Hozzászólás a hírekhez

FIGYELEM! MODERÁLT FÓRUM!
Szigorúan az AS Romaval kapcsolatos hozzászólások fóruma.

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.13. 11:21


bigg írta:
reaosns(Roma bella) írta:Lovrennek aki full európai hogyne lenne? Horvát válogatott, ráadásul nem is valami betelepültek hanem Yugoba is született...hogy hogy nincs neki EU-s útlevél?


Az EU-s útlevél az unióra vonatkozik, Horvátország nem tagállam!

mondjuk abban van vmi, hogy egy játékos bizonyos országban él egy jó ideje, szerezhet kettős állampolgárságot, az hogy ezért mit kell tenni, mi a módja, én nem tudom, meg ha jól látom Lovren csak 2 éve a Lyon játékosa...:S
(de pölö RobyCarlos annó szerzett spanyol állampolgárságot, mondjuk időbe telt :)
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: bigg Dátum: 2012.08.13. 11:12


reaosns(Roma bella) írta:Lovrennek aki full európai hogyne lenne? Horvát válogatott, ráadásul nem is valami betelepültek hanem Yugoba is született...hogy hogy nincs neki EU-s útlevél?


Az EU-s útlevél az unióra vonatkozik, Horvátország nem tagállam!
Nella città eterna Spalletti, eterna e torneranno una volta, crede che tutte le strade Roma unità.
Avatar
bigg
 
Hozzászólások: 1530
Csatlakozott: 2006.08.02. 16:33
Tartózkodási hely: Hidas City

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.13. 11:05


F72Quadraro írta:Mexes? Cassano? Isten őrizz! Örülök, hogy már máshol vannak..

dettó. :wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.13. 11:05


reaosns(Roma bella)
nem tom ki hogy tudna eus státusz szerezni, én csak azt írom, próbálom írni, ami a pletykákban megjelenik, cds szerint Lovren nem tud aug végéig ilyet beszerezni, amire még emléxem, asszem a 2002es vb an dzsunkvan után vezették be olaszba hogy 1 szezonban 1 non eus játékost igazolhat egy klub olaszban, majd nem oly rég tovább nyitottak, hogy már 2 ilyet igazhat egy nyáron a klub....
Ez nálunk idén meg volt......
simán el tudom képzelni Sabról hogy van egy notesze tele brazillal, és szét van válogatva, hogy ennek meg ennek van eus státusza, ez meg épp most akarja megszerezni, szal simán el tudom képzelni hogy ez a Marquinhos is most szerezhette meg.....
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.13. 11:01


Mexes? Cassano? Isten őrizz! Örülök, hogy már máshol vannak..
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: F72Quadraro Dátum: 2012.08.13. 10:59


Trigoria írta:ééééééés kezdődik! :
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... do-2163661
:D


Nem azt mondta, hogy kevesli vagy sokallja, hanem, hogyha el van tiltva néhány hónapra, akkor ezalatt hogyan edzheti mégis a csapatát.
Szerinte ez nem helyes. S valóban megjegyzi, hogy határozottabb büntetésekre lenne szükség, ha vissza akarják szorítani a hasonló eseteket.

A meccs alatt meg telefonon a másodedzőnek adja az utasításokat a tribünről a csapatnak, akit egész héten ő edz. Milyen eltiltás ez? Ezeket már csak én mondom.

tomm! itt nm egy jogtalan vagy meg nem adott büntetőről van szó, hanem előre egyeztetett és megbeszélt eredményekről. A kettő azért kicsit más... Én ilyen esetekben örökre eltiltanám az illetékeseket.
F72Quadraro
asroma.hu szerkesztő
 
Hozzászólások: 943
Csatlakozott: 2004.10.01. 12:29

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.13. 10:56


Mexes? hmm.. Én szívesen látnám a szőke fejét ismét a védelemben. Bár nagy az arca meg minden, de pont ilyen erőszakos védő kell középre
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.13. 10:52


Virga írta:[quote="feree80]Dimarzio szerint állítólag komolyan benne van a pakliban, hogy érkezhet......de még1x mondom, egy 18 évessel nem leszünk beljebb a megoldáshoz.[/quote]
én ezzel egyetértek feree, már csak arra vagyok kiváncsi, hogy ezt a vezetőség miért nem látja be :D én most pozitív vagyok, azért csak tudnak még vagy 2 játékost akasztani augusztus 31-ig, elég messze van az még[/quote]

nyilván idő mint a tenger, a kérdés hogy ilyenkor ki akar már megválni a jó képességű játékosaitól, annyi zséért amennyit Sab adna érte?!

Ezért se értem Heinze elpaterolását, ha most lenne, sokkal nyugodtabban lehetne megtaláni/keresgetni a hiányzó egy szem belső védőt, de továbbmegyek, ha teszem azt leigazoljuk Uvinit és Marquinhost, az egyik asszem 18 a másik 20 éves, nem tipikusan az ilyen játékosok azok aki a padra kellenek(olyan ember kell a padra, ha ne adj isten kidől vmelyik védőnk, akkor a helyére bármikor szemrebbenés nélkül be lehessen állítani egy megbizható és tapasztalt játékost), optimális esetben az egyik vagy mehetne a primaverába vagy kölcsönbe, a másik szintén kölcsönbe, mert ugye 1, tapasztalatlanok 2, nem ismerik a serie A-t......
Vagyis sztem alkalmatlanok arra hogy 3dik v 4dik számú hátvédek legyen a padon, pölö Burdi letol 10 meccset, ők addig padoznak, majd Burdimegsérül, és vmelyikük csak úgy beugrik a helyére....:S

Lovren qrva jó lenne, 1x 2x láttam játszani, már amikor épp egészséges volt, nagyon nagyon jó játékosnak tűnt......de ez is olyan, ha lenne is uniós útlevele, csak kölcsönbe opcióval lenne értelme elhozni a folyamatos sérülései miatt(Különben a Barcánál is szóba került a neve pletykaként korábban)...
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.13. 10:51


feree80 írta:horvátok 2013ban fognak csak csatlakozni az unióhoz.


most amugy ne haragudj meg lehet én vagyok hülye, de sztem csak egy sima európai országhoz tartozó útlevél is elég nem muszáj az Unió tagjának lennie. de mégha úgy van ahogy te mondod, a mai fociban ez már nem akadály mert simán megszerzik nekik az útlevelet szerintem kb. negyed annyi idő alatt mint egy átlagos embernek szal kb. 1hónap - 1,5 hónap. és ha megvan neki a francia útlevél pl. akk már no para...nem hiszem hogy Lovrennek lassan 3 év alatt nem lett elintézve az útlevél. Viszont ebbe amit az elején mondtam tényleg nem látok bele: Csak az Európai Unióba tartozó országok útlevele a megfelelő? Vagy elég ha csak simán Európai országon belüli?
Végülis focistáknál édes mind1 amugy ...nekik még a munkavállalási engedély is maximum 2 hét és megvan nekik. egy átlagos embernek ez több hónap is lehet.
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: francesco Dátum: 2012.08.13. 10:51


Visszahozzuk Mexes-t és meg is van oldva a kérdés. Pont jó korban van, 30 éves. :lol:

http://football-italia.net/22907/mexes- ... -no-offers
Avatar
francesco
 
Hozzászólások: 352
Csatlakozott: 2010.01.01. 19:55
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.13. 10:50


Virga írta:[quote="feree80]Dimarzio szerint állítólag komolyan benne van a pakliban, hogy érkezhet......de még1x mondom, egy 18 évessel nem leszünk beljebb a megoldáshoz.[/quote]
én ezzel egyetértek feree, már csak arra vagyok kiváncsi, hogy ezt a vezetőség miért nem látja be :D én most pozitív vagyok, azért csak tudnak még vagy 2 játékost akasztani augusztus 31-ig, elég messze van az még[/quote]


Én bízok jelenleg a vezetőségben, azért mert idén többnyire fantasztikusan igazoltak. És ami érdekes, hogy látták, hogy jobb és balfelöl -hátul- bajban vagyunk... Elküldték Rossit.. Értik ők:D
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.13. 10:44


feree80 írta:
Hunszi írta:az EU-s útlevéllel nem lenne gond megint azt csinálnánk mint a tavaly...alsóbb osztályból vennénk egy nem EU-st s elpasszolnánk külföldre, hogy szabaduljon fel hely

ez most vmi konrétum, szal van erről szó, vagy csak szimplán a tavalyiból indulsz ki?

annyit pontosítanék, hogy ennek a Marquinhosnak van eus útlevele(by Aldilá a cdsben olvasta), de kétlem hogy 18 éves olyan qrva nagy erősítés lenne, vagyis nem lennénk vele beljebb.
Lovrennek és Rodolfonak viszont nincs eus passportjuk, szal csak úgy simán nem tudnának jönni.......
Ebbőbi brutálisan jó játékos lenne, ha nem lenne folyton sérült.... :(


nincs konkrétum csak a tavalyi viszont szerintem lehet benne valami ha mar ajánlatokat teszünk érte, mert ajánlat előtt azért csak kell tudja a vezetőség, hogy EU-s útlevél nélkül jöhet vagy sem
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: slider Dátum: 2012.08.13. 10:32


Akkor a felsorolt nevekből még mindig Uvini a legjobb megoldás, ő egy kicsivel idősebb és tapasztaltabb talán. De Lovren lenne a legjobb, valahogy szórítani kéne neki nem eu-s helyet.
slider
 
Hozzászólások: 1167
Csatlakozott: 2006.08.29. 19:59

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Virga Dátum: 2012.08.13. 10:26


feree80 írta: Dimarzio szerint állítólag komolyan benne van a pakliban, hogy érkezhet......de még1x mondom, egy 18 évessel nem leszünk beljebb a megoldáshoz.

én ezzel egyetértek feree, már csak arra vagyok kiváncsi, hogy ezt a vezetőség miért nem látja be :D én most pozitív vagyok, azért csak tudnak még vagy 2 játékost akasztani augusztus 31-ig, elég messze van az még
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Virga 2012.08.13. 11:32-kor.
Avatar
Virga
 
Hozzászólások: 2432
Csatlakozott: 2005.05.19. 21:24
Tartózkodási hely: Lil' bronx

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.13. 10:05


reaosns(Roma bella) írta:
feree80 írta:Lovrennek és Rodolfonak viszont nincs eus passportjuk, szal csak úgy simán nem tudnának jönni.......


Rhodolfo az még oké h nincs mert brazil, de Lovrennek aki full európai hogyne lenne? Horvát válogatott, ráadásul nem is valami betelepültek hanem Yugoba is született...hogy hogy nincs neki EU-s útlevél?

horvátok 2013ban fognak csak csatlakozni az unióhoz. :wink:

FUORI DUE - Dipenderà dalle opportunità e dalla tempistica. Ieri, dopo una serie di telefonate internazionali, sono usciti di scena Rhodolfo e Lovren. Questioni di prezzo, che il San Paolo e il Lione rispettivamente avevano alzato oltre i livelli di tollerabilità romanista, ma anche di passaporto: dopo un approfondimento Sabatini ha scoperto che nessuno dei due riuscirà a diventare comunitario entro la fine di agosto. E se su Rhodolfo la delusione è stata moderata, considerando che il San Paolo non scendeva dalla richiesta di 15 milioni, per Lovren la Roma è rimasta un po’ spiazzata: il passaporto non c’è, sarà pronto a gennaio o addirittura nell’estate 2013, quando la Croazia entrerà nell’Unione Europea rendendo inutile l’accelerazione burocratica.

itt vmi olyasmit pedzegetnek, hogy aug.végéig se Lovern se Rodolfo nem tud beszerezni eu passportot(mondjuk, azt hogy ennek mi a módja, én nem tudom?!) Lovrenre januárt vagy 2013 nyarát írják, hogy talán lesz eu-s útlevele....
Azért durva lenne ha a 18 éves Marquinhossal orvosolná Sab a védelem problémáit :( Dimarzio szerint állítólag komolyan benne van a pakliban, hogy érkezhet......de még1x mondom, egy 18 évessel nem leszünk beljebb a megoldáshoz.
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: snatch Dátum: 2012.08.13. 09:44


tomm írta:
Trigoria írta:ééééééés kezdődik! :
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... do-2163661
:D


én nem szeretném, de gondolom elvárható ezek után, hogy ha kapunk egy kamutizit, akkor zeman szól a lövőnek, hogy ezt guritsd mellé stb..

nemnem, azt már csakazértis be kell b*szni majd, hogy a háló kiszakadjon :)
Avatar
snatch
Site Admin
 
Hozzászólások: 8047
Csatlakozott: 2004.07.14. 10:00
Tartózkodási hely: Érd

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: reaosns(Roma bella) Dátum: 2012.08.13. 09:32


feree80 írta:Lovrennek és Rodolfonak viszont nincs eus passportjuk, szal csak úgy simán nem tudnának jönni.......


Rhodolfo az még oké h nincs mert brazil, de Lovrennek aki full európai hogyne lenne? Horvát válogatott, ráadásul nem is valami betelepültek hanem Yugoba is született...hogy hogy nincs neki EU-s útlevél?
reaosns(Roma bella)
 

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.12. 21:00


Hunszi írta:az EU-s útlevéllel nem lenne gond megint azt csinálnánk mint a tavaly...alsóbb osztályból vennénk egy nem EU-st s elpasszolnánk külföldre, hogy szabaduljon fel hely

ez most vmi konrétum, szal van erről szó, vagy csak szimplán a tavalyiból indulsz ki?

annyit pontosítanék, hogy ennek a Marquinhosnak van eus útlevele(by Aldilá a cdsben olvasta), de kétlem hogy 18 éves olyan qrva nagy erősítés lenne, vagyis nem lennénk vele beljebb.
Lovrennek és Rodolfonak viszont nincs eus passportjuk, szal csak úgy simán nem tudnának jönni.......
Ebbőbi brutálisan jó játékos lenne, ha nem lenne folyton sérült.... :(
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Hunszi Dátum: 2012.08.12. 20:30


feree80 írta:Roma, il difensore nelle prossime 48 ore
11.08.2012 21.21 di Arturo Minervini
48 órán belül belső védő, hiszem, ha látom, vágom a centit :D

Mercato Roma, Sabatini in Francia per chiudere Lovren
hú de kidebebaxott nagy igazolás lenne, ha nem lenne folyton sérült :( :(

Boris Milan vagy precijóska genoája......

Mondjuk az is megérne egy misét hogy miután jön a kacsa hogy 12 millát kinálunk Rodolfoért, ezután derüljön az ki, hogy nincs eu-s útlevele...... :lol:
De Uvininek van.........

E' Marquinhos il Mister X della difesa, occhio anche a Lovren
18 éves brazil mrx :o a védelembe :D mondjuk neki sincs eu passportja.....
http://www.transfermarkt.de/de/marquinh ... 81767.html

Min 1, de akár 2 belső védő meg egy jobb bunkó qrvára kéne, mert hogy a védelem a csapat leggyengébb pontja, és ha vmi nagyot akarunk alkotni, akkor bizám kell az a 3 ember hátra.
:wink:


az EU-s útlevéllel nem lenne gond megint azt csinálnánk mint a tavaly...alsóbb osztályból vennénk egy nem EU-st s elpasszolnánk külföldre, hogy szabaduljon fel hely
Avatar
Hunszi
 
Hozzászólások: 3990
Csatlakozott: 2008.03.31. 20:14

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.12. 19:12


Ő tudja mit csinál, de 3 éven belül ne merészeljen elmenni ha már nekifogott
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.12. 16:04


Laromán van egy lista, Sab e nyáron eddig 43 játékostól vált meg ilyen vagy olyan módon :)

És azt írják 19,7 millát takarított meg a legnagyobb fizujú játékosok elpasszolásával.....a lista nem végleges, van még Boris (5,2 milla bruttó), Perrotta (2,6 milla) és Okaka akik még távozhatnak....
(2 embert azért sajnálok ebből a listából, már mint fiatalt, az egyik Frasca, akit annó csodakapusként tartottak számon a primaverában, a másik Dieme, aki annó szintén szép dolgokat mutatott a primaverába, hát így alakult)

Íme:
IL MERCATO IN USCITA DELLA ROMA (in grassetto i calciatori della prima squadra)

1. Marco Cassetti (svincolato)
2. Cicinho (Sport Recife, svincolato)
3. Gianluca Caprari (Pescara, comproprietà)
4. Alexandru Pena (Bari, titolo definitivo)
5. Marco D'Alessandro (Cesena, prestito)
6. Stefano Pettinari (Crotone, comproprietà)
7. Mattia Montini (Benevento, comproprietà)
8. Enrico Citro (Avellino, titolo definitivo)
9. Emiliano Massimo (Avellino, titolo definitivo)
10. Ahmed Barusso (svincolato)
11. Adrian Stoian (Chievo, comproprietà)
12. Valerio Frasca (Aurora Pro Patria, titolo definitivo)
13. Gianluca Leonardi (Cuneo, prestito)
14. Mirko Pigliacelli (Parma, svincolato)
15. Sebastian Mladen (Viitorul Constanța, prestito)
16. Vitorino Antunes (Paços Ferreira, svincolato)
17. Jean Koffi (Waasland-Beveren, prestito)
18. Gianluca Curci (Bologna, prestito)
19. Federico Viviani (Padova, prestito)
20. Matteo Brighi (Torino, prestito) (non ancora ufficializzato) ez már azóta hivatalos
21. Fabio Borini (Liverpool, titolo definitivo)
22. Alessandro Orchi (Catanzaro, comproprietà)
23. Andrea Bertolacci (Genoa, comproprietà)
24. Jérôme Dième (Svincolato)
25. Stefano Sabelli (Bari, prestito)
26. Federico Barba (Grosseto, prestito)
27. Paolo Frascatore (Sassuolo, prestito)
28. Juan (Internacional Porto Alegre, svincolato)
29. Leandro Greco (Olympiacos, titolo definitivo)
30. Gianmario Piscitella (Genoa, comproprietà)
31. Matteo Politano (Perugia, prestito)
32. Fabio Simplicio (Cerezo Osaka, svincolato)
33. Valerio Verre (Genoa, comproprietà)
34. Alessandro Crescenzi (Pescara, prestito)
35. Amato Ciciretti (Carrarese, prestito)
36. Aleandro Rosi (Parma, svincolato)
37. Filippo Maria Scardina (Gubbio, prestito)
38. José Angel (Real Sociedad, prestito)
39. David Pizarro (Fiorentina, svincolato)
40. Simone Sini (Pro Vercelli, prestito)
41. Simon Kjaer (Wolfsburg, fine prestito)
42. Fernando Gago (Real Madrid, fine prestito)
43. Gabriel Heinze (svincolato)

INGAGGI LORDI DEI GIOCATORI CEDUTI DELLA PRIMA SQUADRA
Juan 4,6 mln
Pizarro 3,2 mln
Brighi 2,3 mln
Borini 2,3 mln
Simplicio 1,8 mln
Greco 1,25 mln
Josè Angel 1,25 mln
Heinze 1,2 mln
Curci 1,1
Rosi 0,7 mln
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Trigoria Dátum: 2012.08.12. 15:12


de szép is lenne...
Úgy tűnik, nem érted: ez Róma!
"Azt kijelenthetjük, ha mi nem irányítjuk a játékot, attól még valaki fogja."
Avatar
Trigoria
 
Hozzászólások: 27870
Csatlakozott: 2005.06.19. 00:25
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: tomm Dátum: 2012.08.12. 14:56


Trigoria írta:ééééééés kezdődik! :
http://www.nemzetisport.hu/olasz_labdar ... do-2163661
:D


én nem szeretném, de gondolom elvárható ezek után, hogy ha kapunk egy kamutizit, akkor zeman szól a lövőnek, hogy ezt guritsd mellé stb..
:)
Avatar
tomm
 
Hozzászólások: 10258
Csatlakozott: 2004.10.13. 00:29
Tartózkodási hely: Bp

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: feree80 Dátum: 2012.08.12. 14:36


Roma, il difensore nelle prossime 48 ore
11.08.2012 21.21 di Arturo Minervini
48 órán belül belső védő, hiszem, ha látom, vágom a centit :D

Mercato Roma, Sabatini in Francia per chiudere Lovren
hú de kidebebaxott nagy igazolás lenne, ha nem lenne folyton sérült :( :(

Boris Milan vagy precijóska genoája......

Mondjuk az is megérne egy misét hogy miután jön a kacsa hogy 12 millát kinálunk Rodolfoért, ezután derüljön az ki, hogy nincs eu-s útlevele...... :lol:
De Uvininek van.........

E' Marquinhos il Mister X della difesa, occhio anche a Lovren
18 éves brazil mrx :o a védelembe :D mondjuk neki sincs eu passportja.....
http://www.transfermarkt.de/de/marquinh ... 81767.html

Min 1, de akár 2 belső védő meg egy jobb bunkó qrvára kéne, mert hogy a védelem a csapat leggyengébb pontja, és ha vmi nagyot akarunk alkotni, akkor bizám kell az a 3 ember hátra.
:wink:
A meg nem értett zseni, aki úgy látja a Roma dolgait, ahogy senki más, és büszkén vállalom. ;) :) Idézet vége, na ki mondta?!
Király vagyok baxátok meg, király!
dögölj meg moncsi, pallotta vattane!
Avatar
feree80
 
Hozzászólások: 8241
Csatlakozott: 2008.01.05. 21:26
Tartózkodási hely: Bp. IX.kerület or Bács-Kiskun megye

Re: Hozzászólás a hírekhez

HozzászólásSzerző: Xaba Dátum: 2012.08.12. 14:09


Szívemből szólt ZZ
No Totti
No party
Avatar
Xaba
 
Hozzászólások: 3921
Csatlakozott: 2009.02.23. 17:27

ElőzőKövetkező

Vissza: AS Roma

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 50 vendég