Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.16. 09:45


Akkor nézzük az eddigi igazolásokat:

Van 1 Zsákosunk. Valaki kapus...
Van 1 Dodó kacsánk
Van egy Amcsink
És van 1 Herkulesünk...:DDDD

4-ből 3, mesefilm figura..:DDDDD

Remélem Zemannál van a varázsceruza..:DDDDDDDD
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.16. 09:31


bence írta:
Xaba írta:Bence..először is kösz:D másodszor őő.. tisztázzuk. Én két dolgot írtam. 1. Borini eladása a Lpoolnak fair play miatt van, ha már Aquillanival megszívták.
2. A jövőben a Lpool nagyot akar lépni előre, és mi leszünk az "ificsapata" (NAGY-NAGY spekuláció, de lehetséges.. figyeljük csak a Lpoolt is ezután)
És én az elsőt halál komolyan gondolom.. a második csak futó gondolat (egyenlőre)

Főleg ha hozzávesszük, hogy Donit is rájuk sózni :D
Szerintem meg Zeman jobban preferálja Lamelát, Tottit, Bojant, Osvaldot (?) még talán Nico Lopezt is.... és azért 14 millió euro nem rossz pénz egy olyan emberér akihez az edző nem ragaszkodik.


Jaaa.. Donit el is felejtettem:P (nem is baj:P). Lehet igazad van, de akkor megint az lesz mint tavaly? Az aktuális edzőnek veszünk játékosokat? S évente elküldjük a tehetségeinket, mert az új edzőnek nem illik a taktikájába.. Akkor már maradjon legalább 3 évet ZZ!!!! Nem kéne elüldözni.. Sok esetben ezért irigylem a MU-t, az Arsenalt.. De persze annak is van sok hátránya. Jaa.. és ha már itt tartunk.. akkor a Lpool gondolom Donival is felsült:)) És nem hiába mondta év elején DiB, hogy Liverpool s Roma így s úgy.. Tuti, hogy bizniszkednek
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.16. 09:27


sebastian írta:Holnap jön Castan is. Illetve ez a kimondhatatlan nevű Görög gyerek is..... Nekem egy dolog tetszik....

Zeman kér, nyilván bizonyos kereteken belűl, és van egy koncepció amit követ, de arra a koncepcióra legalább elkezdődtek az igazolások, és nem az utolsó pillanatokban fognak össze-vissza igazolgatni. Talán még valamiféle felépített stratégiát is vélek felfedezni, ami picikét izgalomra ad okot. Szerintem ezek nem véletlen igazolások.... Ha abba bele gondolok, h Zeman egy nevük senki gyerekekből csinált D2-es bajnokot 3. osztályból, akkor azt gondolom tud valamit az öreg. Ráadásul ha volt esze, akkor jegyzetelt egy picike Rómás noteszbe, hogy ez az xy jó lesz, ha olyan csapathoz kerülök, akik fiatal csapatot szeretnének építeni. Tehát én azt gondolom, hogy az első 5 meccs után pontosan fogjuk látni, hogy "kényszer igazolások" voltak ocsóért, vagy egy jól megfontolt vásárlás Zeman koncepcióra építve. Ami viszont nem változik semmi képpen az a kiadott összeg. Tehát, Vagy Grande Grazie Zeman lesz!! Vagy Vaffanculo Benedetto e Sabatini. Mert ha olcsón tudunk építeni veretes csapatot, akkor ám legyen fiatal No name suhancokból felőlem...:DDD

Én ezt a Verratit hoznám illetve van ez az Immobile..biztosan hoznám őket. Meglestem egy pescara meccset, és jó spílerek mindketten.. :flagbig:


Érdekes. Igazat adok nagyrészt, de itt nagyon sokan "hisztiztek", hogy miért nem igazoltunk még senkit és a Juve meg a Milan már 3-nál tart.
bigg írta:
sebastian írta:ez a kimondhatatlan nevű Görög gyerek...


Egyszerűen ahogy írjuk: Takcsidisz

De viccesebb a kimondhatatlan nevű:D Én is így hívom mióta felhozták szóba.. s ez már rajta marad:))

Trigoria írta:mivel Juannak nincs külön topikja így itt írom:

Grazie Juan!
(Forlánnal jó lesz a másik Interben, meglásd! :wink: )

Tisztelet meg minden, de annyira nem vagyok szomorú. A múlt is eszembe jut természetesen.. de a tavalyi 2 meccs ahol zsinórban óriásiakat hibázott.. azt valahogy nem tudom kitörölni az emlékeimből.


ForzaRoma24 írta:Annyi pozitívum azért van h nem az utolsó egy hétben igazolunk végre játékosokat, hanem még időben. De hogy kik ezek anyám, nagyon kíváncsi leszek, Zemannak a lábát körbe csókolom, ha ebből a keretből akár dobogó közeli garnitúrát csinál :D

Na ezt felírom valahova, és majd beidézem:))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Tottika84 Dátum: 2012.07.16. 08:56


NSO:Berbatov fél áron eladó

10 millio az ara ennyit meg mi is ki tudnank csengetni.De jo lenne.
2013 A Farkasok eve
Avatar
Tottika84
 
Hozzászólások: 279
Csatlakozott: 2009.09.03. 09:31
Tartózkodási hely: Redditch

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: ForzaRoma24 Dátum: 2012.07.16. 08:42


Annyi pozitívum azért van h nem az utolsó egy hétben igazolunk végre játékosokat, hanem még időben. De hogy kik ezek anyám, nagyon kíváncsi leszek, Zemannak a lábát körbe csókolom, ha ebből a keretből akár dobogó közeli garnitúrát csinál :D
Miénk a Scudetto!
Miénk a Champions League!
Miénk az Olasz Kupa!
Miénk minden: mert miénk Totti!
Avatar
ForzaRoma24
 
Hozzászólások: 1013
Csatlakozott: 2006.10.13. 15:57
Tartózkodási hely: Karancsalja

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.16. 00:54


mivel Juannak nincs külön topikja így itt írom:

Grazie Juan!
(Forlánnal jó lesz a másik Interben, meglásd! :wink: )
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.15. 22:14


[quote="Xaba"]Bence..először is kösz:D másodszor őő.. tisztázzuk. Én két dolgot írtam. 1. Borini eladása a Lpoolnak fair play miatt van, ha már Aquillanival megszívták.
2. A jövőben a Lpool nagyot akar lépni előre, és mi leszünk az "ificsapata" (NAGY-NAGY spekuláció, de lehetséges.. figyeljük csak a Lpoolt is ezután)
És én az elsőt halál komolyan gondolom.. a második csak futó gondolat (egyenlőre)

Főleg ha hozzávesszük, hogy Donit is rájuk sózni :D
Szerintem meg Zeman jobban preferálja Lamelát, Tottit, Bojant, Osvaldot (?) még talán Nico Lopezt is.... és azért 14 millió euro nem rossz pénz egy olyan emberér akihez az edző nem ragaszkodik.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.15. 21:12


bigg írta:
sebastian írta:ez a kimondhatatlan nevű Görög gyerek...


Egyszerűen ahogy írjuk: Takcsidisz


Köszönöm..:D
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.15. 20:58


sebastian írta:ez a kimondhatatlan nevű Görög gyerek...


Egyszerűen ahogy írjuk: Takcsidisz
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.15. 20:20


Holnap jön Castan is. Illetve ez a kimondhatatlan nevű Görög gyerek is..... Nekem egy dolog tetszik....

Zeman kér, nyilván bizonyos kereteken belűl, és van egy koncepció amit követ, de arra a koncepcióra legalább elkezdődtek az igazolások, és nem az utolsó pillanatokban fognak össze-vissza igazolgatni. Talán még valamiféle felépített stratégiát is vélek felfedezni, ami picikét izgalomra ad okot. Szerintem ezek nem véletlen igazolások.... Ha abba bele gondolok, h Zeman egy nevük senki gyerekekből csinált D2-es bajnokot 3. osztályból, akkor azt gondolom tud valamit az öreg. Ráadásul ha volt esze, akkor jegyzetelt egy picike Rómás noteszbe, hogy ez az xy jó lesz, ha olyan csapathoz kerülök, akik fiatal csapatot szeretnének építeni. Tehát én azt gondolom, hogy az első 5 meccs után pontosan fogjuk látni, hogy "kényszer igazolások" voltak ocsóért, vagy egy jól megfontolt vásárlás Zeman koncepcióra építve. Ami viszont nem változik semmi képpen az a kiadott összeg. Tehát, Vagy Grande Grazie Zeman lesz!! Vagy Vaffanculo Benedetto e Sabatini. Mert ha olcsón tudunk építeni veretes csapatot, akkor ám legyen fiatal No name suhancokból felőlem...:DDD

Én ezt a Verratit hoznám illetve van ez az Immobile..biztosan hoznám őket. Meglestem egy pescara meccset, és jó spílerek mindketten.. :flagbig:
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.15. 20:01


Bence..először is kösz:D másodszor őő.. tisztázzuk. Én két dolgot írtam. 1. Borini eladása a Lpoolnak fair play miatt van, ha már Aquillanival megszívták.
2. A jövőben a Lpool nagyot akar lépni előre, és mi leszünk az "ificsapata" (NAGY-NAGY spekuláció, de lehetséges.. figyeljük csak a Lpoolt is ezután)
És én az elsőt halál komolyan gondolom.. a második csak futó gondolat (egyenlőre)

sebastian írta:Itt van Bradley múltjáról az infó

http://www.romaforever.it/squadra/gioca ... gn=bradley

legalább skinhead:))
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: jnzsblzs Dátum: 2012.07.15. 18:20


Szerintem Bradley simán király lesz. Nem agyonsztárolt vagy valami de Gago szintjét hozni fogja arra fogadni mernék (ezzel nem az argentint akarom degradálni mert hogy én neki is csíptem a buráját)
Mindegy, hogy kit utálsz, kit szeretsz, kivel értesz egyet, avagy kivel nem ha a lényeg nekik is:
:scarf:
jnzsblzs
 
Hozzászólások: 1239
Csatlakozott: 2008.08.10. 21:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.15. 18:08


Itt van Bradley múltjáról az infó

http://www.romaforever.it/squadra/gioca ... gn=bradley
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.07.15. 16:04


Bradley már az új mezben feszít.

http://www.asroma.it/it/notizie/notizie.html?id=5860
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.15. 14:51


OFF:
mindenhol mindent lopnak
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: steve Dátum: 2012.07.15. 14:05


Amúgy Taddei bringás képéhez az van írva facebookon, hogy az edzés vége után még nyomott pár kört egymaga (bringával). Rettenetesen rühellem szegényt, de rendesen dolgozik az edzőtáborban, az látszik a naponta posztolt képeken... mondjuk nincs is más esélye :D

OFF
Ja és igen érdekes, hogy a bringa, amivel naponta tekernek a srácok mellett, az egy Altrix, legalábbis ennyit tudtam kivenni a képekről. És elvileg ez a magyar Neuzer márkája (legalábbis az volt eddig, a honlapjukon már nem így hívják a bringáikat). Na jó, lehet, hogy ez csak nekem érdekes... na de mégis, mit keres ez Brunicoban az isten háta mögött.
Plusz a kedvencem a kormányon fityegő neonzöld zár, legkedvesebb gyerekkori emlékeim jutnak eszembe róla :D Komolyan ellopnák É-Olaszország kis városkájában egy profi csapat kerékpárját? :D És nem lehet a sportcentrum egyik helyiségébe elzárni?

A világ legfontosabb kérdései ezek...
steve
 
Hozzászólások: 137
Csatlakozott: 2011.03.24. 17:06

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: blint63 Dátum: 2012.07.15. 12:42


Aldair írta:http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/552255_382323531828467_1180609327_n.jpg
:mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Hát ez tényleg exkluzív kép, 1000-ből egyszer nem a seggében hordja a gátyót.
Avatar
blint63
 
Hozzászólások: 610
Csatlakozott: 2006.04.23. 15:54

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.07.15. 12:21


a sporttv nagyon süllyed lefelé ha már ilyen meccset kell adniuk :D de azért mi köszönjük :wink:
ráadásul semmivel se lesz komolyabb meccs, mint a tegnapi, de atomsemmivel!
remélem nem akarnak stúdióbeszélgetést majd és következtetéseket levonni, vagy elemezni a két csapatot - mer teljesen felesleges lenne :)

http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9005_n.jpg
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos- ... 9247_n.jpg
Ferenc úgy ahogy van ruhástul :D

jó ezeket a képeket nézegetni :D
közelebb hozza a játékosokat hozzánk
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: habi Dátum: 2012.07.15. 09:10


valszeg nem jó helyre teszem, de azért:

Kép
habi
 
Hozzászólások: 79
Csatlakozott: 2011.07.12. 13:45

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: sebastian Dátum: 2012.07.15. 08:39


Mire is kell felkészíteni a srácokat? Annyira egyszerű, hogy el sem hiszitek..:) 90 perc Folytonos futásra, különböző ritmusban. Ha ez megvan, akkor már csak arra kell odafigyelni, hogy ne sérüljenek meg naponta...:)
"Amikor látom Francescot, ahogy köti be a cipőjét és ahogy közben néz, akkor már tudom, hogy ezt nagyon élvezni fogjuk."
Io non perdo mai! O vinco, o imparo!
Avatar
sebastian
 
Hozzászólások: 5747
Csatlakozott: 2009.09.06. 09:51
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.07.15. 01:10


Xaba írta:Engem nem spekuláció, hanem komoly adatok érdekeltek volna. Összehasonlítani top csapatok edzésmódszereivel, vagy régebbi edzőnk módszereivel...


Miért érdekel ennyire? Az edzői pálya felé kacsingatsz? :)
Egyébként a pro licens megszerzéséhez egy tanulmány út szükségeltetik, szóval ilyen szempontból egy Zeman kitűnő választás, szerintem.

Lipcsei is a pro licens miatt ment ki madridba mourinhohoz, vagyis a portos időszakukat felelevenítendő, mourinho hívta meg Lipcseit, ő pedig összekötötte a kellemeset a hasznossal.
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Totti8 Dátum: 2012.07.15. 00:17


Swaker írta:Teljes mértékig egyetértek Veled! Elkeserítő és felháborító ami itt folyik. Ettől a csapattól FM-es szólva csak az várható, hogy egy biztonságos középmezőnybeli helyet elérjen. Amennyire bizakodó vtam tavaly az amerikaiak jövetele miatt és ugye nem alaptalanul mivel világverő csapatot ígértek, most annyira elkeseredett vagyok. Nem látom azt, hogy haladnánk valamerre egyszerűen semmi ésszerű nincs abban ahogyan a játékospiacon tevékenykednek. Eladják az értékeinket és neve nincs játékosokat hoznak.( Menez, Borini, Juan és sztem Mexes is örömmel maradt vna, mert Romanista volt, de a vezetőség nem vette komolyan) Azt meg nem mondja senki, hogy a bradley gyerek külön az edző kérésére érkezik és még csak véletlenül sem azért, mert amerikai... Röhej!!!! FORZA ROMA!!!

Ez most komoly? Főleg Menez :D
KépKépKép
Avatar
Totti8
 
Hozzászólások: 814
Csatlakozott: 2005.01.06. 17:02
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bence Dátum: 2012.07.14. 21:39


Xaba írta:
Xaba írta:
Fantomasso írta:Destro jobban illik a csapatba mint Borini, a vezetőség és Zeman se hülye, én speciel sose láttam boriniben semmit.
Tehnikailag 0, egy cselt se csinált mióta itt van, Zemannnak szélre két tehnikás játékos kell.
Nagyon gyorsnak se mondanám, ez ugyancsak elvárás lenne.
ahoz hogy centernek használjuk pedig izmosabb és magasabb kellene legyen, ebben jobb Destro.


Persze.... És akkor összevásárlunk minden évben 567 játékost az aktuális edzőnek? Az előző évben LE -nek, most ZZ-nek.. Jövőben XY -nak? b"szus semmi értelme..

Amúgy én megvilágosodtam! Szerintem Borinit nem akarja a klub eladni, de a Lpoolosok eszik a fejünket, hogy Aqua igazolása eléggé...őőőő... izééé... És akkor legyen fair play az igazolások terén is. (Mert ha nem, úgy-e nagyobb befolyása van a klubbnak meg stb..)
De azt is el tudom képzelni, hogy a Róma lesz a Lpool "ifiakadémiája" .. Ha a liverpooliak nagyot lépnek előre az angol bajnokságban jövőben, akkor lehet ez is.. Mondhatjátok, hogy összeesküvés elmélet.. de van rá esély szerintem. Az első gondolat azt halál komolynak gondolom.. Így logikus továbbadni..

Továbbá GrazieRomanak osztom a véleményét


Ezt amúgy nem kommentálja senki? Legalább ordítsátok le a fejem a hülyeségeimért :|


Hát Xaba én egyet szoktam veled érteni de ez tényleg hülyeség :D
A Pool mostanában nem jobb mint mi, egyáltalán nem dominálnak a saját bajnokságukban, és szerintem nem is fognak...
Mondjuk érdekes, hogy elég sok játékost adunk el Liverpoolba de akkor se hinném hogy helyénvaló az elméleted.
"A meccsek ideje alatt nem vagyok több tizenegy évesnél. Nem mondom, hogy a futball öl, butít és nyomorba dönt, de hogy miatta maradtam vissza a fejlődésben, az biztos."- Nick Hornby
Avatar
bence
 
Hozzászólások: 1751
Csatlakozott: 2009.11.08. 14:28

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.14. 20:47


Xaba írta:
Fantomasso írta:Destro jobban illik a csapatba mint Borini, a vezetőség és Zeman se hülye, én speciel sose láttam boriniben semmit.
Tehnikailag 0, egy cselt se csinált mióta itt van, Zemannnak szélre két tehnikás játékos kell.
Nagyon gyorsnak se mondanám, ez ugyancsak elvárás lenne.
ahoz hogy centernek használjuk pedig izmosabb és magasabb kellene legyen, ebben jobb Destro.


Persze.... És akkor összevásárlunk minden évben 567 játékost az aktuális edzőnek? Az előző évben LE -nek, most ZZ-nek.. Jövőben XY -nak? b"szus semmi értelme..

Amúgy én megvilágosodtam! Szerintem Borinit nem akarja a klub eladni, de a Lpoolosok eszik a fejünket, hogy Aqua igazolása eléggé...őőőő... izééé... És akkor legyen fair play az igazolások terén is. (Mert ha nem, úgy-e nagyobb befolyása van a klubbnak meg stb..)
De azt is el tudom képzelni, hogy a Róma lesz a Lpool "ifiakadémiája" .. Ha a liverpooliak nagyot lépnek előre az angol bajnokságban jövőben, akkor lehet ez is.. Mondhatjátok, hogy összeesküvés elmélet.. de van rá esély szerintem. Az első gondolat azt halál komolynak gondolom.. Így logikus továbbadni..

Továbbá GrazieRomanak osztom a véleményét


Ezt amúgy nem kommentálja senki? Legalább ordítsátok le a fejem a hülyeségeimért :|
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.07.14. 20:46


bigg írta:
Xaba írta:Én azt értem.. De mihez képest kemény? Nincs viszonyítási alapom!


Téged idézlek:
Xaba írta:Vagy máskor is hasonlóan edztek?


Már viszonyítottad is, az eddigieknél keményebb, az eddigiek alatt pölö Lajos edzésmódszereit értem.
A minap néztem egy dokumentum filmet az idegen légióról, annál gondolom könnyedebb, szóval ezzel be is határolhatod:
Lajos -> Zeman -> i. légió :)

És más csapatok edzői?

totti11 írta:Én értem Xaba mit kérdezett.
Én pl senkinél nem láttam az edzési módszereket (a hispán bohócnál sem),így viszonyítani sem tudok,hogy a 10x 1000 méter sok vagy kevés-e.De gondolom nem rossz.

ja.. de kiemelem, hogy : "gondolom"

Trigoria írta:Abból a szempontból érthető amúgy Xaba kérdése az edzés keménységéről, hogy most először látjuk napi rendszerességgel a felkészülés képeit és videóit. Bár való igaz, hogy azért lehet sejteni hogy mi számít keménynek és mi nem. De mivel elképzelhető, hogy nem mindenki sportol a fórumozók közül aktívan, így nem elítélendő a kérdése.

Engem nem spekuláció, hanem komoly adatok érdekeltek volna. Összehasonlítani top csapatok edzésmódszereivel, vagy régebbi edzőnk módszereivel...
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 35 vendég

cron