. 15 bajnoki, és legalább 6-7 bl címet, és még akkor is kérdéses ez a cím.



És kőne még vagy 4-5 arab multimilliárdos, aki mind ezt állja....:DDDDD

Ilyenkor vasárnap és meccs előtt annyira be vagyok sózva, h 5 percenként jövök fel erre az oldalra hátha van valami hír....Nem tudtok, olyan oldalt, ahol Magyarul vannak fent hírek a csapatta vagy az éppen aktuális meccsel kapcsolatban? Komolyan annyira hülye vagyok, hogy minden érdekel ilyenkor. Ráadásul süt a nap és ilyenkor mégjobban be vagyok zsongva....:DDD Ha most kezdődne a meccs is késő lenne....:DDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.03. 09:20


a világ legnagyobb klubját épitik? igencsak grandiózus tervek...
a gond ezzel csak az, hogy hiába nyerjük meg jövőre a bajnokságot, bl-t, kupát, attól még nem leszünk nagy klub. ahhoz, hogy a világ legnagyobb klubja legyünk, a következő mondjuk 20 évben nyerni kéne min. 15 bajnoki, és legalább 6-7 bl címet, és még akkor is kérdéses ez a cím.
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.03. 08:47


állítólag érdeklődünk 2 river játékos iránt lenzini és pezzella, utóbbit már többször írták a múltban....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: mcsabi Dátum: 2013.03.03. 08:18


Nem hiszem hogy nagyon fenyegetne ez a veszély, de mi lenne akkor ha a milan megnyerné a bl-t mi pedig harmadik helyen futnánk be?
Avatar
mcsabi
 
Hozzászólások: 6576
Csatlakozott: 2012.02.13. 20:38

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.03.02. 20:42


"Tudjuk hogy mit csinálunk és a célunk világos: szeretnénk a Romát a világ legnagyobb klubjává tenni a pályán és azon kívül is. + "Ez a csapat képes arra, hogy lenyűgözze az új partnereket, mert csak úgy érhetünk a legjobbak közé, ha új befeketető cégeket találunk."

Tehát bízzatok bennünk, mert mi azért jöttünk ide, hogy a világ legnagyobb klubját felépítsük, persze csak akkor, ha más adja rá majd a pénzt... zseniális :lol:

"bár sok dologban javulni kell még akkor is, ha amit eddig csináltunk nem rossz."

Hát ja, a tavalyi 7. helyezés, a jelenlegi 8. helyezés, és a 78.5 milliós adósság alapján elmondhatjuk, Önök tényleg remekül végezték a munkájukat. :lol:
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2013.03.02. 09:42


vmi olyasmi, hogy nem lehet több a kiadásod, mint a bevételed
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10291
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2013.03.02. 00:27


Én nem igazán értem ezt a fair play -es dolgot. Nem úgy volt, hogy ez csak távlati terv? Hogy szól akkor ez végül is?...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3924
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.01. 20:34


ok, és tényleg, kösz, jól értem 45 milláig férne bele az adósság?!

amúgy off, nektek ezzel a romanewssal nincs gondotok, nekem explorernél rendszeresen kifagy az oldal, de már vörös rókánál is
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.01. 20:29


"26 milioni di rosso che si vanno a sommare ai 52,5 della scorsa stagione."
azaz másfél szezopn alatt 78.5 millió.... http://romanews.eu/it,a108119/Roma-Rischio-Esclusione-Coppe-Conti-Sempre-Piu-In-Rosso-Capitolini-Br
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.03.01. 20:18


fradista romanista írta:Különben fogadkoznak bármit, elképzelhető, hogy végülis játékoseladásokra kényszerül az egyesület. A hírek szerint qra nagy a hiány, és reális lehetőség , hogy az UEFA miatt a pénzügyi fair play megsértése miatt még abban ez esetben is kizárná a csapatot az európai kupákból, ha esetleg el is nyerné az indulási jogot.

biztos hogy adósságunk van és nem nyereségünk? :) amúgy meg én nem találtam semmit erről.....persze attól még lehet...

http://static1.demotix.com/sites/defaul ... 683820.jpg
amúgy mi a közös a 2 szekrényben? szétkokszolták már az agyukat is :lol:

ja, és az andzsi macskalala maharadzsája(vagyis etoo klubja) követeket küld Rómába vasárnap estére, békével jönnek, és fő céljük Osvaldo főherceg teljesítményének megtekintése, rem. legalább 1 gólt vállal, és széjjeltépjük precijóska genoáját!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.03.01. 16:55


fradista romanista írta:A hírek szerint qra nagy a hiány, és reális lehetőség , hogy az UEFA miatt a pénzügyi fair play megsértése miatt még abban ez esetben is kizárná a csapatot az európai kupákból, ha esetleg el is nyerné az indulási jogot.


Mondtam, ez a fair play hülyeség csak a nagycsapatokat fogja segíteni. Annyi a dolguk, hogy valamelyik befektetőjük cégével szerződést kötnek mezszponzornak, amiért mondjuk minden évben 100 milliót utal át a befektető cége, és voilá: ez már mindjárt bevételnek számít és prostituáltul fair lesz... Persze arról szó sem lehet, hogy a rettenetesen gazdag tulaj a haveri cégen keresztül tol pénzt a csapatába, áhh dehogy.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.03.01. 16:45


Különben fogadkoznak bármit, elképzelhető, hogy végülis játékoseladásokra kényszerül az egyesület. A hírek szerint qra nagy a hiány, és reális lehetőség , hogy az UEFA miatt a pénzügyi fair play megsértése miatt még abban ez esetben is kizárná a csapatot az európai kupákból, ha esetleg el is nyerné az indulási jogot.
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.28. 23:59


na a menedzser pont most "ismerte" be hogy valami azért csak van :D

"Ebből semmi nem igaz. Jelen pillanatban szó sincs a United ajánlatáról."-jelentette ki Sabbag a Gazzetta Giallorossa-nak.

"Persze kapcsolatban vagyok velük, de erről eddig sosem beszéltünk. De hasonlóan folyamatosan kapcsolatban vagyok a Romával is, amúgy pedig túl korai, hogy az átigazolásokról beszéljünk."- fűzte hozzá a játékos képviselője.

kapcsolatban van egy klubbal egy menedzser, de a védence áráról nem esett szó???? ki hiszi ezt el ember??? :D
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2013.02.28. 21:23


calderoni írta:Egy egylábas játékosért senki nem ad ennyit, főleg nem mencseszterben, kamu az egész.

Real Madrid:
Robben completed his move to Real Madrid on a five-year deal on 22 August 2007,[33] with the transfer fee reported as £24 million[34][35] (€35 million).
Egyenesen a wikipédiáról csak hogy ne legyen igazad. :D
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1240
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2013.02.28. 13:55


az amcsik már azzal pénzhez jutnak, ha tényleg eladják fele részesedésüket az araboknak, vagyis megduplázodik a pénzük 2 év alatt, nem látom át, szal nem tom megmondani, magának a romának, mint csapatnak melyik a jobb, ha az arabok az amcsiktól vagy az unicredittől vesznek e részesedést....szal hogy melyik forgatná vissza azt a pénzt játékosokra vagy stadionra.....

http://www.football-italia.net/31316/ro ... 80%99s-sau
jöhet!
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8255
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Asabil Dátum: 2013.02.28. 13:14


Marquinhos viszont sokaknak megtetszhetett. Lassan 15 éve követem a Roma-t, de Tottin és De Rossin kívül én nem emlékszem ilyen szintű tehetségre. Egyértelműen látszik, hogy világklasszis játékos lehet belőle. Hihetetlen nagyot fogtunk vele...és merem remélni, hogy nem pénzügyileg.
Asabil
 
Hozzászólások: 96
Csatlakozott: 2007.08.12. 18:05

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: calderoni Dátum: 2013.02.28. 12:12


Egy egylábas játékosért senki nem ad ennyit, főleg nem mencseszterben, kamu az egész.
Avatar
calderoni
 
Hozzászólások: 1267
Csatlakozott: 2005.07.26. 10:46

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.28. 10:16


az összeg hápogott szvsz, nem az érdeklődés
A gond az, hogy ha ekkorát kaszálunk is rajtuk, mit csinálunk a pénzzel? Nem hiszem hogy visszaforgatnánk az egészet, az amcsik örülnének valami kis pénzmagnak, ami visszatérne hozzájuk (bár nem ismerem a szerződés erre vonatkozó részét).
Meg ha játékost is vennénk belőle, de - tételezzük fel - nem érjük el a BL-t, már megint ki a jóisten jönne ide? Vennénk megint a tehetségeket, aztán lennénk megint dobbantó nekik BL nélkül. Nehéz ügy ez.
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: fradista romanista Dátum: 2013.02.28. 07:40


Hápognak, az okés, de azért az nyilvánvaló, hogy van egy néhány fiatal szépreményű játékosunk, aki számára a Roma gyakorlatilag dobbantó. És olyan szempontból nagyon ügyesen vásárolgattak Sabatiniék, hogy minden esély megvan arra, hogy előbb utóbb qrva nagyot kaszáljon belőle az egyesület
Avatar
fradista romanista
 
Hozzászólások: 9244
Csatlakozott: 2006.02.06. 17:52
Tartózkodási hely: BP XIV

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2013.02.27. 21:26


nagyon hápognak ezek
első még hagyján, de Lamelát 35-ért úgy adnánk el szerintem, mint ha itt se lett volna
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27934
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2013.02.27. 20:59


Állítólag visszautasítottunk 25 milliót Marcosért, a Barcelona vitte volna és 35-öt Lameláért, akit Szőr Alkesz vitt volna Manchesterbe. Persze nem biztos, hogy igaz.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2013.02.27. 16:30


Köszi az infót..Azért remélem, h lesz megállapodás. Illetve azt is remélem, hogy ennek a Hobbitnak van még pénze a stadion felépítésén túl is....:D Persze ne legyünk telhetetlenek, már a stadion is egy csodás cél....
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 12 vendég